Co na przyspieszenie porostu i blask? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 21:00   #61
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez Nemain Pokaż wiadomość
Mnie pomogło olejowanie (Dabur - Amla Gold) i czerwony szampon Radicala
Jak dla mnie to Radical trochę śmierdział i plątał włosy niemiłosiernie.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 21:19   #62
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Mnie tez 'zapach' radicalu nie odpowiadał, ale żeby ratować włosy gotowa bylam to znieść =)

Jeśli chodzi o platanie włosów to na początku tez miałam z tym problemy, dodatkowo musiałam używać go dosyć sporo, bo nie chciał się pienic... po dwóch tygodniach używania zauważyłam poprawę, zapach juz mi nie przeszkadzal... włosy znacznie sie poprawiły i z czesanie nie było, az tak wielkich problemów... no i zaczął się w końcu pienic =)

myślę, ze w przypadku tego szamponu to kwestia wyplukania z włosów silikonow i innych dodatkow, które dają nam piękne zapachy w innych szamponach =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:42   #63
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Jeśli chodzi o mnie, to stosuję olejek z Yves Rocher (ten odbudowyjący). Według mnie jest cudowny i dodatkowo pięknie pachnie posiada koncentrat z różnych olejków (jojoba, z bambusu i makadami). Do tego czasem dokładam kroplę rycynowego i widzę efekty problem może być tylko taki, że lekko rozjaśnia włosy, ale mi to nie przeszkadza.
Co do płukanki z yr... jest ok. Na sobie nie zauważyłam jakiś spekatkularnych efektów. Poza tym jak dla mnie jest za mało wydajna mam włosy do połowy piersi i niestety, ale taka buteleczka nie stracza na długo.
Jeśli chodzi o produkt na porost włosów to polecam serie Seboradin (seria z czarnej rzodkwi). Jest super ale mało też nie kosztuje, no i ten zapach ... ;/ ale da się przyzwyczaić, a efekty moim zdaniem są widoczne
Natomiast wydaje mi się, że każdy musi znaleźć produk dla siebie. Na jedynych będzie świetnie działać to, a na innych tamto Tak więc dziewczyny musimy testować za pomocą prób i błędów :P
Już nie mogę się doczekać aż kupię tę płukankę Jantar tylko zauważyłam, że nie jest ona dostępna wszędzie ...
Pozdrawiam

Edytowane przez Casssssie
Czas edycji: 2014-05-27 o 13:46
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 17:53   #64
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

To prawda Jantar jest ciężko dostępny... ja zamawiam go zawsze na doz-ie, bo tak po aptekach udalo mi się go tylko raz dostać =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:24   #65
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez Gusia222 Pokaż wiadomość
Mnie tez 'zapach' radicalu nie odpowiadał, ale żeby ratować włosy gotowa bylam to znieść =)

Jeśli chodzi o platanie włosów to na początku tez miałam z tym problemy, dodatkowo musiałam używać go dosyć sporo, bo nie chciał się pienic... po dwóch tygodniach używania zauważyłam poprawę, zapach juz mi nie przeszkadzal... włosy znacznie sie poprawiły i z czesanie nie było, az tak wielkich problemów... no i zaczął się w końcu pienic =)

myślę, ze w przypadku tego szamponu to kwestia wyplukania z włosów silikonow i innych dodatkow, które dają nam piękne zapachy w innych szamponach =)
Ja nie miałam aż tyle cierpliwości. Zrezygnowałam z niego.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 22:46   #66
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Gdyby nie moja plaga wypadania włosów pewnie też bym zrezygnowala =))
Wyzsze cele mnie zmusily =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 20:31   #67
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

trzeba wybierać mniejsze zło - albo włosy śmierdzące i poplątane albo brak włosów.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 23:39   #68
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Nigdy nie stosowałam preparatów na przyspieszenie porostu za to na blask pomagają olejki. Musze rozejrzeć sie za jakimiś które w ofercie ma firma Dove bo jestem zadowolona z ich produktów do włosów do których zawsze wracam.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:15   #69
Masia87
Raczkowanie
 
Avatar Masia87
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 102
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Chyba jest jakaś zależność bo preparaty na wypadanie włosów zawsze nieprzyjemnie pachną, seboradin, dermena też... nawet Joanna rzepa na włosy wypadające również nie zachwycają zapachem.
__________________




"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale można spotkać kogoś, dzięki komu wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie"
Masia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 19:46   #70
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Moja babunia robiła maskę z drożdży, odrobiny mleka i jajka. Jej zapach był koszmarny, ale bardzo łagodziła wypadanie włosów. Nie polecam drożdży do picia/ łykania- mogą zostać źle strawione i nie pomogą a zaszkodzą.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:51   #71
Masia87
Raczkowanie
 
Avatar Masia87
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 102
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Moja babunia robiła maskę z drożdży, odrobiny mleka i jajka. Jej zapach był koszmarny, ale bardzo łagodziła wypadanie włosów. Nie polecam drożdży do picia/ łykania- mogą zostać źle strawione i nie pomogą a zaszkodzą.

