Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-03, 12:50   #1
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86

Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog


Nie wiem jakie tutaj polityczne zaszłości ale zważywszy że na innym forum mój wątek nie był mile widziany mam nadzieję że tutaj sobie mogę spokojnie pisać, a ktoś ewentualnie dołączy się do mojego tematu. A przynajmniej po skasowaniu będę mógł przeglądać treść
Tak wiec jeśli pozwolicie będę tu sobie pisał od czasu do czasu a może jakaś odpowie.

1. Jestem 30 letnim (1988r) facetem który ma już dość wszystkiego.
2. Totalnie mękolący, nudny z zerowym poczuciem własnej wartości.
3. Mam mega kryzys 30 latka. Próbuję tutaj znaleźć osobę do rozmów znormalizowania mnie lub chociaż pokazania co ze mną nie tak.

4. Miałem tylko jedną kobietę w łóżku max z 6 - 10 razy.
Miałem jedną kobietę w wieku 26 lat. Tkwiłem w tym mimo że powinienem rzucić. Jak przeczytałem na skypie że mnie zdradza. Miała faceta z którym nie sypia i żyje na codzień. A przy okazji mnie i z 2 innych na boku. Chodziło tylko o pomaganie jej. Uciekała mi z łóżka, a był to mój 1 raz. Przez stres że łóżko męża, że ucieka że nie chce brać do buzi itd że brzydzi się moich wydzielin no i przez masturbacje od 12 roku życia po x razy dziennie nie zawsze mi stawał. Albo miękłem w niej. Mimo że nie widziałem jej przez kolejne 2 3 lata bo ciągłe wymówki to pomagałem jak mogłem. W między czasie kupiłem jej telefon i śledziłem rozmowy. Zamiast skończyć jak dowiedziałem się o zdradzie z facetem z zbiornika który ruchał chyba pół kraju. Wkręciłem sobie jeszcze HIV albo inne gówna. Ja się przebadałem ona oczywiście nie musi bo się dobrze czuje.
Pisała do mnie ze gdzieś wychodzi, a leciała do innego. Na koniec usłyszałem że obrzydziłem jej sex i już nigdy z nikim nie będzie się kochać.

5 Mam tylko 12,5cm długości i 13,5 cm obwodu. I zdaje sobie sprawę że rzadko której będzie dobrze ze mną. Dlatego też zacząłem zbierać zabawki erotyczne. Za każdym razem jak jakaś mi da kosza itd albo przy złym humorze coś sobie kupię. Tzn nie sobie bo akurat dla siebie nie mam nic. Po uzbieraniu trzeciego kartonu wiem że przesadzam... ale tłumaczę sobie to tym że zrekompensuje jakiejś mój brak penisa. Poniżej link do listy. Jest ona sporo nieaktualna chociażby w ciągu ostatnich 30 dni kupiłem z 10 15 rzeczy. Mam niemal wszystko z każdego typu na aliexpress. Jak przyjaciółka się dowiedziała nazwała mnie chorym poâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠em i uciekła. Mam naprawdę niemal wszystko od kulek kegla z 3 4 rodzaje do DOXY, wibratory posuwisto zwrotne, całe pudełko ciuchów dla kobiet, rękawiczek chockerów itd itd.
Chciałbym po prostu by jakiejś kobiecie było ze mną dobrze chociaż w łóżku. Wiem że z moim małym nie będzie stąd te nasadki i wszelkiej maści zadowalacze. Oczywiście nigdy ich nie użyłem bo z kim.<ciach>


6. Nie jestem bogaty nie zarabiam 4k netto w Wawie.
Gdybym był bogaty albo chociaż miał 20cm penisa nawet nie no chociaż z 16cm to jeszcze miał bym jakąś wiarę w siebie.

7. Nie potrafię tańczyć, nie mam poczucia humoru. I nie rozmawiam z rodzicami. Jechali po mnie od młodego chyba że coś potrzebowali.

8.Nie mam przyjaciół i nie mam do kogo mordy odezwać. Przyjaciółki miały mnie dość. A w pracy nigdy nikt mnie nie lubił. Przez brak znajomych i rodziców nie mam jak wziąć udziału w programach typu ślub od pierwszego wejrzenia. Poza tym zwykle kobieta chce poznać rodziców swojego faceta.

