Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 23:24   #4921
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87883074]Obklejeniu stóp? W sensie jakimiś bandażami? Plastrami? Opaskami uciskowymi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tymi specjalnymi plastrami do kinesiotapingu. Rehabilitantka wiedziała jak to obkleić, ustawiała stopę w określonej pozycji, ja trzymałam bo Młody trochę się wyrywał (miał niecałe dwa lata). Potem już luz, tylko problem mieliśmy taki ze szybkie prysznice bo mógł klej puścić i skarpetki żeby się nie zwijały plastry a to lato było. Tydzień plastrow, potem mu odklejalam, przerwa i znów do rehabilitantki na obklejanie i takie chyba 3 serie były. Kontrola neurologiczna i było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 23:29   #4922
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Tymi specjalnymi plastrami do kinesiotapingu. Rehabilitantka wiedziała jak to obkleić, ustawiała stopę w określonej pozycji, ja trzymałam bo Młody trochę się wyrywał (miał niecałe dwa lata). Potem już luz, tylko problem mieliśmy taki ze szybkie prysznice bo mógł klej puścić i skarpetki żeby się nie zwijały plastry a to lato było. Tydzień plastrow, potem mu odklejalam, przerwa i znów do rehabilitantki na obklejanie i takie chyba 3 serie były. Kontrola neurologiczna i było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki poczytam sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 23:33   #4923
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Tymi specjalnymi plastrami do kinesiotapingu. Rehabilitantka wiedziała jak to obkleić, ustawiała stopę w określonej pozycji, ja trzymałam bo Młody trochę się wyrywał (miał niecałe dwa lata). Potem już luz, tylko problem mieliśmy taki ze szybkie prysznice bo mógł klej puścić i skarpetki żeby się nie zwijały plastry a to lato było. Tydzień plastrow, potem mu odklejalam, przerwa i znów do rehabilitantki na obklejanie i takie chyba 3 serie były. Kontrola neurologiczna i było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te taśmy są rewacyjne! 3/4 mojego teamu "okleja" fizjo przed zawodami
Mialam kolano oklejane po zabiegu, różnica jest niesamowita! Bylam w szoku jak szybko to działa


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 23:34   #4924
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87882947]E no co Ty, trzeba mieć dystans, nie przeżywaj tak, chyba masz sama problem ze sobą, skoro tak Cię to uruchamia!
[/QUOTE]


Tak już abstrahując od ciąży i połogu to bardzo mnie dziwi, jak niektórzy w internetach w jednym miejscu piszą"to tylko internet", "coś z tobą nie tak, że bierzesz to na poważnie", a w innym miejscu nadal z internetach tak się wkurzają i zajadle się kłócą, że w rzeczywistości im chyba para z uszu idzie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 23:40   #4925
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87882826]No problem, bo ścięgno Achillesa jak się skróci to już nieodwracalnie. Miednica, kręgosłup, wszystko będzie krzywe. Mięśnie łydek za bardzo napięte. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ona ryczała całymi nocami w wieku ok 3-4 lat. A my nie wiedziałyśmy jak jej ulżyć bo ją nogi bolą. Jeden lekarz mówi ogrzewać termoforem, drugi, że absolutnie i lepiej schładzać a dziecko cierpi. Aktualnie już tak nie płacze z bólu, ale podejrzewam, że jak zacznie się ten etap nastoletni i zacznie bardzo szybko rosnąć w górę to może problem bólu nóg powrócić. Nie mówię już o późniejszych latach i bólu kręgosłupa czy mięśni łydek.
[/QUOTE]

O kurczę, bardzo przykra sytuacja. Nie wiedziałam, że taka pierdoła może się tak odbić na zdrowiu.

Mi zostało po latach nauki tańca, ale mogę chodzić normalnie bez problemu.

