Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-20, 09:41   #4921
Moni1
Przyczajenie
 
Avatar Moni1
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z Programem Ochrony Kupujących na platformie Amfora?
Zakupiłam tam perfumy w sklepie który najwyraźniej mnie zablokował albo nie odbierają moich telefonów po tym jak od miesiąca przetrzymują moje pieniądze . Towaru nie zobaczyłam, chociaż mieli go wysłać 02.07. Zamówienie z 10 czerwca, więc już trochę tracę cierpliwość. Z Amforą skontaktowałam się dopiero w zeszłym tygodniu, ale minęły dwa dni robocze i też milczą w tej sprawie.
Ja nie polecam Amfory. Miałam z nimi przepychanki przy dwóch zamówieniach i faktycznie załatwić z nimi cokolwiek to masakra. Tu opisałam sytuację : https://perfumowakraina.wordpress.co...-internetowym/
Moni1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 20:43   #4922
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Udało mi się skontaktować z Amforą, dziś dostałam telefon że dostanę zwrot i przepraszają za sytuację. Uff, nie było tak źle jak zakładałam . Chociaż nie wiem czy zakupię tam coś ponownie, chyba że nie będzie tego produktu znowu nigdzie indziej. W każdym razie jestem w szoku, że sklep najwyraźniej mnie zablokował, potem jak podałam im dane do przelewu zwrotnego, nawet na OLX nigdy nie trafiłam na coś takiego .
theorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-23, 12:44   #4923
Disease85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Tak bez wchodzenia w szczegóły, to z doświadczenia (na szczęście nie mojego) odradzam viami.pl - podróbki i to słabo zakamuflowane. Na plus, że bez przepychania oddali kasę

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-08-23 o 23:20 Powód: Link
Disease85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-05, 12:17   #4924
karriot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Ta perfumeria to jakieś nieporozumienie. Obsługa wmawia mi, że używałam produkt, chociaż został mi wysłany niepełny flakon. Jak to teraz udowodnić? Przez fakt, że był to tester nie można. Zwróciłam produkt i odesłano mi za niego o 5% wartości mniej, a na dodatek koszt paczki zwrotnej musiałam pokryć sama z własnych pieniędzy. zapłaciłam za zamówienie i paczkę zwrotną - 216,99zł , a zwrócono mi 194,14zł. prawie 23zł w plecy. I nawet jakby obsługa była miła to machnęłabym na to ręką. Mam wrażenie , że pracuje tam jakiś robot bo te wiadomości pisane są pod jedno kopyto. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem ta perfumerię internetową bo nie warto. Również ich kanał na YT został przeze mnie od - subskrybowany
karriot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-06, 07:56   #4925
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

No tak, standardowo kopiowanie posta obsmarowującego na każdym forum


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-06, 10:15   #4926
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
No tak, standardowo kopiowanie posta obsmarowującego na każdym forum
Najlepsze, że bez nazwy perfumerii
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-07, 07:50   #4927
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Najlepsze, że bez nazwy perfumerii

Haha, ja wiem, ale nie powiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-07, 07:51   #4928
karriot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Link do forum jest bezpośrednio podpięty pod perfumerię pachnidełko. A więc żeby byłą jasność - chodzi o perfumerię internetową pachnidelko.pl, której nie polecam

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-09-07 o 10:06 Powód: link
karriot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-07, 10:01   #4929
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez karriot Pokaż wiadomość
Link do forum jest bezpośrednio podpięty pod perfumerię pachnidełko.
Jaki link do forum? Jak podpięty?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 09:44   #4930
karriot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jaki link do forum? Jak podpięty?
Na stronie www.perfumehub.pl , gdzie można porównać ceny zapachów z zaufanych perfumerii. Jest tam zakładka o opiniach i wyszukując daną perfumerię internetową można poczytać o nich na forach
karriot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:01   #4931
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez karriot Pokaż wiadomość
Na stronie www.perfumehub.pl , gdzie można porównać ceny zapachów z zaufanych perfumerii. Jest tam zakładka o opiniach i wyszukując daną perfumerię internetową można poczytać o nich na forach
Perfumehub ani Pachnidełko nie są związane z Wizażem, więc proszę pisać następnym razem konkretniej, żeby dało się coś z tego zrozumieć.