9. Ostatnio wprowadziła się współlokatorka. Z nikim się tak nie naprzebywałem nie natuliłem nie na muskałem. Ale ma mnie dość nie będzie z tego nic więcej i tylko przyjaźń.
W dodatku morale mi jeszcze bardziej spadło bo wszystkie kobiety z którymi w jakimś tam sensie byłem miały problemy. Anorektyczka, bulimiczka, shizofreniczka, narkomanka i alkocholiczka itd. Więc nawet takie kobiety nie chcą ze mną być.

10. Na wielu portalach napisałem do ok 10 tyś kobiet ani jedna mnie nie chciała. Prostym tekstem że szukam kobiety która chciała by się kochać codziennie. Że miałem jedną i że może coś z tego wyjdzie w przyszłości ale nie chce kobiety której wystarcza raz na miesiąc.

11. Mam manie bezpieczeństwa przed sexem.
Jeśli jakaś kobieta była zainteresowana to wiedząc albo o zabawkach. Że mam kompleksy. Albo ze chce badań chociaż HIV przed sexem po prostu uciekała szybciej niż się da.


Wiem że to wszystko brzmi kijowo. Ale takie moje życie. I muszę to z siebie wyrzucić.
30 lat. Brak przyjaciół. Kilka razy wyleciałem z pracy i nigdy nie za wiedzę tylko bo działasz innym na nerwy albo bo za bardzo mi zależy albo bo jesteś marudą.

Chciałbym tylko mieć codziennie kobietę do łóżka nic więcej.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-07 o 19:53
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 17:34   #2
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Czego oczekujesz po tym wątku?


Swoją drogą myślę, że nawet kobieta z wysokim libido po tekście na starcie "szukam kobiety z którą będę się kochać codziennie" by odpuściła.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 17:39   #3
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
5 Mam tylko 12,5cm długości i 13,5 cm obwodu. I zdaje sobie sprawę że rzadko której będzie dobrze ze mną.
Taki obwód to już podobno (bardzo) OK dla wielu kobiet a taka długość podobno też dla 50% wystarczy.

Według mnie może potrzebujesz częstej wysokiej dawki adrenaliny. Na przykład skakać na bungee (nie skakałem) a później ze spadochronem (polecam). Takie coś może Cię radykalnie zmienić, właśnie przede wszystkim Ciebie. Znałem człowieka którego przypominasz tzn. taki był bardzo dawno temu, bał się własnego cienia, wyjście na ulicę w biały dzień było dla niego wyzwaniem. Zaczął sobie dawkować jw. i inne bajery aż trafił do bardzo specjalnej jednostki specjalnej z której rok temu odszedł na emeryturę. Z tym że on chyba jeszcze bardziej niż Ty od życia oberwał zanim "pękł".

P.S. Czemu na kafeterii gdzie to już pisałeś usunięto większość odpowiedzi do Ciebie? Tak bardzo szydzili?
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 17:55   #4
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

@majowa
Chyba chce tu się wyżalić raz a dobrze.
Może poznać kogoś. Zresztą napisałem wyżej "Próbuję tutaj znaleźć osobę do rozmów znormalizowania mnie lub chociaż pokazania co ze mną nie tak"

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Swoją drogą myślę, że nawet kobieta z wysokim libido po tekście na starcie "szukam kobiety z którą będę się kochać codziennie" by odpuściła.
Dlaczego? Co w tym tekście nie ok.

@ sygnalista
Długość też ważna żeby nie wypadał.
Ja potrzebuje raczej przyjaciółki do sexu chyba. Niż adrenaliny. Takiej co nie ucieknie po 1 razie.

Nie wiem. Szyderstw tam nie było. Raczej wątek nie pasujący do grupy.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-03 o 18:01
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 18:03   #5
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
@ sygnalista
Długość też ważna żeby nie wypadał.
Ja potrzebuje raczej przyjaciółki do sexu chyba. Niż adrenaliny. Takiej co nie ucieknie po 1 razie.
No jak dla wielu 12,5 wystarczy przy takiej grubości jak masz, to chyba nie wypada a zresztą możesz nabrać kontroli nad tym.

