Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 17:32   #61
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kajd Pokaż wiadomość
Po pierwsze i najważniejsze to NIE WYCISKAĆ, jednak sama mam z tym problem. Nie potrafię powstrzymać tych niesfornych rączek od wyciskania i najczęściej wtedy niewielki pryszcz przepoczwarza się w wielkiego, czerwonego potwora, koszmar!

Macie jakieś sposoby na to, żeby się powstrzymać od wyciskania ?
Nie patrzeć za często w lustro . Tylko przy zmyciu makijażu i hop z daleka od lustra. Bo jak sie zajmiemy czymś innym, nie myślimy że mamy na twarzy tego pryszcza na którego mieliśmy ochotę.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
a jak oliwa wpływa na tłustą cere? ja wole olej kokosowy
i jak zmywać taki peeling?
Ten peeling kawowy to chyba do ciała prędzej . Ja używałam oleju kokosowego na całą cerę i byłam zachwycona, ale nie jest dla wszystkich, słyszałam że może zapachać. Ale u mnie genialne się sprawdzał, łagodził, goił wypryski.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:34   #62
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałabym nieco zmniejszyc rozstępy- jakby nie patrzeć są to też blizny.
Oj, przydałby się jakiś skuteczny sposób na rozstępy - też z nimi walczę. Na szczęście mam ich niewiele, jednak chętnie bym się ich pozbyła, bo świecenie na plaży rozstępami jest niezbyt nieprzyjemne...
Tyle Wizażanek tu się zgromadziło - może któraś z Was ma jakiś skuteczny sposób na tę przypadłość?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:35   #63
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Niestety i ja mam problem z trądzikiem oraz z bliznami potrądzikowymi. Wiele lat temu nie potrafiłam bowiem zostawić wyprysków w spokoju i popełniałam największy błąd - dotykałam ich, próbowałam się ich szybko pobyć A to ma niestety przykre konsekwencje............. ....

Dobrym sposobem na złagodzenie blizn i wyrównanie kolorytu cery jest mechaniczny zabieg - mikrodermabrazja, wykonany u kosmetyczki. A także kuracja kwasami. Przyznaję, że to w moim przypadku pomogło, na kilka lat....
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:35   #64
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

[QUOTE=Antymionka;42953294]Nie patrzeć za często w lustro . Tylko przy zmyciu makijażu i hop z daleka od lustra. Bo jak sie zajmiemy czymś innym, nie myślimy że mamy na twarzy tego pryszcza na którego mieliśmy ochotę.[COLOR="Silver"]

Tak, masz rację, też stosuję taką zasadę. Najgorsze są te małe lusterka powiększające. Od razu jesteśmy na przegranej pozycji :/
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:37   #65
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oj, przydałby się jakiś skuteczny sposób na rozstępy - też z nimi walczę. Na szczęście mam ich niewiele, jednak chętnie bym się ich pozbyła, bo świecenie na plaży rozstępami jest niezbyt nieprzyjemne...
Tyle Wizażanek tu się zgromadziło - może któraś z Was ma jakiś skuteczny sposób na tę przypadłość?
Podbijam temat, ja mam na udach, pośladkach i piersiach. Jest to ogromny problem, a kremy nawet za 30 zł nie pomagają.. Podejżewam że te za 100 też by nie pomogły.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Niestety i ja mam problem z trądzikiem oraz z bliznami potrądzikowymi. Wiele lat temu nie potrafiłam bowiem zostawić wyprysków w spokoju i popełniałam największy błąd - dotykałam ich, próbowałam się ich szybko pobyć A to ma niestety przykre konsekwencje............. ....

