TWARZ- patenty na NAJ:) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 17:13   #211
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

w sobotę będę świadkiem na slubie?

proszę o kilka rad by wyglądac ładnie

jakie maseczki zrobic w tym tygodniu? moze jakas nowosc? dzieki
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:17   #212
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Lolipopx3 na cienie pod oczami to: okład czymś zimnym, plastry ogórka, smarowanie jakimś kremem np. ze świetlikiem, maść z wit. A (pogrubia trochę naskórek, cienie są mniej widoczne),
A cóż to za maść z wit. A? Cienie to niestety mój największy problem.

A ja polecam spanie na plecach Cały czas dostawałam nowych pryszczy, zwłaszcza na prawym policzku, a odkąd śpię na plecach [ i uzywam kosmetykow naturalnych of kors ] to moja buzia wyglada coraz lepiej, i nie pojawia sie nic nowego :O
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:15   #213
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A cóż to za maść z wit. A? Cienie to niestety mój największy problem.

A ja polecam spanie na plecach Cały czas dostawałam nowych pryszczy, zwłaszcza na prawym policzku, a odkąd śpię na plecach [ i uzywam kosmetykow naturalnych of kors ] to moja buzia wyglada coraz lepiej, i nie pojawia sie nic nowego :O
maść z wit A kupisz w aptece kosztuje grosze i jest bardzo wydajna i jak wiadomo tłusta, świetnie nadaje sie do suchych miejsc,na usta, ja tez uzywam jej czasami pod oczy cieniutka warstwe nakładam ale nie za czesto sie nia smaruje bo sie obawiam ze moze zapchac, na sczescie narazie dziala jak powinna dzialac, natłuszcza, skóra jest gładziutka, na twarz nie uzywam własnie z tego względu ze moja skóre pewnie zapchałaby ale spróbuj pod oczy napewno jest dobra
z tym spaniem na plecach to cos musi byc, ale niestety ja calej nocy nie przespie w jednej pozycji a juz na pewno nie na plecach, jakos nie moge sie oduczyc spania na boku a potem sie dziwie ze mam bruzdy odgniecione pod oczami albo wstaje z niespodzianka na jednym policzku
__________________

Edytowane przez oczko1205
Czas edycji: 2010-01-11 o 10:20
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:53   #214
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2010-03-14 o 12:08
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 09:54   #215
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

moge patenty :

- nie myje twarzy wodą!
- tonik z wapniem ziaji
- krem normalizujący oriflame
- ochronne mleczko z tonikiem oriflame
- krem tłusty dermobaza
- punktowo olejek z drzewa herbacianego
- zmieniłam zwykły podklad na podkład minerlny (suuuper efekty, nie zapycha)
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 23:34   #216
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Witam
moja cera: mieszana, wrażliwa, naczynkowa

Zauważyłam, że kiedy używam mniej kosmetyków moja cera wygląda najlepiej, więc ostatnimi czasy skłaniam się ku minimalizmowi no i oczywiście dieta, zdrowa .dieta jest najważniejsza, naprawdę, widzę po zdjęciach, kiedy sobie folgowałam imprezowałam i jadłam byle co cera wyglądała o wiele gorzej
MOJE PATENTY:
-zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-używam tylko peelingów enzymatycznych, mechanicznych od wielkiego dzwonu
-zmywam makijaż oliwą z oliwek potem myję delikatnym żelem
-staram się pamiętać o filtrach, zwłaszcza kiedy się kwasuję
-rano micel, tonik i nawilżam prostym kremem zmieszanym z Humektanem w stosunku1:1, na to filtr
-wieczorem kwas, obecnie Effaclar DUO i Acne Derm
-czasami na strefę T glinka, na policzki maska na naczynka,
ale chyba je odstawię , bo zdecydowanie bardziej lubię maskę aspirynową lub jogurt naturalny solo, robię też ciepłe okłady z rumianku na całą buzię-polecam

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2010-01-25 o 00:03
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 22:52   #217
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Dziewczyny, a moja cera poprawila się od kiedy zaczelam używać olejku neem ( kupionego na naturalne-piekno.pl) zmieszanego z cetaphilem MD, ktory niby poprawia wchlanianie innych specyfików. Uzywam juz takiej mieszanki kilka miesięcy i jest rewelacyjna. Na naturalnym pieknie juz nie ma tego olejku ale widzialam spokojnie na allegro sa!

