Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 19:26   #1
pannamanna
Raczkowanie
 
Avatar pannamanna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104

Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości


Hej Dziewczyny

Mam ze swoim TŻtem za sobą niezbyt sprzyjający okres, który nadal trwa. Mamy kryzys. Większość w tym jest mojej winy, nie ma co tu kryć. Ale dostałam od niego szansę. W sobote sie spotykamy. Mam zamienić słowa w czyny, mam mu pokazać że naprawdę kocham. Nie chodzi tu o żadne pójście do łóżka itp, to mamy za sobą, a takie przyjemności to sprawa osobna. Pierwsza rzecz jaką zrobie to będzie to wreczenie prezentu. Nie widzialam go prawie trzy tygodnie, przez ten czas byla nasza rocznica, dzien chlopaka i jego urodziny. Nazbierało sie.Może to trochę dziecinne,ale wzielam swojego najlepszego miśka z dzieciństwa i wyszyłam na nim 'KCM' z serduszkiem.. Taki prezent prosto od serca... Chciałabym coś jeszcze dokupić, nie wiem co...

Doradźcie mi czy szczerymi słowami ''Kocham Cie, jesteś dla mnie najważniejszy'' itd. wypowiedzianymi prosto w oczy, 'udowodnie' mu swoją miłość?

Czy lepiej coś zrobić? jakaś niespodzianka?

Zamierzam jeszcze wysłać jutro list do Niego z treścią tak poprostu tylko ''Kocham Cie'' może jakiś wiersz, ale nie chce za bardzo przesadzać.. List pewnie dojdzie ok czwartku wiec zanim jeszcze sie spotkamy..

Bezradność
pannamanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 19:36   #2
niezabardzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 81
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

też nie jestem dobra w okazywaniu uczuć, ale myślę, że to wystarczy. co do dokupienia czegoś... hm, niech to nie będą perfumy czy ciuch, ale też raczej coś sentymentalnego, może wasze wspólne zdjęcie w ramce, album z waszymi zdjęciami i dopiskami od siebie? to tyle z moich pomysłów
niezabardzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 19:38   #3
pannamanna
Raczkowanie
 
Avatar pannamanna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Dziękuję zastanowię się, może te zdjęcia to dobry pomysł..
pannamanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:11   #4
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

fajnie, że jesteś pełna chęci

ale wydaje mi się, że sprawa prezentu itp. to znowu oddalanie się trochę od tematu. Jemu chodzi żebyś siły skierowała na zmianę swojego zachowania, a nie prezenty. Prezent na pewno będzie miły i znaczący. Ale żeby nie zostawiło to na Tobie wrażenia, że zrobiłaś coś wielkiego i będziesz oczekiwać jego wielkiego podziękowania. Nie słowa a czyny, nielistytypu kocham Cię i miłe słowa tylko coś trudniejszego czyli (nie wiem o co tam Wam chodziło) zmiana podejścia, naprawa tych rzeczy przez które napisałaś, że większość Twoja wina. To będzie dla Niego znaczące i to jest w stanie uratowac Wasz związek
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:20   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Jeśli chcesz mu udowodnić, że kochasz, to słowa nie pomogą wiele (tzn powiedz mu to, oczywiście, ale to nie wystarczy) - musisz to potwierdzić czynami i zmianą tego, co było złe z Twojej strony.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:27   #6
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz mu udowodnić, że kochasz, to słowa nie pomogą wiele (tzn powiedz mu to, oczywiście, ale to nie wystarczy) - musisz to potwierdzić czynami i zmianą tego, co było złe z Twojej strony.
właśnie najważniejsze są czyny , nie słowa pokaż że potrafisz się dla niego poświecic, wspierać
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:32   #7
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Zgadzam się z dziewczynami. Prezenty są tylko martwymi, nic nie mówiącymi rzeczami. Co z tego, że na parapecie będzie stało wasze zdjęcie skoro Twoje zachowanie sprawi, że nie będzie mógł na nie patrzeć. Dla niego najabrdziej liczą się Twoje czyny i to przy pomocy nich musisz mu pokazać, że ten przykry incydent ( nie wiem jaki, ale pozwole sobie, tak go nazwać) dał Ci wiele do myślenia i sprawił, że stałaś się lepsza, mądrzejsza i dojrzalsza. Swoim zachowaniem pokaż mu, że go kochasz i że decyzja o podarowaniu Ci jeszcze jednej szansy jest dobra. Z całego serca życze Ci powodzenia
marao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 21:14   #8
powelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

koKOro fajnie, że jesteś pełna chęci

wydaje mi się, że sprawa prezentu itp. to znowu oddalanie się trochę od tematu. Jemu chodzi żebyś siły skierowała na zmianę swojego zachowania, a nie prezenty. Prezent na pewno będzie miły i znaczący. Ale żeby nie zostawiło to na Tobie wrażenia, że zrobiłaś coś wielkiego i będziesz oczekiwać jego wielkiego podziękowania.