Z tą adrenaliną to chodzi mi o to że zmieni Cię tak że nie będziesz wku..iał ludzi i będziesz interesująco rozmowny. Zbadaj też sobie poziom testosteronu i jak za niski (bardzo możliwe), to kup sobie jakiś naturalny, bezpieczny booster tego hormonu (nie żadne koksy) i chodź na siłownię. Ten hormon też odpowiada za samopoczucie, nie tylko za libido, jest pomocny dla relacji interpersonalnych (komunikatywność...).
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 18:09   #6
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Hormony mam ok badałem x razy. Gdyż nie rośnie mi broda.
Mam 30 lat i zaledwie zarost w postaci wąsów i lekko podbródek

Natomiast moje wâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠iani e ludzi to głównie przez brak umiejętności społecznych. Brak zadawania się z dziećmi itd. Brak odczuwania co dana osoba może czuć jak powiem to czy tamto. Albo odbierania że powiedziałem coś nie tak.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-03 o 18:13
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 18:13   #7
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
Brak odczuwania co dana osoba może czuć jak powiem to czy tamto. Albo odbierania że powiedziałem coś nie tak.
Albo zbytnie wymagania takich osób wobec Ciebie bo zobaczyły w Tobie ofiarę. Niech więc oni się dostosują.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-03, 19:08   #8
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

No to z góry mówię, że wątek nie może służyć szukaniu kogoś - to nie portal matrymonialny.
Ale jest pole do dyskusji, więc go zostawiam
Tylko na litość - mojwa, nie majowa.


Cytat:
Dlaczego? Co w tym tekście nie ok.

Przy szukaniu partnerki? Wszystko. Sam fakt, że zaczynasz od oczekiwań seksualnych oznacza, że nie liczy się dla Ciebie kobieta - tylko seks z nią.

Poza tym - każdy ma prawo mieć gorszy dzień, infekcję, czy słynny ból głowy. Robienie na samym początku znajomości takich warunków powoduje, że sporo ludzi się wycofa.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 19:42   #9
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
albo chociaż miał 20cm penisa nawet nie no chociaż z 16cm to jeszcze miał bym jakąś wiarę w siebie.
No to takie coś znalazłem:

(...)Po pół roku powiększył się o 3cm w zwodzie(w zwisie nie wiem). Ćwiczyłem codziennie.(...)
https://polki.pl/zdrowie/rozmowy,pow...ypowiedzi.html

Tylko że wcześniej pisze, że mu zsiniał ale oprócz tego żadnych dolegliwości.

A ten z tej metody w pełni zadowolony:

(...)w moim przypadku już po 6 tygodniach jest przyrost 7mm na długośći nie jest to dużo ale 6 tygodni to mało czasu(...)
http://meskiezdrowie.pl/cwiczenia-po...gosc-4372.html

Tylko żebyś się impotencji nie nabawił.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 19:45   #10
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Przy szukaniu partnerki? Wszystko. Sam fakt, że zaczynasz od oczekiwań seksualnych oznacza, że nie liczy się dla Ciebie kobieta - tylko seks z nią.

Poza tym - każdy ma prawo mieć gorszy dzień, infekcję, czy słynny ból głowy. Robienie na samym początku znajomości takich warunków powoduje, że sporo ludzi się wycofa.
Nie prawda. Popatrz uprawiałem sex z tylko 1 kobietą.
Mimo że mam kolekcję czy trzepię jak powalony od 12 roku życia.

To nie chodzi że to jest warunek. Po prostu są kobiety którym wystarcza kilka razy w miesiącu. A ja chcę kobiety która by chciała po kilka razy dziennie jak jest taka możliwość.
Jeśli na weekendzie będzie kilka razy - okres itd. Żeby tak +- wyszło te raz dziennie
Kobiety która chce rozmawiać o sexie. Która nie widzi problemu by powiedzieć jak chce. Kobiecie która czasem będzie chciała się kochać delikatnie a czasem można ją zbić.
Która wyśle mi do pracy zdjęcia itd

Poza tym patrząc dalej na gadgety są one głownie by dogodzić kobiecie. Bo lubię jak wam dobrze

Zwykle to ja w związkach dbałem o nie. Czy w chorobie czy w problemach. A same nie dawały nic z siebie.

Bardziej chodzi o to by nie było jak z tą moją wielką miłością bo ona to seksu nie lubi i nie potrzebuje.
Z perspektywy czasu nie podobałem się jej skoro zdradzała.
Ale są kobiety które faktycznie nie mają fisia na punkcie sexu.

