Brzydula 2 wątek spoilerowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-05, 14:18   #31
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Pewnie nie chciała od nich brać i wiedziała, że tyle nie mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 18:49   #32
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Dziwi mnie trochę.mze tak analizujecie sensownie i logikę tych zachowań postaci i sytuacji w tego typu serialu -komediowy telenowela. Przecież to jak w kabarecie-uproszczenia.m przesada no i raczej logiki niewiele-najważniejsze, by było zabawne, wciągające, wzruszające. Wyrazista gra aktorów.m śmieszne teksty, zabawne gagi sytuacyjne.
A mi tego trochę brakuje, jedynie jak Adam się pojawia ( scena jak sobie wyobraża duszenie i bicie Alexa ) to się posmiejemy.

Jak Ula przeżywa rozpad związku mnie niestety nie wzruszył wcale tak jak w Brzyduli 1 te różne oszustwa Marka itp. ( ja z tych co się wzrusza na filmach byle czym, nawet i na reklamach
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 20:35   #33
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Zmusił do zdrady? W życiu tak bym nie pomyślała. Marek jest dupkiem i ma dużo na sumieniu, ale jednak on jej nie zdradził. Mnie po prostu żenuje to, że z Ulki zrobili świętą, że taka prawdomówna zawsze, uczciwa, że stawia miłość na pierwszym miejscu itd. Pojawia się podejrzenie zdrady, jak rozumiem pierwsze od czasu związku, i co ona robi? Zamiast z nim pogadać to biegnie do pierwszego gościa, który okazał jej zainteresowanie. Dla mnie to totalnie nie trzyma się kupy. Powinna zrobić mu awanturę, wystawić walizki za drzwi, sama złożyć pozew o rozwód, a nie zdradzać w odwecie. Teraz scenarzyści będą ciągnąć dramę i przez 40 kolejnych odcinków Marek nie będzie chciał z Ulką gadać.
Wkurzył mnie też wątek z kasą od Adama. Skąd on ma takie pieniądze? Dlaczego nie inwestuje w firmę, albo nie założy czegoś własnego tylko z takim kapitałem wiecznie płacze po kątach, bo Febo&Dobrzański się rozpada?

Może źle to określiłam - nie zmusił , bo zdrada w odwecie jest idiotyczna (też pisałam już wcześniej, że powinna sama wnieść pozew o rozwód i zachować się pierwszy raz jak dorosła i pewna swojej wartości kobieta). Bardziej mi chodziło o to, że teraz wszyscy mu współczują, źle oceniają Uli zachowanie tak jakby to co zrobił Marek było w porządku. Przecież jego zachowanie, tajemnice, oszustwa (chociażby to z tą wycieczką) był straszne. Widział w jakiej kondycji psychicznej jest Ula, że podejrzewa go o zdradę (a miała do tego podstawy znając jego reputacje z przeszłości, nawet jej koleżanki i Pauliny jakoś specjalnie nie zdziwiły te plotki o nim i Nadii), ciągle prosi o rozmowę, a on tak na prawdę ciągle miał ją gdzieś (przecież ważniejsza była Nadia, później Wiola).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 14:07   #34
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Mamę Maćka mam ochotę walnąć za każdym razem jak ją widzę, błagam powiedzcie, że nie tylko mnie ona tak wkurza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 16:25   #35
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Ojjj tak zawsze mam ochotę jej walnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 21:23   #36
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Mamę Maćka mam ochotę walnąć za każdym razem jak ją widzę, błagam powiedzcie, że nie tylko mnie ona tak wkurza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie Maćka też to dotyczy
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 05:40   #37
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
U mnie Maćka też to dotyczy



A w ogóle powiem wam, że mi się wydaje, że Ulka się tylko z tym lekarzem całowała, ale ze ona jest taka super święta, to dla niej to już to jest zdrada (a dla Marka niekonieczne). I wkurza mnie, że on nie chce z nią gadać, jakby nie był na nią zły, to tak długo i tak bardzo ją okłamywał, że należy jej się ta rozmowa jak psu zupa.

