sklepy z rękodziełem Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-02, 18:34   #1
martu_cha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1

sklepy z rękodziełem Kraków


Cześć dziewczyny, robię biżuterie srebrną w art clayu i szukam jakiegoś sklepiku w Krakowie gdzie można by było na żywo 'wstawić swoje dzieła' może macie jakieś doświadczenia? jakieś pomysły ? Będę wdzięczna za pomoc
martu_cha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-29, 12:35   #2
dixonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Wink Dot.: sklepy z rękodziełem Kraków

Hej Marta jeśli chodzi o sprzedaż swojego rękodzieła to wydaje mi się, że szybciej dotrzesz do klientów wystawiając swoje produkty online. Akurat biżuterię wysyła się w miarę ok. Ja osobiście robię makramy i wystawiam je na takim markecie dla rękodzielników Tendsy -xxx i troszkę mi zaczęła ruszać sprzedaż także szczerze mogę polecić abyś mogła zacząć tam się ogłaszać.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-03-24 o 14:16 Powód: link
dixonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 10:21   #3
MoniMoni3896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Dot.: sklepy z rękodziełem Kraków

Cytat:
Napisane przez dixonik Pokaż wiadomość
Hej Marta jeśli chodzi o sprzedaż swojego rękodzieła to wydaje mi się, że szybciej dotrzesz do klientów wystawiając swoje produkty online. Akurat biżuterię wysyła się w miarę ok. Ja osobiście robię makramy i wystawiam je na takim markecie dla rękodzielników xx i troszkę mi zaczęła ruszać sprzedaż także szczerze mogę polecić abyś mogła zacząć tam się ogłaszać.
Szukam kogoś, kto mi wykona taki komplet bransoletki i naszyjnika z ciut większych pereł link do podglądu a dokładnie chodzi mi o bransoletkę z Apatytu i Pereł.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-03-24 o 14:16 Powód: linki
MoniMoni3896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-03 11:21:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.