Strasznie współczuję. Mam nadzieję, że znajdziecie rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 23:40   #4926
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87883095]Dzięki poczytam sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie ma za co [1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87883101]Te taśmy są rewacyjne! 3/4 mojego teamu "okleja" fizjo przed zawodami
Mialam kolano oklejane po zabiegu, różnica jest niesamowita! Bylam w szoku jak szybko to działa


Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]To prawda, też byłam w szoku jak jest to nieinwazyjne, niepozorne taśmy a działa. Jedyny problem był u nas taki ze ciepło, lato, a obklejone głównie podeszwy stop, trochę się zwijały plastry ale fizjo mi powiedziała zeby się tym nie martwić, delikatnie obcinać te kawałki które się zwinęły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 23:58   #4927
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Gdyby chodziło o lep to rzuciłabym to w cholere, naprawdę. Lep to nic.
To był PES i akurat zarzynanie sie było lepsza opcja niż przesunięcie go o rok. Długa ciężka historia, naprawdę wiele wieczorów przedyskutowanych z mężem jak zrobić najlepiej dla mnie. Teraz, po prawie 4 latach cieszę się że poszłam, oczywiście nikt mi nie wierzył że zdam mając w domu niemowlaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ok ale ten egzamin i taj jest 2 x w roku. To był twój wybór że nie odpuściłaś więc tak trochę drama queen.



Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mowa była o brzuchu po ciąży. to chyba nie mówimy o nastolatkach, a o kobietach, które są równie stare co ja, albo i częściej nawet starsze



a nastolatki porównują się i porównywać będą. jak nie z Lewnadowską to z ładniejszą koleżanką z klasy. fakt że jakaś laska na instagramie wrzuci zdjęcie z tłustymi włosami, niewiele zmieni.
1. Doskonale wiesz że nie chodzi o brzuszek ale o szeroko pojętą fabrykację iluzji. Trochę to jest niepoważne skoro uważasz ze to powinno byc naturalne by musieć tłumaczyć ludziom od dziecka że podrasowane samoâ˜â˜â˜â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜ â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜â˜â˜â˜☠k i celebrytów i pocztówki znad ideału to taka sama ściema jak śpiące przez 100 lat królestwo z jego księzniczką.
2. Wg ciebie naiwność jest winą.
3. Ludzie są tylko ludźmi, napędem są nie tylko rozsądek ale i emocje i potrzeby. Jeśli po wejściu do marketu czujesz zapach chlebka mogę ci tłumaczyć że to tylko np. sztuczny aromat. Ale brzuszek odczuje głód, prawda? Niepotrzebnie może przez takie zadowolone panie inne panie musza tłumaczyć np. swoim partnerom czy nieródkom że w połogu to się nosi podpaskę w majtach a nie pręzy w leginsach.
4. Samej trenerce której nie znam i tym bardziej jej intencji nic insynuować nie zamierzam, ale dla mnie takie wrzucanie zdjęć do neta kiedy się ma co robić bo jest się kobietą sukcesu i matką w tym noworodka świadczy raczej o potrzebie atencji, narcyzmie i manipulacji. Ale dziwię się że tego nie dostrzegasz. W mojej ocenie jeśli rzeczywiście nie chce się być częścią systemu dołującego kobiety i się je wspiera a jednocześnie nie może się żyć bez insta można przez kilka tygodni wrzucać inne foty niż selfiaczki w 150 odsłonach. Chyba nawet trenerka może sobie pozwolić na niedogodności związane z byciem świeżo upieczoną matką.
5. Osobiście uważam że to fajnie że jest również przekaz że ćwicząc i dbając o siebie możesz mieć ładne ciało.
6. Co do zdjęć po urodzeniu pierwszego dziecka, pierwsze wrzuciła krótko po porodzie na swojego insta by Ann. Internet szalał wow ależ forma, fit mama. Drugie są z przyłapania. Internet: no, yy. (Szczególnie chyba ta ostatnia fota). Wg mnie na tych drugich też wygląda fajnie, ale cóż, ''inaczej''.
https://www.gala.pl/galeria/brzuch-a...lewandowska-92
Niby nie jest jej winą że gazetka podpisuje to milusio ''każda mama może jej zazdrościc''.
https://party.pl/newsy/anna-lewandow...ecia-28241-r3/
Przypomina mi to jednak aktualny skandal z koszulkami Jess. Też się okazało że ''komunikacja nie taka'' po tym jak szoperki zaczęły pokazywać nieodcięte metki.



