Suits "W garniturach" :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 19:56   #1
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Talking

Suits "W garniturach" :)


Wpisawszy w wyszukiwarkę, nie mogłam uwierzyć, że nie ma jeszcze wątku o tym świetnym serialu! Mam nadzieję, że znajdą się jacyś fani. W końcu musimy czekać do 17.01 na kolejny odcinek, trzeba sobie jakoś ten czas urozmaicić!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:05   #2
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Ja jestem! jeden z moich ulubionych seriali też nie mogę się doczekać na nowy odcinek
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:29   #3
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
Ja jestem! jeden z moich ulubionych seriali też nie mogę się doczekać na nowy odcinek
Mój też! W parę dni nadrobiłam całe 2 sezony, tak mnie wciągnął. Lubisz czytać spojlery? Bo czytałam parę
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:43   #4
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Ja też się zgłaszam już wcześniej szukałam wątku na temat tego serialu, ale nie znalazłam, a nie chciałam sama zakładać

Uwielbiam ten serial harvey i mike są świetni!
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:51   #5
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ja też się zgłaszam już wcześniej szukałam wątku na temat tego serialu, ale nie znalazłam, a nie chciałam sama zakładać

Uwielbiam ten serial harvey i mike są świetni!
Harvey
Mike'a to jedynie podziwiam za tą pamięć, a raczej zazdroszczę jej To co zrobił z Tess, po pierwsze: zaskoczyło mnie (przecież Mikey taki prawy), a po drugie: świństwo zrobił Rachel.

Z kobiecych postaci uwielbiam Donnę Jak płakała przed Louisem - mistrzostwo
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 21:17   #6
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Szukałam wątku o Suits jakiś miesiąc temu, z braku czasu nie bawiłam się w zakładanie i oto proszę

Dołączam jako maniaczka Suitsowej ekipy!
Na serial trafiłam w zasadzie w związku ze zbieżnym kierunkiem studiów Kolega polecił Suits i nie mogłam uwierzyć, że wcześniej nie trafiłam na tę produkcję.

Nikogo nie zaskoczę, podsumowując swoje odczucia: Harvey Donna

Btw proszę, chowajcie spoilery pod białym kolorem, chcę być zaskoczona rozwojem wypadków
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.


Edytowane przez regularkate
Czas edycji: 2012-12-25 o 21:18
regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 21:41   #7
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Szukałam wątku o Suits jakiś miesiąc temu, z braku czasu nie bawiłam się w zakładanie i oto proszę

Dołączam jako maniaczka Suitsowej ekipy!
Na serial trafiłam w zasadzie w związku ze zbieżnym kierunkiem studiów Kolega polecił Suits i nie mogłam uwierzyć, że wcześniej nie trafiłam na tę produkcję.

Nikogo nie zaskoczę, podsumowując swoje odczucia: Harvey Donna

Btw proszę, chowajcie spoilery pod białym kolorem, chcę być zaskoczona rozwojem wypadków
No wiecie co! Dobrze, że postanowiłam założyć, bo tak to byśmy się nie spotkały Studiujesz prawo?

Moje odczucia są jeszcze: Harvey + Donna = (śmiem twierdzić, że bardziej niż Mike + Rachel)

Pewnie!
Niestety nie ma ich za dużo... Promo zapowiada się fajnie Szczerze, cieszę się, że wreszcie pozbyli się Daniela - działał mi ostro na nerwy swoim fałszywym miłosierdziem.
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 22:02   #8
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Tak, liczę na to, że w okolicach czerwca będę mgr i będę najskuteczniejszą finalizującą w mojej wspaniałej korporacji Ech, gdybyż bycie prawnikiem w PL wyglądało tak, jak tam

Ja też bym chciała, żeby Harv i Donna się spiknęli i sądzę, że tak się stanie. Chociaż pewnie Harvey'owi będzie ciężko porzucić swoje przygodne romanse. Mam nadzieję, że taka gra w kotka i myszkę między nim a Donną potrwa przez cały sezon

Ja teaserów nie oglądałam i nie oglądam, w ogóle nie chcę nic wiedzieć! Bo potem oglądam i mam oczy jak pięć złotych albo śmieję się w głos, zaskoczona akcją