Kiedyś były naprawdę skuteczne metody pielęgnacji domowymi sposobami, ja robiłam płukankę z dodatkiem octu jabłkowego i włosy były błyszczące a zapach dość średni szybko się ulatniał po wysuszeniu włosów. Przez jakiś czas nie używałam suszarki (bo mi się spaliła) i suszyłam włosy naturalnie-czekałam aż wyschną i też kondycja włosów była lepsza teraz mam suszarkę z jonizacją co podobno przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu.
__________________




"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale można spotkać kogoś, dzięki komu wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie"
Masia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 12:24   #72
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

U mnie sprawdzilo sie systematyczne olejowanie. Obojetnie czym, moze byc nawet Kujawski.
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 11:41   #73
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Ja stosowalam kuracje drozdzowa do picia... i faktycznie włosy się trochę poprawily... co do skutków trawiennych nie zauwazylam.

zalewalam wrzątkiem pol kostki i czekałam z 15min do ich 'zabicia' dzięki temu nie wywolywaly u mnie żadnych żołądkowych rewolucji... smak jak dla mnie tez nie byl jakiś tragiczny, chociaż zawsze mozna je z czyms wymieszac... np. Kakao, mleko... w zależności od upodobań =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:57   #74
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez Gusia222 Pokaż wiadomość
Ja stosowalam kuracje drozdzowa do picia... i faktycznie włosy się trochę poprawily... co do skutków trawiennych nie zauwazylam.

zalewalam wrzątkiem pol kostki i czekałam z 15min do ich 'zabicia' dzięki temu nie wywolywaly u mnie żadnych żołądkowych rewolucji... smak jak dla mnie tez nie byl jakiś tragiczny, chociaż zawsze mozna je z czyms wymieszac... np. Kakao, mleko... w zależności od upodobań =)
Gusia jak długo tankowałaś drożdże? Bo ja troszkę ponad miesiąc i nie widziałam efektów więc zaniechałam. A może powinnam dłużej je pić?
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:15   #75
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez Gusia222 Pokaż wiadomość
To prawda Jantar jest ciężko dostępny... ja zamawiam go zawsze na doz-ie, bo tak po aptekach udalo mi się go tylko raz dostać =)
Przeciez od maja jest dostepny w Rossmannie.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 20:08   #76
Masia87
Raczkowanie
 
Avatar Masia87
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 102
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Dziewczyny a sprawdził się u was Jantar?
__________________




"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale można spotkać kogoś, dzięki komu wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie"
Masia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 21:43   #77
ciemnapaulina
Przyczajenie
 
Avatar ciemnapaulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta
Gusia jak długo tankowałaś drożdże? Bo ja troszkę ponad miesiąc i nie widziałam efektów więc zaniechałam. A może powinnam dłużej je pić?
Po miesiącu raczej nie zauważysz żadnych efektów. Polecam pomęczyć się przynajmniej 3-4 miesiące, a najlepiej pół roku. A później dobrze jest zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę. U mnie taki system się sprawdził - po pół roku systematycznego spożywania zauważyłam, że urosły jak... na drożdżach. Prócz przybycia na długości odnotowałam również zwiększenie liczby nowych włosów, tak że warto spróbować, można się zaskoczyć.
ciemnapaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 07:02   #78
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

A piłaś drożdże takie zwykłe spożywcze czy jakieś tablety?
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 21:55   #79
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Zeby zobaczyć efekty trzeba pic minimum jakies 3 miesiące ... =)

piłam zwykle świeże drozdze... po kilku tygodniach juz nawet zaczynasz być niemalże smakoszem ;p
Mnie zdecydowanie najbardziej smakowały drozdze babuni z Biedronki =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 07:21   #80
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

ja osobiście nigdy nie miałam problemów z włosami,często słyszę komplementy na ich temat, ale to u mnie kwestia genów i starannej pielęgnacji, natomiast osobom z wypadającymi włosami polecam połączenie suplementacji od wewnątrz np Vitapil ( uważam że najlepszy na rynku jeśli chodzi o stosunek ceny do składu) z preparatami pobudzającymi mikrokrążenie w cebulce włosa, typu ampułki Seboradin, a największe przekonanie mam do wcierek wykonywanych w recepturze aptecznej, na spirytusie z nalewkami wzmacniającymi i witaminami, wystarczy udać się do dermatologa i poprosić o receptę, kosztuje to tylko 8,4 i naprawdę daje dobre efekty
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:47   #81
ciemnapaulina
Przyczajenie
 