Nie czepiałabym się Kate bo akurat też sobie nie wybrała (poza wyjściem za mąż ) że częscią etykiety jest pokazanie się tłumom po porodzie. I jeśli jesteś typem osoby która po bułki do sklepu czy do pracy lubi wyglądać dobrze i ładnie to czemu wiedząc że będą cię oglądać miliony czy miliardy ludzi miałaby dla idei zrezygnować z fryzjera i makijażu. Szczególnie że na jakąś seksi fleksi się nie stylizowała. Przed weselem kuzyna możesz sobie zamówić wizażytę i po porodzie przecież też. Jej wysiłku to nie wymagało.

Kopnienta dla mnie twoje foty są w miare ok, raczej chodziło mi o coś takiego.
https://www.pudelek.pl/dumna-malgorz...2196665568096a
https://begio.pl/wp-content/uploads/...chni%C4%85.png
Pozowanie pozowaniem, ale zakładam że jaka wygoda.
No nic pozowanie zajmuje chwilę (albo wiele chwil ) ale i tak mnie to trochę rozbraja.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-05-26 o 23:56
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 00:03   #4928
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No ok ale ten egzamin i taj jest 2 x w roku. To był twój wybór że nie odpuściłaś więc tak trochę drama queen.




1. Doskonale wiesz że nie chodzi o brzuszek ale o szeroko pojętą fabrykację iluzji. Trochę to jest niepoważne skoro uważasz ze to powinno byc naturalne by musieć tłumaczyć ludziom od dziecka że podrasowane samoâ�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�ki celebrytów i pocztówki znad ideału to taka sama ściema jak śpiące przez 100 lat królestwo z jego księzniczką.
2. Wg ciebie naiwność jest winą.
3. Ludzie są tylko ludźmi, napędem są nie tylko rozsądek ale i emocje i potrzeby. Jeśli po wejściu do marketu czujesz zapach chlebka mogę ci tłumaczyć że to tylko np. sztuczny aromat. Ale brzuszek odczuje głód, prawda? Niepotrzebnie może przez takie zadowolone panie inne panie musza tłumaczyć np. swoim partnerom czy nieródkom że w połogu to się nosi podpaskę w majtach a nie pręzy w leginsach.
4. Samej trenerce której nie znam i tym bardziej jej intencji nic insynuować nie zamierzam, ale dla mnie takie wrzucanie zdjęć do neta kiedy się ma co robić bo jest się kobietą sukcesu i matką w tym noworodka świadczy raczej o potrzebie atencji, narcyzmie i manipulacji. Ale dziwię się że tego nie dostrzegasz. W mojej ocenie jeśli rzeczywiście nie chce się być częścią systemu dołującego kobiety i się je wspiera a jednocześnie nie może się żyć bez insta można przez kilka tygodni wrzucać inne foty niż selfiaczki w 150 odsłonach. Chyba nawet trenerka może sobie pozwolić na niedogodności związane z byciem świeżo upieczoną matką.
5. Osobiście uważam że to fajnie że jest również przekaz że ćwicząc i dbając o siebie możesz mieć ładne ciało.
6. Co do zdjęć po urodzeniu pierwszego dziecka, pierwsze wrzuciła krótko po porodzie na swojego insta by Ann. Internet szalał wow ależ forma, fit mama. Drugie są z przyłapania. Internet: no, yy. (Szczególnie chyba ta ostatnia fota). Wg mnie na tych drugich też wygląda fajnie, ale cóż, ''inaczej''.
https://www.gala.pl/galeria/brzuch-a...lewandowska-92
Niby nie jest jej winą że gazetka podpisuje to milusio ''każda mama może jej zazdrościc''.
https://party.pl/newsy/anna-lewandow...ecia-28241-r3/
Przypomina mi to jednak aktualny skandal z koszulkami Jess. Też się okazało że ''komunikacja nie taka'' po tym jak szoperki zaczęły pokazywać nieodcięte metki.