Dobrym sposobem na złagodzenie blizn i wyrównanie kolorytu cery jest mechaniczny zabieg - mikrodermabrazja, wykonany u kosmetyczki. A także kuracja kwasami. Przyznaję, że to w moim przypadku pomogło, na kilka lat....
Ale nadal masz trądzik, czy tylko blizny? Niestety osoby skłonne do blizn i przebarwień musza bardzo uważać i dbać o to, tak samo osoby z trądzikiem muszą cały czas pilnować
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:37   #66
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Chyba nie odważyłabym się nałożyć oleju kokosowego na twarz, jak olejowałam włosy to każde przypadkowe zajechanie olejem a czoło kończyło się wysypem :/
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:38   #67
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Tak, masz rację, też stosuję taką zasadę. Najgorsze są te małe lusterka powiększające. Od razu jesteśmy na przegranej pozycji :/
Dokładnie. Ja jak widze te czarne zaskórniki które już są prawie na powierzchni to tak mnie ręce świerzbią..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:39   #68
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja też miałam straszne, zwłaszcza po Dianie. :/
Dużo witaminy E- pomaga skórze w syntezie kolagenu, wzmacnia ją i pobudza procesy naprawcze.
Ja używałam Atrederm. Troche je spłycił. Według dermatologów nigdy się nie da w 100% wyleczyć rozstępów. Nawet laser ich nie likwiduje do końca.
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:39   #69
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Chyba nie odważyłabym się nałożyć oleju kokosowego na twarz, jak olejowałam włosy to każde przypadkowe zajechanie olejem a czoło kończyło się wysypem :/
Dlatego pisałam że olej kokosowy jest nie dla każdego u mnie był super, ale u Ciebie nie. Jednak uważam, że warto wypróbować. Ja raczej nie mam dużych skłonności do zapychania, za to na twarzy nie mogę używać peelingóe ziarnistych bo zaraz mi się roznoszą brudy i mam wysyp gwarantowny.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:40   #70
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A ile o stosujesz? Ja używałam 4 miesiące, po tym moje przebrawienia i blizny zniknęły, nabawiłam się grudek i tyle, nic więcej pożytecznego :P

Mi na plecy pomógł peeling solny i mydło biały jeleń, bo miałam istną masakrę na plecach. Polecam też na plecy stosowanie olejku z babydream z rossmanna, świetnie goi wypryski i zapobiega nowym, aż sama byłam zdziwiona jego działaniem. Jest tani więc warto spróbować
Teraz jaieś dwa tygodnie. Grudki mam tak czy siak, dlatego pod tym względem różnicy nie widzę. Na plecach też mam bolące guzki co jakiś czas. Używam delikatnego peelingu praktycznie codziennie, raz w tygodniu peelingu kawowego. Do tego żel antybakteryjny do mycia i jak rozdrapie to sudocrem lub tormentiol.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:40   #71
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja stosowałam kropelke, dosłownie krople na całą twarz. Nie miałam wysypu, przestałam stosować, bo on nie nawilża niestety.
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:40   #72
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Ja też miałam straszne, zwłaszcza po Dianie. :/
Dużo witaminy E- pomaga skórze w syntezie kolagenu, wzmacnia ją i pobudza procesy naprawcze.
Ja używałam Atrederm. Troche je spłycił. Według dermatologów nigdy się nie da w 100% wyleczyć rozstępów. Nawet laser ich nie likwiduje do końca.
Wiem, ale żeby chociaż tak, jak ktoś mnie widzi z 5 m nie widział na pierwszy plan rozstępów
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:42   #73
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie patrzeć za często w lustro . Tylko przy zmyciu makijażu i hop z daleka od lustra. Bo jak sie zajmiemy czymś innym, nie myślimy że mamy na twarzy tego pryszcza na którego mieliśmy ochotę.
Ja już jestem na etapie, że z nudów ręce idą w stronę twarzy lub pleców i nie ma że nie widzę.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Staram się regularnie robić peeling z kawy, oliwy, miodu i soli - naprawdę pomaga; wygładza i poprawia ukrwienie skóry. Polecam
To kawy najlepszy moim zdaniem jest miód, bo ładnie nawilża i koi skórę.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:42   #74
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Teraz jaieś dwa tygodnie. Grudki mam tak czy siak, dlatego pod tym względem różnicy nie widzę. Na plecach też mam bolące guzki co jakiś czas. Używam delikatnego peelingu praktycznie codziennie, raz w tygodniu peelingu kawowego. Do tego żel antybakteryjny do mycia i jak rozdrapie to sudocrem lub tormentiol.
W rossmannie był żel do mycia twarzy z peelingiem Rival de Loop, który uwielbiałam. Miał tak delikatne granulki, że nadawał się do stosowania na codzień. Goił wypryski, zapobiegał im i świetnie matowił, ale go wycofali Znacie może jakiś żel do mycia z maluteńkimi granulkami?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:43   #75
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