Co do Daniela, jego postać faktycznie mocno irytowała i zasługiwała na usunięcie z Pearson Hardman. Może za jakiś czas będzie Pearson Specter? Jednak do aktora grającego Hardmana mam sporo sympatii za względu na jego rolę w Breaking Bad (Gale, może ktoś oglądał).
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 22:12   #9
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Tak, liczę na to, że w okolicach czerwca będę mgr i będę najskuteczniejszą finalizującą w mojej wspaniałej korporacji Ech, gdybyż bycie prawnikiem w PL wyglądało tak, jak tam

Ja też bym chciała, żeby Harv i Donna się spiknęli i sądzę, że tak się stanie. Chociaż pewnie Harvey'owi będzie ciężko porzucić swoje przygodne romanse. Mam nadzieję, że taka gra w kotka i myszkę między nim a Donną potrwa przez cały sezon

Ja teaserów nie oglądałam i nie oglądam, w ogóle nie chcę nic wiedzieć! Bo potem oglądam i mam oczy jak pięć złotych albo śmieję się w głos, zaskoczona akcją

Co do Daniela, jego postać faktycznie mocno irytowała i zasługiwała na usunięcie z Pearson Hardman. Może za jakiś czas będzie Pearson Specter? Jednak do aktora grającego Hardmana mam sporo sympatii za względu na jego rolę w Breaking Bad (Gale, może ktoś oglądał).
Powodzenia Też myślałam o prawie, ale to chyba jednak nie dla mnie. Te wszystkie formułki, sformułowania Z resztą, bardzo chcę wyjechać, także jak już miałabym je studiować, to gdzieś zagranicą, no a w ogóle ogarnąć to wszystko po angielsku - masakra!

Fajnie by było...

A ja właśnie się obawiam, że nigdy się nie spikną, że zawsze będą tylko na stopie przyjacielskiej, choć w 2x05 byli boscy. Jeszcze ta piosenka "That Home" na końcu - moje darveyowskie serce rozpadło się na kawałki
Mogliby, fajnie się ich ogląda

Ciekawie by było, ale nie sądzę, by Jessica na to poszła Tak aprop, moja mina przy naćpanym Harveyu - Bezcenna. A "Breaking Bad" niestety nie oglądam. Miałam się za to wziąc, ale stwierdziłam, że to nie moje klimaty. Wolę sitcomy i takie coś w stylu "Suits" albo "Chirurgów", choc z tych ostatnich też ostatnio zrezygnowałam.

A jeszcze, jak grała prawdziwa żona Gabriela Machta, to szoku doznałam. Ona ma 40 lat. Sprawdziłam na wiki i jestem w szoku. Myślałam, że 36 to max. To samo aktorka, grająca Donnę. Ach, oni to się prezentują bezbłędnie
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:50   #10
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Suits "W garniturach" :)

też jestem wielką fanką tej produkcji!
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 11:06   #11
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Donna jest mistrzem świata <3<3 a Rachel jakoś nie lubię , nie mogę się do niej przekonać
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 11:21   #12
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Powodzenia Też myślałam o prawie, ale to chyba jednak nie dla mnie. Te wszystkie formułki, sformułowania Z resztą, bardzo chcę wyjechać, także jak już miałabym je studiować, to gdzieś zagranicą, no a w ogóle ogarnąć to wszystko po angielsku - masakra!

Fajnie by było...

A ja właśnie się obawiam, że nigdy się nie spikną, że zawsze będą tylko na stopie przyjacielskiej, choć w 2x05 byli boscy. Jeszcze ta piosenka "That Home" na końcu - moje darveyowskie serce rozpadło się na kawałki
Mogliby, fajnie się ich ogląda

Ciekawie by było, ale nie sądzę, by Jessica na to poszła Tak aprop, moja mina przy naćpanym Harveyu - Bezcenna. A "Breaking Bad" niestety nie oglądam. Miałam się za to wziąc, ale stwierdziłam, że to nie moje klimaty. Wolę sitcomy i takie coś w stylu "Suits" albo "Chirurgów", choc z tych ostatnich też ostatnio zrezygnowałam.

