Edumedical Models - Medycyna estetyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 09:49   #1
holholaapemaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2

Edumedical Models - Medycyna estetyczna


Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Ktos byl? slyszalyscie jakies opinie o jakosci wykonywanych zabiegow? warto?
holholaapemaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 18:37   #2
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Nie warto !!!! Wg. Mnie oszukują na ilości podawanego kwasu. Mam w tym doświadczenie i moje usta po 1 ml robionym w innym miejscu są zdecydowanie większe . Tutaj nic prawie nie widać po tygodniu. Na dowód oczywiście mam zdjęcia. Przed i po. Nie widać różnicy. Nie tylko przeze mnie. Nawet byłam na konsultacji u osoby która też powiększa i się zdziwiła że mam niby podane 1 ml. Mówi że jest max 0.5.

Zabieg trwał może 5 minut , jak zapytałam czy już koniec i czy cały preparat został podany usłyszałam tak oczywiście cały 1 ml.
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 05:07   #3
iszaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Nie rozumiem skąd negatywne opinie o Edumedical ?
Świetny personel , cudowna atmosfera i bardzo profesjonalnie wykonane zabiegi .
Pani doktor dla zwiększenia komfortu pacjenta w uroczy sposób skraca dystans .
Jest wiele chętnych osób , ale na spęd mi to nie wygląda . Pacjenci tam przychodzą, bo to dobre miejsce.
Osobiście jestem bardzo zadowolona w wizyty w Edumedical i na pewno tam wrócę.
Iza
iszaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 08:02   #4
Edi975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Moja opinia jest również negatywna. Oszukiwanie na ilości podawanego preparatu to standard, słabo utrzymujące się efekty (słaba jakość) "po" oraz to, co dla mnie było najbardziej beznadziejne podejście do klienta. Zbytnie spoufalanie się ma uśpić kandydata do zabiegu i naciągnąć na wydanie większej kasy. Szczerze nie polecam, nie dajcie się oszukiwać. Są o wiele lepsze kliniki oferujące zabiegi po których jest efekt na dłużej. Wizyta w Edumedical to wyrzucanie pieniędzy, a pani doktor to antyreklama zabiegów.
Edi975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:05   #5
MagKacz85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Hej, ja byłam już kilkakrotnie i korzystałam z zabiegów w firmie Edumedicalmodels. Wszystko bardzo profesjonalnie, z zabiegów jestem zadowolona tym bardziej, że mam świadomość ile zapłaciłabym prywatnia. Poza tym miła atmosfera. Ja jestem na tak !!! Pozdrawiam Madzia
MagKacz85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:35   #6
LukrecjaKwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Dziewczyny jak dla mnie bombaaa!!!!
Super atmosfera zarówno w "poczekalni" jak i w "sali zabiegowej". Lekarz konkretny nie wciska kitów. Płacimy za amp. i jak zostaje coś preparatu to uzgadniamy z lekarzem gdzie ewentualnie resztę wykorzystać. Pełen profesjonalizm, super ceny, a fajne jest to ze co 3 miesiące Edumedical wracają, więc można uzbierać pieniążki i szaleć dalej.!!!! Naprawdę polecam. Korzystałam i korzystać będę dalej. TAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
LukrecjaKwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:40   #7
ewa50plus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Dzien dobry
Własnie jestem ,po udziale w edumedical .Pani Doktor ,bardzo życzliwa,udzieliła mi porad odnośnie odżywiania,i zaproponowała pomoc.Jesli chodzi o zabiegi,miałam robione wsobote,bardzo ladnie wszystko wyszło,na dodatek bardzo sie ucieszyłam ponieważ,miałam pousuwane,znamiona które od lat mi przeszkadzały,przy oku,przy nosie(takie pypcie)i dzisiaj jest 4dzien po zabiegu i nie ma sladu.Wszystkie preparaty do ostrzykiwania,przy mnie panie wyrzucały,puste opakowania,na korytarzu stałe klientki bardzo sobie chwaliły.Takze nie rozumiem ,takiej negatywnej opini.Ja polecam.Ludzie z sercem!!!ps: oczywiście jesli chodzi o zapłate,to żadnych problemów,najpierw najwazniejsze rzeczy porobiłam ,i powolutku pani doktor mi wyprowadzi buzię,Absolutnie żadnego naciągania!!własnie ,uczciwie ,rozmawiałysmy o finanasach.Naprawde polecam!!
ewa50plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 11:15   #8
kasia1206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Nie polecam a nawet odradzam. Wizyta wygląda jak na taśmie produkcyjnej, ale to nie jest największy problem. Miałam podany botox na dwie okolice czyli oczy i czoło. Asystentka zaznaczyła mi na twarzy około 16 punktów a pani dr wykonała 6 ukłuć więc jak na dwie okolice to trochę za mało tak mniej więcej o połowę. Miałam na czole pod linią włosów dwa zastrzyki, ktoś kto miał kiedykolwiek do czynienia z botoxem to wie,że to jest śmiesznie mało. Czoło marszczy się tak jak przed tylko te dwie okolice są unieruchomione a oczy dwa zastrzyki na skroniach a pod oczami zmarszczki jak były tak są. Płacimy połowę taniej niż w gabinetach, ale też preparatu otrzymujemy połowę mniej. Koleżanki miały robioną mezoterapię, ale mimo pytań co będą miały wstrzykiwane nie otrzymały odpowiedzi. Mam nauczkę, że trzeba czytać opinie. Gdybym weszła na wizaz wcześniej nie brałabym udziału w żenującym przedstawieniu.
kasia1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 17:33   #9
BellaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Ja również odradzam korzystanie z usług tej firmy. Chcialam wypelnić tzw.zmarszczki palacza.Pani doktor Anita M z Wrocławia stwierdziła ku mojemu zdumieniu , że sie nie da!!Stwierdziła, że ''rozciagnie mi twarz''i szybko , bezmyślnie zrobiła 4 wkłucia nad i pod ustami. Poskutkowało to pogłębienie zmarszczek, zamieniły się w bruzdy. Wizyta trwalą ok 5 minut, nawet nie musiałam płacić za parking hotelowy .Wyszłam w szoku, ponieważ miałam być modelką na szkoleniu tymczasem żadnego szkolenia nie było , tylko pospiesznie źle wykonany zabieg. Reklamacja , email do firmy nie wywołały reakcji.Teraz mam nad ustami dwie górki i niepotrzebnie wydalam 450 zl
BellaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:56   #10
sandrakwiat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 26
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

