Spotykam się z facetem czekającym na rozwód - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-27, 10:08   #121
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Mi to już nawet nie chodzi o ten seks itp, bo sama jestem po dość traumatycznych przejściach i od dłuższego czasu z nikim nie byłam w związku. Ale samo to, że pocałunek jest tutaj tak straszna sprawa, a przytulanie, trzymanie za rękę jest ok, ja tego nie kumam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może boi się, że po pocałunku będziesz oczkiwała czegoś więcej.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Dlatego nie chce prowokować i testuje cię jak długo wytrzymasz.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:12   #122
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Może boi się, że po pocałunku będziesz oczkiwała czegoś więcej.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Dlatego nie chce prowokować i testuje cię jak długo wytrzymasz.
W sumie po tym przytulaniu to też powinnam... Bo to już było kilkanaście spotkań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

A po co mu te testy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:13   #123
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
W sumie po tym przytulaniu to też powinnam... Bo to już było kilkanaście spotkań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

A po co mu te testy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeby wiedział czy łatwo cię urobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:14   #124
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
(...)
A po co mu te testy?
Już przecież kilka osób Ci napisało możliwe przyczyny postępowania. Np. to, że jest aseksualny / ma bardzo niskie libido / jest impotentem. Może mieć również jakieś zaburzenia i lubować się w takim testowaniu kobiet dla samej manipulacji, czerpać z tego jakąś chorą satysfakcję. Możesz mu się również nie podobać aż tak, jak Ci się wydaje. Żona nadal może być jego wielką miłością, z którą na zejście się liczy, a Ciebie traktuje jako czasoumilacz, a może i jakiś sposób na wzbudzenie w żonie zazdrości (licząc na to, że dotrą do niej sygnały, iż sobie spaceruje z jakąś panią). I tak dalej. Prawdy się zapewne i tak nie dowiesz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-05-27 o 10:18
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:18   #125
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Bo:
rozwód wcale nie idzie tak gładko jak ci mówi
bo mu na tobie aż tak nie zależy, ale robisz za czasoumilacz
bo ma jakieś problemy z sekuslanością
bo liczy, że zejdzie się z żoną
bo jest świrem

wybierz sobie co chcesz, kazda z tych opcji jest bardziej prawdopodobna niż "jest takim honorowym gościem", bo jak widzisz, to sie nie klei

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-05-27 o 10:20
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:23   #126
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Bo:
rozwód wcale nie idzie tak gładko jak ci mówi
bo mu na tobie aż tak nie zależy, ale robisz za czasoumilacz
bo ma jakieś problemy z sekuslanością
bo liczy, że zejdzie się z żoną
bo jest świrem

wybierz sobie co chcesz, kazda z tych opcji jest bardziej prawdopodobna niż "jest takim honorowym gościem", bo jak widzisz, to sie nie klei
Dziwne jest też to, że w całym tym dokładnym sprawdzeniu swojej ewentualnej partnerki, gdzie już jest nawet mowa o wspólnych urlopach, nie chce sprawdzić tego, jak im jest że sobą fizycznie i zupełnie do tego nie dąży. Nie znam dorosłego faceta, któremu by wystarczyło chodzenie za rączkę i całowanie w całowanie. To by mi wskazywało mocno na impotencję albo aseksualność, ewentualnie jakieś zaburzenia z seksualnością.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:50   #127
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Ale kurde tak się zastanawiam teraz to się to kupy nie trzyma, bo skoro dobrze mu życzy, chce żeby on był szczęśliwy itp to po co on sobie robi jakieś śmieszne postanowienia. Rany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro obydwoje są zgodni, że chcą rozwodu, nie mieszkają razem, to rozwód powinien być już dawno u nich przyklepany. Może facet zwyczajnie kłamie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 10:51   #128
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