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Tylko żebyś się impotencji nie nabawił.
Większość metod to ściema.
Podobnie jak nie ma jakiejś cud operacji.
Albo kwas jak ktoś potrzebuje grubości albo podcinanie wiązadeł czyli gorzej stoi. A mnie 2 3 cm nie ratuje.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-03 o 20:45
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 20:45   #11
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
A mnie 2 3 cm nie ratuje.
Jak nie ratuje, miałbyś wtedy 14,5 - 15,5 cm a to już chyba średnia krajowa albo więcej. Przy grubości 13,5 cm - gość.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
Przez stres że (...) nie chce brać do buzi itd (...) nie zawsze mi stawał. Albo miękłem w niej.
A mnie jeszcze bardziej twardnieje jeżeli nie jest moim zainteresowana tylko chce być i kochana.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 12:43   #12
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Ja tu widzę spore pole do popisu dla specjalisty. Masz nieprzepracowane problemy z dzieciństwa i jednoczesne braki w umiejętnościach społecznych. Z empatią też nie jest najlepiej.


To, o czym nam piszesz, jest tym, co kobiety wyczuwają. Żadna normalna kobieta nie chce związać się z kimś, kto oczekuje w sumie jedynie codziennego seksu i jest zafiksowany na punkcie rozmiaru swojego przyrodzenia. Dlatego właśnie przyciągałeś do siebie takie, którym było w sumie wszystko jedno i nie widziały oporów przed żerowaniem na Tobie.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:28   #13
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
To, o czym nam piszesz, jest tym, co kobiety wyczuwają. Żadna normalna kobieta nie chce związać się z kimś, kto oczekuje w sumie jedynie codziennego seksu i jest zafiksowany na punkcie rozmiaru swojego przyrodzenia.
Mnie się wydaje jeszcze z czasów wspólnych wyjśc na imprezy, dyskoteki i wyjazdów pod namiot z kolegami, że wycofanie gościa z powodu, według niego, zbyt małego przyrodzenia kobiety wyczuwają. A ponieważ to większość z nich jest zafiksowana na punkcie rozmiarów męskiego przyrodzenia (zapiszczy z bólu ale nie odpuści - musi sobie włożyć, bo duży, nawet jak dalej boli a jak "normalnie nie bierzeę do buzi" to dużego jednak weźmie) , to taki gość wrażliwy wiedząc o tym(on pisze wcześniej że chce przede wszystkim żeby Wam było dobrze) jest wycofany. Taki to kolowrót.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:26   #14
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

sygnalista, nie wiem, skąd bierzesz tę "większość", skoro ja w całym swoim życiu nie spotkałam ani jednej kobiety (i mówię tutaj o normalnych kobietach, a nie dziewczynach z dyskotek), która byłaby zafiksowana na punkcie dużego rozmiaru męskiego przyrodzenia. Fakt, nagimi zdjęciami Petera Steele'a każda praktycznie się zachwycała, ale żadna nie wybierała sobie partnera życiowego po rozmiarze członka.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:12   #15
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
sygnalista, nie wiem, skąd bierzesz tę "większość", skoro ja w całym swoim życiu nie spotkałam ani jednej kobiety (i mówię tutaj o normalnych kobietach, a nie dziewczynach z dyskotek), która byłaby zafiksowana na punkcie dużego rozmiaru męskiego przyrodzenia. Fakt, nagimi zdjęciami Petera Steele'a każda praktycznie się zachwycała, ale żadna nie wybierała sobie partnera życiowego po rozmiarze członka.
A były szczerze? Tego nie wiemy. A może nie spotkały takiego.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:16   #16
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Raczej nie mam powodów do podejrzewania, że moje bliskie znajome kłamią.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:39   #17
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Raczej nie mam powodów do podejrzewania, że moje bliskie znajome kłamią.
Pewnie mają co najmniej przeciętniaków a oni nie byli wycofani gdyż mieli świadomość że mieszczą się "w normie". A bohater tego wątku ma kompleks choć próbowałem mu to wybić z głowy.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Zupełnie natomiast nie rozumiem wstawiania przez Autora linków do jakichś nakładek, można się porzygać, wierzę że ten wpis nie jest to jakaś makabryczna kryptoreklama tych rzeczy.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:47   #18
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Pewnie mają co najmniej przeciętniaków a oni nie byli wycofani gdyż mieli świadomość że mieszczą się "w normie".
A może po prostu byli dojrzałymi ludźmi, którzy stwierdzili, że jak kobieta zostawi ich ze względu na rozmiar przyrodzenia, to najpierw zapłaczą się ze śmiechu, a potem osobiście wskażą jej drzwi?
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 11:02   #19
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
A może po prostu byli dojrzałymi ludźmi, którzy stwierdzili, że jak kobieta zostawi ich ze względu na rozmiar przyrodzenia, to najpierw zapłaczą się ze śmiechu, a potem osobiście wskażą jej drzwi?
A może byli nie tak wrażliwi jak Autor wątku, nie nękało ich to że kobieta ich cały czas marzy o większym i kto wie, może od czasu do czasu realizuje te marzenia.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 11:12   #20
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

To nie jest wrażliwość. To jest zaburzenie.