A jeszcze poza tym - może jestem dziwna, ale ja bym w sekundę poleciała do dzieci je wyściskać i w dupie bym miała jakiegoś zdradzającego mnie typa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-08, 12:40   #38
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Może źle to określiłam - nie zmusił , bo zdrada w odwecie jest idiotyczna (też pisałam już wcześniej, że powinna sama wnieść pozew o rozwód i zachować się pierwszy raz jak dorosła i pewna swojej wartości kobieta). Bardziej mi chodziło o to, że teraz wszyscy mu współczują, źle oceniają Uli zachowanie tak jakby to co zrobił Marek było w porządku. Przecież jego zachowanie, tajemnice, oszustwa (chociażby to z tą wycieczką) był straszne. Widział w jakiej kondycji psychicznej jest Ula, że podejrzewa go o zdradę (a miała do tego podstawy znając jego reputacje z przeszłości, nawet jej koleżanki i Pauliny jakoś specjalnie nie zdziwiły te plotki o nim i Nadii), ciągle prosi o rozmowę, a on tak na prawdę ciągle miał ją gdzieś (przecież ważniejsza była Nadia, później Wiola).
A to okej, w takim sensie to zgadzam się.


Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Mamę Maćka mam ochotę walnąć za każdym razem jak ją widzę, błagam powiedzcie, że nie tylko mnie ona tak wkurza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak! Ja też jej nie znoszę.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 14:53   #39
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość



A w ogóle powiem wam, że mi się wydaje, że Ulka się tylko z tym lekarzem całowała, ale ze ona jest taka super święta, to dla niej to już to jest zdrada (a dla Marka niekonieczne). I wkurza mnie, że on nie chce z nią gadać, jakby nie był na nią zły, to tak długo i tak bardzo ją okłamywał, że należy jej się ta rozmowa jak psu zupa.

A jeszcze poza tym - może jestem dziwna, ale ja bym w sekundę poleciała do dzieci je wyściskać i w dupie bym miała jakiegoś zdradzającego mnie typa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież powiedziała mu w ostatnim odcinku, że go zdradziła, chociaż do końca myślałam, że tylko się całowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 09:29   #40
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Obejrzałam 5 do przodu i lekarz przyszedł pogadać w najgorszym momencie ever

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 14:52   #41
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Ten lekarz do jakiś dramat, tak wkurzającej postaci dawno nie widziałam. Niestety dzieje się to, czego się obawiałam, czyli teraz Marek będzie ileś tam odcinków unikał Uli i znowu nie porozmawiają. Muszę też znowu wylać frustrację z powodu dzieciaków Dobrzańskich. Te dzieci pojawiają się w najgorszym możliwym momencie i zawsze przerywają albo uniemożliwiają rozmowy dorosłych.

Na plus dodam, że Alex wreszcie się rozkręcił. Zawsze uważałam, że w tej postaci jest potencjał "kryminalny"
Jak rozumiem teraz będzie przerwa z odcinkami aż do stycznia?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-19, 14:06   #42
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Na playerze są nowe odcinki
kolejne będą w pierwszy dzień świat
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 23:07   #43
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Szkoda, że po 3 tylko, ale i tak dobrze, że w końcu sobie wygarneli ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 07:51   #44
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Wczoraj przeczytałam, że jednak są jakieś nowe odcinki, więc obejrzałam. Też cieszę się, że wreszcie sobie wykrzyczeli to i owo, chociaż i tak najważniejsze nie zostało omówione, czyli ta zdrada Ulki. Zastanawiam się czy serial będzie dryfował w tę stronę właśnie, że Ulka będzie znów starać się o względy Marka. Ciekawa też jestem czy Marek i Paulina znowu nie będą ze sobą kręcić.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 18:40   #45
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Ja pamiętam, że jak zobaczyłam reklamę, to sobie zerknę, bo jeśli chodzi o pierwszy sezon to coś tam kiedyś widziałam (ileś pierwszych odcinków, ale odpuściłam), ale praktycznie nie wiedziałam jak to się tam potoczyło, więc chciałam teraz sobie zobaczyć.

I pamiętam, że szybko odpuściłam, widziałam góra kilkanaście odcinków. Strasznie słabe to było, teraz przejrzałam ten wątek i cieszę się, że odpuściłam.

Bo też denerwowało mnie to takie przeciąganie wątków, jakby twórcy nie mieli czego pokazać. Do tego takie obraźliwe spłycenie każdej postaci, Ula stała się kurą domową bez grama inteligencji, pamiętam też, że Marek, w przeszłości kobieciarz, był mega zdziwiony, że żona, którą od dawna zaniedbuje, jest zazdrosna i podejrzewa go o romans z jego super seksowną asystentką, z którą cały czas gdzieś chodzi, a on był w szoku Taka bajeczka, do tego dodajmy rodzinkę tego kumpla tej Ulki, co mieszka z żoną w jakiejś willi, mimo że tylko ona tam u nich pracuje na etacie chyba (i koleś jest nagle zdziwiony, że ich rachunki są takie duże ), nie wiem skąd tyle kasy mieli. Nie śmieszyły mnie też kompletnie scenki jak pracownik firmy molestuje jakąś kobietę, żeby ją przed czymś tam powstrzymać, ani 40-letnia bogata idiotka i koleś, który lata za nią nie wiadomo dlaczego. Tak samo ten kolega Uli, co wszędzie widzi oznaki, że jego żona go zdradza, żenujące. Taki festiwal niby 40-latków, którzy mentalnie odpowiadają ludziom z gimnazjum.

