Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 15:17   #1
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639

Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów


Makijaż wielu kobietom pomaga w osiągnięciu zadowalającego wyglądu, sama po zastosowaniu obecnych kosmetyków (których jest mało bo tylko z make-up używam eyelinera i maskary) wyglądam o niebo lepiej niż bez kresek i tuszu.

A jak to wygląda od strony facetów ?
Czy wolą kobiety bez grama makijażu czy takie, które o siebie dbają (a makijaż jest częścia "dbania o siebie.
Jak to jest z makijażem ?
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:27   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Makijaż wielu kobietom pomaga w osiągnięciu zadowalającego wyglądu, sama po zastosowaniu obecnych kosmetyków (których jest mało bo tylko z make-up używam eyelinera i maskary) wyglądam o niebo lepiej niż bez kresek i tuszu.

A jak to wygląda od strony facetów ?
Czy wolą kobiety bez grama makijażu czy takie, które o siebie dbają (a makijaż jest częścia "dbania o siebie.
Jak to jest z makijażem ?
Tak, jak ze wszystkim innym - mężczyzna to też człowiek i ich zbiorowisko nie składa się na jedną wielką, zbitą masę z jednym mózgiem i wystającymi wszędzie penisami i brodami.


Niektórzy lubią brak makijażu, niektórzy lubią dyskretny makijaż, niektórzy lubią mocny makijaż zahaczający o tapetę.

Jest też wielu mężczyzn którzy zupełnie nie zwracają na to uwagi i nie mają pojęcia, czy kobieta spędziła przed lustrem trzy minuty czy trzydzieści, po prostu kobieta im się albo podoba, albo nie.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:29   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Makijaż wielu kobietom pomaga w osiągnięciu zadowalającego wyglądu, sama po zastosowaniu obecnych kosmetyków (których jest mało bo tylko z make-up używam eyelinera i maskary) wyglądam o niebo lepiej niż bez kresek i tuszu.

A jak to wygląda od strony facetów ?
Czy wolą kobiety bez grama makijażu czy takie, które o siebie dbają (a makijaż jest częścia "dbania o siebie.
Jak to jest z makijażem ?
Z doświadczenia mam na ten temat pewną teorię.
Jesli zapytasz - 100% facetów, powie, że woli kobiety bez jakieokolwiek makijażu.
Jednocześnie 90% z nic wyobraża sobie kobietę bez makijażu tak

a nie tak


Oczywiście w praktyce widzę to samo - nie zauważyłam faceta, który przy dwóch powyższych paniach, oczywiście oceniając tylko wygląd, zainteresowałby się drugą.
Więc moja teoria jest taka - panowie lubi kobiety ładne. A najładniejszy jest makijaż delikatny, maskujący niedoskonałości i nie rzucjący się mocno w oczy. Chyba, że ktoś jest na prawdę śliczny z buźki, wtedy i bez makijazu się wybroni. Przeciętna kobieta natomiast zawsze wyląda lepiej leciutko podrasowana.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-07-10 o 15:31
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:30   #4
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Wszyscy faceci z którymi się spotykałam twierdzili, że lubią sposób w jaki się maluję (mocniej podkreślone oko, jasna cera, często bardzo kolorowe makijaże) i że to do mnie pasuje.
Nie trafiłam chyba jeszcze na żadnego 'miłośnika naturalności'

Ale każdy lubi co innego, nie da się tutaj znaleźć wspólnego mianownika dla wszystkich facetów.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:32   #5
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

_ema_ dala bardzo fajny przyklad na zdjeciach Moj twierdzi ze najlepiej wygladam z rana zapuchnieta jak wstane bez makijazu, ale tez lubi gdy sie maluje takze nie ma tutaj chyba 100% pewnosci co do ich ¨woli¨. Zreszta uwazam ze to kobieta powinna decydowac czy sie maluje czy nie W koncu to jej twarz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:38   #6
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Z doświadczenia mam na ten temat pewną teorię.
Jesli zapytasz - 100% facetów, powie, że woli kobiety bez jakieokolwiek makijażu.
Jednocześnie 90% z nic wyobraża sobie kobietę bez makijażu tak