Zgadzam się. Prezent, prezentem, wybierzesz - zapłacisz. 2 minuty. Jeśli jest taka możliwość, zaproś go do siebie, przygotuj obiad/kolację (sama!) zorganizuj nastrój - na pewno lepszy wstęp do rozmowy. I moim zdaniem nie wykakuj do Niego z taki bezpośrednim tekstem. Nie będzie wiedział co powiedzieć, może Go "zatkać". Po mału oswajaj Go z myślą, że jest dla Ciebie najważniejszy.
powelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 07:25   #9
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Cytat:
Napisane przez pannamanna Pokaż wiadomość
Doradźcie mi czy szczerymi słowami ''Kocham Cie, jesteś dla mnie najważniejszy'' itd. wypowiedzianymi prosto w oczy, 'udowodnie' mu swoją miłość?
nie słowami, lecz czynami. jak już to dziewczyny napisały, powinnaś się naprawdę postarać zmienić to co powodowało, że było między Wami źle, skoro piszesz, że dużo w tym Twojej winy, zapewne wiesz co takiego robisz źle.
powodzenia
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 07:53   #10
pannamanna
Raczkowanie
 
Avatar pannamanna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY !!
Dziękuję za każde słowo. Macie racje, bez wyjątków. Muszę zmienić swoje zachowanie bo żaden prezent nic tu nie zmieni. Słowa muszą być poparte czynem..

"Ten kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami."
pannamanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 09:46   #11
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Jakbym była wściekła na faceta i dala mu szanse, a on kupiłby mi prezent to uznałabym, że chce mnie przekupić i nie byłoby o czym gadać.

Przemyśl to jeszcze.
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 10:57   #12
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

fajnie, że zrozumiałaś i fajny cytat
zreszta ten prezent to chyba troche dla uspokojenia własnego sumienia, żeby mieć poczucie, że się coś dało, bo zmiany wymagają dłuższego czasu. Skup się na tym co ważne. Powodzenia
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 11:55   #13
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Może to trochę dziecinne,ale wzielam swojego najlepszego miśka z dzieciństwa i wyszyłam na nim 'KCM' z serduszkiem.. Taki prezent prosto od serca..."

To naprawe coś wspaniałego.. Jestem pod wrażeniem.
Nie musisz mu już nic kupywać. Powiedz mu że go kochasz przeproś i obiecaj poprawę..
Zyczę Ci powodzenia
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:23   #14
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

Cytat:
Napisane przez Indali Pokaż wiadomość
Jakbym była wściekła na faceta i dala mu szanse, a on kupiłby mi prezent to uznałabym, że chce mnie przekupić i nie byłoby o czym gadać.

Przemyśl to jeszcze.
Ja tez, dokładnie.
I nie zrozum mnie zle, ale jesli nie macie po kilkanascie lat dawanie miska w dodatku starego jest hmmmmm nie na miejscu. Ja bym nie chciala. Ani dostac, ani dac. Mam nadzieje,ze sie nie obrazisz, moze to ładny misiek. I chlopcy sa raczej duzo mniej romantyczni.... nie wiem jak Twoj, ale dla wiekszosci paradowanie z miskiem przez miasto jest nico krepujace.

Ja bym zrobila jakies piknikowe jedzonko i na piknik, pogadac, tyle ze zimno, wiec nie wiem....
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 08:12   #15
pannamanna
Raczkowanie
 
Avatar pannamanna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: Sposób na przeprosiny&wyznanie miłości

nie obrażam się,każdy ma prawo do własnego zdania. jednak ten prezent, to tak jak powiedziala koKOro, uspokojenie własnego sumienia. I nikt tu nie mówi że miałby z maskotką paradować przez miasto. Bo co to za problem? Tu liczą się uczucia, a nie to jak będzie wyglądał w miejscu publicznym z moim prezentem. Nie chcę go niczym przekupić itp, chodzi też o to by miał coś ode mnie, niedługo idzie do wojska, chciałam żeby coś mu o mnie przypominało,żeby wiedział że ja tu czekam na niego.

Poprawę obiecałam, wysłałam list, mieliśmy się spotkać dziś, jednak spotkamy się na tygodniu. O ile wczesniej sie nie 'pokłocimy' Zobaczymy co czas pokaże.

Dziękuję za każdy post

Edytowane przez pannamanna
Czas edycji: 2008-10-18 o 09:13
pannamanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.