A jeszcze, jak grała prawdziwa żona Gabriela Machta, to szoku doznałam. Ona ma 40 lat. Sprawdziłam na wiki i jestem w szoku. Myślałam, że 36 to max. To samo aktorka, grająca Donnę. Ach, oni to się prezentują bezbłędnie
A cóż to ona za rólkę miała? Nie dotarłam do info, że jego żona była w Suits

Ja zawsze mówię, że prawnicy są dobrze zakonserwowani w każdym wieku

Na temat Mike'a, to uważam, że pasowali do siebie z Jenny. Rachel niezbyt lubię, chociaż chciałabym być w researchu tak dobra jak ona Niemniej jednak było mi strasznie przykro podczas zakończenia s02, kiedy zobaczyła Mike'a i tę zamężną laskę. Tak to się nie robi nikomu.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:03   #13
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Kolejna fanka się zgłasza . Witam
Pierwszy sezon mnie nie porwał, ale za to drugi strasznie.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:14   #14
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
też jestem wielką fanką tej produkcji!


Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
Donna jest mistrzem świata <3<3 a Rachel jakoś nie lubię , nie mogę się do niej przekonać
Ja lubię, ale wolę Donnę - Rachel taka jakaś niezdecydowana

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
A cóż to ona za rólkę miała? Nie dotarłam do info, że jego żona była w Suits

Ja zawsze mówię, że prawnicy są dobrze zakonserwowani w każdym wieku

Na temat Mike'a, to uważam, że pasowali do siebie z Jenny. Rachel niezbyt lubię, chociaż chciałabym być w researchu tak dobra jak ona Niemniej jednak było mi strasznie przykro podczas zakończenia s02, kiedy zobaczyła Mike'a i tę zamężną laskę. Tak to się nie robi nikomu.
Grała Zoe, prawniczkę, która kiedyś pracowała w P&H Zdjęcia w załączniku.



Ja tam nie lubię Jenny i mam nadzieję, że nie wróci, choć pewnie ściągną ją jeszcze kiedyś z powrotem Ja to bym chciała mieć pamięć fotograficzną, choć to też ma swoje minusy. Ale i tak

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Kolejna fanka się zgłasza . Witam
Pierwszy sezon mnie nie porwał, ale za to drugi strasznie.
Witam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S02E07P62_Zoe.jpg (41,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 640px-S02E07P13_Zoe.jpg (250,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S02E07P49_Zoe.jpg (62,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Azty2z2CAAISrFy.jpg (19,9 KB, 33 załadowań)
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:21   #15
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Ja lubię, ale wolę Donnę - Rachel taka jakaś niezdecydowana


Ja tam nie lubię Jenny i mam nadzieję, że nie wróci, choć pewnie ściągną ją jeszcze kiedyś z powrotem
Też wolę Donnę, jest ona moja ulubioną postacią żeńską w tym serialu .
Jenny lubię, Rachel też, ale chyba wolę Rachel.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:07   #16
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Melduje się kolejna totalna Suits-maniaczka!

Dołączam do tych wszystkich głosów zachwytu. Harvey skradł me (prawie)prawnicze serce już na początku. Cała reszta bohaterów robi to wraz z kolejnymi odcinkami. Na następny sezon czekam z niecierpliwością i cieszę się, ze powstał ten wątek
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:11   #17
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Też wolę Donnę, jest ona moja ulubioną postacią żeńską w tym serialu .
Jenny lubię, Rachel też, ale chyba wolę Rachel.
W ogóle Donna świetnie się ubiera Ostatnio znalazłam nawet markę sukienki, którą miała na sobie, jak wracała po zwolnieniu do firmy. Roland Mouret. Cóż, stać ją na to!

Cytat:
Napisane przez kasiekasiek Pokaż wiadomość
Melduje się kolejna totalna Suits-maniaczka!

Dołączam do tych wszystkich głosów zachwytu. Harvey skradł me (prawie)prawnicze serce już na początku. Cała reszta bohaterów robi to wraz z kolejnymi odcinkami. Na następny sezon czekam z niecierpliwością i cieszę się, ze powstał ten wątek
Witaj! Im nas więcej tym lepiej!

