Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 11:48   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze?


Trądzik to najczęściej diagnozowana przez dermatologów choroba skóry! Zobacz jakie są 4 główne przyczyny powstawania trądziku.

https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...wstaje-tradzik

Czy macie takie same doświadczenia odnośnie przyczyn? Czy może zauważyłyście u siebie jeszcze jakieś inne przyczyny?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:57   #2
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

W moim przypadku największą rolę odgrywają hormony, a raczej zaburzona gospodarka hormonalna. Z 4 przedstawionych przyczyn, głównym problemem u mnie jest nadmiar sebum.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:01   #3
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
W moim przypadku największą rolę odgrywają hormony, a raczej zaburzona gospodarka hormonalna. Z 4 przedstawionych przyczyn, głównym problemem u mnie jest nadmiar sebum.
Za to w moim przypadku- nie hormony , bo jeśli chodzi o nie wszystko jest w porządku , a częste stany zapalne. Od małego miałam alergię, tendencję do krostek stanów zapalnych w różnych częściach ciała.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:20   #4
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Ja do dermatologów chodziłam swego czasu minimum raz w tygodniu.
Jak na razie nic mi to nie dało, a najdziwniejszą diagnozą u mnie był -stres.
Nie da się go przecież wyeliminować z życia



[eucerin][/eucerin]
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera

Edytowane przez CiastoPanda
Czas edycji: 2013-09-27 o 12:22 Powód: skleroza
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:26   #5
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

u mnie głównie jedzenie: zwłaszcza alko., słodycze i wszsytko co ostre niestety
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:46   #6
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

U mnie raczej nie chodzi o hormony, bo z tego co wiem to wszystko z nimi w porządku nadmiar sebum i stany zapalne to mnie dręczy :P
i nie ma znaczenia czy zbliża mi się okres, czy nie...wciąż jest tak samo źle
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:47   #7
biedron_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Właściwie nie wiem jakie są u mnie przyczyny... muszę się zastanowić...
__________________
[eucerin][/eucerin]
biedron_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 12:49   #8
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
U mnie raczej nie chodzi o hormony, bo z tego co wiem to wszystko z nimi w porządku nadmiar sebum i stany zapalne to mnie dręczy :P
i nie ma znaczenia czy zbliża mi się okres, czy nie...wciąż jest tak samo źle
Ja czasem jem czosnek-działa na stany zapalne
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:50   #9
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja czasem jem czosnek-działa na stany zapalne
dla mnie takie smaki to chyba za dużo :P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:50   #10
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

U mnie sebum, mam bardzo tłustą skórę
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:52   #11
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Na szczęście u mnie jedzenie nie ma wpływu na wygląd cery. Kiedyś przyczyną trądziku były hormony - jako nastolatka miałam straszne problemy z hormonami, ale akurat z tym problemem się uporałam. Mam cerę mieszaną, ale w strefie T niesamowicie mi się przetłuszcza. Nadmierne wydzielanie sebum to moja zmora. Zapychają się pory, przetłuszczają włosy...masakra. Jakiś tydzień temu miałam dość intensywny wysyp. No cóż...skóra buntowała się po letnich promieniach słonecznych (niestety lubię się opalać) do tego doszedł jeszcze stres związany ze zmianą pracy...no i bum. Już obecnie skóra się goi. Muszę wybrać się na mikro żeby wyrównać koloryt, odświeżyć skórę i pozbyć się śladów po zmianach. BTW jak idzie Wam testowanie kosmetyków - ja jak na razie jestem zadowolona. Chyba zakupię do zestawu peeling.
Pzdr!
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 12:52   #12
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Mój trądzik miał podłoże bakteryjne, ale wewnętrzne. Skuteczna okazała się kuracja antybiotykiem. Ponadto miałam problemy z keratynizacją naskórka, musiałam wprowadzić retinoidy, które znormalizowały te procesy.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:54   #13
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Retinoidy brałaś doustnie czy w postaci maści? Ja jestem po doustnej kuracji.
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:56   #14
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja czasem jem czosnek-działa na stany zapalne
Uwielbiam czosnek. Ostatnio zrobiłam sobie miksturę przeciwgrzybiczą i przeciwbakteryjną z czosnkiem w roli głównej Teraz zastanawiam się czy będzie skuteczna, bo zmniejszyłam ilość czosnku o połowę.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez wasserjungfrau Pokaż wiadomość
Retinoidy brałaś doustnie czy w postaci maści? Ja jestem po doustnej kuracji.
W formie maści - Zorac (tezaroten), doustnie brałam Tetralysal.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:59   #15
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

