Dosyć głupie pytanie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 17:22   #1
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Red face

Dosyć głupie pytanie :)


Może moje pytanie będzie wydawać się wam głupie , ale mimo to zapytam
Wybieram się na półmetek, impreza odbędzie się w klubie, więc stroje obowiązywać będą typowo klubowe, nie balowe.
I zastanawiam się jakie buty założyć
Mam fajne platformy i tu moje pytanie czy wypada zmienić jakoś buty po wejściu do klubu?
Bo żadne z moich kozaczków, botków pasować nie będą do sukienki i będą po prostu za ciężkie, a przecież nie wyjdę na taki śnieg w platformach nawet z taksówki do drzwi będzie to ryzykowne.
Więc pytam, jak wy się na to zapatrujecie?

Dodam że w klubach nie bywam zbyt często i stąd moje pytanie.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:57   #2
t_sylwia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

No jasne, że wypada. Ja zawsze, przed każdą imprezą tak robię. W zimie oczywiście. ;d
w klubie szatnia będzie, więc tam zostawisz swoje kozaczki, a w szpileczkach będziesz szaleć na parkiecie.
Udanej imprezy!
t_sylwia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:34   #3
Tola1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Nie przesadzajmy z tym ze w platformach z taksowki do klubu nie da rady przejsc, to nie sandałki! Zmiana butów w klubie to obaciach. Te 5 m to raczej nie jest jakieś ogromne wyzwanie. Ja bym nawet zaryzykowała przejście bez rajstop, gdyby akurat zamarzyło mi się założyć butki peep toe
Tola1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:38   #4
t_sylwia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Wcale nie obciach. Wiele dziewczyn tak robi. Przeciez każdy chyba rozumie, że jest zima i w szpilkach nie bardzo chodzić.
A w klubach są szatnie więc buty spokojnie można zostawić.
t_sylwia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:53   #5
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Cytat:
Napisane przez Tola1212 Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy z tym ze w platformach z taksowki do klubu nie da rady przejsc, to nie sandałki! Zmiana butów w klubie to obaciach. Te 5 m to raczej nie jest jakieś ogromne wyzwanie. Ja bym nawet zaryzykowała przejście bez rajstop, gdyby akurat zamarzyło mi się założyć butki peep toe
Autorko uważam, że nic Ci nie będzie jak przejdziesz kilka kroków z taksówki do klubu w platformach

Dlaczego zmiana butów w klubie to obciach? Mi często zdarzało się zmieniac buty, od tego są w końcu szatnie i jakoś nikt sie na mnie krzywo nie patrzył
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:49   #6
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Ja również uważam,że zmiana butów w klubie to żaden obciach.Spokojnie można je tam zmienić.Sama też tak często robię. Przecież nie musisz tego robić przy stoliku czy na parkiecie.Jak napisała Justysck2 są szatnie czy chociażby toalety
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:35   #7
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Ja bym założyła od razu szpileczki czy cuś..na pewno nie kozaki
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 21:40   #8
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Nie widzę nic złego w zmianie butów ale... ja bym założyła od razu szpilki czy co tam chcesz, zwłaszcza jeśli chcesz na miejsce podjechać taksówką. Ja czasem zimą śmigałam do klubu w czółenkach, bo taki miałam kaprys, a jechałam na przykład autobusem
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 22:16   #9
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Czemu nie? Ja wczoraj miałam studniówkę, padał śnieg, musiałam przejść dwie ulice, bo nie dało się do tamtej dojechać, bo była rozkopana, weszłam do restauracji, od razu poszłam do łazienki (z płaszczem), ściągnęłam kozaki, legginsy i zmieniłam na obcasy, a worek z kozakami oddałam do szatni. Od nóg się marznie, nie słuchaj ich, ja się tak załatwiłam kiedyś, jak szłam na swój półmetek - lało, zimno (październik) a ja w szpilkach... oj, głupia byłam.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 23:36   #10
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

hmm. jezeli masz blisko z taksowki to zaloz od razu platformy, chociaz nie widze nic zlego w przebraniu sie w szatni, wiele razy tak robilam, zobaczysz jakim zawieniem beda te kozaczki po imprezie
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:13   #11
Tola1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

