Pytanie o uwagi szefowej - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-06, 11:31   #181
miss_cinnamonous
Przyczajenie
 
Avatar miss_cinnamonous
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Pytanie o uwagi szefowej

Szczerze? Musisz nauczyć się takie uwagi olewać jak nie umiesz, to olej pracę. Znam to z autopsji bo też miałam bardzo niefajną leaderkę, i po prostu nauczyłam się puszczać jej uwagi mimo uszu - a podczas mojej 2 letniej pracy z nią wiele osób zrezygnowało, bo nie dało rady psychicznie przez jej niewyparzony jęzor
miss_cinnamonous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 17:54   #182
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Pytanie o uwagi szefowej

Biorę pod uwagę, że czasami ludzie emanują antypatią i to się czuje, chociaż obiektywnie tamci nic specjalnego nie robią, ale tak czy siak, autorko powinnaś nabrać więcej dystansu, bo rozmyślając nad każdą taka pierdołą to można zwariować, a następnie samemu pluć jadem, skoro każdą rzecz, o której inni już dawno by zapomnieli kisi się w sobie i obraca z żalem milion razy. Serio przesadzasz. Jeśli czujesz, że szefowa ma do Ciebie ogólnie gorszy stosunek, to się zwolnij i tyle, albo naucz się olewać, tak jak pisała Miss. A radzę to drugie, bo w dorosłym świecie ludzie nie jeżdżą uśmiechnięci na jednorożcach, sypiąc całusami i dobrym słowem na lewo i prawo. Każdy ma swoje problemy, które odbijają się na ich zachowaniu i ogólnie swoje różne charaktery plus różne stopnie empatii i inteligencji. Jeden będzie uważał na słowa, a drugi będzie grubiański, bo taki jest i już, a może wcale nic złego nie mieć na myśli. Jeden przemyśli zanim coś powie, a drugi walnie z głupoty, nikt nie zachowuje się zawsze idealnie, a nawet gdyby to każdemu nie dogodzi. Rozbijanie każdej uwagi szefowej na atomy to gruba przesada, to nie robot, że nie zdarzy jej się wpadka, może strzelać gafy jak każdy człowiek, może być inaczej odbierana niż ona sobie wyobraża, nic w tym dziwnego. Też weź to pod uwagę, że ona może zwyczajnie nie umie się zachować, a nie, że chce Cię psychicznie zgnieść. Z resztą chyba pisałaś, że ona właśnie taka jest do każdego, tym bardziej nie rozumiem czemu przeżywasz.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 12:20   #183
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pytanie o uwagi szefowej

dlaczego plakietka "uczę się" to dla Ciebie forma jakiejś...obrazy? Ja nie widzę w takich plakietkach niczego złego, nawet bardziej wyrozumiale podchodzę jako klient do takich osób, jeśli coś zbyt wolno robią albo pytają innego bardziej doświadczonego pracownika jak coś wykonać.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 12:56   #184
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Pytanie o uwagi szefowej

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
dlaczego plakietka "uczę się" to dla Ciebie forma jakiejś...obrazy? Ja nie widzę w takich plakietkach niczego złego, nawet bardziej wyrozumiale podchodzę jako klient do takich osób, jeśli coś zbyt wolno robią albo pytają innego bardziej doświadczonego pracownika jak coś wykonać.
Po prostu "uwielbiam" gdy ktoś sobie wyciąga fragmencik postu, wyrywa go z kontekstu i sobie jakąś teorię do tego dorabia, ignorując całą resztę przekazu i jego ogólny wydźwięk
Człowieku, naucz się czytać całość - ze zrozumieniem - i do tej całości się odnoś.
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 13:03   #185
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pytanie o uwagi szefowej

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87402695]Po prostu "uwielbiam" gdy ktoś sobie wyciąga fragmencik postu, wyrywa go z kontekstu i sobie jakąś teorię do tego dorabia, ignorując całą resztę przekazu i jego ogólny wydźwięk
Człowieku, naucz się czytać całość - ze zrozumieniem - i do tej całości się odnoś.[/QUOTE]

Człowieku będę odnosiła się do tego, na co mam ochotę.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 21:05   #186
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Pytanie o uwagi szefowej

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Człowieku będę odnosiła się do tego, na co mam ochotę.
Nie zmienia to faktu, że takiej wyrwanej z kontekstu wypowiedzi nie można traktować poważnie.
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 12:18   #187
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Pytanie o uwagi szefowej

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
dlaczego plakietka "uczę się" to dla Ciebie forma jakiejś...obrazy? Ja nie widzę w takich plakietkach niczego złego, nawet bardziej wyrozumiale podchodzę jako klient do takich osób, jeśli coś zbyt wolno robią albo pytają innego bardziej doświadczonego pracownika jak coś wykonać.
Mam to samo, a często spotykam ludzi z taką tabliczką np. na stacji benzynowej lub przy kasie w markecie. Od razu wiadomo, że trzeba wrzucić na luz, bo może być odrobinę dłużej choćby dlatego, że nie ma wszystkich kodów w głowie.
Tabliczki są ok.

Reszty nawet nie skomentuję, bo widać ewidentnie, że nie ma chemii między paniami. Choćby szefowa była od teraz miła i lekceważyła niedopracowany wygląd, to już zostanie zołzą. Ciekawa tylko jestem wersji drugiej strony.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-09 13:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.