to spróbuj z Atrederm. Tylko lepiej się nikomu nie pokazywać w trakcie takiej kuracji, bo wygląda się jak chodząca jaszczurka zrzucająca skóre. Ale naprawde zauważyłam dosyć sporą różnicę po kuracji. na plus oczywiscie
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:43   #76
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dlatego pisałam że olej kokosowy jest nie dla każdego u mnie był super, ale u Ciebie nie. Jednak uważam, że warto wypróbować. Ja raczej nie mam dużych skłonności do zapychania, za to na twarzy nie mogę używać peelingóe ziarnistych bo zaraz mi się roznoszą brudy i mam wysyp gwarantowny.
A szkoda, bo to naprawdę fajny olej jest
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:43   #77
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja już jestem na etapie, że z nudów ręce idą w stronę twarzy lub pleców i nie ma że nie widzę.


To kawy najlepszy moim zdaniem jest miód, bo ładnie nawilża i koi skórę.
Musze spróbować, ale dodam też chyba coś co zadusi zapach kawy, bo jak zrobię ten peeling na wieczór to spać nie mogę. Co polecasz jeszcze do tego peelingu?

U mnie na plecach na szczęście rzadko się coś pojawia, kiedyś to był po prostu sajgon. Znajdz jakieś zajęcie! Szydełkowanie czy coś
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:44   #78
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

bardzo małe granulki ma z AA ten peeling myjący z wit. C i B6 do skóry 18+
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:44   #79
biedron_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Witam wszystkich

Widzę, że dyskusja rozpoczęta, super
Ja mam problem głównie z przebarwieniami - wielki problem!!! kilka blizneczek też się znajdzie, dlatego nie mogę doczekać się testów. Ciekawe jaki będzie efekt... Na żadne zbiegi się nie piszę, to zbyt duży koszt i.. wymaga to czasu, a u mnie tego bardzo mało
__________________
[eucerin][/eucerin]
biedron_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:44   #80
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
a jak oliwa wpływa na tłustą cere? ja wole olej kokosowy
i jak zmywać taki peeling?
Daję oliwy tylko troszkę (żeby zmniejszyć tarcie) - można nawet wcale jej nie dawać, jednak mam skłonności do suchej cery, więc dodatkowe nawilżenie się mojej skórze bardzo przydaje. Moja siostra ma tłustą skórę i rownież stosuje wersję z oliwą, więc myślę, że warto spróbować nawet przy tłustej cerze.
Nakładam taką mieszankę (fusy kawowe, sól, miód i troszkę oliwy) jako maseczkę - po 20min peelinguję tym twarz i zmywam dokładnie wodą. Skóra jest potem miękka w dotyku i wyraźnie gładsza.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:46   #81
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Iwona92 Pokaż wiadomość
Walczę z trądzikiem już pare ładnych lat i z tego co widzę na mojej skórze to to, że stare blizny i stare przebarwienia sa niestety nie do zlikwidowania... (Na szczęscie mam ich na prawde mało biorąc pod uwagę że nałogowo wyciskam wszystko co wyskakuje na mojej twarzy) Co innego te świeże... im szybciej się za nie zabierzemy tym szybciej się z nimi pożegnamy.
Moja skóra jest już zaprawiona w bojach, stosowałam m.in. Differin, Skinoren, Acne-derm, Atrederm, serie kwasami (migdał i salicyl) + cała masa dermokosmetyków. Niebawem znowu zacznę się kwasić i pozbywać tego co nazbierałam przez lato...

A co do kwasów to stosujesz kosmetyki z kwasami czy zabiegi u kosmetyczki? Chętnie spróbowałabym jakiegoś dobrego kosmetyku „z polecenia”, bo takie najlepsze Zauważyłam, że dobrze działa na mnie kwas salicylowy, a z innymi nie eksperymentowałam…
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:46   #82
biedron_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Musze spróbować, ale dodam też chyba coś co zadusi zapach kawy, bo jak zrobię ten peeling na wieczór to spać nie mogę. Co polecasz jeszcze do tego peelingu?