Avatar ciemnapaulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

blodka, według mnie (i nie tylko mnie) najskuteczniejsze są najzwyklejsze drożdże piekarskie i ja takie spożywałam. Trzeba tylko uważać, żeby nie rozpuścić ich w zbyt zimnej wodzie/mleku. No i systematyczność też jest szalenie ważna. U mnie już po czwartym miesiącu kuracji włosy zaczęły rosnąć jak szalone, nawet się nie zorientowałam, kiedy te łobuzy zrobiły się tak długie. A później zrobiłam sobie przerwę w kuracji aż do teraz i widzę, że znów wzrost zwolnił. Choć możliwe, że dużo tu robi potęga autosugestii.
ciemnapaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:42   #82
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez Farmaceutka77 Pokaż wiadomość
ja osobiście nigdy nie miałam problemów z włosami,często słyszę komplementy na ich temat, ale to u mnie kwestia genów i starannej pielęgnacji, natomiast osobom z wypadającymi włosami polecam połączenie suplementacji od wewnątrz np Vitapil ( uważam że najlepszy na rynku jeśli chodzi o stosunek ceny do składu) z preparatami pobudzającymi mikrokrążenie w cebulce włosa, typu ampułki Seboradin, a największe przekonanie mam do wcierek wykonywanych w recepturze aptecznej, na spirytusie z nalewkami wzmacniającymi i witaminami, wystarczy udać się do dermatologa i poprosić o receptę, kosztuje to tylko 8,4 i naprawdę daje dobre efekty

Zgadzam się - Vitapil jest super ! natomiast na efekty też trzeba czekać (porównując z innymi suplementami np. Skrzypowita). Różnica jest taka, że Vitapil na o wiele dłużej pozostawia efekty - warto spróbować !
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 11:17   #83
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Pytanie do pijących drożdże:

A nie odbija się wam potem takim nie do końca "wypędzonym" bimbrem?
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:19   #84
ciemnapaulina
Przyczajenie
 
Avatar ciemnapaulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Nie ma prawa się odbijać, jeśli napój przyrządzisz prawidłowo, czyli zalejesz drożdże płynem o temperaturze powyżej 60 stopni. Jeśli mleko będzie tylko ciepłe, a nie gorące, drożdże dostaną pożywkę i zaczną pracować, zamiast zdezaktywować swoją fermentacyjną moc. Mnie raz zdarzyło się napić takich fermentujących drożdży, bo mój facet chyba za bardzo przyzwyczaił się, że drożdże rozpuszcza się w letnim mleku (do wypieków), i wrażenia miałam nieziemskie, nie polecam próbować.
ciemnapaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 07:35   #85
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Hehehe ciekawe ile promili byś wydmuchała hehe
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 23:26   #86
blondyneczk_a
Przyczajenie
 
Avatar blondyneczk_a
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Moje włosy też bardzo wolno rosną (codzienne prostowanie, rozjaśnianie) ale czy polecacie coś z drogeryjnej półki w rozsądnej cenie co faktycznie daje efekty?
blondyneczk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 07:11   #87
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Ja zauważyłam, że chyba porost włosów ma wile wspólnego z fryzjerką, która ostatnio się nimi zajmowała. Zauważyłam to na własnym przykładzie. W ubiegłym roku przed wakacjami ścięłam włosy. Niby fajnie. Ale nie dość że po tygodniu już mi się nie układały to rosły jakoś tak wolno. A jakiś miesiąc temu ścięłam na krótko znowu i już mogę małą kitkę zebrać gumką.
Mój mąż z kolei nic nie robi a ma włosy baaardzo gęste i rosną mu w miesiąc tyle, co normalnemu człowiekowi w 3 miesiące. Chodzi co miesiąc do fryzjerki i biedna kobieta za każdym razem doznaje szoku, że tak urosły włosy.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:26   #88
blondyneczk_a
Przyczajenie
 
Avatar blondyneczk_a
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

To prawda, każdy z nas ma inne włosy i jednemu rosną mega szybko a drugi cieszy się z każdego cm, moja fryzjerka zawsze mówi, żeby zdrowo rosły należy raz na 3 msc przyciąć 1 msc zapuszczania czyli 1 cm
blondyneczk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 20:59   #89
dominika11302
Przyczajenie
 
Avatar dominika11302
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Ostatnio zaczęłam kremować włosy i dużo bardziej się one błyszczą. Jednak mam pytanie - czy któraś z Was wie może, czy jak jestem uczulona na jakiś składnik kremu, to czy mogę go stosować na włosy? Dodam, że kremuję same włosy, nie nakładam kremu na skórę głowy.
dominika11302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 08:12   #90
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Co na przyspieszenie porostu i blask?

Cytat:
Napisane przez blondyneczk_a Pokaż wiadomość
To prawda, każdy z nas ma inne włosy i jednemu rosną mega szybko a drugi cieszy się z każdego cm, moja fryzjerka zawsze mówi, żeby zdrowo rosły należy raz na 3 msc przyciąć 1 msc zapuszczania czyli 1 cm
Czyli 3 cm zapuścisz i 1 obcinasz...hmmm. Tylko jaki wpływ na porost włosa ma obcinanie końcówek skoro włos rośnie od cebulki a końcówka to martwa część?
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-17 15:02:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.