aha i jeszcze jedno moje spostrzezenie!!! Nie używajcie na krosty ropne lub rozdrapane kwasow!!! Ja uzywalam na prychole kwasow z biochemi 10 % aha/bha i wyzarly mi dziury i mam teraz doly i blizny - a nigdy nie mialam * Tonik super jednak nie na rany poniewaz je poglebia! pozdrawiam

do kasiamajo --->

Jestes moja mentorka : ) Guru itp... ihihihh

Jak ty dajesz rade? Skad u Ciebie ta motywacja? Powiedz jakie zalety widzisz z tak zdrowego odzywiania się.... Zapewne figura boska :P wlosy i cera takze? Czy chorujesz czesto? Sorki za takie przesluchanie, ale jestes wzorem do nasladowania. Opowiedz nam o sobie.... Podziwiam twoja determinacje! Pozdrawiam

Edytowane przez matte21
Czas edycji: 2010-02-20 o 22:57
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 10:53   #218
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Witam
moja cera: mieszana, wrażliwa, naczynkowa

Zauważyłam, że kiedy używam mniej kosmetyków moja cera wygląda najlepiej, więc ostatnimi czasy skłaniam się ku minimalizmowi no i oczywiście dieta, zdrowa .dieta jest najważniejsza, naprawdę, widzę po zdjęciach, kiedy sobie folgowałam imprezowałam i jadłam byle co cera wyglądała o wiele gorzej
MOJE PATENTY:
-zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-używam tylko peelingów enzymatycznych, mechanicznych od wielkiego dzwonu
-zmywam makijaż oliwą z oliwek potem myję delikatnym żelem
-staram się pamiętać o filtrach, zwłaszcza kiedy się kwasuję
-rano micel, tonik i nawilżam prostym kremem zmieszanym z Humektanem w stosunku1:1, na to filtr
-wieczorem kwas, obecnie Effaclar DUO i Acne Derm
-czasami na strefę T glinka, na policzki maska na naczynka,
ale chyba je odstawię , bo zdecydowanie bardziej lubię maskę aspirynową lub jogurt naturalny solo, robię też ciepłe okłady z rumianku na całą buzię-polecam
Wszystko super, tylko ja nie zmuszę się do odstawienia mleka krowiego... i nad tym ubolewam Za bardzo uwielbiam płatki śniadaniowe z mlekiem.
Jakiego peelingu enzymatycznego używasz i jaki najbardziej lubisz?
Jak sprawuje się Effaclar DUO?
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 11:24   #219
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cera: mieszana, mocno świecąca na czole i nosie, skłonna do przesuszeń, wrażliwa, wągry, ropne krosty, przebarwienia.

- żel złuszczający clean&clear (po żadnym innym nie mam tak gładkiej twarzy, a wbrew pozorom w ogóle nie podrażnia)
- toniko ziaji, aloesowy, ogórkowy, a zwłaszcza rumiankowy
- Na dzień pod makijaż gruba warstwo kremu matującego under twanty to cery mieszanej - błyskawicznie się wchłania, matuje, nieźle nawilża
- na noc KREM E45 - BOSKI łagodzi wszelkie podrażnienia, nie zapycha, nie przetłuszcza dobrze nawilża, niestety teraz ciężko go dostać w Polsce i moja rodzina wrażliwców zamawia go za granicą.
- Maseczka z glinką + peeling eva natura na strefę T, a na resztę twarzy PhytoActiv ziaji
- ponadto krem bionawilżajacy herbika plant biała herbata do cery tłustej i mieszanej
- pasta cynkowa gruba warstwą na noc na pryszcze - niezastąpiona
- olejek rycynowy na rzęsy

Macie może jakiś sposób na uporczywe cienie pod oczami?
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:14   #220
natul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 204
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Witam
moja cera: mieszana, wrażliwa, naczynkowa

Zauważyłam, że kiedy używam mniej kosmetyków moja cera wygląda najlepiej, więc ostatnimi czasy skłaniam się ku minimalizmowi no i oczywiście dieta, zdrowa .dieta jest najważniejsza, naprawdę, widzę po zdjęciach, kiedy sobie folgowałam imprezowałam i jadłam byle co cera wyglądała o wiele gorzej
MOJE PATENTY:
-zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-używam tylko peelingów enzymatycznych, mechanicznych od wielkiego dzwonu
-zmywam makijaż oliwą z oliwek potem myję delikatnym żelem
-staram się pamiętać o filtrach, zwłaszcza kiedy się kwasuję
-rano micel, tonik i nawilżam prostym kremem zmieszanym z Humektanem w stosunku1:1, na to filtr
-wieczorem kwas, obecnie Effaclar DUO i Acne Derm
-czasami na strefę T glinka, na policzki maska na naczynka,
ale chyba je odstawię , bo zdecydowanie bardziej lubię maskę aspirynową lub jogurt naturalny solo, robię też ciepłe okłady z rumianku na całą buzię-polecam

no ja też jestem pod wrażeniem
podziwiem i proszę odpowiedz na pytania dziewczyn
__________________


105 --> 102,4 --> 75 kg
natul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:30   #221
Mika-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 78
GG do Mika-m
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Też chcę (i muszę) wprowadzić w życie takie nawyki, jakie ma Kasiamajo. Potrzebuję jedynie motywacji. Od dzisiaj!:P
Mika-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 13:01   #222
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:22   #223
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

hmmm dziewczyny, ale czemu mialybysmy rezygnowac z mleka ? Jest niezdrowe.... hmmm chyba nie slyszalam o jakiejs nowince zywieniowej:P
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 08:23   #224
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 07:25   #225
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z wiekiem organizm podobno traci enzym trawiący mleko.