No i skoro rozwód taki pewny, to ciekawe, czy była żona też nie szuka nikogo, a jeśli znalazła, to też go całuje tylko w czółko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:52   #129
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No i skoro rozwód taki pewny, to ciekawe, czy była żona też nie szuka nikogo, a jeśli znalazła, to też go całuje tylko w czółko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żona tamtego całuje po główce.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:56   #130
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Żona tamtego całuje po główce.
Dwight.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 12:44   #131
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Skoro obydwoje są zgodni, że chcą rozwodu, nie mieszkają razem, to rozwód powinien być już dawno u nich przyklepany. Może facet zwyczajnie kłamie.
Ale zdaje się że autorka wspominała, że on chce też wziąć "rozwód kościelny". Więc jesli to prawda to takie stwierdzenie nieważności małżeństwa raczej trochę zajmuje czasu, poza ttm muszą byc ku temu podstawy (chociaz pewnie jest tak że mozna ponaginać fakty).
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 12:47   #132
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Ale zdaje się że autorka wspominała, że on chce też wziąć "rozwód kościelny". Więc jesli to prawda to takie stwierdzenie nieważności małżeństwa raczej trochę zajmuje czasu, poza ttm muszą byc ku temu podstawy (chociaz pewnie jest tak że mozna ponaginać fakty).
Że co? Przecież to trwa lata. Chyba raczej na razie chodzi jednak o rozwód w świetle prawa cywilnego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:10   #133
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Może facet jest religijnie nawiedzony i nowa partnerka ma trwać w czystości, aż on się rozwiedzie, potem razem cnotliwie przeżyją okres narzeczeństwa do samego ślubu.
A potem już tylko będą płodzić dzieci.

Trzymając się za ręce.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:13   #134
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

A ja myślę, że to kwestia religii. Autorka pisała, że gość jest wierzący. Pewnie uważa, że przed bogiem nadal jest mężem swojej kobiety i to go blokuje. Trochę zalatuje hipokryzją. Ja bym nigdy nie weszła w związek z katolikiem, a autorka musi sama zdecydować, czy jej to pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:20   #135
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Że co? Przecież to trwa lata. Chyba raczej na razie chodzi jednak o rozwód w świetle prawa cywilnego.
W kościele? Myślę, że też kwestia miesięcy. To już zależy od wyłożonej kasy (co łaska, wiadomo), a niechęć do posiadania dzieci jest silną kartą przetargową.
Tylko pozostaje kwestia tego czy to czasem nie będzie kolejna "honorowa przeszkoda", która nie będzie pozwalać na pocałunki i intymność z autorką wątku.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:39   #136
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

To źle Ci się wydaje, pierwsza instancja trwa do roku, druga do pół, w tym to "do" to pic na wodę, bo z reguły trwa to tyle ile wynosi ta górna granica.



A ten typ po prostu myślał o takim rozwiązaniu i mu zależało, ale finalnie jednak okazał się chyba nie az tak religijny i honorowy xd

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Ale faktycznie, do listy możliwych powodów, dlaczego sprzedaje takie farmazony, może być do tego jakias pokręcona religijność. Fajny facet.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 17:59   #137
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Księciunio niedostępny taki.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 17:27   #138
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Bardzo dziwna akcja, sama spotykałam się z facetem czekającym na rozwód, zaczęliśmy w kilka miesięcy po separacji, sama rozprawa odbyła się ok. 4 miesiące po tym jak dostał od byłej papiery rozwodowe.
Moim zdaniem bohater wątku gdyby chciał ukryć nowy związek, to tym bardziej nie włóczyłby się z nią od tygodni po 'neutralnych miejscach' - za rączkę, czy bez to już raczej bez znaczenia, jak ich ktoś raz i drugi przyuważy, to ploty same polecą - mój chłopak dostał od adwokata przykaz, żeby się raczej nie obnosić z nowym związkiem, pomimo, że też odbyło się bez orzekania o winie. Tym samym najbezpieczniej było się zaszyć u mnie albo u niego, co chętnie zastosowaliśmy