Próbowałam, ale to nie jest serial dla mnie
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 22:59   #46
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że jak zobaczyłam reklamę, to sobie zerknę, bo jeśli chodzi o pierwszy sezon to coś tam kiedyś widziałam (ileś pierwszych odcinków, ale odpuściłam), ale praktycznie nie wiedziałam jak to się tam potoczyło, więc chciałam teraz sobie zobaczyć.

I pamiętam, że szybko odpuściłam, widziałam góra kilkanaście odcinków. Strasznie słabe to było, teraz przejrzałam ten wątek i cieszę się, że odpuściłam.

Bo też denerwowało mnie to takie przeciąganie wątków, jakby twórcy nie mieli czego pokazać. Do tego takie obraźliwe spłycenie każdej postaci, Ula stała się kurą domową bez grama inteligencji, pamiętam też, że Marek, w przeszłości kobieciarz, był mega zdziwiony, że żona, którą od dawna zaniedbuje, jest zazdrosna i podejrzewa go o romans z jego super seksowną asystentką, z którą cały czas gdzieś chodzi, a on był w szoku Taka bajeczka, do tego dodajmy rodzinkę tego kumpla tej Ulki, co mieszka z żoną w jakiejś willi, mimo że tylko ona tam u nich pracuje na etacie chyba (i koleś jest nagle zdziwiony, że ich rachunki są takie duże ), nie wiem skąd tyle kasy mieli. Nie śmieszyły mnie też kompletnie scenki jak pracownik firmy molestuje jakąś kobietę, żeby ją przed czymś tam powstrzymać, ani 40-letnia bogata idiotka i koleś, który lata za nią nie wiadomo dlaczego. Tak samo ten kolega Uli, co wszędzie widzi oznaki, że jego żona go zdradza, żenujące. Taki festiwal niby 40-latków, którzy mentalnie odpowiadają ludziom z gimnazjum.

Próbowałam, ale to nie jest serial dla mnie

Idealne podsumowanie. Ja dziś z powodu świątecznej nudy włączyłam sobie te nowe premierowe odcinki na player i zrezygnowałam z subskrypcji (szkoda 50 zł na takie coś). Rany czy oni to nagrywają dla idiotów (społeczeństwu przez 10 lat aż tak zaniżył się poziom)? Czy ten scenariusz na prawdę jest tak głupi i został zaakceptowany mimo to? Czy psują go przy montażu? Nie potrafię zrozumieć jak można zepsuć tak fajny serial.

Małżeństwo z 10 letnim stażem z 3 dzieci nie umie ze sobą porozmawiać? Do tego jest to para, która pokochała się na prawdę ...właśnie dzięki rozmową, poznawaniu się, mówieniu prawdy.

Edytowane przez Klaudia_24
Czas edycji: 2020-12-26 o 23:01
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 07:37   #47
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Miałam już tego nie oglądać, ale się złamałam...

SERIO, dojrzała kobieta wykształcona, mieszkająca w Warszawie nie potrafi zrobić testu ciążowego tak żeby się nikt nie dowiedział i badań krwi, których wyniki są za kilka godzin? W Warszawie? BŁAGAM

Oczywiście mam fejspalm na milion innych rzeczy, ale to było po prostu już kuriozalne... I jeszcze jak się Józef cieszył ze będzie dziadkiem, bo Ala znalazła PUSTY KARTONIK po teście w koszu na śmieci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 11:10   #48
brightwitch
Zakłócenia na linii serca
 
Avatar brightwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Miałam już tego nie oglądać, ale się złamałam...