No nie wiem do jakich klubów chodzicie, ale w lokalu z selekcją, na jakimś względnym poziomie NIGDY nie zdarzyło mi się zobaczyć nikogo kto zmienia buty! To przebieranie butów w szatni, w toalecie to dla mnie zbędne zamieszanie. Trzeba brać jakieś dodatkowe torby, worki :/ Nie wierzę, że przechodząc kilka metrów od domu do taksówki i z niej można się przeziębić. Mnie się nie zdarza zachorować nawet jeżeli w trakcie imprezy kilka razy wychodzę w czółenkach "na papieroska".
Co do tej wygody po imprezie, bo nóżki bolą, to dla mnie obciachem jest też tańczenie na bosaka - albo się zakłada buty na niższym obcasie albo zabiera do torebeczki małe składane baletki (zmieszczą się w każdej torebce). Ale to już taka dygresja mniej na temat.
Tola1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 10:35   #12
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Cytat:
Napisane przez Tola1212 Pokaż wiadomość
No nie wiem do jakich klubów chodzicie, ale w lokalu z selekcją, na jakimś względnym poziomie NIGDY nie zdarzyło mi się zobaczyć nikogo kto zmienia buty! To przebieranie butów w szatni, w toalecie to dla mnie zbędne zamieszanie. Trzeba brać jakieś dodatkowe torby, worki :/ Nie wierzę, że przechodząc kilka metrów od domu do taksówki i z niej można się przeziębić. Mnie się nie zdarza zachorować nawet jeżeli w trakcie imprezy kilka razy wychodzę w czółenkach "na papieroska".
Co do tej wygody po imprezie, bo nóżki bolą, to dla mnie obciachem jest też tańczenie na bosaka - albo się zakłada buty na niższym obcasie albo zabiera do torebeczki małe składane baletki (zmieszczą się w każdej torebce). Ale to już taka dygresja mniej na temat.
Brak konsekwencji. Zmiana kozaków na czółenka to obciach, a szpilek na baletki już nie.

Idź w kozakach, w klubie się przebierzesz (mnie się zdarza UGGi brać, jeśli mam szaleć do rana na parkiecie - np. z własnego ślubu tak wracałam).
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:38
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:45   #13
Tola1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Vilqa napisałam o wygodzie PO imprezie - tzn. wychodzisz z klubu i nie masz już siły dłużej chodzić w obcasach, wyciągasz z torby baletki i je zakładasz. Uważam, że jeśli się kobieta gdzieś szykuje i coś zakłada, żeby dobrze wyglądać, to niech wygląda tak cały wieczór, a nie tylko na samym początku! Chodzenie z torbą na kozaki, itd. moim zdaniem nie przystoi. Może to kwestia tego dokąd się zwykle chodzi. Nie wiem. Takie jest moje zdanie - albo jestem damą cały czas, albo tylko 5 min
Tola1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:36   #14
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Też mi problem z przebraniem butów. Według mnie najważniejsze jest to, żeby dobrze się bawić. Bez problemu można wziąć buty i je przebrać w klubie czy gdzieś indziej. I nie jest to obciachem w żadnym wypadku!!!
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 17:53   #15
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

A co, jeżeli są kilogramy śniegu i nikt tego nie odgarnął? To co, mam mieć całe nogi mokre, bo 'nie wypada'? Mówicie, że nie da się tak przeziębić, a ja się tak kiedyś przeziębiłam, bo przemokłam...
Rób jak Ci będzie wygodnie i co uważasz za rozsądne.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 22:26   #16
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Dosyć głupie pytanie :)

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
A co, jeżeli są kilogramy śniegu i nikt tego nie odgarnął? To co, mam mieć całe nogi mokre, bo 'nie wypada'?.
Trzeba sobie znaleźć księcia, który przeniesie Cię przez zaspy

Ja zmieniałam buty na studniówce. Nie ma się co wygłupiać i udawać celebrytkę z gołymi nogami w styczniu na śniegu.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.