U mnie na plecach na szczęście rzadko się coś pojawia, kiedyś to był po prostu sajgon. Znajdz jakieś zajęcie! Szydełkowanie czy coś
Do kawy dodaj odrobinę cynamonu - złagodzi aromat
__________________
[eucerin][/eucerin]
biedron_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:47   #83
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kajd Pokaż wiadomość
Po pierwsze i najważniejsze to NIE WYCISKAĆ, jednak sama mam z tym problem. Nie potrafię powstrzymać tych niesfornych rączek od wyciskania i najczęściej wtedy niewielki pryszcz przepoczwarza się w wielkiego, czerwonego potwora, koszmar!

Macie jakieś sposoby na to, żeby się powstrzymać od wyciskania ?
Ja na szczęście nie miałam i nie mam problemu z wyciskaniem, szkoda, że moi znajomi nie potrafili tego zrozumieć i wręcz namawiali mnie do wyciskania..

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Chyba nie odważyłabym się nałożyć oleju kokosowego na twarz, jak olejowałam włosy to każde przypadkowe zajechanie olejem a czoło kończyło się wysypem :/
Olej kokosowy to największy zapychacz jaki znam - jak on Cię nie zapcha, to już nic Ci krzywdy nie zrobi Kompletnie nie polecam osobom z tendencją do zaskórników, jest super dla cer suchych, ale tylko dla nich

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dlatego pisałam że olej kokosowy jest nie dla każdego u mnie był super, ale u Ciebie nie. Jednak uważam, że warto wypróbować. Ja raczej nie mam dużych skłonności do zapychania, za to na twarzy nie mogę używać peelingóe ziarnistych bo zaraz mi się roznoszą brudy i mam wysyp gwarantowny.
Od kiedy używam peelingów opartych na bromelaninie i papainie gardzę peelingami mechanicznymi. Efekt jest olśniewający - zero podrażnień, zaczerwień, a skóra jest idealnie gładka, oczyszczona i mięciutka

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-09-23 o 17:50
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:48   #84
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja też jestem zdania, że leżenie u kosmetyczki jest bez sensu. i te melodyjki w tle. wszystko w cenie kilkuset złotych :/
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:48   #85
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość


To kawy najlepszy moim zdaniem jest miód, bo ładnie nawilża i koi skórę.
Dokładnie - taki miks daje dobre efekty
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:48   #86
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

koniecznie musze wypróbować! Dzięki za przepis
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:51   #87
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Wiem, ale żeby chociaż tak, jak ktoś mnie widzi z 5 m nie widział na pierwszy plan rozstępów
Również mam rozstępy, niewielkie, ale są. Na szczęście tylko na kolanach i malutkie na łydkach, nigdy nie miałam wahań wagi ani nic z tych rzeczy, więc zostaje tylko dojrzewanie = hormony
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:51   #88
moniska0790
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Blizn głębokich po trądziku na szczęście nie mam, ale pozostały mi drobne nierówności i przebarwienia, mimo powstrzymywania się od wyciskania. Lecząc się u dermatologa przeszłam 6 zabiegów złuszczania kwasem, które niestety nie dały zadowalającego efektu. Próbowałam również mikrodermabrazji i w tym przypadku także nie byłam zadowolona, zmniejszyły mi się jedynie pory. Natomiast zauważalne efekty zaobserwowałam stosując na dzień skinoren, a na noc locacid. Ten drugi lek bardzo ładnie złuszcza skórę, więc nawet nierówności się wygładzają. Oczywiście staram się nie przesuszać skóry, zatem używam delikatnego żelu do mycia twarzy i toniku nawilżającego. Trzeba mieć dużo cierpliwości w tej walce, bo mimo zaleczonego trądziku, nie tak łatwo jest się pozbyć pozostałości po nim.
moniska0790 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:52   #89
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Ja też jestem zdania, że leżenie u kosmetyczki jest bez sensu. i te melodyjki w tle. wszystko w cenie kilkuset złotych :/
Ja bardzo lubię, odpręża mnie to, że ktoś się zajmuje moją twarzą
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:53   #90
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
To kawy najlepszy moim zdaniem jest miód, bo ładnie nawilża i koi skórę.
U mnie najlepiej sprawowało się dodanie oleju , najczęściej była to oliwka BD lub oliwa z oliwek.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.