SERIO, dojrzała kobieta wykształcona, mieszkająca w Warszawie nie potrafi zrobić testu ciążowego tak żeby się nikt nie dowiedział i badań krwi, których wyniki są za kilka godzin? W Warszawie? BŁAGAM

Oczywiście mam fejspalm na milion innych rzeczy, ale to było po prostu już kuriozalne... I jeszcze jak się Józef cieszył ze będzie dziadkiem, bo Ala znalazła PUSTY KARTONIK po teście w koszu na śmieci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, oglądanie B2 to już nawet nie jest frajda dla jaj, tylko festiwal żenady i facepalmów. Wszystko jest tu pozbawione choćby minimum realizmu, nawet nie wspomnę o jakimkolwiek klimacie z pierwszej serii. Miał być serial komediowy, jest najgorszy rodzaj telenoweli. Bardzo duże rozczarowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brightwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 13:24   #49
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez brightwitch Pokaż wiadomość
Niestety, oglądanie B2 to już nawet nie jest frajda dla jaj, tylko festiwal żenady i facepalmów. Wszystko jest tu pozbawione choćby minimum realizmu, nawet nie wspomnę o jakimkolwiek klimacie z pierwszej serii. Miał być serial komediowy, jest najgorszy rodzaj telenoweli. Bardzo duże rozczarowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fakt- na Brzyduli - tej pierwszej prawdziwej to sie potrafiłam nawet wzruszyć, jak Ula dostawała po tyłku,a tutaj? para głowna się rozwodzi a ja takie- meh...
juz nawet Turek mnie nie smieszy.
Ale ten tydzien to chyba ostanie 5 odcinków, to objerzymy moze w sobote - jak sie juz nazbiera
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-11, 05:14   #50
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88498537]fakt- na Brzyduli - tej pierwszej prawdziwej to sie potrafiłam nawet wzruszyć, jak Ula dostawała po tyłku,a tutaj? para głowna się rozwodzi a ja takie- meh...
juz nawet Turek mnie nie smieszy.
Ale ten tydzien to chyba ostanie 5 odcinków, to objerzymy moze w sobote - jak sie juz nazbiera[/QUOTE]


Prawdziwa to była brzydula wenezuelska, to dopiero był serial.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 10:39   #51
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Brzydula 2 wątek spoilerowy

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Miałam już tego nie oglądać, ale się złamałam...

SERIO, dojrzała kobieta wykształcona, mieszkająca w Warszawie nie potrafi zrobić testu ciążowego tak żeby się nikt nie dowiedział i badań krwi, których wyniki są za kilka godzin? W Warszawie? BŁAGAM

Oczywiście mam fejspalm na milion innych rzeczy, ale to było po prostu już kuriozalne... I jeszcze jak się Józef cieszył ze będzie dziadkiem, bo Ala znalazła PUSTY KARTONIK po teście w koszu na śmieci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wlasnie teraz nadrabiam zaleglosci, bo chyba mam zalegle odcinki z dwoch tygodni Wczoraj doszlam do tego testu ciazowego - dla mnie sama sytuacja zenujaca i jeszcze wyciaganie tego pudelka ze smieci, pokazywanie temu Jozefowi czy jak on tam ma i debatowanie. Mnie taka wscibskosc strasznie wkurza.. Wpuscic kogos do domu i zerwo prywatnosci, jeszcze wyciagiecie tego pudelka i debatowanie. DRAMAT.

Po tych kilkudziesieciu odcinkach moj wniosek jest taki, ze ten serial jest ostro oderwany od rzeczywistosci. Maciek siedzi w domu z dzieckiem w full wypasionej willi. Nadia - babka od ratowania firm, nie potrafi nic zadzialac, to na kij ona tam. Marek i Ulka - dorosli ludzie, a nie potrafia ze soba normalnie orozmawiac . Ulka wiecznie wpatrzona w Marka i liczy az raczy z nia porozmawiac.
w porpzednich odcinkach Marek nawet nie spedzal czasu z dziecmi , wygladalo jakby kompletnie go nie obchodzily i zawsze z tym swoims torjem wydawal mi sie mocno oderwany od tej rodziny, tak pozniej jak wyszla ta afera z kondycja finansowa firmy to nagle zaczal spedzac czas z dziecmi,spac z nimi w pokoju, bawic sie, grac iw szystko.

Turek z tym chowaniem sie rpzed Alexem i jego reakcje - jakies mega sztuczne.

W sumie mysle, ze ten serial mozna by bylo fajniej pokierowac np. rozwinac relacje tego lekarza i Ulki zeby miala jakies dylematy. A tu tak wszystko idzie z grubej rury, a pozniej mietolone jest przez 100000 kolejnych odcinkow ;D

Nieprzemyslane to wszystko.

Jedynie co to Socha jeszcze jakos to ciagnie i ta jej siostra czasami jest zabawna. A tak to to nie wiem. Meczy mnie juz ogladanie tego i nie wiem czy dobije do konca
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2021-02-11 o 10:41
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-11 11:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.