a nie tak


Oczywiście w praktyce widzę to samo - nie zauważyłam faceta, który przy dwóch powyższych paniach, oczywiście oceniając tylko wygląd, zainteresowałby się drugą.
Więc moja teoria jest taka - panowie lubi kobiety ładne. A najładniejszy jest makijaż delikatny, maskujący niedoskonałości i nie rzucjący się mocno w oczy. Chyba, że ktoś jest na prawdę śliczny z buźki, wtedy i bez makijazu się wybroni. Przeciętna kobieta natomiast zawsze wyląda lepiej leciutko podrasowana.
Ogólnie z teorią się zgadzam, natomiast z pogrubionym już nie - niektórym (np. mi) bardziej pasuje makijaż względnie mocny (nie mówię o szpachli i tonie bronzera!) niż bardzo delikatny + dużo zależy na jaką okazję się go wykonuje. Zadbana cera to tak czy siak podstawa.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:43   #7
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Polecam

https://byucomms101.files.wordpress....02/kbcwjgz.jpg
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 15:56   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Myślę, że raczej się nad tym nie zastanawiają. Ładna kobieta (która im się podoba) to ładna kobieta, tyle.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:10   #9
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Moj tz woli mnie umalowana, za to nie lubi intensywnych kolorów szminki np czerwone, bordowe, fiolet i zauważyłam ze wielu facetów tak ma. Jak musimy do kogoś wyjść to wręcz "każe" robić mi makijaz Ex koleżanki wręcz sie kiedyś obraził bo stwierdził ze chyba jej na nim nie zależy bo jak do niego przychodzi to nawet sie nie podmaluje. myśle ze wielu facetów myśli ze makijaż to zawsze jakaś tapeta, kolorowe powieki i szminki a nie zauważają takiego delikatnego, podkreslajacego zalety makijazu i dlatego twierdza ze wola kobiety nieumalowane.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:15   #10
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Hmm jak dziewczyna makijażu nie potrzebuje, a mimo to się maluje to JAK DLA MNIE jest trochę bez sensu

Moja kobieta maluje się tylko na jakieś wyjścia gdzieś razem, imprezka, szersze grono znajomych itp.

A na co dzień to śmiga bez grama pudru czy fluidu, tylko tam oczy podkreśli mini kreską i tyle. Czasami i bez kreski się odbywa.

Jakie mam zdanie?

WSZYSTKO jest dla ludzi i z umiarem, jak ona czuje potrzebę to niech się maluje, jak nie to nie. Mi to obojętne
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:17   #11
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Zależy od faceta ale ogólnie to wiadomo że lepiej jak ktoś ładnie wygląda bez makijażu, niż jakby ładnie miał wyglądać tylko w makijażu. Generalnie mam takie zdanie jak Ema, czyli makijaż jest ok ale delikatny i z umiarem, korygujący niedoskonałości. Czyli jak na moje - korektor + tusz i na tym koniec.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-07-10 o 16:18
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 16:17   #12
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Hmm jak dziewczyna makijażu nie potrzebuje, a mimo to się maluje to JAK DLA MNIE jest trochę bez sensu
Hm... ale co znaczy "nie potrzebuje" makijażu i w jaki sposób się to ocenia?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:21   #13
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Hm... ale co znaczy "nie potrzebuje" makijażu i w jaki sposób się to ocenia?
Bo czasami odnoszę wrażenie, że maluje się bo praktycznie każda kobieta to robi A w mojej (i nie tylko mojej) opinii ona umie i nawet żyje bez makijażu no ale wiadomo... zawsze można być ładniejszym i to czasami czyni.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:22   #14
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Zdecydowanie na co dzień bez makijażu. Z jakiejś okazji mile widziany, ale na pewno delikatny. Jak widzę kobietę z mocnym makijażem jest u mnie zdyskwalifikowana Tak samo jak np. kobieta, która pali. Kocham kobiety naturalne. Zresztą to fajna sprawa gdy masz kobietę, która się nie maluje, a jest śliczna. Wtedy na kolacji później pod prysznicem czy podczas wspólnej kąpieli, a na końcu rano po przebudzeniu cały czas onieśmiela swoim naturalnym pięknem.
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:22   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Zdecydowanie na co dzień bez makijażu. Z jakiejś okazji mile widziany, ale na pewno delikatny. Jak widzę kobietę z mocnym makijażem jest u mnie zdyskwalifikowana Tak samo jak np. kobieta, która pali. Kocham kobiety naturalne. Zresztą to fajna sprawa gdy masz kobietę, która się nie maluje, a jest śliczna. Wtedy na kolacji później pod prysznicem czy podczas wspólnej kąpieli, a na końcu rano po przebudzeniu cały czas onieśmiela swoim naturalnym pięknem.
założę się, że mnóstwo kobiet, które uznajesz za "bez makijażu" ma makijaż...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:29   #16
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
założę się, że mnóstwo kobiet, które uznajesz za "bez makijażu" ma makijaż...
Jestem na to wyczulony więc nie sądzę
Zresztą era kobiet bez makijażu już chyba przeminęła

