Bielsze zęby. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stomatologia

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 08:30   #1
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Question

Bielsze zęby.


Witam
Chciałabym wybielić sobie zęby nie stać mnie niestety na profesjonalny zabieg w gabinecie, więc chwytam się domowych i w miarę tanich sposobów Zacznę od tego że kilka dni temu mój dentysta usunął mi kamień z zębów, potem miałam je piaskowane. Dostałam próbke pasty wybielającej Sensodyne Whitening, więc tego głównie używam, dokupiłam płyn do płukania Listerine Stay White. Zamierzam też wypróbować żel Biała Perła. Stąd moje pytanie: czy te wszystkie produkty to dobre połączenie? Czy mogę je stosować w jednym czasie? I czy to nie zaszkodzi, nie wiem, na szkliwo...?
Pozdrawiam
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:33   #2
aleksmaslanka
Raczkowanie
 
Avatar aleksmaslanka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 379
Dot.: Bielsze zęby.

Witam. Ja również od jakiegoś czasu stosuje Białą Perłę, choć nie systematycznie. Jednak efekt jest super, mam porównanie bo wybielam ostatnio tylko górne zęby i są one zdecydowanie białe ( choć jeszcze nie śnieżnobiałe) a dolne są zdecydowanie żółte, wkrótce też je wybielę. Co do Listerine to stosuję ten zwykły, zielony, więc nie wiem jak stay White. a co do past wybielających to kompletnie nie mam do nich zaufania, bo gdzieś słyszałam że mają drobinki ścierające szkliwo i nie jest to takie super. A Biała Perła jest bezpieczna. Też robię sobie Piaskowanie a dla ochrony i wzmocnienia stosuję raz w tygodniu pastę do fluoryzacji Elmex. Także zużyj sobie to co masz. Ja polecam wybielanie Białą Perłą ( to naprawdę wystarcza) a wzmacnianie zębów innymi preparatami jak pastami i nitkami z fluorem. trochę namotałam ale mam nadzieję że w miare zrozumiale
aleksmaslanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:09   #3
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Bielsze zęby.

Cytat:
Napisane przez aleksmaslanka Pokaż wiadomość
Witam. Ja również od jakiegoś czasu stosuje Białą Perłę, choć nie systematycznie. Jednak efekt jest super, mam porównanie bo wybielam ostatnio tylko górne zęby i są one zdecydowanie białe ( choć jeszcze nie śnieżnobiałe) a dolne są zdecydowanie żółte, wkrótce też je wybielę. Co do Listerine to stosuję ten zwykły, zielony, więc nie wiem jak stay White. a co do past wybielających to kompletnie nie mam do nich zaufania, bo gdzieś słyszałam że mają drobinki ścierające szkliwo i nie jest to takie super. A Biała Perła jest bezpieczna. Też robię sobie Piaskowanie a dla ochrony i wzmocnienia stosuję raz w tygodniu pastę do fluoryzacji Elmex. Także zużyj sobie to co masz. Ja polecam wybielanie Białą Perłą ( to naprawdę wystarcza) a wzmacnianie zębów innymi preparatami jak pastami i nitkami z fluorem. trochę namotałam ale mam nadzieję że w miare zrozumiale
Ale to jest taki preparat "Biała perła" ?
Czy blend-a-med ...coś tam with pearls? Bo ja nie wiem
Ile kosztuje?

Kupiłam dziś jakąś lepszą pastę i też próbuję sobie wybielić
Może jak kiedyś zaoszczędzę to zrobie sobie profesjonalny zabieg.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:23   #4
aleksmaslanka
Raczkowanie
 
Avatar aleksmaslanka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 379
Dot.: Bielsze zęby.

Biała Perła to taki żel stomatologiczny, który można dostać w aptece za ok 50 zł. Wpisz sobie w wyszukiwarce " Biała Perła" to znajdziesz specjalny wątek o niej, pojawia się też w innych wątkach
aleksmaslanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:04   #5
Stomatolog Blend-A-Med
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 138
Dot.: Bielsze zęby.

Chciałam tylko wyjaśnić, że w produkcie Biała Perła znajduje się 10% nadtlenek karbamidu, który rozkłada się do substancji czynnej jaką jest nadtlenek wodoru 3,6 %. Natomiast w paskach wybielających Whitestrips Blend-a-med stężenie substancji czynnej czyli nadtlenku wodoru wynosi od 3,6 % do 6,5 %. Ponadto nadtlenek wodoru w paskach wybielających daje widoczne efekty i nie ma żadnych działań ubocznych.
Stomatolog Blend-A-Med jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 22:15   #6
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Bielsze zęby.

Ja uzywalam paskow wybielajacyhc blenda-med i faktycznie sa dobre Kuppilam je na allegro za okolo 55 zl. Stosuje je sie tydzien czasu i faktycznie zeby sa znacznie bielsze. Wszysyc moji znajomi zauwazyli roznice. Jednak po jakis 2 miesiacach po zeby wygladaja jak przed stosowaniem paskow. Kupilam je osttanio w rossmanie bo bylo promocja i znom mam zamiar je stosowac, jedna odczekam jeszcze miesiac bo miedzy stosowaniem tych paskow trzeba zrobic przerwe pol rolku
pozdrawiam
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:15   #7
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Bielsze zęby.

OK, dziękuję wszystkim za odpowiedzi
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 08:16   #8
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Bielsze zęby.

słyszałam, że istnieje Biała Perła Simple w postaci żelu, o którym jest tu mowa, ale także w postaci pasty do zębów, czy te produkty różnią się w jakiś sposób intensywnością działania? i czy na pewno oba z nich są tak samo bezpieczne dla zębów?
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stomatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.