Nie czepiałabym się Kate bo akurat też sobie nie wybrała (poza wyjściem za mąż ) że częscią etykiety jest pokazanie się tłumom po porodzie. I jeśli jesteś typem osoby która po bułki do sklepu czy do pracy lubi wyglądać dobrze i ładnie to czemu wiedząc że będą cię oglądać miliony czy miliardy ludzi miałaby dla idei zrezygnować z fryzjera i makijażu. Szczególnie że na jakąś seksi fleksi się nie stylizowała. Przed weselem kuzyna możesz sobie zamówić wizażytę i po porodzie przecież też. Jej wysiłku to nie wymagało.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Kopnienta dla mnie twoje foty są w miare ok, raczej chodziło mi o coś takiego.

https://www.pudelek.pl/dumna-malgorz...2196665568096a
https://begio.pl/wp-content/uploads/...chni%C4%85.png
Pozowanie pozowaniem, ale zakładam że jaka wygoda.

No nic pozowanie zajmuje chwilę ale i tak mnie to trochę rozbraja.
Nie, nie drama, chciałam i musiałam go zdać przed końcem macierzyńskiego żeby wrócić do pracy.
Poza tym w mojej wypowiedzi przyczepiłas się tylko do tego - a poruszałam też kwestie ogarniania niemowlaka, domu i posiłków. Miałam taki czas że to wszystko na raz potrafiło mnie przerosnąć. A wyidealizowany świat instagramowy mi by nie pomógł i nie zmotywował tylko zdołował.
Mając nianię, gotowe dostarczane pod nos jedzenie i wysprzątane mieszkanie ma się więcej czasu dla siebie, chociażby żeby odpocząć i nawet poćwiczyć, nie uważasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 00:10   #4929
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
czy tylko ja widzę tutaj że to wcale nie jest taki idealny brzuch (w porównaniu do tego co było przed porodem)? no i interesuje mnie co ona napisała, nie tabloidy szukające kliknięć i sensacji
Ale powiedz mi. Miesiąc po porodzie. Definicja połogu 6 tyg. Mówi się o takich atrakcjach jak zmęczenie, baby blues, bolące cycki, dzieciak na cycku itd. Po co. Czemu to ma służyć. Uśmiechnięte zdjęcie z domowej siłowni. Tak bez złośliwości.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Nie, nie drama, chciałam i musiałam go zdać przed końcem macierzyńskiego żeby wrócić do pracy.
Poza tym w mojej wypowiedzi przyczepiłas się tylko do tego - a poruszałam też kwestie ogarniania niemowlaka, domu i posiłków. Miałam taki czas że to wszystko na raz potrafiło mnie przerosnąć. A wyidealizowany świat instagramowy mi by nie pomógł i nie zmotywował tylko zdołował.
Mając nianię, gotowe dostarczane pod nos jedzenie i wysprzątane mieszkanie ma się więcej czasu dla siebie, chociażby żeby odpocząć i nawet poćwiczyć, nie uważasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak najbardziej się zgadzam, przyczepiłam się jak to określasz że trochę dowaliłaś w drugą stronę bo to że w karierze lekarskiej nie znalazłaś okienka na dziecko po porodzie i bujałaś noworodka z podręcznikiem w 2 ręce to również sorry.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 00:32   #4930
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87883103]Tak już abstrahując od ciąży i połogu to bardzo mnie dziwi, jak niektórzy w internetach w jednym miejscu piszą"to tylko internet", "coś z tobą nie tak, że bierzesz to na poważnie", a w innym miejscu nadal z internetach tak się wkurzają i zajadle się kłócą, że w rzeczywistości im chyba para z uszu idzie.[/QUOTE]No nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 00:33   #4931
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

W ciąży nigdy nie byłam i raczej nie będę, nie śledzę też kont celebryckich (choć na bieżąco, przyznam, jestem, bo czasami wchodzę na Pudla, obserwuję też vogulepoland), ale tak jakoś wydaje mi się, że temat macierzyństwa jest w miarę wyważony. Tj. dużo osób publicznych - chyba Magda Mołek o tym mówiła czy teraz Okupnik - odmitologizuje ten łatwy okres ciąży i połogu, mówi o trudnościach. Z drugiej strony są zdjęcia Lewandowskiej (przy okazji trudno mi ocenić to zdjęcie na instagramie i to wklejone - czy jej brzuch jest większy, czy nie; może jestem ślepa, ale w stroju jednoczęściowym nie widzę), która jest sportsmenką, widocznie ten okres ciąży u niej przebiegał w miarę lajtowo, więc to, że wkleiła na kanale sportowym swoją figurę mi nic nie robi.

