Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-23, 18:23   #31
kwiat_wanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cześć dziewczyny! Dziś w końcu wpadła w moje łapki paczka z kosmetykami. W środku był zestaw Nourishing Oil Care, czyli ten, który miałam nadzieję dostać Jutro będzie wielkie testowanie zazwyczaj szampony Dove się u mnie sprawdzały ale jeszcze nigdy nie używałam żadnej odżywki z tej firmy.
kwiat_wanilii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 10:42   #32
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Dziewczyny, ja tak samo zakwalifikowałam się do testu, kiedy wróciłam z urlopu piękny zestawik już czekał na mnie w domu, ale banerka nie dostałam. Co jest?
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:19   #33
natdomagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiadomości: 15
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

niestety nie było mnie w domu i nie miałam możiwości umycia włosów, dlatego bałam się efektu jaki miałam po niezastosowaniu jednorazowo szamponu na włosy. Jednak zdziwiłam się i to ogromnie bo pomimo nie umycia włosów ni było na nich masakry, nie były przetłuszczone(co zdarza mi się po jednym dniu), nie elektryzowały się a także nie miałam problemu z ich ułożeniem!! rewelacja zastosowałam tylko odżywkę w sprayu do rozczesania wlosów ŻADNYCH SUCHYCH SZAMPONÓW a włosy były do zniesienia bez spinania ich.
natdomagala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 14:19   #34
kwiat_wanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak samo zakwalifikowałam się do testu, kiedy wróciłam z urlopu piękny zestawik już czekał na mnie w domu, ale banerka nie dostałam. Co jest?
Ja też nie miałam od nich banera dopóki sama się o niego nie upomniałam musisz wpisać po prostu [ dove ][ /dove ] bez spacji i już

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Albo w razie czego to mail do nich konkursy@edipresse.pl
kwiat_wanilii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 16:34   #35
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Wink Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Zwykle myję włosy co 3 dni. Całego zestawu użyłam w piątek wieczorem. Dzisiaj włosy są lekko przyklapnięte, ale nie przetłuszczone. Nadal dość dobrze się układają, loki są fajnie zaznaczone nie ma dziwnych strączków. Nie ma puchu ani innych dziwnych rzeczy
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 16:43   #36
kwiat_wanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

jeszcze gdyby zapach się utrzymywał tyle to by było idealnie ;p ja miałam testować dziś pierwszy raz ten zestaw ale jednak czekam do jutra.
kwiat_wanilii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 22:09   #37
Mona113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

tak to potwierdzam, że odżywka pozostaje długo na włosach. Nie używam jej do każdego mycia włosów a mimo to i tak włosy łatwo się rozczesują i są miękkie w dotyku. Ostatnio zauważyłam też że są bardziej podatne na upięcia koków, nie wypadają i są jakby mocniejsze. Jestem póki co zadowolona z tych kosmetyków, ale muszę je jeszcze trochę protestować
Mona113 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 10:55   #38
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Kolejne mycie, znowu użyłam całego zestawu. Tym razem trzymałam odżywkę/maskę jeszcze dłużej ok. 20 min.
Włosy znowu są puszyste, miękkie, ładnie się kręcą. Nie ma puszenia, przetłuszczenia, suchych końcówek
Zobaczymy czy tym razem również nie będzie problemu z przetłuszczaniem się skóry głowy.
Jak na razie efekty bardzo mi się podobają Oby tak dalej
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:12   #39
kwiat_wanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Zazdroszczę Wam dziewczyny. U mnie się ten zestaw nie sprawdza. Myję włosy co 2-3 dni. Dziś jest 2 dzień a włosy są jakieś takie przyklapnięte, spuszone, wyprostowane! (co z moimi falo-lokami jest dosyć dziwne), a zapach się u mnie w ogóle nie utrzymał. Wydaje mi się że to wina maski. Może źle ją zmyłam.. Jutro chyba spróbuje szamponu i odżywki ale z inną maską. Pozdrawiam
kwiat_wanilii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:21   #40
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

A ja zazdroszczę, że w ogóle możecie ten zestaw przetestować, bo mój do dziś do mnie nie dotarł, a tak się cieszyłam, bo pierwszy raz wygrałam kosmetyki do włosów:/
__________________

marjories jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:01   #41
marta5846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Miasteczko niedaleko Poznania :)
Wiadomości: 9
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Po kolejnych użyciach mogę powiedzieć coś więcej
Szampon mimo iż ładnie się pieni to jest dla mnie za mocny do używania przy każdym myciu.
Odżywka/maska ma piękny zapach, dobrą konsystencję i pozostawia moje włosy gładkie i miękkie. Ładnie też się po niej kręcą
Odżywka do spryskiwania także ślicznie pachnie, w dodatku nie obciąża włosów. Rozpyla się taka delikatna mgiełka. Trochę ciężko mi się ją otwiera, ale to nic z czym nie można sobie poradzić.
marta5846 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 20:05   #42
HelloNancy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Moje włosy to.. czysty nieład Mówiąc szczerze nie wiem co mam z nimi zrobić, przeszukuję forum w celu znalezienia czegoś ciekawego i wpadłam tutaj Z chęcią wypróbuję tę serię, może ona okiełzna ten busz który mam na głowie
HelloNancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:06   #43
paula376
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Jeśli chodzi o szampon- jestem na nie. Uczula mi skórę głowy i włosy się przetłuszczają. Maseczka i spray rewelacja, włosy mięciutkie i łatwo się rozczesują
__________________
paula376 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:01   #44
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez marjories Pokaż wiadomość
A ja zazdroszczę, że w ogóle możecie ten zestaw przetestować, bo mój do dziś do mnie nie dotarł, a tak się cieszyłam, bo pierwszy raz wygrałam kosmetyki do włosów:/
A pisałaś w tej sprawie do organizatora?
konkursy@edipresse.pl
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 22:44   #45
Genui
Przyczajenie
 