Moje patenty Cera okropnie tłusta na nosie i czole, policzki normalne, dużo wągrów, małe grudki

- rano zamiast żelu tylko tonik
- odstawiłam kremy i żele matujące, wysuszające...na razie nie widze poprawy, ale cierpliwie czekam
- masaż twarz przy nakładaniu kremu
- makijaż: tylko puder, odżywka do rzęs, czasem tusz, obowiązkowo coś na usta
- olejek rycynowy na brwi i rzęsy
- miód na usta
- nie stosuję peelingów mechanicznych
- maseczka: jogurt+miód
- żel aloesowy Palomy - super sprawa
- żele do mycia bez SLS, obecnie babydream
- nie wyciskam, nie dotykam
- na pryszcze pomógł mi benzacne, ale juz go nie będę stosować, bo przesusza, a ponadto ma udowodnione działanie zmarszczko-motywujące
- dodatkowo na pryszcze pomogło mi naswietlanie aparatem medolight (jest wszechstronny, dzięki niemu pozbywam się przeziębienia w 4 dni, dodatkowo zmiękcza moje blizny pooperacyjne)

- duzo ruchu (niestety teraz kiepsko mi to wychodzi, głównie siędzę na 4 literach)
- pestki dyni, słonecznika albo garść orzechów włoskich - codziennie
- generalnie staram się zdrowo odzywiać, jem duzo owoców, warzyw mniej, bo nie przepadam
- suplementacja: obecne kapsułki z omega-3, czosnek, oraz multiwitaminka. Brałam już spirulinkę, mleczko pszczele, piłam sok z aloesu - dobry był na cerę.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 08:42   #226
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Z wiekiem organizm podobno traci enzym trawiący mleko.
Uczyłam się o tym ostatnio na biologii

Moja cera: mieszana, b.wrażliwa, duża skłonność do powstawania pryszczy i zaskórników

Patenty:
-nie zmieniam zbyt często kosmetyków, od dość dawna używam żelu z wapniem z ziaji,
-nie myję twarzy wodą częściej niż 2 razy dziennie
-po zmyciu makijażu mleczkiem używam dodatkowo micela,
-makijaż zmywam od razu po przyjściu ze szkoły (jak nigdzie nie wychodzę)
-zero kosmetyków z alkoholem,
-maseczki nie częściej niż raz w tygodniu,
-peeling mechaniczny raz na 2 tygodnie,
-zawsze nakładam krem nawilżający przed wyjściem z domu,
-po depilacji brwi nakładam grubą warstwę kremu łagodzącego,
-jak jestem w domu, zawsze mam na ustach krem nivea
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:20   #227
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Witam
moja cera: mieszana, wrażliwa, naczynkowa

Zauważyłam, że kiedy używam mniej kosmetyków moja cera wygląda najlepiej, więc ostatnimi czasy skłaniam się ku minimalizmowi no i oczywiście dieta, zdrowa .dieta jest najważniejsza, naprawdę, widzę po zdjęciach, kiedy sobie folgowałam imprezowałam i jadłam byle co cera wyglądała o wiele gorzej
MOJE PATENTY:
-zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-używam tylko peelingów enzymatycznych, mechanicznych od wielkiego dzwonu
-zmywam makijaż oliwą z oliwek potem myję delikatnym żelem
-staram się pamiętać o filtrach, zwłaszcza kiedy się kwasuję
-rano micel, tonik i nawilżam prostym kremem zmieszanym z Humektanem w stosunku1:1, na to filtr
-wieczorem kwas, obecnie Effaclar DUO i Acne Derm
-czasami na strefę T glinka, na policzki maska na naczynka,
ale chyba je odstawię , bo zdecydowanie bardziej lubię maskę aspirynową lub jogurt naturalny solo, robię też ciepłe okłady z rumianku na całą buzię-polecam
To jest dokładnie ten styl bycia, do którego dążę i podkradam się małymi kroczkami. Powiedz mi kochana, bo mam parę pytań...
- gdzie zdobywasz takie siemię lniane i jak je sama mielisz?
- pytanie odnośnie ziaren, orzechów itp...słyszałam że orzechy np trzeba namaczac całą noc i jeśc na drugi dzień by wyciągnąc z nich wartości odżywcze. Inaczej po prostu przelatują przez nasz organizm
- jaki przecier pomidorowy ? by nie wrzucac w siebie samych konserwantów z myślą, że zdrowo się zywimy, ja jestem zielona pod tym względem