Ja też wrzucam raczej do Internetu, o ile w ogóle to robię, zdjęcia, na których akurat nie mam pryszcza na środku czoła, rozwalonych przez wiatr włosów i tym podobnych, a mój brzuch jest płaski. A czasami wyglądam źle. I one czasami też wyglądają źle, ale nie wiem, czy mnie zdjęcia na dowód są niezbędne; ludzie ogólnie lubią raczej patrzeć na ładne obrazki.
Choć to, że H&M przestał retuszować rozstępy, czy nie retuszuje się piegów, czasami modelki cierpią na bielactwo czy mają pełniejsze kształty - to jest dla mnie na plus, ale to nie oznacza od razu, że modelki muszą pozować tak, żeby mieć fałdę na brzuchu i wyglądać jak najniekorzystniej. No nie. Jakaś perfekcja na 100% jest na minus, bo później się czyta jakieś żałosne komentarze, że brak makijażu to jakiś akt odwagi niczym udział w wojnie, ale to, że wrzuciła zdjęcie ładnego brzucha - to tylko brzuch.
Zresztą mnie Lewandowska jest obojętna, więc zazwyczaj jej nie śledzę, ale tutaj nie rozumiem - grochówki miała się najeść? Mogła nic nie wrzucać, ale może tak lubi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 00:39   #4932
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale powiedz mi. Miesiąc po porodzie. Definicja połogu 6 tyg. Mówi się o takich atrakcjach jak zmęczenie, baby blues, bolące cycki, dzieciak na cycku itd. Po co. Czemu to ma służyć. Uśmiechnięte zdjęcie z domowej siłowni. Tak bez złośliwości.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Jak najbardziej się zgadzam, przyczepiłam się jak to określasz że trochę dowaliłaś w drugą stronę bo to że w karierze lekarskiej nie znalazłaś okienka na dziecko po porodzie i bujałaś noworodka z podręcznikiem w 2 ręce to również sorry.
Sobie zdecydowanie dowaliłam ale nie zawsze jest idealnie. Nie chciałam robić specki po 8-9 lat z przerwami na mniej więcej dwójkę dzieci bo uważam że to bez sensu. Taka rezydentka najczęściej znika w połowie ciąży, potem rok macierzyńskiego, wraca, w międzyczasie sporo się zmienia, nowe sprzęty diagnostyczne, sporo się zapomina, wypada z operatywy itd a ja chciałam mieć ciągłość. Zresztą to długi temat

Chodziło mi głównie o to że gdybym miała tylko dziecko i egzamin tak jak Ania Lewandowska tylko ćwiczenia to było by mi łatwiej. Ale ona miała i ma sztab ludzi do pomocy więc przeciętna polska kobieta zwlasza w połogu naprawdę może poczuć się źle że nie jest tak idealna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 02:06   #4933
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie to brzmi jak taka "brzydka koleżanka", która chce mieć popularne koleżanki. Kobieta jest lekarzem, powinna być jakimś tam autorytetem, a - bez urazy - celebrytce, która jest znana z bycia znaną - liże tyłek, że hihi nie wiem, czy mnie pamiętasz, ale ja ciebie pamiętam, jesteś super i wspaniała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zalatuje delikatna obsesja, brrrrr.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 06:52   #4934
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Ja też w sumie o tych dramach równych wiem, bo oglądam vogulepoland moje guilty pleasure
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 07:10   #4935
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Ja w sumie o każdej z tych dram przeczytałam tutaj A aferę Jess wyszukałam w google po obrazku Rynn
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 07:41   #4936
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 08:50   #4937
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

