Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 16:21   #1
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka

Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)


Witam serdecznie
...zaczynam walkę o realizację marzeń
Dziękuję za odwiedzenie mojego wątku-i mam nadzieję,że będziecie do mnie czasami zaglądać i obserwować moją walkę o ciało moich marzeń..
Jestem mamą dwójki chłopaków-jeden ma 6,5,drugi 1,5 roku...mam 29 lat.Każda ciąża to ponad 20 kilogramów-za pierwszym razem wróciłam ,,do siebie,, za drugim ,,prawie,,..Jestem dosyć krytyczna względem siebie i zawsze starałam się trzymać tą swoją wagę-lecz nie zawsze to mi się udaje...Jako zodiakalny Strzelec kocham jeść,kocham jeść późno,uwielbiam imprezy,letnie grillowanie-za słodycze oddam dusze diabłu,mój gust kulinarny można porównać z gustami męskimi..mięcho,dużo,tłus to,ciasta,piwo-a nie jakieś tam ...sałateczki
Na szczęście lubię wysiłek fizyczny i potrafię sama z siebie zmobilizować się do ćwiczeń domowych.Dlatego właśnie jako-tako po ciężkich pociążowych miesiącach dochodzę do siebie..tylko,że ostatni raz ćwiczyłam rok temua lato tuż,tuż...
A ja chociaż raz w życiu chciałabym być idealna..mieć fajnie umięśnione ciało,jędrne,gładkie...i być z niego dumna.Kilka dni przed ogłoszeniem wyników-postanowiłam się ,,wziąść,, za siebie..obmyśliłam plan działania i wierze,że będzie tak jak chcę...do tego -wizaż mi taką niespodziankę zafundował-że nie może się nie udać.
Mój mini-blog-będę traktowała jako mój osobisty dziennik i podsumowanie dnia-będziecie mogły-śledzic mój jadłospis,ćwiczenia oraz grzeszki -których mam nadzieję-będzie niewiele.Nie chce się stresować cotygodniowym mierzeniem-wiec po 4 tygodniach pomierzę się,zważę,dodam zdjęcia-żebyście na bieżąco widziały czy daje rade czy raczej szału nie ma
Dodatkowo dla urozmaicenia-będę alfabetycznie co jakiś czas spisywała table kalorii poszczególnych produktów-co przyda się mi i Wam.W moim mini blogu przeczytacie również rozmaite,rady,mity i sposoby na zdrowe chudnięcie.....

Przed nami długie 8 tygodni-wierze-że każda z Nas zakończy ten okres z uśmiechem i wkroczy w letni czas ze świadomością własnego piękna.

Moje wymiary-stan na dzień 2 marca.

Wzrost: 180-182-musze to zweryfikować
Waga: 71 kilogramów (jak widać nie mam do zgubienia kilkudziesięciu lecz kilka-ale rzeźba na jakiej mi zależy-to długa droga..)
Pas: najwęższe miejsce 73 cm
najszersze miejsce: 89 cm
Biust: 88 cm
Pod biustem: 76 cm
Biceps: 28 cm
Biodra- 92 cm
W dupce-czyli najszerszym miejscu- 99 cm
Udo-najszersze miejsce zaraz pod pośladkiem-59 cm
-w połowie 52 cm
-nad kolanem 40 cm
Łydka- w najszerszym miejscu 33 cm

Plan działania

----ZERO słodyczy
----dieta redukcyjna
----ćwiczenia
----2 litry wody
----suplementy Therm Line Forte.


__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-03 o 12:59
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:23   #2
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

powodzenia, będę trzymać kciuki
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:26   #3
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Ja też trzymam, na pewno się uda
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:58   #4
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

uda sie uda witaj!
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:14   #5
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

oooo!!! może się ciekawie czytać twój dziennik
subskrybuję i czekam na dalsze wpisy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:51   #6
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Ładne wymiarki , no i gratuluje gubienia kg po ciąży Na pewno będe Cie odwiedzać
Życze żeby udało Ci sie wyrzeźbić ciałko, tak jak tego chcesz
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:02   #7
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Dziekuję dziewczęta
Wymiarki to ja bedę miała ładne do lata...
Dzień 1 -2 MARCA
Mój dzisiejszy szczegółowy jadłospis-
Śniadanie:
płatki owsiane górskie ze startym jabłkiem.(pół godziny przed śniadaniem 2 tabletki suplementu Therm Line)
II Śniadanie
2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem i z serem
Obiad
Pierś z kurczaka-dokładnie połowa całej-gotowana plus warzywa z wody-(pół godziny przed obiadem dwie tabletki suplementu Therm Line)
Podwieczorek
mieszanka orzechów
Kolacja
2 jajka gotowane albo jajecznica z 2 jaj.