Generalnie dojrzali ludzie nie są masochistami i nie wiążą się z kimś po to, żeby fantazjować o innych.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 13:46   #21
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Generalnie dojrzali ludzie nie są masochistami i nie wiążą się z kimś po to, żeby fantazjować o innych.
Tak jest w świecie idealnym czyli wyimaginowanym.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 14:24   #22
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Nie. Tak jest w świecie normalnych, dojrzałych ludzi. Nie dyskotek.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 15:40   #23
_Julita89
Raczkowanie
 
Avatar _Julita89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 181
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Chcesz mieć kobietę, czy to na pełną partnerkę, czy przyjaciółkę, czy tylko kochankę, to juz mniejsza o szczegóły (choć większość moze uciec, gdy od razu wyjezdzasz ze chodzi tylko o seks, poczytaj sobie choćby tu inne wątki, dla wielu nie ma miejsca na seks bez związku , miłości). Ale mniejsza o to.

O to, co chcę zapytać, to co Ty masz do zaoferowania drugiemu człowiekowi, czy na przyjaciela, czy kochanka? Tylko nie rozśmieszaj mnie 10 kartonami zabawek erotycznych, czy mozliwością zakupu telefonu komórkowego by później stalkować laskę. Bo z tego co widzę to niewiele - odludek bez przyjaciół, dobrej pracy, w spodniach marnie i ze sprawnością w łózku tez, z nieciekawym charakterem. Nie jestem złośliwa - zrób szczery rachunek sumienia, co masz w sobie, co sprawiłoby ze ktoś by chciał z tobą przebywać. Jakieś zainteresowania które mozesz rozwijać? Praca nad wyglądem, zyciem zawodowym? Przemyśl to i zanim zaczniesz szukać kobiety, radzę najpierw popracować nad swoim zyciem i charakterem, pewnością siebie, skoro juz zdajesz sobie sprawę jak bardzo jest źle.
_Julita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 16:55   #24
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez _Julita89 Pokaż wiadomość
O to, co chcę zapytać, to co Ty masz do zaoferowania drugiemu człowiekowi, czy na przyjaciela, czy kochanka? (...) Bo z tego co widzę to niewiele (...) w spodniach marnie (...)
hi hi hi...

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _Julita89 Pokaż wiadomość
Przemyśl to i zanim zaczniesz szukać kobiety, radzę najpierw popracować nad swoim zyciem i charakterem, pewnością siebie, skoro juz zdajesz sobie sprawę jak bardzo jest źle.
Tak jest.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 17:04   #25
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Ja tu widzę spore pole do popisu dla specjalisty. Masz nieprzepracowane problemy z dzieciństwa i jednoczesne braki w umiejętnościach społecznych. Z empatią też nie jest najlepiej.
To, o czym nam piszesz, jest tym, co kobiety wyczuwają. Żadna normalna kobieta nie chce związać się z kimś, kto oczekuje w sumie jedynie codziennego seksu i jest zafiksowany na punkcie rozmiaru swojego przyrodzenia. Dlatego właśnie przyciągałeś do siebie takie, którym było w sumie wszystko jedno i nie widziały oporów przed żerowaniem na Tobie.
1. Jak najbardziej. Natomiast często specjaliści mają mnie za normalnego. Albo nie wiedzą co ze mną zrobić
2. Co innego gdyby kwestia mojego rozmiaru była wyimaginowana a nie rzeczywisty problem.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
ale żadna nie wybierała sobie partnera życiowego po rozmiarze członka.
Znam taką co właśnie w ten sposób wybierała. Byle by dało się go znieść ale 20 cm minimum musi być. W dodatku totalnie okrągła dziewczyna niska, nieatrakcyjna itd.


Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Zupełnie natomiast nie rozumiem wstawiania przez Autora linków do jakichś nakładek, można się porzygać, wierzę że ten wpis nie jest to jakaś makabryczna kryptoreklama tych rzeczy.
Ale że jakich nakładek? Ja nic nie dodaję.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
A może po prostu byli dojrzałymi ludźmi, którzy stwierdzili, że jak kobieta zostawi ich ze względu na rozmiar przyrodzenia, to najpierw zapłaczą się ze śmiechu, a potem osobiście wskażą jej drzwi?
Akurat dobrze wiemy że rozmiar ma znaczenie.

Cytat:
Napisane przez _Julita89 Pokaż wiadomość
(choć większość moze uciec, gdy od razu wyjezdzasz ze chodzi tylko o seks, poczytaj sobie choćby tu inne wątki, dla wielu nie ma miejsca na seks bez związku , miłości).

O to, co chcę zapytać, to co Ty masz do zaoferowania drugiemu człowiekowi, czy na przyjaciela, czy kochanka? Tylko nie rozśmieszaj mnie 10 kartonami zabawek erotycznych, czy mozliwością zakupu telefonu komórkowego by później stalkować laskę.
[B]Bo z tego co widzę to niewiele - odludek bez przyjaciół, dobrej pracy, w spodniach marnie i ze sprawnością w łózku tez, z nieciekawym charakterem. co masz w sobie, co sprawiłoby ze ktoś by chciał z tobą przebywać.
Mówimy o portalach erotycznych również gdzie chodzi tylko o sex. I nie chodzi mi TYLKO o sex.

No właśnie raczej nie mam nic do zaoferowania. Sama przyznajesz że wszystko marne i problem penisa realny.
I od wielu lat myślę tylko o palnięciu sobie w łeb.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-05 o 17:07
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 17:15   #26
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
Ale że jakich nakładek? Ja nic nie dodaję.
No to jak nie tu to na kafeterii wstawiłeś link do nakładek.
Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
I coraz od wielu lat myślę tylko o palnięciu sobie w łeb.
Ty się palnij ale o coś łbem i się obudź się. Rad trochę otrzymałeś. A tak poza tym to nie ma dla czego żyć poza seksem? Mówię Ci, spróbuj pierwszych moich porad, inaczej spojrzysz na życie. Tyle ode mnie.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 17:35   #27
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

1. Tam dodałem link do mojej listy gadgetów erotycznych. Tutaj też ale został ucięty. Może to i lepiej bo taki domysł... Link się pojawił w mojej historii gdyż przy pierwszym temacie było takie zapytanie. Że ile ja tego mam ? Wówczas sam się jeszcze zastanawiałem czy nie przesadzam. Nakładki to pierwsza czy druga z wielu str dokumentu w wordzie.
Po drugim pudełku miał być stop z kupowaniem.
Obecnie specjalnie dla ciebie sprawdziłem word ma 40str samych zabawek ale lista jest spory czas nieaktualizowana. Doszło zbieranie zdjęć ciekawych pozycji itd 60 stron. Doszło kupowanie książek mam nie wiem z 5 10szt, mam z 2 gry itd itd.

Widziałem że macie tu wątek o gadgetach. Mogę ewentualnie udzielić info organoleptycznie jakiejś kobiecie jak coś Ale nie jest to żadna forma reklamy. Jw 90 % jest z aliexpress.

2. Wybacz ale jakoś nie dostrzegam jakiejkolwiek twojej rady poza zrób sobie jednak operacje.
A _Julita89 ma wiele racji że człowiek do utylizacji się nadaje.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-05 o 17:45
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 18:20   #28
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
2. Wybacz ale jakoś nie dostrzegam jakiejkolwiek twojej rady poza zrób sobie jednak operacje.
Chłopie, gdzie ja Ci radzę operację?!
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 18:24   #29
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Jak nie ratuje, miałbyś wtedy 14,5 - 15,5 cm a to już chyba średnia krajowa albo więcej. Przy grubości 13,5 cm - gość.[COLOR="Silver"]
Tu. A gdzie radziłeś cokolwiek innego ?
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 18:31   #30
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Chłopie, gdzie ja Ci radzę operację?!
Ja Ci w końcu tylko podsunąłem jakieś ćwiczenia z netu wyguglowane na co ty że 3 cm Cię nie urządzają. A poważniejsza rada była wcześniej, jak wspomniałem o znajomym co był taki jak ty a w jednostce specjalnej skończył (jest już emerytem wojskowym).

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez szukamkobietyzloczkami Pokaż wiadomość
@majowa
Chyba chce tu się wyżalić raz a dobrze.
Chyba tak i nic więcej a zatem adieu.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-30 15:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.