Zgadzam się z osobami twierdzącymi, że gość testuje i Ciebie, i siebie. Z pozoru wygląda to dżentelmeńsko, ale z drugiej strony jednak taka przesada wydaje się trochę niezdrowa, nie mogłabym być z kimś, kto sobie narzuca takie ograniczenia w imię tak naprawdę nie bardzo wiadomo czego. I zgadzam sie, że dorosły facet z normalnymi potrzebami raczej nie wytrzymałby tyle czasu. Mnie kreowanie takiej szcztucznej atmosfery by strasznie zniechęciło, nie macie po 15 lat, żeby się powstrzymywać, bo może to za wcześnie. I nie mówię tu o seksie, każdy może mieć swoje przekonania, ale nie móc się pocałować jak ludzie? No komedia
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 00:03   #139
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja tam nie wróżę zejścia z żoną, ale




Żeby dostać rozwód to trzeba udowodnić, że nastąpił całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego (płaszczyzna uczuciowa, fizyczna i gospodarcza). Dobrze jest wnieść pozew kilka ładnych miesięcy po rozstaniu, wtedy jest po prostu łatwiej i szybciej.

Dzięki, nie zdawałam sobie z tego sprawy. Myślałam, że wystarczy obopólna deklaracja.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-29, 01:13   #140
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Moim zdaniem, jedyne co teraz możesz zrobić, to się odsunąć lub urwać kontakt, tak jak dziewczyny mówiły. Te wymówki z rozwodem kupy się nie trzymają. Poza tym, skoro taki religijny, to czy z tobą też chce czekać z seksem do ślubu?


Spotykasz się z kimś, kto nie spełnia twoich oczekiwań - nie chce się całować i wciska ci jakieś kity, żebyś jeszcze myślała o nim jak o jakimś szlachetnym człowieku. Odpuść sobie te przytulanki i trzymanie za ręce dla własnego dobra. Zajmij się sobą do jego rozwodu. Jak to ma być to, to nie ucieknie, a on przynajmniej nie będzie się nad tobą "znęcał" odmawiając pocałunku.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 09:09   #141
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Ja bym sobie odpuściła do czasu rozwodu, oczywiście po rozwodzie chciałabym zobaczyć papiery rozwodowe, żeby mieć pewność, że facet nie wciska mi kitu bo powiedzieć można wszystko.
Jak dla mnie to coś tutaj jest mocno nie tak, opcji jest wiele. Może ściemniać z rozwodem, możesz być czasoumilaczem, może aseksualny, może być psycholem. Nie chce mi się wierzyć w tą jego honorowość, za dużo sprzeczności. Dla własnego dobra wycofaj się na jakiś czas bo się zamęczysz.

A tak w ogóle to jeśli ta jego przyszła ex małżonka jest taka spoko i życzy mu wszystkiego dobrego, rozwód mają dogadany i to dla obojga tylko formalność to ja bym jeszcze zrobiła tak,że chciałabym ją poznać. Zobacz jak facet na to zareaguje, to też Ci wiele pokaże.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 11:49   #142
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Nie jestem prawnikiem. Ale jeśli nie mieszkają razem od roku, to fakt, że mąż już sobie życie ułożył byłby dodatkowym argumentem za udzieleniem rozwodu. I to wcale nie z jego winy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 15:26   #143
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie jestem prawnikiem. Ale jeśli nie mieszkają razem od roku, to fakt, że mąż już sobie życie ułożył byłby dodatkowym argumentem za udzieleniem rozwodu. I to wcale nie z jego winy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A, niekoniecznie.
Osobne mieszkanie, utrzymanie, to tak najbardziej na plus, ale nowa kobieta w międzyczasie.

Jeżeli facet z żoną naprawdę się dogadali w sprawie rozwodu, to ok, ale jeśli nie i ona zechce ratować małżeństwo?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 15:28   #144
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A, niekoniecznie.
Osobne mieszkanie, utrzymanie, to tak najbardziej na plus, ale nowa kobieta w międzyczasie.