Ćwiczenia
45 Fire Class i 10 min Stretch oraz 8 min Abs.

GRZECHY-tutaj bede zaznaczać na czerwono-a niech wszyscy widzą jaka jestem!!!
-zrobiłam dla syna takie ,,paszteciki pizzowe,,-ciasto francuskie,smaruję sosem pomidorowym,posypuję posiekaną drobno salami i serem żółtym...no i zjadłam tego chyba z 7..?Każde wielkości mandarynki-i to mój największy jak na razie grzech od 2 tygodni...

-oszukałam z tym 45 Fire Class i skończyłam ok.30 min-dalej mi się nie chciało

-o! i orzechy-generalnie orzechy są mega kaloryczne-ale podobno zdrowe-jeśli się je zajada w przyzwoitych porcjach-dwie garście-ok.70 gram-to stanowczo za dużo.

-Ufff.....tyle.należy mi się(tym bardziej,że pewnie jeszcze zgrzeszę lampką białego wina-coś tak w kościach czuję...)

Ale nie samymi grzeszkami człowiek żyje..trzeba też nagimnastykować się trochę -żeby jakoś oszukać te kalorie,przechytrzyć tłuszczyk...itp.
Ja cały czas szperam za takimi pomysłami-i będę starała się dzielić z Wami moimi pomysłami.

TRICK NA DZIŚ
OLEJ KOKOSOWY-używam go zamiast wszystkich tłuszczy-smażę na nim,smaruję kanapki,robię z niego dressing...nakładam na włosy jako olejek-cudownie odżywia,smaruję nim twarz na noc 1-2 razy w tygodniu,mozna używac go jako oliwkę.....jest przecudowny i kocham go bardzo
Dlaczego olej kokosowy??

-otóż z interesujących nas zalet oleju kokosowego-jest to-że nie przyczynia się on do gromadzenia tkanki tłuszczowej-ba!!wpływa dobrze na przemianę materii i wspomaga ubytek wagi przy nadwadze.Podobno zastąpienie wszystkich tłuszczy olejem kokosowym powoduje dodatkowy ubytek wagi o ok.0,5 kilograma tygodniowo.

-ważne jest by był nierafinowany-czyli koloru białego i musi pachnieć kokosem-przeźroczysty i nierafinowany się nie nadaje.

-jest drogi i dosyć trudno dostępny-ja trafiłam na niego przez przypadek-tydzień temu-kupiłam do włosów-ale jak przeczytałam o jego zaletach-zakochałam się.Kosztował mnie 20 zł za 200 ml słoiczek..ale warto-uwielbiam smak kanapek z nim,albo kurczaka na nim smarowanego...

Wracając do tematu ćwiczeń..przerabiałam już wiele programów-,,leciałam,, kiedyś Claudie Schiffer,Cindy Crawford,Yoge Ashtangę Antonii Kidman-same znane nazwiska,kręciłam Hula Hop,robiłam A6W,jeżdziłam na stacjonarnym,chodziłam na różne aerobiki,siłownię,spinnin g.....acha,jeszcze Brazil Butt Lift...teraz robię 8 min Abs i Turbo Fire...i wiecie co-moim problemem jest,że wszystko szybko mi się nudzi.W mojej osobistej liście przebojów z powyższych na 1 miejscu stawiam Yogę-niesamowite efekty po 2 tyg. (w życiu bym nie pomyślała jak ktoś by mi wcześniej powiedział) najgorsze-Brazil Butt Lift..nie przypasował mi.Turbo Fire też w sumie nie lubię-nie lubiłam już wcześniej aerobików z elementami kick-boxingu-mam za długie ręce i nogi -wszystko mi się plącze..koordynacja ruchowa-że pożal się Boże....a całość wygląda żałośnieI tak się zastanawiam-chyba rzucę te Tf...Chciałabym wypróbować P90x i Insanity-a moze jeszcze znajdę po drodze jakiś ciekawy program w którym się zakocham...Moje podejście jest takie:
Nie ważne co ćwiczysz-ważne ,żeby to robić.
Ćwiczenia muszą sprawiać Tobie przyjemność-jak tak nie będzie-szybko się rozstaniecie.