Widzę, że serial robi furorę u studentek prawa

Co najdziwniejsze, w serialach zawsze lubię takich aroganckich zarozumialców jak Harvey, ale w życiu to bym rozstrzelała takiego Choć może...

Dobrze, że został przedłużony na 3s!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 16:51   #18
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Wiadomo, studenci prawa zamiast trzaskać kodeksy wolą oglądać Suits - w razie czego mamy usprawiedliwienie, że konfrontujemy rozwiązania polskie i amerykańskie w prawie Jednak nie do wszystkich lawyers-to-be Suits trafiło. Kolega wiecznie się krzywi na wspomnienie serialu. Ale cóż, tak to jest, gdy zamiast pilota obejrzy się losowy odcinek ze środka sezonu, a potem się płacze, że nie kapuję

lyyli, widzę, że wszelkie plotki serialowe znasz, ja nie za bardzo śledzę info z planu. Czyżby Suits było przewidziane tylko na 3 serie? Mam nadzieję, że jak w przypadku większości seriali, będzie tak popularny, że fani nie dadzą ot, tak po prostu zakończyć historii po 3 sezonie

Dokładnie, Donna ma świetną stylówę! Jest największą ozdobą gabinetu Harvey'a
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 20:42   #19
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Suits "W garniturach" :)

OOOooooo, dobrze, że tutaj trafiłam Przez "The Suits" mam kilka nocy w plecy
Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Harvey
Mike'a to jedynie podziwiam za tą pamięć, a raczej zazdroszczę jej To co zrobił z Tess, po pierwsze: zaskoczyło mnie (przecież Mikey taki prawy), a po drugie: świństwo zrobił Rachel.

Z kobiecych postaci uwielbiam Donnę Jak płakała przed Louisem - mistrzostwo
Donna jest mistrzynią:lo ve:
Harvey jest absolutnie boski - charakterologicznie i wyglądowo
Mike- niezły bystrzak i stanowią z Harveyem duet idealny, Jenny lubiłam, Rachel ok, niekoniecznie mi pasowała do Mike'a

Louis Litt, OMG, szuja pierwszej wody, ale też nieźle ogarnia

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość

A ja właśnie się obawiam, że nigdy się nie spikną, że zawsze będą tylko na stopie przyjacielskiej, choć w 2x05 byli boscy. Jeszcze ta piosenka "That Home" na końcu - moje darveyowskie serce rozpadło się na kawałki
Mogliby, fajnie się ich ogląda

Ciekawie by było, ale nie sądzę, by Jessica na to poszła Tak aprop, moja mina przy naćpanym Harveyu - Bezcenna. A "Breaking Bad" niestety nie oglądam. Miałam się za to wziąc, ale stwierdziłam, że to nie moje klimaty. Wolę sitcomy i takie coś w stylu "Suits" albo "Chirurgów", choc z tych ostatnich też ostatnio zrezygnowałam
Donna i Harvey razem to niemożliwe, byłby to chyba straszliwy mezalians on ją traktuje jako przyjaciółkę i wsparcie, ale z tego co zrozmiałam (oglądałam bez napisów) ona kiedyś coś do niego czuła, ale nie pozwoliła sobie na żadną osobistą wycieczkę, nie pamietam w którym odcinku była o tym mowa

Już przebieram nóżkami na kolejny sezon
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 22:09   #20
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Wiadomo, studenci prawa zamiast trzaskać kodeksy wolą oglądać Suits - w razie czego mamy usprawiedliwienie, że konfrontujemy rozwiązania polskie i amerykańskie w prawie Jednak nie do wszystkich lawyers-to-be Suits trafiło. Kolega wiecznie się krzywi na wspomnienie serialu. Ale cóż, tak to jest, gdy zamiast pilota obejrzy się losowy odcinek ze środka sezonu, a potem się płacze, że nie kapuję

lyyli, widzę, że wszelkie plotki serialowe znasz, ja nie za bardzo śledzę info z planu. Czyżby Suits było przewidziane tylko na 3 serie? Mam nadzieję, że jak w przypadku większości seriali, będzie tak popularny, że fani nie dadzą ot, tak po prostu zakończyć historii po 3 sezonie

Dokładnie, Donna ma świetną stylówę! Jest największą ozdobą gabinetu Harvey'a
Ach ci koledzy Ja muszę mojemu polecić, pewnie przypadnie mu do gustu, bo lubi takie rzeczy

Czasem tak sobie z ciekawości podczytuję Ojej, mam nadzieję, że nie. Ja napisałam "3s" mając na myśli trzeci sezon. Aczkolwiek po tym jak "Plotkara" mnie rozczarowała, wolę żeby było mniej, ale z klasą.



Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
OOOooooo, dobrze, że tutaj trafiłam Przez "The Suits" mam kilka nocy w plecy


Donna jest mistrzynią:lo ve:
Harvey jest absolutnie boski - charakterologicznie i wyglądowo
Mike- niezły bystrzak i stanowią z Harveyem duet idealny, Jenny lubiłam, Rachel ok, niekoniecznie mi pasowała do Mike'a

Louis Litt, OMG, szuja pierwszej wody, ale też nieźle ogarnia



Donna i Harvey razem to niemożliwe, byłby to chyba straszliwy mezalians on ją traktuje jako przyjaciółkę i wsparcie, ale z tego co zrozmiałam (oglądałam bez napisów) ona kiedyś coś do niego czuła, ale nie pozwoliła sobie na żadną osobistą wycieczkę, nie pamietam w którym odcinku była o tym mowa

Już przebieram nóżkami na kolejny sezon
Oj tak, wygląd to ma (To zdjęcie mnie rozczula ) Jeez. Naprawdę potrzebuję chłopaka

Na początku był nawet zabawny, ale teraz jest szują do kwadratu!

Nie byłby, nie byłby Właśnie, właśnie. Dlatego też dobrze się znają i w ogóle, związki oparte na przyjaźni trwają dłużej... Pamiętam, pamiętam! Rozmawiała z Rachel, ale później też z Mike'iem (ta rozmowa, że "feelings eventually go away"). Widać, że bardzo smutno jej było

I ja!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S02E07P10_Harvey.jpg (47,9 KB, 91 załadowań)
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 17:13   #21
zwyklaniezwyczajna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwyczajna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 227
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Zgłaszam się i ja!
Uwielbiam "Suits", zaczęłam oglądać jakoś w chwili, gdy wychodziły pierwsze odcinki 2 sezonu, ale jako, że tak mnie wciągnął, iż potrafiłam w nocy obejrzeć 3 odcinki pod rząd to szybko nadrobiłam i końcówkę 2 sezonu oglądałam już tak jak odcinki wychodziły Oglądałam i dalej oglądam wiele zagranicznych seriali, ale ten jest w moim top 3
Co do wizualnych kwestii to kocham facetów w garniturach, a już pan Adams to W ogóle bardzo mi się podoba postać Mike'a A aktor grający Louisa (wyleciało mi teraz z głowy jak się nazywa )jest niesamowicie świetny
Ale się rozpisałam, wybaczcie
__________________
Mamy żółte serca w których płynie czarna krew, bo to Skra Bełchatów, bo to Skra Bełchatów jest!
Studentka I roku AWFu : )
tumblr
zwyklaniezwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:01   #22
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez zwyklaniezwyczajna Pokaż wiadomość
Zgłaszam się i ja!
Uwielbiam "Suits", zaczęłam oglądać jakoś w chwili, gdy wychodziły pierwsze odcinki 2 sezonu, ale jako, że tak mnie wciągnął, iż potrafiłam w nocy obejrzeć 3 odcinki pod rząd to szybko nadrobiłam i końcówkę 2 sezonu oglądałam już tak jak odcinki wychodziły Oglądałam i dalej oglądam wiele zagranicznych seriali, ale ten jest w moim top 3
Co do wizualnych kwestii to kocham facetów w garniturach, a już pan Adams to W ogóle bardzo mi się podoba postać Mike'a A aktor grający Louisa (wyleciało mi teraz z głowy jak się nazywa )jest niesamowicie świetny
Ale się rozpisałam, wybaczcie
Hej!
Jakie jeszcze oglądasz? Moje top 4 (3 to za mało ) to: HIMYM, Hart of Dixie, Go On i Suits

Faceci w garniturach Chciałabym pracować w jakiejś wielkiej korporacji, gdzie chadzało by korytarzami mnóstwo takich panów Praca - marzenie!

