Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-27, 11:20   #2011
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja będę sadzać do antylopki na chwilę na karmienie. Z wkładką. I mam też dokupiony podnóżek.

Moja mała dzisiaj taką kupę strzeliła że nawet materac załatwiła. Wiedziałam kiedy wyjść z domu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 11:34   #2012
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Podnozek ma nam dorobic moj tata, juz mu pokazywalam o co mniej wiecej chodzi i mowil, ze cos da rade zrobic sam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 11:35   #2013
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja tez zamowilam antilopa z wkladka plus osobno podnozek reszte zamowie w przyszlym tyg, zostaly silikoniwe sliniaki, talerzyk, lyzeczka, bbox i doidy cup. Juz wlasciwie mam wszystko wybrane w koszyku czeka na klikniecie zamowilam tez z ikei taki fartuch z dlugimi rekawami, jeden juz mam od kolezanki po jej dzieciach, ten bedzie na zmiane no ciekawe jak te rozszerzanie bedzie szlo. Planowalam posadzic swoje warzywa bo mojemu mezowi zakomunikowali ze odwoluja prace na ten sezon i sie okazalo ze na lato jednak nie wyjezdzamy z nim ale cos ostatnio przebakiwal ze moze jednak jeszcze pojedzie wiec sie wstrzymuje z warzywniakiem bo nie bedzie komu o to dbac jak wyjedziemy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 11:36   #2014
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Mamy sami ćwiczyć w domu.
Wizyta też była u nas w domu.

O krzesełku i rd też rozmawiałam z tą panią i mówiła, że synek jest tak drobny, że może się topić w krzesełku i na początek chyba lepiej będzie go sadzać na kolanie bokiem do siebie. Ale kupimy też Antilop z tą pompowaną wkładką i zobaczymy jak trzyma pion. Najważniejsze, że nie „kładł się” na tackę ani nie leciał na boki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli można, u mnie mała rwie się do siedzenia ale nie potrafi trzymać główki w tej pozycji opada jej do dołu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 11:53   #2015
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moze glupie pytanie, ale jesli bedziecie dawac warzywa to takie sklepowe?
Czy jednak z jakis wlasnych lub sprawdzonych upraw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 11:57   #2016
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Podeślij zdjęcie proszę, ciekawa jestem jak wyglądają „na żywo”. Ja licze na jakies promocje na dzien dziecka, wiec wstrzymam sie do 1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wklejam wkładkę w realu
Narazie tylko przełożyłam do wozka, wg mnie mnie super

U nas też była fizjo, mały ma lekką asymetrie i i słabą prawą rękę, przez to też ma słaby podpor, mamy ćwiczyć, masować i za 2tyg zobaczymy

20200527_115223.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 12:21   #2017
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Moze glupie pytanie, ale jesli bedziecie dawac warzywa to takie sklepowe?
Czy jednak z jakis wlasnych lub sprawdzonych upraw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Nie mam dostępu do innych.
Teraz fajnie bo ciepło więc ja będę małą sadzać w danej pieluszce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 14:09   #2018
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja też nie mam za bardzo dostępu do „swojskich” warzyw. Mam niedaleko targ, ale tam też większość jest z giełdy warzywnej, więc prędzej będziemy kupować na ryneczku lidla

Fajny ten fartuszek z Ikei, pewnie go kupię, ale w lecie też planuję na golaska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:04   #2019
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja posiałam jedynie marchew, pietruszkę, sałatę i pomidory koktajlowe. Nie wiem czy coś z tego będzie. Dziewczyny a wizytę fizjoterapeuty umówiłyście bo miałyście jakieś podejrzenia, czy tak żeby sprawdzić czy wszystko ok?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:12   #2020
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja posiałam jedynie marchew, pietruszkę, sałatę i pomidory koktajlowe. Nie wiem czy coś z tego będzie. Dziewczyny a wizytę fizjoterapeuty umówiłyście bo miałyście jakieś podejrzenia, czy tak żeby sprawdzić czy wszystko ok?