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Falabello powiedz mi jakie filtry na buzinkę najbardziej ci podchodzą? Bo ja z tego co czytam mam bardzo podobną i nie mogę niczego dobrac;/
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:12   #228
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:42   #229
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ten eva nie zapycha? jestem podejrzliwa do tak tanich kosmetyków biorąc pod uwagę koszty produkcji i opakowania;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 16:36   #230
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:20   #231
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Z wiekiem organizm podobno traci enzym trawiący mleko.

Moje patenty Cera okropnie tłusta na nosie i czole, policzki normalne, dużo wągrów, małe grudki

- rano zamiast żelu tylko tonik
- odstawiłam kremy i żele matujące, wysuszające...na razie nie widze poprawy, ale cierpliwie czekam
- masaż twarz przy nakładaniu kremu
- makijaż: tylko puder, odżywka do rzęs, czasem tusz, obowiązkowo coś na usta
- olejek rycynowy na brwi i rzęsy
- miód na usta
- nie stosuję peelingów mechanicznych
- maseczka: jogurt+miód
- żel aloesowy Palomy - super sprawa
- żele do mycia bez SLS, obecnie babydream
- nie wyciskam, nie dotykam
- na pryszcze pomógł mi benzacne, ale juz go nie będę stosować, bo przesusza, a ponadto ma udowodnione działanie zmarszczko-motywujące
- dodatkowo na pryszcze pomogło mi naswietlanie aparatem medolight (jest wszechstronny, dzięki niemu pozbywam się przeziębienia w 4 dni, dodatkowo zmiękcza moje blizny pooperacyjne)

- duzo ruchu (niestety teraz kiepsko mi to wychodzi, głównie siędzę na 4 literach)
- pestki dyni, słonecznika albo garść orzechów włoskich - codziennie
- generalnie staram się zdrowo odzywiać, jem duzo owoców, warzyw mniej, bo nie przepadam
- suplementacja: obecne kapsułki z omega-3, czosnek, oraz multiwitaminka. Brałam już spirulinkę, mleczko pszczele, piłam sok z aloesu - dobry był na cerę.
Z jakies konkretnej firmy bralas spiruline? jakie efekty?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:36   #232
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Do patentów kasiamajo dorzucam:
1. godzina roweru PRZEZ CAŁY ROK na świeżym powietrzu
2.http://e.snobka.pl/sn296/4a0b1950001a557a45a6b3e8
3. kiełki z własnej hodowli
http://images48.fotosik.pl/132/6214ee2cc73b9a48med.jpg


Działa

Pielęgnacja cery z problemami naczynkowymi.

Każdy z preparatów zawiera czynne składniki niezwykle cennego surowca kosmetycznego: ekstraktu GINKGO BILOBA (MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO) , doskonale wzmacniającego naczynka krwionośne. Dzięki temu kosmetyki Ginkgo Program służą osobom o cerze wrażliwej, ze skłonnościami do tworzenia szpecących PAJĄCZKÓW . Kosmetyki Ginkgo Program dzięki zawartości glikozydów flawonoidowych mają zdolność wyłapywania wolnych rodników. Zawarta w wyciągu z liści miłorzębu proantycjanida neutralizuje wolne rodniki, ponadto, związek ten pochłania część promieniowania UV, przez co stanowi naturalny, ochronny filtr słoneczny i opóźnia procesy fotostarzenia się skóry. W unieszkodliwianiu wolnych rodników ekstrakt Ginkgo Biloba wykazuje większą aktywność niż witamina E. Ekstrakt Ginkgo Bioloba reguluje także procesy lipidowe w skórze, wygładza powierzchnię skóry. W tkankach ułatwia wykorzystanie tlenu i glukozy, które są czynnikami mającymi zasadniczy wpływ na prawidłowy metabolizm. Preparaty serii Ginkgo Program są zalecane również dla osób palących, posiadających tzw. skórę nikotynową - gorzej ukrwioną o obniżonej temperaturze i szarym wyglądzie, spragnioną czystego oddechu. Składniki ekstraktu Ginkgo Biloba poprawiają bowiem krążenie krwi w skórze, uszczelniają naczynia włosowate, wzmacniają je. Dzięki dostarczeniu skórze nowych porcji tlenu i substancji odżywczych odzyska swój naturalny odcień i świeżość.

Edytowane przez mig25
Czas edycji: 2010-04-09 o 13:47 Powód: dod. info
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.