Edytowane przez nairdazalg
Czas edycji: 2014-07-10 o 16:31
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:31   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Jestem na to wyczulony więc nie sądzę
No wiem właśnie o tym mówię, że nie sądzisz. na tym polega makijaż m.in ..;

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-07-10 o 16:32
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:31   #18
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Ja się maluję tak, że nie widać, a wielu moich kolegów jest przekonanych że w ogóle się nie maluję a bez podkładu, pudru, różu i tuszu nie wygladam tak świeżo i delikatnie :P
Na przykład ostatnio spotkałam kobietę o której każdy mężczyzna powiedziałby "zero makijażu, pięknie wygląda". Ale nawet mimo upału ona miała makijaż - lekki rozświetlający podkład, tusz na rzęsach i policzki muśnięte różem

Edytowane przez 201705121341
Czas edycji: 2014-07-10 o 16:33
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:37   #19
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No wiem właśnie o tym mówię, że nie sądzisz. na tym polega makijaż m.in ..;
Coś w tym może być.
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 16:54   #20
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Jeden koleś na pewnym forum kiedyś napisał tak (nie pamiętam słowo w słowo, więc parafrazuję): 'dla mnie kobieta naturalna to kobieta z makijażem, bo brak makijażu jest niekobiecy i nienaturalny.'
I w sumie jak popatrzeć jaki makijaż jest powszechny, a babki bez pomalowanej buźki są w mniejszości, to coś w tym musi być.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:57   #21
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Kiedyś z przyjaciółką poruszyłyśmy ten temat na imprezce, akurat 70% osób stanowili faceci. Powiedzili jednogłośnie, ze "wolą kobiety które są piękne bez makijażu lub mają bardzo delikatny czyli taki jak Wy teraz macie". W moim miemaniu wcale nie miałyśmy delikatnego makijażu (podkład, cień do powiek/kreska eyelinerem,tusz do rzęs, lekka szminka), czyli lekko mocniejszy niż nosimy codziennie.
Powiedzieli, ze nie lubią kobiet w typowej tapecie, zresztą kto lubi?
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:58   #22
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Kiedyś z przyjaciółką poruszyłyśmy ten temat na imprezce, akurat 70% osób stanowili faceci. Powiedzili jednogłośnie, ze "wolą kobiety które są piękne bez makijażu lub mają bardzo delikatny czyli taki jak Wy teraz macie". W moim miemaniu wcale nie miałyśmy delikatnego makijażu (podkład, cień do powiek/kreska eyelinerem,tusz do rzęs, lekka szminka), czyli lekko mocniejszy niż nosimy codziennie.
Powiedzieli, ze nie lubią kobiet w typowej tapecie, zresztą kto lubi?
anglicy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:00   #23
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Mój TŻ uważa, że makijaż to użycie cieni do powiek ewentualnie intensywnej pomadki. Całej reszty: podkładu, brązeru, różu, tuszu itp. wogóle nie zauważa i bardzo się dziwi co ja tam codziennie zmywam w łazience ;-)