Ja u mojego już jakiś czas temu zauważyłam lekką asymetrię - główka delikatnie odchylona w jedną stronę, nie idealnie na wprost.
Parę dni temu zauważyłam też, że ma problem z tyłem głowy, bo strasznie się pręży przy nakładaniu wąskiego body.
I pediatra podczas badania przed szczepieniem też zasugerowała, że warto skonsultować go z fizjoterapeutą, bo widać, że ma trochę napięć w ciele.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 19:02   #2021
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja posiałam jedynie marchew, pietruszkę, sałatę i pomidory koktajlowe. Nie wiem czy coś z tego będzie. Dziewczyny a wizytę fizjoterapeuty umówiłyście bo miałyście jakieś podejrzenia, czy tak żeby sprawdzić czy wszystko ok?
Też się nad tym zastanawiam 😃
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 19:21   #2022
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My mamy we wtorek szczepienie to się zapytam czy fizjo u nas potrzebny. Bo zaczyna mnie powoli martwić że okruszek nie garnie się do obrotów, a ona już ma 5,5 miesiąca.

Znowu był dzień marudy. Nie wiem co jej jest ale tak mi okropnie jej żal. Nic jej nie pasuje, ciągle płacze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 19:42   #2023
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A moje dziecko zasnęło dzisiaj w wózku na balkonie. Kto do tego doprowadził? Mój tata!
Ostatni raz udało mi się to w marcu, na początku pandemii. Myślałam, że już nigdy więcej się nie uda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 19:54   #2024
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
My mamy we wtorek szczepienie to się zapytam czy fizjo u nas potrzebny. Bo zaczyna mnie powoli martwić że okruszek nie garnie się do obrotów, a ona już ma 5,5 miesiąca.

Znowu był dzień marudy. Nie wiem co jej jest ale tak mi okropnie jej żal. Nic jej nie pasuje, ciągle płacze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może te zęby jej już idą?

Moja ma tyle co Twoja i tak jak kiedys zrobila 2 obroty tak teraz juz nic. Nawet na boki nie chce jej sie obracac.

Mam wrazenie ze troche zmniejszylo jej sie ulewanie. Tak bym chciala zeby juz jej to przeszlo.

Udalo mi sie znalezc innego fizjo na przyszla srode. Takze bardzo sie ciesze.
Ja od poczatku mialam wrazenie ze corka jest napieta i wydawalo mi sie ze ma asymetrie. Ale wtedy pediatra mowil zeby spokojnie poczekac az skonczy 3 miesiace. Skonczyla, dalej wydawalo mi sie ze nie do konca jest ok wiec umowilam wizyte ale pojawil sie wirus no i odwolana zostala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 20:23   #2025
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja posiałam jedynie marchew, pietruszkę, sałatę i pomidory koktajlowe. Nie wiem czy coś z tego będzie. Dziewczyny a wizytę fizjoterapeuty umówiłyście bo miałyście jakieś podejrzenia, czy tak żeby sprawdzić czy wszystko ok?
My pierwsze spotkanie z fizjo mieliśmy jak mały miał ok 2,5mies bo odginał glowe do tylu i często przewracał sie z brzuszka na plecy
Po pierwszym spotkaniu miał do masażu stopy i dłonie i ogólnie zwróciła uwagę na wiele rzeczy przy noszeniu trzymaniu pielęgnacji
Miałyśmy się spotkać jak skończy 3mies ale że względu ja korona spotkaliśmy się teraz
Teraz martwiła mnie że w pozycji pionowej trzymany tyłem do mnie przepływa główkę cały czas w jedną str i wszystko robi lewa ręka prawa b.rzadko

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:50   #2026
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Zdecydowałam się w końcu na zakup spacerówki. Musimy tylko jechać coś pooglądać. Ma któraś muuvo Quick albo bebetto?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:58   #2027
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się w końcu na zakup spacerówki. Musimy tylko jechać coś pooglądać. Ma któraś muuvo Quick albo bebetto?
Ja mam muuvo quick. Wczoraj pierwszy raz byłyśmy na spacerze ze spacerówka rozłożoną na płasko.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:59   #2028
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mam to szczęście ze koleżanka jest fizjo dziecięca. Niestety przez koronę nie mogłyśmy się widzieć, jednak konsultowala mnie online.
Wczoraj dostawałam porcje ćwiczeń aby zachęcić do obrotów oraz aby niwelować jej asymetrię ulozeniowa.
Osobiście polecam tez blog mamafizjoterapeutka - skarbnica wiedzy. Dzięki dwóm ćwiczeniom z jej filmików Hania zaczęła trzymać głowę przy próbie trakcyjnej . Jeszcze miesiące temu ciągnęła ja grawitacja...