Jeżeli facet z żoną naprawdę się dogadali w sprawie rozwodu, to ok, ale jeśli nie i ona zechce ratować małżeństwo?
Nie masz racji. Nowy związek po wniesieniu sprawy o rozwód jak najbardziej jest dla sądu dowodem na to, że między małżonkami ustało pożycie i miłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 15:37   #145
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie masz racji. Nowy związek po wniesieniu sprawy o rozwód jak najbardziej jest dla sądu dowodem na to, że między małżonkami ustało pożycie i miłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. W moim przypadku przez prawie 20l nie zdradziłam ex-męża ale po wniesieniu sprawy o rozwód, gdy on sam widział mnie z innym mężczyzną nawet nic na rozprawie nie powiedział, bo to samo robił z pierwszą żoną.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 15:52   #146
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Mnie chodzi o to, że skoro facet tak się ukrywa z nową kobietą, to niekoniecznie ten rozwód jest taki oczywisty. Albo obawia się, że żona będzie mu robiła pod górkę w kwestii rozwodu, albo ten rozwód to ściema. W końcu autorka tyle wie, ile jej powiedziano.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 16:02   #147
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mnie chodzi o to, że skoro facet tak się ukrywa z nową kobietą, to niekoniecznie ten rozwód jest taki oczywisty. Albo obawia się, że żona będzie mu robiła pod górkę w kwestii rozwodu, albo ten rozwód to ściema. W końcu autorka tyle wie, ile jej powiedziano.
A no to tak, tu się oczywiście zgadzam. Skoro rozwód taki niby dogadany i pewny, to facet nie powinien mieć żadnego problemu z przyznaniem i pokazaniem, że się z kimś spotyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 08:00   #148
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Przeprowadziłam z nim poważną rozmowę na ten temat. Słuchajcie, tu nie chodzi o to, że on mnie ukrywa bo tak nie jest. Nie przeszkadza mu spacer po naszym rodzinnym mieście. Znajomym zaczyna o mnie wspominać. Chodzi o to, tak powiedział, że ciągle jest związany "sakramentem małżeństwa" i to według niego jest niewporzadku i że na chwilę obecną nie jest w stanie mi zaproponować nic więcej oprócz takich przyjacielskich relacji. On myśli że ten rozwód to kwestia dwóch miesięcy ale jeśli faktycznie to będzie się tak przedłużało to da sobie spokój , bo wakacje chciałby spędzić już ze mną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 08:33   #149
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam z nim poważną rozmowę na ten temat. Słuchajcie, tu nie chodzi o to, że on mnie ukrywa bo tak nie jest. Nie przeszkadza mu spacer po naszym rodzinnym mieście. Znajomym zaczyna o mnie wspominać. Chodzi o to, tak powiedział, że ciągle jest związany "sakramentem małżeństwa" i to według niego jest niewporzadku i że na chwilę obecną nie jest w stanie mi zaproponować nic więcej oprócz takich przyjacielskich relacji. On myśli że ten rozwód to kwestia dwóch miesięcy ale jeśli faktycznie to będzie się tak przedłużało to da sobie spokój , bo wakacje chciałby spędzić już ze mną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
!

To wtedy powinien zapytać, czy będziesz na niego czekać, az będzie wolny. Ale nie, że da sobie spokój. Jest mu miło ale nie szaleńczo.
Dobrze, że rozmowa był poważna i szczera.
Ja bym po tym się wycofała, Ty rób co uważasz.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 08:34   #150
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam z nim poważną rozmowę na ten temat. Słuchajcie, tu nie chodzi o to, że on mnie ukrywa bo tak nie jest. Nie przeszkadza mu spacer po naszym rodzinnym mieście. Znajomym zaczyna o mnie wspominać. Chodzi o to, tak powiedział, że ciągle jest związany "sakramentem małżeństwa" i to według niego jest niewporzadku i że na chwilę obecną nie jest w stanie mi zaproponować nic więcej oprócz takich przyjacielskich relacji. On myśli że ten rozwód to kwestia dwóch miesięcy ale jeśli faktycznie to będzie się tak przedłużało to da sobie spokój , bo wakacje chciałby spędzić już ze mną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygląda na to, że dla faceta bardzo ważna jest wiara. Pomyśl, czy Ci to odpowiada. Możliwe, że pocałunki tylko w czółko, żeby nie kusić, a seks tylko z kalendarzykiem albo co gorsza tylko dla prokreacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-26 13:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.