Przy okazji kopiowania tekstu zwróć uwagę gdzie go wklejasz. To nie jest wątek o perfumerii Pachnidełko, a "Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)". Zajrzyj do pierwszego posta i na co odpowiadasz.

Piszesz opinię o perfumerii, której nazwy nie podajesz, potem insynuujesz, że mamy jakieś linki podpięte pod perfumerię. Zero konkretów.

Jeśli chodzi o sam temat to całkowicie normalne, że perfumerie, które oferują możliwość zwrotu towaru odpakowanego (na logikę testery również), zwracają 5% mniej kasy.

PS. Na Fragrze podałaś więcej konkretów i do tego się odniosę. Myślę, że gdybyś po otrzymaniu produktu złożyła reklamację w związku z widocznym ubytkiem to sytuacja potoczyłaby się całkowicie inaczej i na Twoją korzyść.
A Ty zrobiłaś zwrot. Więc skąd oni mają wiedzieć czy dostałaś trefny towar czy sama go używałaś?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-09-08 o 10:08
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-08, 11:10   #4932
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Perfumehub ani Pachnidełko nie są związane z Wizażem, więc proszę pisać następnym razem konkretniej, żeby dało się coś z tego zrozumieć.

Przy okazji kopiowania tekstu zwróć uwagę gdzie go wklejasz. To nie jest wątek o perfumerii Pachnidełko, a "Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)". Zajrzyj do pierwszego posta i na co odpowiadasz.

Piszesz opinię o perfumerii, której nazwy nie podajesz, potem insynuujesz, że mamy jakieś linki podpięte pod perfumerię. Zero konkretów.

Jeśli chodzi o sam temat to całkowicie normalne, że perfumerie, które oferują możliwość zwrotu towaru odpakowanego (na logikę testery również), zwracają 5% mniej kasy.

PS. Na Fragrze podałaś więcej konkretów i do tego się odniosę. Myślę, że gdybyś po otrzymaniu produktu złożyła reklamację w związku z widocznym ubytkiem to sytuacja potoczyłaby się całkowicie inaczej i na Twoją korzyść.
A Ty zrobiłaś zwrot. Więc skąd oni mają wiedzieć czy dostałaś trefny towar czy sama go używałaś?
Dokładnie.

Reklamacja a zwrot to dwie różne instytucje. Jeżeli perfumy były z ubytkiem, a dokonano zwrotu , to taka firma może potraktować to jako otwarcie i przetestowanie kosmetyku i w sytuacji zwrotu ma prawo obnizyc cene zwracanego towaru.

Jezeli zlozona zostalaby reklamacja to zostałaby zwrocona cała cena zakupionego kosmetyku + koszt odeslania rzeczy w zaleznosci od uprawnien z ktorych chcielibysmy skorzystac.

Wiec jezeli otrzymujemy wadliwy kosmetyk to skladamy reklamacje. Jezeli kosmetyk nie ma wad to korzystamy z prawa do zwrotu. I tyle.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 19:09   #4933
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 143
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez karriot Pokaż wiadomość
Ta perfumeria to jakieś nieporozumienie. Obsługa wmawia mi, że używałam produkt, chociaż został mi wysłany niepełny flakon. Jak to teraz udowodnić? Przez fakt, że był to tester nie można. Zwróciłam produkt i odesłano mi za niego o 5% wartości mniej, a na dodatek koszt paczki zwrotnej musiałam pokryć sama z własnych pieniędzy. zapłaciłam za zamówienie i paczkę zwrotną - 216,99zł , a zwrócono mi 194,14zł. prawie 23zł w plecy. I nawet jakby obsługa była miła to machnęłabym na to ręką. Mam wrażenie , że pracuje tam jakiś robot bo te wiadomości pisane są pod jedno kopyto. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem ta perfumerię internetową bo nie warto. Również ich kanał na YT został przeze mnie od - subskrybowany
Ta perfumeria? Która to jest ta perfumeria?
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 12:46   #4934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Ktos coś wie o perfumerii internetowej Marciano? W sensie zaufana, mozna tam kupowac, czy nie? Nie ma nic o niej w poscie nr 1, wyszukiwarka tez nic nie powiedziala.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 13:02   #4935
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktos coś wie o perfumerii internetowej Marciano? W sensie zaufana, mozna tam kupowac, czy nie? Nie ma nic o niej w poscie nr 1, wyszukiwarka tez nic nie powiedziala.
Wyszukiwarka wypluwa 29 postów o Marciano.
Ma oryginały, ale kontakt telefoniczny z nimi jest beznadziejny i klienta traktują równie źle.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3963