Acha-kiedyś brałam Thermo Line - efekty były super-tylko wiadomo,że to nie pierwszego dnia.Uwielbiam też CLA-cellulit znikaJutro podam Wam w moim tricku dnia -sposób na cellulit
i zacznę spisywać tabelę kalorii.

Teraz lecę do kąpieli-robić kawowy peeling (jakby ktoś się jeszcze uchował kto go nie zna-to robi go się z kawy naturalnej-zaparzonej-czyli fusów,ja dolewam oliwy z oliwek,dodaje cukru,cynamonu i zelu pod prysznic Ziaji masło kakaowe-ścierak jak żaden inny,działa na cellulit
UWAGA!!
-----------------------UZALEŻNIA-----------------------------------
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 20:33   #8
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

wytrwałości życzę no i osiągnięcia założonego celu...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:03   #9
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

2 DZIEŃ-3 MARCA
Jak zwykle przy śniadanku robię przegląd wizażu-takie uzależnienie.....
Obmyślam przy tym jadłospis-dziś w planach:

Śniadanie
-musli z mlekiem (przed śniadankiem 2 tabletki Therm Line-zgodnie z zaleceniem pół godziny przed)
II śniadanie
-2 kromki razowego ze słonecznikiem-posmarowane zamiast masłem olejem kokosowym (pyszny!dlaczego olej-patrz dzień 1),z polędwicą z indyka,jabłko,zielona herbata
Obiad
-pierś z kurczaka smażona na oleju kokosowym,kasza gryczana,warzywa z wody.
Podwieczorek
-garstka orzechów,banan
Kolacja
-2 jajka gotowane i sałatka z pomidorów,cebulki z jogurtem naturalnym,zielona herbata

Do tego w ciągu dnia staram się wypijać dużo wody-ok. 10 szklanek-jest to dla mnie spory wyczyn,bo zwyczajnie wody nie lubię-ale jakoś się przyzwyczaiłam Mój patent na to?Gdybym miała 2 litry wody przed sobą to zapewne by mnie to przerażało...ja co jakiś czas piję szklankę wody-a na lodówce na przyczepionej karteczce pisze cyferkę 1 i tak do 10..i jakoś mi tak łatwiej kontrolować wypijaną ilość.Zresztą pisząc 10-zawsze mam fajne poczucie ,że piję dużo wody i to jest dla mnie dobre-dla mojej diety,dla mojej skóry,dla mojego samopoczucia....więc-
DZIEWCZYNY PIJCIE DUŻO WODY!!



Planuję na dziś zapoznanie się z treningiem INSANITY...wiem,że jest trudny,hardcorowy...ale spróbuję-podzielę się później z Wami jak było.
Jeżeli mi przypasuje bardziej niż Turbo Fire-przerzucę się na Insanity.Dodatkowo oczywiście odrobię moje 8 min abs-które uwielbiam...(które pewnie po odtłuszczeniu brzuszka porzucę na rzecz A6W-na rzeźbę...Dodatkowo planuję jakiś dłuuugi spacer z młodszym synem-pogoda jest boska