Avatar Genui
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Kolejny dzień testowania i wreszcie moje włosy przestały się łamać i wypadać. Produkty na 6 z dużym plusem
__________________
Testuję Dove Nourishing Oil Care


Wybieram grupę Color!
Genui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:38   #46
natdomagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiadomości: 15
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

ja testuję zestaw już 8 dzień i cóż mogę powiedzieć.. są to chyba najlepsze kosmetyki do włosów jakie kiedykolwiek testowałam. wcześniej przy używaniu innych szamponów juz na drugi dzień ponownie musiałam myć włosy bo były prztłuszczone a skóra głowy swędziała mnie.. pzy stosowaniu produków Dove ze złotej serii tego problemu nie mam spokojnie mogę myć włosy co drugi dzień a włosy nadal są świeże..
moje włosy są baaardzo długie teraz już się tak nie łamią i mm wrażenie że końcówki które były rozdwojone mocno się zregenerowały..

jak dla mnie rewelacja!!
natdomagala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:46   #47
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Moje włosy od czubka głowy są proste, ale końcówki całkowicie pokręcone. Sama już nie wiedziałam, co mam robić. Wszystkiego próbowałam. Naturalnych sposobów, aż po wszelkie chemikalia, które miały mi pomóc. Niestety nic mi nie pomogło, a ja codziennie musiałam prostować swoje końcówki, przez co wyglądały jeszcze gorzej. Nie mówię już o tym, jak włosy były połamane i zniszczone. W końcu w sklepie z kosmetykami spotkałam konsultantkę z Dove. Poleciła mi ten szampon i muszę przyznać... Od kiedy wypróbowałam Dove, jestem bardzo zadowolona. Włosy są proste, odżywione, miękkie, gdyby nigdy nic z nimi nie było robione.

Gorąco polecam tym dziewczynom, co mają połamane i zniszczone końcówki. Rewelacja.
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:54   #48
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Testuje dalej, moje kolejne spostrzeżenia:
szampon-jest za mocny do codziennego stosowania
odżywka w sprayu- jest mało wydajna. Nie stosuje jej wybitnie często a już nie ma 1/4 opakowania.
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 16:36   #49
mgielka565
Raczkowanie
 
Avatar mgielka565
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

ja na razie stosowałam tylko odżywkę bez spłukiwania i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona! sama nie kupuję taki odżywek bez spłukiwania bo jakoś nigdy nie widziałam żadnego rezultatu, a po użyciu tej odżywki na mokre włosy i wysuszeniu suszarką włosy są bardzo miłe w dotyku, takie miękkie i delikatne, lekkie i sypkie , ale po wysuszeniu suszarką, bo gdy stosowałam ją i dałam włosom samym wyschnąć nie widziałam tego efektu, widać ciepło suszarki ułatwia wnikanie olejków , podoba mi się także, że olejki są bardzo wysoko w składzie a nie gdzieś na szarym końcu , odżywka ma fajny rozpryskiwacz, który tworzy delikatną mgiełkę, do tego super pachnie , perfumowany zapach ale czuję także kokosa
mgielka565 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 16:38   #50
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Po kolejnym myciu podtrzymuję moją opinie. Zestaw Dove jest chyba stworzony dla mnie Włosy miękkie, wyglądają zdrowiej i wolniej się przetłuszczają Tego mi bylo trzeba
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:29   #51
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Testuje dalej, moje kolejne spostrzeżenia:
szampon-jest za mocny do codziennego stosowania
odżywka w sprayu- jest mało wydajna. Nie stosuje jej wybitnie często a już nie ma 1/4 opakowania.
No to mnie zaskoczyłaś :P Bo wg mnie ta odżywka starczy mi chyba na cały rok stosowania. Nie wiem jakie masz włosy, moje są kręcone, przesuszone i lekko zniszczone. Używałam tej odżywki jak na razie 3 razy, zawsze minimalną ilość, bo zwykle takie kosmetyki przeciążają mi włosy. Jak na razie w ogóle nie widać zużycia a efekt na włosach jest: są gładkie, miękkie i ładnie się kręcą.
Dzisiaj 3 mycie, tym razem użyłam tylko maski i odzywki b/s. Włosy wyglądały na przyklapnięte i przeciążone, potrzebowały porządnego oczyszczenia. Dlatego zamiast szamponu Dove użyłam mocnego oczyszczacza do włosów przetłuszczających się. Ogólnie szampon ze złotej serii jest bardzo dobry, podoba mi się jego skład, konsystencja i wydajność, ale w moim przypadku nie nadaje się do stosowania przy każdym myciu. Może co 2, 3 raz. Zobaczymy jutro jaki będzie efekt po takim zestawie, na razie włosy schną
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:42   #52
ewisz
Przyczajenie
 