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-09-17 o 13:04
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 13:21   #4936
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka wypluwa 29 postów o Marciano.
Ma oryginały, ale kontakt telefoniczny z nimi jest beznadziejny i klienta traktują równie źle.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3963
Dzieki! No to nie wiem czemu mnie nie wyplulo nic poza jednym postem na ktory nie bylo odpowiedzi
O, to podziekuje, bo nie chce problemow ewentualnych, szczegolnie gdy klient dla nich niewiele znaczy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 14:18   #4937
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Marciano to wiarygodna perfumeria. Uwzględnia ją też Perfumaniak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 19:30   #4938
starcraft
Raczkowanie
 
Avatar starcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 56
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

hej
pytanie jest zasadnicze:
marciano.pl - na pierwszej stronie nie jest wymieniona
starcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 19:42   #4939
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez starcraft Pokaż wiadomość
hej
pytanie jest zasadnicze:
marciano.pl - na pierwszej stronie nie jest wymieniona
Zasadniczo proponuję użyć wyszukiwarki lub sprawdzić kilka ostatnich postów.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 19:46   #4940
dlogosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 16
Testerownia24h.pl - czy ktos zamawial?

Szukalam swoich ulubionych perfum Chanel i na Testerownia24h.pl znalazlam tester po bardzo okazyjnej cenie - 110 zl. Czy ktos moze zamawial tam jakies perfumy i moze wypowiedziec sie nt. ich oryginalnosci? Zawsze wole zapytac, aby uniknac przykrej niespodzianki, zwlaszcza gdy spotykam sie z jakims sklepem online po raz pierwszy.
dlogosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 19:56   #4941
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez dlogosia Pokaż wiadomość
Szukalam swoich ulubionych perfum Chanel i na Testerownia24h.pl znalazlam tester po bardzo okazyjnej cenie - 110 zl. Czy ktos moze zamawial tam jakies perfumy i moze wypowiedziec sie nt. ich oryginalnosci? Zawsze wole zapytac, aby uniknac przykrej niespodzianki, zwlaszcza gdy spotykam sie z jakims sklepem online po raz pierwszy.
Już sama cena mówi o tym, że podróba. Jak widzisz gdzieś wszystkie perfumy po 110 zł to wiedz, że oryginału tam nie uświadczysz. Tym bardziej Chanel.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 21:08   #4942
dlogosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Już sama cena mówi o tym, że podróba. Jak widzisz gdzieś wszystkie perfumy po 110 zł to wiedz, że oryginału tam nie uświadczysz. Tym bardziej Chanel.
No wlasnie tak podejrzewalam. W ogole nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie. Wiele perfumerii twierdzi, ze sprzedaje testery. Skoro one sa przeznaczone do sklepow stacjonarnych, to skad nagle jakas firma ma ich az tyle, by nimi handlowac? Ogolnie, jak widze gdzies testery, to mam w glowie sporo watpliwosci dotyczacych ich pozyskania. Jak sie na to zapatrujecie? Moze macie w tym temacie jakas wiedze
dlogosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 21:46   #4943
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez dlogosia Pokaż wiadomość
No wlasnie tak podejrzewalam. W ogole nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie. Wiele perfumerii twierdzi, ze sprzedaje testery. Skoro one sa przeznaczone do sklepow stacjonarnych, to skad nagle jakas firma ma ich az tyle, by nimi handlowac? Ogolnie, jak widze gdzies testery, to mam w glowie sporo watpliwosci dotyczacych ich pozyskania. Jak sie na to zapatrujecie? Moze macie w tym temacie jakas wiedze
Odnośnie pozyskiwania może ktoś inny się wypowie. Jeśli nie zależy Ci na ładnym kartoniku np. na prezent (i czasem na koreczku) to często bardziej opłaca się kupić tester. Ja kupuję testery jak mają koreczki, bo nie cierpię ich braku.