My się jeszcze mieścimy w miarę w naszej spacerówce. Nie pali mi się do zmiany. Choć akurat wózek bez gondoli jest bardziej poręczny. Ten mój w momencie kiedy jest spacerówka chwytam za jeden uchwyt i cały się składa.

Hania nadal fiksuje w nocy. Budzi się tez o jakichś chorych porach (np o 5:30)...
Aktualnie odsypia....

Co do rozszerzania diety. Mam już prawie wszystko oprocz bidona oraz łyżeczek.
Będę decydować się jednak na Bbox - czytałam ciekawa wypowiedz mamy ktora używała ten „zamiennik” z canpola i nie poleca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:36   #2029
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A dziewczyny co cwicza z dziecmi to jakdlugo i jak czesto macie zalecone ćwiczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 11:40   #2030
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

MagJa i jak, jesteś zadowolona z wózka ?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:42   #2031
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wendy_123 Pokaż wiadomość
A dziewczyny co cwicza z dziecmi to jakdlugo i jak czesto macie zalecone ćwiczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My ćwiczymy teraz 2-3 tyg ( dziennie kilka razy zależy od nastroju ale mamy duzo ćwiczeń na piłce A on to lubi) i mamy się zobaczyć, czy jest lepiej, mój już jest duży i nie ma za dużo czasu, chcemy żeby nie pominął raczkowania, jest mu niezbędne

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:57   #2032
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wendy_123 Pokaż wiadomość
A dziewczyny co cwicza z dziecmi to jakdlugo i jak czesto macie zalecone ćwiczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam ćwiczenia na rozluźnienie żuchwy (masowanie po bokach, robienie kaczorków), masaż potylicy, karku i obojczyków (to jest dla syna najgorsze!), rozciąganie kręgosłupa w odcinku szyjnym (jedna ręka pod pupą na miednicy, druga na brzuszku i tak muszę naciągać), dotykanie raczkami posladkow w lezeniu na pleckach z nozkami do gory (to cwiczenie na opuszczenie barkow), duzo obrotow, dotykania stopek, kolanek, duzo dotykania roznych faktur i tekstur w lezeniu na brzuszku...
Najlepiej 3x dziennie po 15-20min.
Plus prawidlowa pielegnacja - podnoszenie i odkladanie tylko bokiem! jak najmniej noszenia w pionie przodem do siebie, absolutny zakaz podnoszenia pod kark i pupe!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 12:59   #2033
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
MagJa i jak, jesteś zadowolona z wózka ?
Tak, jest zgrabny i lekki jak na 2w1 - dlatego kupilismy. Czasem mi się zacina i ciężko rozłożyć jedna ręka, ale wczoraj zniosłam sama po schodach dziecko i wozek, rozłożyłam jedna ręka i z powrotem tak samo. Było ciężko, ale do zrobienia ogólnie lubię ten wózek, ale ma wady. Kosz na zakupy bez szału, jak spacerówka jest rozłożona na płasko to daszek można rozłożyć tylko trochę - nie wiem jak jest w innych. Ale myślę, że drugi raz też bym się na niego zdecydowała, nie żałuję.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:04   #2034
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja mam ćwiczenia na rozluźnienie żuchwy (masowanie po bokach, robienie kaczorków), masaż potylicy, karku i obojczyków (to jest dla syna najgorsze!), rozciąganie kręgosłupa w odcinku szyjnym (jedna ręka pod pupą na miednicy, druga na brzuszku i tak muszę naciągać), dotykanie raczkami posladkow w lezeniu na pleckach z nozkami do gory (to cwiczenie na opuszczenie barkow), duzo obrotow, dotykania stopek, kolanek, duzo dotykania roznych faktur i tekstur w lezeniu na brzuszku...
Najlepiej 3x dziennie po 15-20min.
Plus prawidlowa pielegnacja - podnoszenie i odkladanie tylko bokiem! jak najmniej noszenia w pionie przodem do siebie, absolutny zakaz podnoszenia pod kark i pupe!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojej.. A ja podnoszę tylko tak i noszę tylko pionem przodem do siebie... To jak nosić, tyłem? Kurcze niby nic niepokojącego u małego nie widzę, ale coraz bardziej się zastanawiam nad wizytą fizjoterapeuty.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:08   #2035
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Tak, jest zgrabny i lekki jak na 2w1 - dlatego kupilismy. Czasem mi się zacina i ciężko rozłożyć jedna ręka, ale wczoraj zniosłam sama po schodach dziecko i wozek, rozłożyłam jedna ręka i z powrotem tak samo. Było ciężko, ale do zrobienia ogólnie lubię ten wózek, ale ma wady. Kosz na zakupy bez szału, jak spacerówka jest rozłożona na płasko to daszek można rozłożyć tylko trochę - nie wiem jak jest w innych. Ale myślę, że drugi raz też bym się na niego zdecydowała, nie żałuję.
To spojrzę na to jak będziemy w sklepie. Jak na razie z internetowych obserwacji najbardziej się skłaniam żeby kupić ten właśnie model
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:08   #2036
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ojej.. A ja podnoszę tylko tak i noszę tylko pionem przodem do siebie... To jak nosić, tyłem? Kurcze niby nic niepokojącego u małego nie widzę, ale coraz bardziej się zastanawiam nad wizytą fizjoterapeuty.
Tyłem do siebie tym bardziej nie.
Zajrzyj do mama fizjoterapeutka albo fizjoterapeutka z misją na Instagramie, są u nich zdjecia i filmiki jak najbezpieczniej nosić.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:10   #2037
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Tyłem do siebie tym bardziej nie.
Zajrzyj do mama fizjoterapeutka albo fizjoterapeutka z misją na Instagramie, są u nich zdjecia i filmiki jak najbezpieczniej nosić.