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:12   #24
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Moi koledzy również uważają, że nie mam makijażu przeważnie I ponoć tak uroczo się rumienię. Taaak... Jak mam na sobie tonę podkładu, pudru, bronzera, różu, tuszu i cieni, to ja się nie dziwię, że urocza jestem Za to za każdym razem, kiedy się spieszę i nie zdążę pomalować/nałożę tylko podkład, zaraz pytają czy jestem chora/nie mogłam spać/cokolwiek.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:14   #25
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Nie tylko są różne gusta wśród mężczyzn, ale są różne typy urody. Ja np. źle wyglądam w mocnym makijażu oczu (taki kształt powiek plus kolorystyka) i generalnie mam jasną kolorystykę. Na co dzień chodzę bez makijażu, mój TŻ uważa, że wyglądam cudownie. Ale u mnie różnica makijaż-bez nie jest duża. Czasami się maluję, czy na co dzień, czy na większe wyjścia i jeżeli coś mocno podkreślam to usta. Mój TŻ też to lubi, a przynajmniej nie ma nic przeciwko, ale różnica to plus bez makijażu nie jest duża.

Natomiast ja lubię mieć zawsze zrobione brwi henną i takie tam rzeczy, także siłą rzeczy moje oczy są zawsze jakoś podkreślone etc i nie mam jasnych brwi (jakie pewnie bym miała bez henny), tylko brązowe i ładnie podkreślone.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:14   #26
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Moi koledzy również uważają, że nie mam makijażu przeważnie I ponoć tak uroczo się rumienię. Taaak... Jak mam na sobie tonę podkładu, pudru, bronzera, różu, tuszu i cieni, to ja się nie dziwię, że urocza jestem Za to za każdym razem, kiedy się spieszę i nie zdążę pomalować/nałożę tylko podkład, zaraz pytają czy jestem chora/nie mogłam spać/cokolwiek.
No ja nigdy nie zapomnę matki tż jak mnie po raz 1 bez makijażu zobaczyła. Wchodzi, patrzy na mnie chwilę i z zaniepokojeniem
- chora jesteś, coś cię boli

chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:16   #27
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Z obserwacji wyciągnęłam wniosek, że panowie nie zauważają delikatnego, naturalnego makijażu (lekki podkład, tusz do rzęs, transparentny błyszczyk, róż) i patrzą na kobietę jakby była nieumalowana
ale wystarczy w tym samym makijażu wymienić neutralny błyszczyk na czerwoną szminkę i reakcja się zmienia o 180 %. Wtedy już dostrzegają makijaż

No i zgadzam się z _ema_, że raczej żaden z nich nie postrzega braku makijażu, jako wyglądu pani z drugiego zdjęcia
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:23   #28
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Bo czasami odnoszę wrażenie, że maluje się bo praktycznie każda kobieta to robi A w mojej (i nie tylko mojej) opinii ona umie i nawet żyje bez makijażu no ale wiadomo... zawsze można być ładniejszym i to czasami czyni.
Ale ja pytałam co znaczy "nie potrzebować makijażu" bo serio nie rozumiem

Makijaż nigdy nie jest potrzebą, bez której by się żyć nie dało, tak samo jak milion innych rzeczy, które się robi, bo człowiek się z tym lepiej czuje i sprawiają przyjemność. tak samo większość ludzi umie żyć bez smacznego jedzenia, rozrywek, zainteresowań - tylko po co, skoro w niczym nie przeszkadzają a jedynie poprawiają samopoczucie?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:28   #29
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

faceci i ich postrzeganie makijażu kocham ten temat

przykłady makijaży, które dla facetów są brakiem makijażu:

http://kristineandove.com/wp-content...ams-177184.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-9KyPV2mh0R...akeuplook2.jpg
http://beautyeditor.ca/wp-content/up...1-Lucy-Liu.jpg
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:31   #30
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Ale ja pytałam co znaczy "nie potrzebować makijażu" bo serio nie rozumiem
Nie potrzebuje makijażu bo...... jest ładna bez niego? łatwiej nie potrafię wyjaśnić
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 00:00:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.