No i się dobrali

https://www.donald.pl/artykuly/6Sbx4...uKYHKntE-yWY_I
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 09:08   #4938
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale powiedz mi. Miesiąc po porodzie. Definicja połogu 6 tyg. Mówi się o takich atrakcjach jak zmęczenie, baby blues, bolące cycki, dzieciak na cycku itd. Po co. Czemu to ma służyć. Uśmiechnięte zdjęcie z domowej siłowni. Tak bez złośliwości.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Jak najbardziej się zgadzam, przyczepiłam się jak to określasz że trochę dowaliłaś w drugą stronę bo to że w karierze lekarskiej nie znalazłaś okienka na dziecko po porodzie i bujałaś noworodka z podręcznikiem w 2 ręce to również sorry.

Może wstawila te fotke, zeby sie dowartosciowac? Moze dlatego, ze ma do tego prawo, bo na szczescie nikt jej jeszcze nie zakazal i jest wolna kobieta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 09:09   #4939
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 09:14   #4940
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87883430]No i się dobrali

https://www.donald.pl/artykuly/6Sbx4...uKYHKntE-yWY_I[/QUOTE]Moim zdaniem to nic jej nie zrobią. Wypowiedzieli się bo im wypada przy tak głośnej sprawie, natomiast teksty o wprowadzeniu w błąd (nie o oszustwie) i "za szkodę wyrządzoną☠konsumentom przedsiębiorca został już bardzo mocno ukarany" ja odbieram jako takie bla bla bla że to wyciszą. Denerwuje mnie to.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 09:21   #4941
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87883430]No i się dobrali

https://www.donald.pl/artykuly/6Sbx4...uKYHKntE-yWY_I[/QUOTE]Przecież jej firma zarabiała tylko i wyłącznie dlatego, że promowała ją Dżesika. Nie wiem, czy jest choć jedna osoba, która nie znała JM w ogóle, ale znalazła w odmętach internetu stronę sklepu Veclaim i coś sobie kupiła za kilkaset złotych. JM na tym, że jest osobą publiczną skorzystała i na tym zarabia. Takie osoby po to mają managerów, po to mają doradców, bo wiedzą, że wszelka wpadka może ich sporo kosztować. Ale to nie znaczy, że powinni być ponad prawem. JM wcale nie miała do stracenia więcej niż jakikolwiek inny przedsiębiorca. Postanowiła oszukać klientów i powinna zostać za to ukarana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 09:55   #4942
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Może wstawila te fotke, zeby sie dowartosciowac? Moze dlatego, ze ma do tego prawo, bo na szczescie nikt jej jeszcze nie zakazal i jest wolna kobieta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W takim razie jeśli szuka się dowartościowania u innych w taki sposób można również natrafić na brak dowartościowania. Powszechnie wiadomo, że ta kobieta ma środki zarówno na operacje plastyczne jak i zatrudnianie sztabu ludzi do zajmowania się domem dziećmi czy firmą.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Timon raczej chodzi o to że po co wdawanie się w dyskusje. Niezgodny produkt z opisem i jeśli mają z tym problem to zgłoszenie do rzecznika. Nie wiem o jakich ''dowodach'' mówisz skoro za produktem stała określona ideologia i nawet uzasadnienie tym ceny, a okazało się że to masówka z Chin czy tam Maroka.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-05-27 o 09:57
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:10   #4943
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem, ale jak widać jest jakieś internetowe prawo, a w szczególności osób publicznych, bo wiesz jak publiczna to nie ma uczuć
to po co się wyzłośliwiacie nad Lewandowską?
bo te wszystkie "nooo na zdjęciu znad jeziora już wcale taka idealna nie jest" - to takie urocze i z troski i w ogóle nie złośliwe
Lewandowska uczuć nie ma, bo jej brzuch nie został czy co?


[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87883103]Tak już abstrahując od ciąży i połogu to bardzo mnie dziwi, jak niektórzy w internetach w jednym miejscu piszą"to tylko internet", "coś z tobą nie tak, że bierzesz to na poważnie", a w innym miejscu nadal z internetach tak się wkurzają i zajadle się kłócą, że w rzeczywistości im chyba para z uszu idzie.[/QUOTE]

to o mnie?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:12   #4944
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to po co się wyzłośliwiacie nad Lewandowską?
bo te wszystkie "nooo na zdjęciu znad jeziora już wcale taka idealna nie jest" - to takie urocze i z troski i w ogóle nie złośliwe
Lewandowska uczuć nie ma, bo jej brzuch nie został czy co?




to o mnie?