Dla zainteresowanych tym co testujemy i jak to wygląda-sfotografowałam opakowanie suplementu i wielkość tabletki.Mimo,że tabletki są duże-niech Was to nie przeraża-zawartość opakowania można wsypać np.do jogurtu i zjeść w takiej formie.Ja połykam całe-mi to nie przeszkadza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0689.jpg (126,5 KB, 18 załadowań)
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:08   #10
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

super, trzymam kciuki i powodzenia kurde, jak się nam uda to wygraną będzie piekna sylwetka
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:15   #11
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
super, trzymam kciuki i powodzenia kurde, jak się nam uda to wygraną będzie piekna sylwetka
Uda się uda-na 100%-trzeba tylko trochę się postarać i odrobina wytrwałości w dążeniu do celu.Jesteśmy tu razem-to nasza WSPÓLNA walka-i bedziemy razem się wspierać,cieszyć i mobilizować
Ja po kazdej ciąży wyglądałam tak paskudnie,że szok-ale jakoś powoli,powoli udawało mi się dojść do siebie.Teraz poprzeczkę postawiłam jeszcze wyżej-chcę mieć takie ciało jakiego jeszcze nie miałam a do jakiego zawsze wzdychałam.Super,że mamy te suplementy-brałam kiedyś TL i znam jego możliwości-dlatego wierze-że każda z nas osiągnie cel.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 15:20   #12
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Ufff....jestem już po spacerku 1,5 godzinnym i pierwszym dniu treningu Insanity...jak ktoś ciekawy co to takiego-jest wątek na ten temat-można poczytać..

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=425821

Moja kondycja jakoś tak o pomstę do nieba nie woła-ale nie jestem też fitness-maszyną...jednak po tym teście-jaki jest pierwszego dnia ćwiczeń-który określa twój poziom-myślałam,że ducha wyzionę....Zobaczę jeszcze jutrzejszy normalny trening Insanity-wtedy będę wiedziała czy mi pasuje czy nie....Moim najgorszym problemem są pośladki,biodra,uda,dolna część brzucha-chciałabym by te partie były ładnie zbudowane,jędrne-do tego bedę dążyć..

OK-niech będzie załączam zdjęcia-choć się wstydzę-co tydzień albo dwa będe dodawała takie same,żebyście same mogły porównać czy coś się zmienia...

Póki co-2 porcja suplementu w brzuszku....idę kończyć robić obiad
Ostatnie zdjęcie specjalnie dla moich współtesterek hot-dogom,pizzy,kebabom-mówimy NIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0678.jpg (69,5 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0679.jpg (76,1 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0692.jpg (117,2 KB, 56 załadowań)
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-03 o 15:40
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:40   #13
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

kochana wygladamy podobnie, postaram się zrobic fotki i załaczyć na swoim wątku wieczorem wszystko sie uda, wszystko a Ty masz kobiece kształty i nie należy się wstydzić.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:48   #14
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
kochana wygladamy podobnie, postaram się zrobic fotki i załaczyć na swoim wątku wieczorem wszystko sie uda, wszystko a Ty masz kobiece kształty i nie należy się wstydzić.
Czekam na twoje fotki z niecierpliwością....kobie ce kształty to mogą być-ale mają być jędrne....no i kalafior to nie jest moje ukochane warzywo...(cellulit..walcze,walcze.. )
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-03 o 15:52
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:59   #15
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

A mi się Twoja figura podoba

Ja już mam swojej dość, zresztą mama nie daje mi o tym zapomnieć... Ale to nie o tym wątek
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:09   #16
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
A mi się Twoja figura podoba

Ja już mam swojej dość, zresztą mama nie daje mi o tym zapomnieć... Ale to nie o tym wątek
Miło mi....ale ja chcę by była lepsza
Kurdę,mam nadzieję,że twoja mama nie krytykuje cię za twój wygląd.....tak nie można...a jeśli tak-to jej nie słuchaj,słuchaj nas-my w Ciebie wierzymy
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:11   #17
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

mam podobna figure ale chyba tiułów dłuższy i wiekszy biust..bez mierzenia wiem ze jest 100

fajnie ze tez masz zdjecia!!
trening wyglada na ciekawy ale pracowalam cala noc i nie dam rady...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:34   #18
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Czekam na twoje fotki z niecierpliwością....kobie ce kształty to mogą być-ale mają być jędrne....no i kalafior to nie jest moje ukochane warzywo...(cellulit..walcze,walcze.. )
a ja uwielbiam i kalafiora i pomarańcze tyle, że na taerzu a nie na sobie! ten cellulit to moja zmora, a jak uszczypne sobie udo to już całkiem wzgórza i pagórki z całej mapy Polski chyba:p ::mu r:
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:51   #19
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Miło mi....ale ja chcę by była lepsza
Kurdę,mam nadzieję,że twoja mama nie krytykuje cię za twój wygląd.....tak nie można...a jeśli tak-to jej nie słuchaj,słuchaj nas-my w Ciebie wierzymy

zgadzam się z koleżanką
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 19:59   #20
Rajanii
Zakorzenienie
 
Avatar Rajanii
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 615
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Z ciekawosci zajrzalam na Twoj watek i tak sie zastanawiam...