Avatar ewisz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 14
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Jestem już kilku testach całego zestawu i moje zdanie dalej się nie zmienia.
Po jego użyciu włosy są miękkie w dotyku, bardzo szybko się rozczesują. Jednak nadal się trochę puszą. Ogólnie jestem zadowolona z tej serii. Szczególnie do gustu przypadł mi zapach
__________________
ewisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 09:21   #53
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

z zestawu najbardziej jestem zadowolona z ekspresowej maseczki, już te dwie warstwy cieszą oko, a samo jej działanie na duży plus najsłabiej wypadł szampon, ale nie jestem przyzwyczajona do tych typowo drogeryjnych z silikonami jedno mu trzeba przyznać - jest mega wydajny, bo pieni się jak szalony
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:26   #54
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Jak już pisałam wcześniej, wczoraj użyłam tylko maski i odzywki b/s Dove oraz mocno oczyszczającego szamponu. Taki zestaw jak najbardziej się sprawdził: włosy nie są przyklapnięte, ładnie się kręcą, są miłe w dotyku, nie puszą się.
Przy kolejnym myciu będę chciała wypróbować jak maska działa w połączeniu z olejowaniem. Może skręt będzie jeszcze ładniejszy ? Zobaczymy
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:57   #55
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Kolejne mycie Tak jak planowałam tym razem użyłam maski/odżywki Dove na naolejowane włosy, umyłam oczyszczającym szamponem a później dodałam jeszcze minimalną ilość odżywki b/s Dove. Skręt jest o wiele mocniejszy, włosy jak przy każdym użyciu maski są miękkie, puszyste, ładnie się układają
A Wy próbowałyście tuningować swój zestaw ??
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 16:31   #56
kwiat_wanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez kolargola Pokaż wiadomość
A Wy próbowałyście tuningować swój zestaw ??
Ja jeszcze tuningować nie próbowałam ale muszę zobaczyć co i jak i spróbować. Ja na początku nie byłam zadowolona z tej serii ale teraz zmieniam zdanie, włosy są gładkie, miekkie, ładnie lśnią i są świeże 3 dni, a gdybym nawet spróbowała poczekać to i może dłużej by wytrzymały. Teraz czekam na ankietę ale cisza..
kwiat_wanilii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:17   #57
natdomagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiadomości: 15
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

ja również jestem zadowolona z testowanych kosmetyków, stan moich włosów wyraźnie się poprawił jak na razie nie wyobrażam sobie pielęgnacji moich włosów chyba, że dodam do nich jakieś profesjonalne fryzjerskie maski. wszystko fajnie tylko szkoda że taki problem z mailami od organizatora...
natdomagala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 17:03   #58
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez kwiat_wanilii Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam od nich banera dopóki sama się o niego nie upomniałam musisz wpisać po prostu [ dove ][ /dove ] bez spacji i już

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Albo w razie czego to mail do nich konkursy@edipresse.pl
Dziękuję za pomoc, zrobiłam jak napisałaś i banerek jest

A co do zestawu, to jestem zachwycona. Wcześniej miałam trochę obawy, że taki cały zestaw z olejkami strasznie przetłuści i obciąży mi włosy a tymczasem są one dłużej świeże, aż sama w to nie wierzę. Są nawilżone, dociążone nie fruwają pojedyncze kłaczki a jednocześnie zrobiło się ich jakoś dużo, stały się gęste. No i mega błyszczą. Tylko najgorsze że nie wiem który produkt jak działa Szampon na pewno bardzo dobrze oczyszcza i jest wydajny i super się pieni a włosy już w czasie mycia są mięciutkie. Maseczka nie obciąża włosów, nawilża je i są takie gładziutkie, a spray to moim zdaniem cudo. Nie przetłuszcza mi włosów a sprawia że są takie gładkie że jeszcze nigdy tak łatwo nie rozczesywało mi się włosów po myciu, wcale nie szarpie ich szczotką tylko leciutko sunie ona po włosach i przez to dużo mniej ich wypada. Naprawdę nie myślałam że mogę być aż tak zadowolona aż dziwnie brzmi takie chwalenie produktów które dostało się za darmo
__________________
.
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 18:03   #59
ikra79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

W dalszym ciągu jestem zachwycona Dove Nourishing Oil Care
W tak krótkim czasie kondycja moich włosów znacznie się poprawiła a rozczesywanie... normalnie bajka
__________________


Wybieram grupę Black!


ikra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 18:10   #60
kwiat_wanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Mnie się najbardziej podoba to, że są takie gładkie i długo świeże. Mogę myć włosy co 3 - 4 dni! A przy moich dłuugich i bardzo gęstych włosach to bajka
kwiat_wanilii jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 00:42:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.