Tyłem do siebie można. Ale tylko w zgięciu miednicy w kształt litery c.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:19   #2038
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Tyłem do siebie można. Ale tylko w zgięciu miednicy w kształt litery c.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hmm to nie wiem. Mnie uczono trochę inaczej. Ja bym tak nosiła trochę pozniej. Chyba, że mówimy o takiej pozycji skosem, ja tak noszę.

Edytowane przez MagJa123
Czas edycji: 2020-05-28 o 13:23
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:50   #2039
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ojej.. A ja podnoszę tylko tak i noszę tylko pionem przodem do siebie... To jak nosić, tyłem? Kurcze niby nic niepokojącego u małego nie widzę, ale coraz bardziej się zastanawiam nad wizytą fizjoterapeuty.
Ja też tak podnoszę i noszę. Sama już nie wiem, jak czytam dziewczyny to wpadam w kompleksy natomiast ja się do tej pory nie spotkałam w swoim otoczeniu u koleżanek czy rodziny żeby ktoś był u fizjoterapeuty czy żeby aż tak na każdy szczegół zwracać uwagę a dzieci wszystkie zdrowe i bez problemów. Wiadomo że nieraz trzeba bo ewidentnie jest coś nie tak. Nie wiem, stresuje mnie to wszystko czasem 😕
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 14:02   #2040
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja też tak podnoszę i noszę. Sama już nie wiem, jak czytam dziewczyny to wpadam w kompleksy natomiast ja się do tej pory nie spotkałam w swoim otoczeniu u koleżanek czy rodziny żeby ktoś był u fizjoterapeuty czy żeby aż tak na każdy szczegół zwracać uwagę a dzieci wszystkie zdrowe i bez problemów. Wiadomo że nieraz trzeba bo ewidentnie jest coś nie tak. Nie wiem, stresuje mnie to wszystko czasem ��
Bo ogólnie ciężko jest zepsuć zdrowe dziecko, jeżeli nie ma predyspozycji do wad to sobie poradzi, ale jeśli można wspomagać rozwój pielęgnacja to warto to robić wiadomo, że nie ma co się nakręcać i popadac w paranoje. Ja będąc fizjo czasem noszę przodem do siebie jeśli tylko tak się uspokaja i siebie przejmuje. Czasem muszę tak przytulic

Edytowane przez MagJa123
Czas edycji: 2020-05-28 o 14:09
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.