U mnie trądzik nasila się na jesień i wiosnę .Więc nie jestem pewna czy to zmiany hormonalne .
Czy witaminy A pus E moga pomóc jakoś mojej skórze?
[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Jak dla mnie doskonałe produkty zwlaszcza tonik .Cieszę się że zgłosiłam się do testowania .A w ofercie także jest peeling?
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:59   #16
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
U mnie trądzik nasila się na jesień i wiosnę .Więc nie jestem pewna czy to zmiany hormonalne .
Czy witaminy A pus E moga pomóc jakoś mojej skórze?
[eucerin][/eucerin]
na każdego mogą zadziałać inaczej, ale przyjmowane w odpowiednich dawkach powinny pomóc chociażby nawilżyć twoją skórę
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:59   #17
Kalante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

U mnie akurat problemy rozpoczęły się w okresie dorastania, także rzeczywiście winą obarczyłabym hormony. Obecnie również mam wysyp "niespodzianek" zazwyczaj tuż przed okresem.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kalante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:00   #18
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

To bym poprosiła przepis na tą miksturę ostatnio czytałam że działa również bardzo dobrze na problemy z pęcherzem. Chętnie przetestuje.

Daj mi jeszcze proszę znać jakie były Twoje odczucia po zoracu - dalo się przeżyć? Jakie były efekty? Zastanawiam się nad powtórką kuracji izotekiem, ale ewentualnie może warto dać szansę tej maści - chyba jej nie brałam...a stosowałam już przeróżne mazidła.
Pzdr.
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:02   #19
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
U mnie trądzik nasila się na jesień i wiosnę .Więc nie jestem pewna czy to zmiany hormonalne .
Czy witaminy A pus E moga pomóc jakoś mojej skórze?
Mogą, ale są to witaminy tłuszczowe, które kumulują się w skórze i mogą powodować zaskórniki, w ostateczności stany zapalne.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 13:02   #20
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mój trądzik miał podłoże bakteryjne, ale wewnętrzne. Skuteczna okazała się kuracja antybiotykiem. Ponadto miałam problemy z keratynizacją naskórka, musiałam wprowadzić retinoidy, które znormalizowały te procesy.
moj trądzik też ma podłoże bakteryjne bo po kuracji Unidoxem mialam buzie jak lalka...po odstawieniu antybiotyku 2-3 tyg spokoju i od nowa znowu to samo. Czy kuracja retoidami przyniosła u Ciebie zadowalające efekty? jesteś zadowolona?
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:05   #21
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Jak dla mnie doskonałe produkty zwlaszcza tonik .Cieszę się że zgłosiłam się do testowania .A w ofercie także jest peeling?
[eucerin][/eucerin][/QUOTE]

Jest. Ma w składzie kwas mlekowy Myślę, że idealnie dopełni zestaw. Cena również przyzwoita. Tonik pięknie pachnie i daje rewelacyjne uczucie czystości skóry. podoba mi się również konsystencja kremu - delikatny, brak odczucia obciążenia skóry. Zobaczymy jeszcze jak będzie z matowieniem skory. W ofercie jest jeszcze krem nawilżająco kojący z filtrem oraz aktywny krem na noc.
pzdr
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:05   #22
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Ja mam trądzik dorosły, dermatolog mówi,że to pewnie hormonalne, robiłam kilka podstawowych badań w tym kierunku, ale nic nie wyszło, ale odkąd zaczęłam porządną pielęgnację, jest lepiej
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:08   #23
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez wasserjungfrau Pokaż wiadomość
To bym poprosiła przepis na tą miksturę ostatnio czytałam że działa również bardzo dobrze na problemy z pęcherzem. Chętnie przetestuje.