W pierwszym poście masz listę polecanych perfumerii. Dodatkowo na perfumomaniak.pl masz porównywarkę cen perfum z zaufanych miejsc.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 15:23   #4944
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć,że nie warto oszczędzać i kupowac tester,ktory de facto może przyjść w różnym stanie,podrapany,bez korka,bez pudełka i t.d i t.p. Ja mam dużo flaszek i takie egzemplarze bez domka będa mi latami teraz staly i denerwowaly.
Gdybym mogla cofnąć czas,kupilabym pełnowartościowe flakony. Teraz to już musztarda po obiedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 20:04   #4945
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć,że nie warto oszczędzać i kupowac tester,ktory de facto może przyjść w różnym stanie,podrapany,bez korka,bez pudełka i t.d i t.p. Ja mam dużo flaszek i takie egzemplarze bez domka będa mi latami teraz staly i denerwowaly.
Gdybym mogla cofnąć czas,kupilabym pełnowartościowe flakony. Teraz to już musztarda po obiedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trochę dziwne, bo jak kupujemy nowe testery to mają być w stanie idealnym. Żadne podrapane, nie kupujemy na bazarze. Tutaj jedynie jest szary/biały kartonik i różnie bywa z korkiem. Chyba, że piszesz o używkach.
Moje testerowe flaszki różni tylko grawer lub nalepka z napisem tester. Są w stanie idealnym, jak produkt nietesterowy.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-11-17 o 06:54
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 08:01   #4946
dlogosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Czy znacie perfumerie Laneperfumy.pl? Nazwa jest troche zniechecajaca, bo kojarzy mi sie z odpowiednikami znanych marek, ale niby maja Chanel Chance eau tendre w nie najgorszej cenie (35 ml). Tylko mam watpliwosci, bo jakos ta strona kojarzy mi sie z Nicole, Rafanem itp.
dlogosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 08:57   #4947
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez dlogosia Pokaż wiadomość
Czy znacie perfumerie Laneperfumy.pl? Nazwa jest troche zniechecajaca, bo kojarzy mi sie z odpowiednikami znanych marek, ale niby maja Chanel Chance eau tendre w nie najgorszej cenie (35 ml). Tylko mam watpliwosci, bo jakos ta strona kojarzy mi sie z Nicole, Rafanem itp.
Mają lane perfumy (tak jak Nicole itp), ale pierwszy raz widzę, że mają w ofercie też oryginalne flakoniki
W kazdym razie uważam, że mają je bardzo drogo.

Zobacz sobie wyszukiwarkę:
https://www.perfumomaniak.pl
Przeszukuje tylko zaufane i zweryfikowane perfumerie.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 10:02   #4948
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez dlogosia Pokaż wiadomość
Czy znacie perfumerie Laneperfumy.pl? Nazwa jest troche zniechecajaca, bo kojarzy mi sie z odpowiednikami znanych marek, ale niby maja Chanel Chance eau tendre w nie najgorszej cenie (35 ml). Tylko mam watpliwosci, bo jakos ta strona kojarzy mi sie z Nicole, Rafanem itp.
Chyba nie przeczytałaś mojej odpowiedzi kilka postów wyżej. Zacytuję siebie:
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
W pierwszym poście masz listę polecanych perfumerii. Dodatkowo na perfumomaniak.pl masz porównywarkę cen perfum z zaufanych miejsc.
Na perfumomaniak.pl masz 35 ml stówę taniej, nawet flakon 50 ml jest tańszy od tego co podajesz.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-20, 03:37   #4949
Tprofumo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 1
Gdzie zamówić tanie kwiaty online

Witam, szukam miejsca na zakup tanich perfum. Czy ktoś może podzielić się kilkoma miejscami, w których można kupić dla mnie tanie perfumy?
Tprofumo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-20, 14:48   #4950
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Tprofumo Pokaż wiadomość
Witam, szukam miejsca na zakup tanich perfum. Czy ktoś może podzielić się kilkoma miejscami, w których można kupić dla mnie tanie perfumy?
Pierwszy post i perfumomaniak.pl.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-11-20 o 14:55
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.