Tak wogole, to wedlug mnie masz dobra figure znaczy mi sie podoba, chcialabym taka miec. Ja mam 167 cm wzrostu i waze kolo 75 kg i kurcze klne siebie za to, ze nie mam silnej woli jesli chodzi o odchudzanie

W lato jakos samo leci w dol bo nic prawie nie jem bo mi sie nie chce i pije duzo wody ale po kazdej zimie brzuszek sie pojawia, rowniez lubie dobrze zjesc tak jak Ty pisalas, lubie piwko

Trzymam za Ciebie kciuki

Moze kiedys i ja wkoncu wezme sie za siebie, bo marze o tym by byc szczupla
__________________
ADAS 08.10.2013 12;01


Wszystko wątek


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post47446600

Rajanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:25   #21
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

ale mi się twoja pupa podoba!! masz kobiecą figurę wystarzy tylko troche pocwiczyc i będzie bosko
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:40   #22
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
mam podobna figure ale chyba tiułów dłuższy i wiekszy biust..bez mierzenia wiem ze jest 100

fajnie ze tez masz zdjecia!!
trening wyglada na ciekawy ale pracowalam cala noc i nie dam rady...
Super zazdroszczę takiego biustuZrobię sobie kiedyśTrening tak,tak wyglada na ciekawy-ale zobaczę jak mi pójdzie dzień pierwszy...

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam i kalafiora i pomarańcze tyle, że na talerzu a nie na sobie! ten cellulit to moja zmora, a jak uszczypne sobie udo to już całkiem wzgórza i pagórki z całej mapy Polski chyba:p ::mu r:
Uwielbiam cię.....padłam ze śmiechu jak przeczytałam Twój komentarz..




Cytat:
Napisane przez Rajanii Pokaż wiadomość
Z ciekawosci zajrzalam na Twoj watek i tak sie zastanawiam...

Tak wogole, to wedlug mnie masz dobra figure znaczy mi sie podoba, chcialabym taka miec. Ja mam 167 cm wzrostu i waze kolo 75 kg i kurcze klne siebie za to, ze nie mam silnej woli jesli chodzi o odchudzanie

W lato jakos samo leci w dol bo nic prawie nie jem bo mi sie nie chce i pije duzo wody ale po kazdej zimie brzuszek sie pojawia, rowniez lubie dobrze zjesc tak jak Ty pisalas, lubie piwko

Trzymam za Ciebie kciuki

Moze kiedys i ja wkoncu wezme sie za siebie, bo marze o tym by byc szczupla
Dzięki kochana...nie martw się brzuszkiem pozimowym teraz przyjdzie wiosna-lato- samo ,,zleci,,-człowiekowi się z domu bedzię bardziej chciało wyjśc

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
ale mi się twoja pupa podoba!! masz kobiecą figurę wystarzy tylko troche pocwiczyc i będzie bosko
Dziękuję...ćwiczę,ćwiczę. ..muszę mieć pośladki twarde jak skała