Yy nie. Nie zauważyłam, czy ty tak robisz. Chodziło mi ogólnie o to, co widzę czasem w internecie i na wizażu też.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:14   #4945
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Mnie niesamowicie od zawsze dziwi porównywanie psów/kotów do dzieci.

Ja wiem, że dla niektórych zwierzęta to całe życie, ale bycie matką dziecka a "matką" kota/psa to zupełnie inny nakład finansów,czasu i cierpliwości.

Jest jakaś dyskusja o dzieciach, a przychodzi ktoś z tekstem :"ja nie mam dzieci, ale jestem kocią mamą i wiem, co czujesz"🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:16   #4946
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie niesamowicie od zawsze dziwi porównywanie psów/kotów do dzieci.

Ja wiem, że dla niektórych zwierzęta to całe życie, ale bycie matką dziecka a "matką" kota/psa to zupełnie inny nakład finansów,czasu i cierpliwości.

Jest jakaś dyskusja o dzieciach, a przychodzi ktoś z tekstem :"ja nie mam dzieci, ale jestem kocią mamą i wiem, co czujesz"🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo!!! Śmieszy mnie wielokrotnie to porównywanie. Myślałam, że tylko ja tak mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:17   #4947
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87883711]Yy nie. Nie zauważyłam, czy ty tak robisz. Chodziło mi ogólnie o to, co widzę czasem w internecie i na wizażu też.[/QUOTE]

ach, ok. pytam bo ja pierwsza rzuciłam w tej dyskusji że nie rozumiem po co ludzie się przejmują tym że ich anonimowa osoba w internecie skrytykuje
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:20   #4948
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ach, ok. pytam bo ja pierwsza rzuciłam w tej dyskusji że nie rozumiem po co ludzie się przejmują tym że ich anonimowa osoba w internecie skrytykuje
Mnie zawsze szokują ludzie na FB, którzy pod swoim zdjęciem, imieniem i nazwiskiem rzucają innym komentarze w stylu :" powinnaś zdechnąć/ wyglądasz jak gów.no". Serio? Przecież twoja rodzina, pracodawcy widzą te komentarze 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:21   #4949
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja się mogę ustawiać pół godziny, sprawdzać w lustrze jak wyglądam, przybierać wyćwiczony uśmiech nr 5... a i tak będzie trzeba zrobić milion zdjęć zanim jakieś jedno się nada do pokazania światu

Ja mam to samo. W ogóle znam mało osób, które lubią swoje zdjęcia


Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A co by się stało jakbyś w pierwszym półroczu czy roku życia dziecka skupiła się na nim i do LEPu podeszła rok później?

Zarzynanie się samemu narzucaniem sobie zbyt wielu obowiązków bo się nie umie zmniejszyć autociśnienia.

Ja też tego nie rozumiem. Trzeba sobie wyznaczać cele, ale realne i możliwe do zrealizowania, a nie porywanie się z motyką na słońce, bo potem człowiek siedzi i płacze, że z niczym się nie wyrabia.



[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87882354]Ale widzę, że wszystkie portale robią pojazd po mamieginekolog. W sumie i to dobrze, niech płyną w świat jej mądrości.[/QUOTE]


Ale te portale to od dawna pojazd, czy teraz dopiero? Bo myślałam, że te jej guanoburze się tylko na insta kręcą, a teraz wszędzie o niej czytam ?


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87882418]Akurat dla mnie Meghan wyglądała całkowicie normalnie po porodzie i aż przykro było czytać te komentarze o tym, że Kate szybciej wróciła do figury..[/QUOTE]


No dla mnie to jest głupota takie porównywanie, bo na powrót do 'formy' ma wiele czynników.


Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No można, tylko po co? Jakiegoś sensu tego nie widzę.

