zdrowe odżywianie + ćwiczenia = tycie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 20:12   #31
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: zdrowe odżywianie + ćwiczenia = tycie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
cycki opadają jak czytam takie pie...nie.
Jak na złość brak tu faceta, który by podtrzymał


panjingya jedz jak jesz i słuchaj Cavy ona zawsze dobrze pisze
__________________
2014: 107
2015: 80
2016: 51
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 18:28   #32
panjingya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 76
Dot.: zdrowe odżywianie + ćwiczenia = tycie

to prawda, jest swietna i mega chce jej sluchac! Tzn. wlasnie jem tak duzo, bo po prostu MUSZE, jak nie zjem, to bede slaba, a co najmniej glodna i wsciekla. Tylko po prostu mnie wkurza, ze rosne i rosne, a jem dobrze, pilnuje sie, w dodatku trenuje! Wrrr...
panjingya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 15:07   #33
panjingya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 76
Dot.: zdrowe odżywianie + ćwiczenia = tycie

Wiecie co jest fajne? Ze coraz bardziej siebie akceptuje. Odkad solidnie trenuje, to przestalam juz sobie ograniczac jedzenie, bo inaczej nie mialabym na nic sily. Skutek? Prawie w ogole nie chce mi sie slodkiego. Ktos w pracy otwiera paczke ciastek, a ja nie dosc, ze przechodze obojetnie, to mysle bardziej o kurczaku, maśle, czy ryżu. I uswiadamiam sobie, ze to chyba normalna reakcja zdrowego czlowieka, skoro mysli o zdrowych rzeczach. Zwlaszcza, ze takich rzeczy nie jada sie z lakomstwa, tylko po prostu z potrzeb. A ja wsuwam takich mnostwo i rzadko kiedy mi sie chce cos innego. Jadam juz spokojniej i zawsze do syta, ale tak, zeby cos jeszcze sie zmiescilo. Moze to wygram kiedys w koncu wciaz wolalabym bym szczuplejsza, sama nie wiem ile waze na ten moment, bo boje sie zobaczyc wynik, ale, do cholery, sporo sie ruszam, jestem mloda i jadam same dobre rzeczy, z odstepstwem raz czy dwa w tygodniu moze, no to chyba bylaby to oczywista reakcja organizmu. Dalej mnie boli troche ilosc tego jedzenia, ale po prostu zupelnie nie widze opcji jego zmniejszenia.
panjingya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 14:39   #34
panjingya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 76
Dot.: zdrowe odżywianie + ćwiczenia = tycie

Słuchajcie, a jak sprawdzić, ewentualnie leczyć ten apetyt? Jakieś hormony? Grelina i leptyna? Nie raz robiłam podstawowe badania krwi i wychodziło świetnie, glukoza i TSH spoko, choć raczej mniej niż więcej. Pod jakim kątem sprawdzać to łaknienie? Zaznaczam że z pewnością nie to z nudów, na słodycze etc, tylko na normalne rzeczy jak jajka, mięso, kasza itp.
panjingya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-30 15:39:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.