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Na dobranoc-kalorie w produktach na literkę A.-będę wpisywała w następnych dniach kolejne literki-ja wreszcie zbiorę wszystko w jednym miejscu-a i Wam może na coś się przyda
Zawartość w 100 gramach
Agrest-------41
Ananas------33
Ananas------87 puszka
Ananas------337 suszony
Arbuz--------18
Awokado--- 160
Actimel------67 klasyczny
Actimel------28 lekki,odtłuszczony
Actimel------75 malinowy
Actimel------77 wieloowocowy
Adwokat-----253
Ajerkoniak--277
Anyż----------332 nasiona
Aromat-------57 waniliowy do ciasta,bez alkoholu
Aromat------244 waniliowy do ciasta,z alkoholem
Amur---------65 ryba
Anchois------216 w oleju
Amoniaczki-356 ciasteczka
Antrykot wołowy-159
Anyżówka---68 kieliszek
Arak 38%----45 kieliszek
Alpen Gold--486 gorzka ze skórką pomarańczową
Algi morskie-360 Bio-Active-suplement diety
Alpejskie mleczko-415 czekoladowe
Alpejskie mleczko-430 waniliowe
Andruty-------355
Aronia---------47
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 07:42   #23
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Uwielbiasz powiadasz?;P nawet nie wiesz jak mi miło.

Wczoraj z ciekawości próbowałam wcisnąć się w swoją zeszłoroczna spódniczkę mini---> efekt?
Brakuje 15cm! MASAKRA!!!! ależ się zapuściłam.

A jak dam krok to uda są na tyle galaretowate, że mam obawy iż odlecą. musze dużo biegać.

a stosujesz jakieś serum czy tym podobne rzeczy? Ja kiedyś stosowałam Lipometric Vichy, ale dziady już nie produkują a pomagało mi bardzo.
Elancyl, Lirene, Loreal , Perfecta, Oriflame, Avon, nie dla mnie. Jedynie serum Eveline jako takie tylko ten Ogień!!!
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:03   #24
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

ooo proszę, będe do Ciebie zaglądać jak będę chciała sprawdzić kaloryczność
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:27   #25
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
Uwielbiasz powiadasz?;P nawet nie wiesz jak mi miło.

Wczoraj z ciekawości próbowałam wcisnąć się w swoją zeszłoroczna spódniczkę mini---> efekt?
Brakuje 15cm! MASAKRA!!!! ależ się zapuściłam.

A jak dam krok to uda są na tyle galaretowate, że mam obawy iż odlecą. musze dużo biegać.

a stosujesz jakieś serum czy tym podobne rzeczy? Ja kiedyś stosowałam Lipometric Vichy, ale dziady już nie produkują a pomagało mi bardzo.
Elancyl, Lirene, Loreal , Perfecta, Oriflame, Avon, nie dla mnie. Jedynie serum Eveline jako takie tylko ten Ogień!!!
Jesteś super...uwielbiam takie poczucie humoru Wiesz,stosowałam wiele tych rzeczy i jakoś tak średnio z efektem....teraz mam super krem,naprawdę-zupełnie zreszta przypadkiem,bo dostałam-kosmetyk gabinetowy i powiem ci stosuję ze 3 tyg i kurcze cellulit który,możesz zobaczyć wyżej to jest niewielki...jaki miałam to hoho..... I nie wiem czy to zasługa kremu,picia dużej ilości wody,ćwiczeń czy peelingu kawowo -cynamonowego hand-made co 2-3 dzień (polecam!!!!)Wydaje mi się,że wszystko razem.Krem tylko drogi jak sprawdzałam-ale wydaje mi się,że jest genialny.Jak mi się skończy kupię Eveline.

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
ooo proszę, będe do Ciebie zaglądać jak będę chciała sprawdzić kaloryczność
Zapraszam,dziś postaram się opracować literkę B.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:10   #26
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

3 DZIEŃ -4 MARCA

Witam,witam....ale dziś piękny dzień mamy za oknem-sprzyja temu,by ruszyć się z domu,gdzieś wyjść,pospacerować.....Pr zynajmniej ja mam taki zamiarDzisiaj jest mój day-off od ćwiczeń-w Niedzielę mam labę
Moje ciało też potrzebuje spoczynku i regeneracji-to ważne...jeszcze czuję zakwasy po wczorajszym ćwiczeniu Insanity.Jestem już po I i II śniadaniu....myślę,co tu na obiad...Chyba mój dzisiejszy jadłospis będzie wyglądał tak:

Śniadanie
-owsianka ze startym jabłkiem
II Śniadanie
-2 kromki razowca ze słonecznikiem i wędzoną makrelą,zielona herbata
Obiad
-ryba,brukselka i mini marchewki,kasza gryczana
Podwieczorek
-jabłko,jogurt naturalny z owocami
Kolacja
-tuńczyk,sałatka z pomidorów i cebuli,zielona herbata