Sama bym nie chciała aby mi ktoś w twarz skomentował, że np. "no długo Ci zajmuje powrót do formy, wygladasz jak przed porodem" itp.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ja też nie wiem po co. Dla mnie to co innego jest jak ktoś nagle zaczął żreć i się zaniedbał, a co innego ciąża. To tak jakby komuś po chorobie nowotworowej powiedzieć 'no wolno Ci te włosy rosną'.


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bo dochodzimy do tego, że
- nie mozna się pochwalić że ma się płaski brzuch bo to wpędza innych w kompleksy
- nie można powiedzieć, że jakieś celebrytce została oponka, chociaż to ponoć takie normalne, bo to złośliwość
(skoro pozostałości po ciąży są takie normalne i powinno się to promować to czemu nie można powiedzieć wprost, że przed ciążą była szczuplejsza?)

to co można?

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



bo to ponoć normalne i ponoć powinno się promować taką właśnie sylwetkę jako normalną?

Można się pochwalić, ale po co udawać, że się nie ma brzucha, jak się ma i po co porównywać brzuch, po ciąży, kiedy nie ma się na to wpływu? Przecież cały czas tylko o to tu chodzi. A gadanie o tym, że ktoś ma oponkę po ciąży jest słabe. Myślę, że dana osoba o tym wie, ale co ma zrobić? Zabić się? No takie są uroki ciąży i to jest oczywiste, więc po co takie coś komentować.



Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Śledzę mameginekolog niemal od początku jej działalności, zbieglo się to z mija druga ciąża. Teraz mam wrazenie, ze coś niepokojącego się z nią dzieje, uzależnienie od Instagrama i wypisywanych tam głupot. Emocjonalność na poziomie trzynastolatki. I dziwne, ze lekarka, matka dzieciom, bizneswoman, ma czas na śledzenie takiej interesującej persony jak Natalia Siwiec.

Mnie tylko zastanawia czemu w takich sytuacjach nie reagują osoby z bliskiego otoczenia ? No ja nie wyobrażam sobie, że moja mama, mąż czy siostra takie cyrkowisko robili. Ona odleciała totalnie. Ale dziwi mnie, że teraz każdy widzi, że jej odwaliło, a jeszcze ostatnio było tutaj, że co ma prywatny insta do zawodu i kalifikacji



[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87883023]Dla mnie jest smieszne czepianie się Lewandowskiej. Jest trenerka, ciało to jej narzędzie pracy, ciężko na to pracuje. Nie kumam dlaczego nie miałaby go pokazywać w różnych okresach życia, rowniez w tych bardziej ekstremalny jak połóg.

Moim zdaniem niektórzy po prostu a jej zazdrosza. I nawet niekoniecznie tego że w połogu ma płaski brzuch, tylko że ogólnie wygląda dobrze i tak niby łatwo jej to przychodzi. I zwykle tacy ludzie nie potrafią wstać z kanapy, tylko w kółko narzekają jak to nie mogą tego czy tamtego. Wiadomo, sukces i praca nad sobą innym przychodzi łatwo, tylko oni tacy biedni i pokrzywdzeni, mają tysiące wymówek dlaczego nie mogą czegoś zrobić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Mój ulubiony tekst 'krytykujesz, bo zazdrościsz' A to już nie może się coś nie podobać, bo od razu zazdrość?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:22   #4950
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie niesamowicie od zawsze dziwi porównywanie psów/kotów do dzieci.

Ja wiem, że dla niektórych zwierzęta to całe życie, ale bycie matką dziecka a "matką" kota/psa to zupełnie inny nakład finansów,czasu i cierpliwości.

Jest jakaś dyskusja o dzieciach, a przychodzi ktoś z tekstem :"ja nie mam dzieci, ale jestem kocią mamą i wiem, co czujesz"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Co do samego faktu porownwania tego, to zgadzam sie. Natomiast moim zdaniem ten przyklad, ktory podalas, jest nietrafiony. Uczucia jak najbardziej moga byc podobne w obu sytuacjach. Tak naprawde to sytuacje sa rozne, a skala uczuc nie jest wcale tak obszerna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 16:10:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.