Anty po raz enty :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 10:13   #1
anette84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 66
GG do anette84

Anty po raz enty :/


Witam
Nie będe sie tutaj za długo rozpisywała aczkolwiek baaaaaardzo zalezy mi na odp na moje pytanie. otoz wyczytałam tutaj na forum ze tabletki anty mozna zaczac brac nawet od 2-5 dnia cyklu tylko trzeba przez siedem dni dodatkowo zabezpieczac sie w inny sposob?? i moje pytanie czy faktycznie tak mozna? pytalam moja pania ginekolog a ona stwierdziła ze nie, tylko ze u niej na przepisanie anty czekam juz 2 miesiac i zawsze cos wynajdzie a ja stresa mam cholernego bo jakosmechanicznej antykoncepcji nie ufam i mialam juz przygode ze musialam ratowac sie tabletka "po". nie chcialabym tego powtarzac a poniewaz jestem teraz w drugim dniu cyklu postanowilam wybrac sie ginekolozki i poprosic zeby je przepisala. badania juz zrobione sa wszystkie lacznie z cytologia i usg wiec nie wiem na co czekac??? nie jestem w goracej wodzie kapana ale litosci 2 miesiace czekac bo albo jej nie ma, albo ja nie moge....
Prosze o odpowiedzi, czy ktoras z was zaczynala przyjmowanie w innym dniu niz 1???
anette84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 10:42   #2
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Anty po raz enty :/

"dopuszczalne jest rozpoczęcie przyjmowania tabletek w 2-7 dniu cyklu, ale w tyn przypadku - należy przez pierwsze 7 dni stosować dodatkowe niehormonalne metody zapobiegania ciąży" (ulotka Harmonetu)
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 18:49   #3
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Anty po raz enty :/

To samo pisze w ulotce uniwersalnej(która jest w zasadzie ulotką Diany), zato nie pisze to w ulotce Yasmin, ale ja uwazam że sytuacja wygląda tak samo z większością tabletek tego typu.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 23:19   #4
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Anty po raz enty :/

...

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:44
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.