Dziś rybnie

Therm Line forte-przyjmuję przed śniadaniem-dziś o 9.30 oraz przed obiadem-ok.15.Chciałam się podzielić moimi wrażeniami po przyjmowaniu suplementu.Otóż-w moim przypadku-nie wystąpiły objawy jak drżenie,rozdygotanie jak u innych testujących,mimo,nie mam problemów ze snem-mimo,że dnia 1 przyjęłam o godz.17.Czuję natomiast trochę większe pragnienie,jestem bardziej obudzona,mam więcej siły i ochoty do ćwiczeń.Piję jedną kawę dziennie-w moim przypadku są to 2 łyżeczki rozpuszczalnej-i pół na pół -woda/mleko.Jestem zadowolona z tego,że suplementacja nie zmienia mojego samopoczucia-wiele czytałam,ze różnie to po różnych tabletkach bywa i nie miałabym chyba ochoty męczyć się gdyby tabletki działały tak,że czułabym się okropnie.Ale tak nie jest i to na plus.

To na razie tyle-do ,,przeczytania,, później....podam Wam sposoby na przyrządzenie dietetycznych wersji znanych fast-food'ów, napiszę o tym-czy ocet jabłkowy pomaga w odchudzaniu oraz przedstawię kalorię w produktach na literkę B.

Acha-ponieważ dziś Niedziela-oprócz wolnego od ćwiczeń-mam też pozewolenie na małe słodkie co-niecoRaz w tygodniu można sobie sprawić małą przyjemność,za trudy całego tygodnia...tylko musi być to mała przyjemność-a nie 2 kilogramy krówek czy 1000 ml wiaderko lodów
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-04 o 13:11
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:38   #27
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

bo niedziela to dzien swiety )0

literki super tylko ja sie zawsze bardziej skupialam nad iloscia bialek wegli i tłuszczu
aczkolwiek spoko spoko przyda sie zapewne )*
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:04   #28
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

mamamichałka, ja też nie znoszę smaku samej wody
Polecam krople odchudzające Herbapolu. Na litr wody dodaje się 5kropli i woda robi się z posmakiem miętowo-eukaliptusowym.Mi bardzo odpowiada taki orzeźwiający smak
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:11   #29
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
bo niedziela to dzien swiety )0

literki super tylko ja sie zawsze bardziej skupialam nad iloscia bialek wegli i tłuszczu
aczkolwiek spoko spoko przyda sie zapewne )*
Pewnie,że święty...-chociaż jeszcze nie zgrzeszyłam,ale,ale.....w łaśnie robię dla męża i starszego syna pizzę hand-made-i nie ręczę za siebie!
Może skuszę się na kawałek-na poczet święta.Kurde-człowiek to by w tej diecie łatwiej wytrzymał jakby mąż nie trzymał słodyczy w domu,dzieci ich nie jadły-i wszyscy do okoła byli na diecie.Ja też się skupiam na białku i węglach ale widzę ,że niewiele tu dziewczyn bierze pod uwagę ten podział...sporo uważa ze 3 posiłki dziennie,w małych ilościach i do 18 to jest to co pomoże schudnąć...tak pomoże,a co potem?Duzo osób nie zdaje sobie sprawę,z tego-że owoce to cukier,soki to cukier,długie nie-jedzenie spowalnia metabolizm....etc.Dlatego piszę kaloriami,wiadomo,ze np.ananas z puszki ma wiecej bo ma cukier itp

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
mamamichałka, ja też nie znoszę smaku samej wody
Polecam krople odchudzające Herbapolu. Na litr wody dodaje się 5kropli i woda robi się z posmakiem miętowo-eukaliptusowym.Mi bardzo odpowiada taki orzeźwiający smak
Tak???kurcze-nieżle-a weź mi link podeślij...zobaczyć chcę Do wody się już trochę przyzwyczaiłam,ale nie jest tak,że ją uwielbiam.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-04 o 17:09
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:32   #30
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

ooo ja też zgrzeszyłam : zjadłam dwa wafelki ogólnie ładny masz jadłospis
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.