Daj mi jeszcze proszę znać jakie były Twoje odczucia po zoracu - dalo się przeżyć? Jakie były efekty? Zastanawiam się nad powtórką kuracji izotekiem, ale ewentualnie może warto dać szansę tej maści - chyba jej nie brałam...a stosowałam już przeróżne mazidła.
Pzdr.
Mikstura jest prosta - 10 główek czosnku i sok z ogórków kiszonych. Autorka nie napisała ile ma być tego soku, a wzięłam ten, który pozostał mi po litrowym słoiku ogórków kiszonych. 10 główek wydawało mi się, że to zbyt dużo, więc zmniejszyłam do 5 główek. Poza tym czosnek bardzo rozrzedza krew i trochę obawiam się przyjmowania tej mikstury. Zobaczymy, będę te 10ml rozcieńczać z wodą. Chyba, że znowu w ostatniej chwili zrezygnuję i kupię sprawdzoną nalewkę kapucyńską.
Odnośnie Zoracu, stosuję go ponad 7 miesięcy i efekty są świetne. Na samym początku cera delikatnie szczypała i piekła, ale na szczęście wszystko minęło i bardzo dobrze go toleruję. Oczywiście każdy może na niego inaczej zareagować, mi bardzo pomógł.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:08   #24
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
moj trądzik też ma podłoże bakteryjne bo po kuracji Unidoxem mialam buzie jak lalka...po odstawieniu antybiotyku 2-3 tyg spokoju i od nowa znowu to samo. Czy kuracja retoidami przyniosła u Ciebie zadowalające efekty? jesteś zadowolona?
Hej. Ja brałam retinoidy dostnie i powiem Ci szczerze, że gdybym wiedziała jaki będzie efekt to dałabym sobie spokój z antybiotykami, ktorych z resztą też się nabrałam, a efekt była taki sam jak u Ciebie - w trakcie stosowania Ok, po odstawieniu momentalny powrót trądziku. Izotek zdziałał cuda. Jestem 5 lat po kuracji i stan cery trochę się pogorszył, ale różnica pomiędzy wyglądem skory przed kuracją, a po jest kolosalna. Dlatego właśnie zastanawiam się nad powtórką kuracji.
Pzdr.
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:10   #25
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

U mnie przede wszystkim były hormony - tabletki antykoncepcyjne pozbawiły mnie większości problemu.
Poza tym stres - masakrę mam na twarzy w gorszych okresach.
Nieodpowiednie kosmetyki i wysuszacze - wystarczy zły krem i mogę się leczyć tygodniami.
Dieta - oczywiście jest to kwestia indywidualna. Słodycze mi nie szkodzą, za to po ostrym może mnie wysypać.
Mycie twarzy agresywnymi żelami - prowadziły do nadprodukcji sebum.
Używanie toniku - niestety moja skóra chyba żadnego nie toleruje
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:10   #26
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
moj trądzik też ma podłoże bakteryjne bo po kuracji Unidoxem mialam buzie jak lalka...po odstawieniu antybiotyku 2-3 tyg spokoju i od nowa znowu to samo. Czy kuracja retoidami przyniosła u Ciebie zadowalające efekty? jesteś zadowolona?
Tak, jestem bardzo zadowolona. Pisałam o tym na swoim blogu i zamieszczam regularnie zdjęcia
Podczas przyjmowania antybiotyku brałaś preparat przeciwgrzybiczy ? Moje znajome chwalą liść oliwny.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:11   #27
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

W moim przypadku powstawanie trądziku wiąże się z ciążą. Od kiedy pierwszy raz zaszłam w ciąże zauważyłam, że trądzik pojawia się przed miesiączką i nasila się w trakcie jej trwania ale również kiedy jestem w ciąży to pojawia się w większej ilości. Jestem ciekawa co na to wszystko powie moja obecna pani ginekolog
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:11   #28
nniewidzialnaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Prawidłowość jaka występuje u mnie jest następująca - zbliża się miesiączka = moja twarz to istne pobojowisko trądzikowe. Gdy byłam w ciąży był spokój, a teraz już mamy powrót do przeszłości.
nniewidzialnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:11   #29
dota82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

U mnie to niestety nadmiar sebum przyczynił się do tego,że pojawiły się niedoskonałości.Ciężka sprawa i trudno będzie sobie z tym poradzić ale walczę dalej
__________________
[eucerin][/eucerin]
dota82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:11   #30
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mikstura jest prosta - 10 główek czosnku i sok z ogórków kiszonych. Autorka nie napisała ile ma być tego soku, a wzięłam ten, który pozostał mi po litrowym słoiku ogórków kiszonych. 10 główek wydawało mi się, że to zbyt dużo, więc zmniejszyłam do 5 główek. Poza tym czosnek bardzo rozrzedza krew i trochę obawiam się przyjmowania tej mikstury. Zobaczymy, będę te 10ml rozcieńczać z wodą. Chyba, że znowu w ostatniej chwili zrezygnuję i kupię sprawdzoną nalewkę kapucyńską.
Odnośnie Zoracu, stosuję go ponad 7 miesięcy i efekty są świetne. Na samym początku cera delikatnie szczypała i piekła, ale na szczęście wszystko minęło i bardzo dobrze go toleruję. Oczywiście każdy może na niego inaczej zareagować, mi bardzo pomógł.
Dzięki za info. Może porozmawiam z moim dermatologiem i zapytam o Zorac. Uwielbiam sok z kiszonych ogórków. Może się skuszę na tą miksturę. A zapytam jeszcze przy okazji o tą sprawdzoną nalewkę kapucyńską. Cóż to za cudo?
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.