I tak to jest jak sie chce zaoszczedzic na zabiegach. Same widzicie jak to sie konczy. Lepiej miec swoj gabinet i doswiadczonego lekarza, do ktorego ma sie zaufanie i przede wszystkim nie oszczedzac na jakosci preparatu.
sandrakwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 07:44   #11
BellaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Tak , to prawda. Ale najgorsze ., ze w Edumediacals ceny nie są zbyt atrakcyjne i mialo to byc szkolenie dla lekarzy, więc spodziewałam się dobrej jakości .
BellaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-25, 10:54   #12
eva06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Szkoda ze nie przeczytałam wcześniej tej opinii. Mam takie same odczucia . Oprócz tego pewnie przez pośpiech u mnie poszli coś nie tak z zakładaniem nici na prawym policzku . Tydzień po zabiegu mam kłujący bił , nie mge szerzej otworzyć ust , przeżuwać . Przez skore przebija krwiak Od razu po zabiegu zostało mi coś w rodzaju zakładki wgłębienia jakby dołka na środku policzku . Córka której nie widziała mnie pół roku zapytała czy mam jakaś bliznę . Nie powiedziała ze wyglądam lepiej . Wydałam na to więcej na zarobię przez miesiąc jako pielęgniarka . Czuje się bardzo oszukana .
eva06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 11:18   #13
eva06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Szkoda ze nie przeczytałam tych opinii potwierdzam nie warto do nich iść są bardzo nieuczciwi mnie już 3 tydzień boli pliczek jest krwiak
eva06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 10:43   #14
sandrakwiat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 26
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Coraz wiecej Was sie tu uskarza ? podpisujecie cos do takiego zabiegu???
sandrakwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 11:19   #15
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Moje koleżanka była na zabiegu i również jest bardzo niezadowolona.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2019-05-16 o 09:03
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 22:17   #16
taki_nick
Przyczajenie
 
Avatar taki_nick
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Mag, Lukrecja i Ewa zarejestrowane tego samego dnia... Hmmmmm
__________________
taki_nick
taki_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:07   #17
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Strata pieniędzy. Byłam razem z siostrą i obie jesteśmy niezadowolone.
Może ktoś kto nie ma doświadczenia i pierwszy raz korzysta z takiej usługi może być zadowolony.
Ja jednak wolę wydać trochę więcej kasy ale mieć zrobiony zabieg profesjonalnie i który będzie się dłużej utrzymywał. Jak wszystko przeliczyć to cena wcale nie jest atrakcyjna na tych szkoleniach. Osoby robią wszystko masowo a ja leżałam i modliłam się by przez ten pośpiech nie zrobili mi krzywdy.

Straszni naciągacze!
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy

Edytowane przez paulinka1128
Czas edycji: 2019-05-16 o 09:08
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 07:25   #18
eva06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Tak te trzy wpisy to pewnie od nich
eva06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 07:37   #19
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Cytat:
Napisane przez eva06 Pokaż wiadomość
Tak te trzy wpisy to pewnie od nich
no cóż... robią sobie tylko anty-reklamę
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-29, 09:09   #20
Maszkaron4_4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Poczytałam sobie Wasze opinie i jestem bardzo zaskoczona. Z usług Edumedicals korzystam od około 2 lat, zawsze na spotkaniach jest bardzo dużo chętnych, spotykam też dużo stałych klientek. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wszystkich zabiegów które miałam wykonane i ich efektów. Jeśli chodzi o atmosferę ja lubię taką trochę familiarną, to że dziewczyny obsługujące i pani doktor mnie rozpoznają
Maszkaron4_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 21:42   #21
coco chanel
Raczkowanie
 
Avatar coco chanel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

nie czytałam tego wcześniej, zaczęłam mieć obawy czy warto.. nie wiem czy to konkurencja kopie dołki, pani doktor ma dobre opinie na znanym lekarzu.. przeszła mnie myśl żeby zrezygnować..

Edytowane przez coco chanel
Czas edycji: 2019-09-05 o 21:51
coco chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 22:03   #22
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Cytat:
Napisane przez coco chanel Pokaż wiadomość
nie czytałam tego wcześniej, zaczęłam mieć obawy czy warto.. nie wiem czy to konkurencja kopie dołki, pani doktor ma dobre opinie na znanym lekarzu.. przeszła mnie myśl żeby zrezygnować..
Na znanym lekarzu negatywne opinie są usuwane na prośbę lekarzy. Dziwi mnie, że ludzie jeszcze sugerują się opiniami z tego portalu.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-05 23:03:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.