Ten aktor jest boski
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:59   #23
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Donna jest fantastyczna! Wogóle cenie sobie Suits za wyraziste i genialne postacie kobiece. Każda ma swój charakter i potrafią postawić na swoim.

Swoją drogą moją słabością od zawsze były garnitury. Niech kto mówi co chce, ale facet w dobrze dobranym garniturze zawsze oko cieszy .

Do tej pory widziałam tylko 1 sezon. Czekam aż pojawi się druga seria w tv z niecierpliwością. Coz poradzić, że leniwa zrobiłam na stare lata.
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:39   #24
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
I ja!
OMG, ale fota...
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:09   #25
201701300919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 626
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Heeej, mozna się wcisnąć?

Ja do serialu podchodziłam z rezerwą, myslałam, że będzie sztywniacki i pierwsze 5 odcinków mnie nie zachwyciło a później to juz oderwać sie nie mogłam i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon


No i uwielbiam Donnę
201701300919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:03   #26
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
OMG, ale fota...
Takiego szefa to mogłoby się mieć

Cytat:
Napisane przez dimethicone Pokaż wiadomość
Heeej, mozna się wcisnąć?

Ja do serialu podchodziłam z rezerwą, myslałam, że będzie sztywniacki i pierwsze 5 odcinków mnie nie zachwyciło a później to juz oderwać sie nie mogłam i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon


No i uwielbiam Donnę
Jasne!

Szkoda, że nie można wmontować w wątek zegara, który odlicza godziny do kolejnego odcinka! Jak my wytrzymamy do 17, no jak!

Everybody loves Donna
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 01:34   #27
Magda923
Raczkowanie
 
Avatar Magda923
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 200
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Można? Niedawno odkryłam ten serial i się zakochałam właśnie skończyłam oglądać wszystkie odcinki, 2 sezon obejrzałam w 1 dzień (i pół nocy jak widać)
Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Oj tak, wygląd to ma (To zdjęcie mnie rozczula ) Jeez. Naprawdę potrzebuję chłopaka
podpisuję się rękami i nogami!
__________________

Magda923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 09:45   #28
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez Magda923 Pokaż wiadomość
Można? Niedawno odkryłam ten serial i się zakochałam właśnie skończyłam oglądać wszystkie odcinki, 2 sezon obejrzałam w 1 dzień (i pół nocy jak widać)


podpisuję się rękami i nogami!
Jasne! Super, coraz nas więcej!

No ale teraz już spokojnie będzie i na bieżąco

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Autumn Witch Pokaż wiadomość
Donna jest fantastyczna! Wogóle cenie sobie Suits za wyraziste i genialne postacie kobiece. Każda ma swój charakter i potrafią postawić na swoim.

Swoją drogą moją słabością od zawsze były garnitury. Niech kto mówi co chce, ale facet w dobrze dobranym garniturze zawsze oko cieszy .

Do tej pory widziałam tylko 1 sezon. Czekam aż pojawi się druga seria w tv z niecierpliwością. Coz poradzić, że leniwa zrobiłam na stare lata.
Racja To jedne z najlepiej utworzonych postaci!

A to leciało kiedyś w tv?
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 09:52   #29
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość

A to leciało kiedyś w tv?
Na Canal+ leci .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:02   #30
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Ja mam nadzieję, że Mike będzie z Rachel, a Harvey z Donną Nie no, z Donną to się raczej nie zejdzie, ale może chociaż z Zoe... szkoda mi tak na niego patrzeć jak jest sam

I wg mnie pasuje Mike z Rachel, ja ją lubię, jest ładna i mądra i jest w nim zakochana
Głupio wyszło z tamtą mężatką, ale Mike był podłamany po śmierci babci i potrzebował towarzystwa, w normalnej sytuacji by się z nią nie przespał, tak myślę. Szkoda tylko, że Rachel musiała ich zobaczyć nie wiem, czy mogę to normalnie napisać, bo nie wiem czy wszystkie widziały już wszystkie odcinki
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-25 14:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.