Manicure tytanowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-04-18, 19:48   #1
gumisia18
Raczkowanie

Manicure tytanowy

Witam kobietki 😊 Ostatnio odkryłam manicure tytanowy dzięki koleżance. Nie mogłam wykonywać hybrydy, ponieważ mnie uczula. Nie wierzyłam, że będę mogła jeszcze mieć piękne paznokcie, głównie dlatego że moje są słabe cienkie i zwykły lakier też się nie trzyma zbyt długo. Tytan okazał się rewelacyjny 😍 Totalnie się polubiliśmy, myślę nawet żeby zainwestować we własny zestaw. Moja kosmetyczka twierdzi, że ciężko zrobić jakikolwiek wzorek na tytanie, bo szybko zastyga. A jednak widziałam na instagramie, że się da... I stąd moje pytanie. Jak zdobić paznokcie tytanowe? Jak tworzyć wzorki?

Niestety nie mam zbyt dużego wyboru w swoim mieście by zmienić kosmetyczke 🙁 jest to nadal nowość w salonach w mojej okolicy.
Stary 2019-04-24, 10:56   #2
AniaL97
Przyczajenie

Dot.: Manicure tytanowy

Na tytanie można robić niemalże wszystkie wzorki
Fakt, potrzebna jest wprawa. Z tego powodu do niedawna trzeba było przejść szkolenie, aby zakupić produkty. Dziś na rynku jest już jednoetapowy system, który nie narzuca przejścia szkolenia. Niemniej jednak nadal warto je zrobić Na YouTube na profilu SNS Polska można znaleźć tutoriale jak zrobić niektóre zdobienia.
AniaL97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-28, 11:04   #3
mammy33
BAN stały

Wzorki można robić, a żeby dojść do wprawy najlepiej zrobić sobie szkolenie. Ja pracuje na produktach Lart i moje klientki są zadowolone z efektów. System Supreme można kupić w zestawie ze szkoleniem online więc myślę, że warto zainwestować w niego.
mammy33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 10:49   #4
kasztanka3
Pani Mizantrop

Ja robie SNS w domu, wzorkow nie lubie i nigdy nie lubilam, wiec robie standardowo jeden kolor.
Hybryda ani tradycyjny lakier sie u mnie nie sprawdzaja, akryl tez nie, bo taka warstwa, ktora nie peka po kilku dniach, jest dla mnie za gruba. SNS mozna polozyc ciensza warstwa, co lubie.
Moje naturalne paznokcie sa slabe, cienkie jak papier, lamliwe, rozdwajajace sie, nic sie na nich nie trzyma dluzej, niz 2 dni, SNS na nich jest niezniszczalny, zmieniam jedynie kolor co ok. 8-10 dni.
Stary 2019-05-22, 11:25   #5
mammy33
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja robie SNS w domu, wzorkow nie lubie i nigdy nie lubilam, wiec robie standardowo jeden kolor.
Hybryda ani tradycyjny lakier sie u mnie nie sprawdzaja, akryl tez nie, bo taka warstwa, ktora nie peka po kilku dniach, jest dla mnie za gruba. SNS mozna polozyc ciensza warstwa, co lubie.
Moje naturalne paznokcie sa slabe, cienkie jak papier, lamliwe, rozdwajajace sie, nic sie na nich nie trzyma dluzej, niz 2 dni, SNS na nich jest niezniszczalny, zmieniam jedynie kolor co ok. 8-10 dni.

A słyszałaś o jednoetapowym systemie? Skraca on czas wykonania manicure tytanowego. No i mamy jeden produkt zamiast 3
Stary 2019-05-22, 11:30   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez mammy33 Pokaż wiadomość
A słyszałaś o jednoetapowym systemie? Skraca on czas wykonania manicure tytanowego. No i mamy jeden produkt zamiast 3
Nie slyszalam, ale jak dla mnie czas wykonania i tak jest krotki, moze z kwadrans?
Stary 2019-05-22, 11:33   #7
mammy33
BAN stały

Szybko, ja robię w 45 min z opracowaniem skórek
Stary 2019-05-22, 11:43   #8
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez mammy33 Pokaż wiadomość
Szybko, ja robię w 45 min z opracowaniem skórek
Kwadrans po rozpuszczeniu starej warstwy, przycieciu i spilowaniu paznokci i "obrobieniu" skorek, co swoja droga zajmuje mi niezbyt dlugo. Czyli baza, puder neutralny, trzy warstwy koloru, pilowanie i top.
Stary 2019-05-27, 12:22   #9
kamhair
Przyczajenie

czesc
kamhair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 12:39   #10
Barbra22
Przyczajenie

Nigdy nie słyszałam, dzięki za tak wiele informacji zawartych w Waszych wypowiedziach. Poszukam więcej o takim rodzaju manicure.
Barbra22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 13:00   #11
martaakow
Zakorzenienie

Ja mam pierwszy raz od czwartku.
Trochę dziwne uczucie, bo są całkiem sztywne.

Ale z drugiej strony może dla osób, które coś miały nakladane (żel, akryl, hybryda) to uczucie jest normalne. Ja tylko malowałam zwykłym lakierem, samą odżywką lub nosiłam całkiem gołe.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:30   #12
martaakow
Zakorzenienie

Pochwalę się - dzięki tytanowi (mam 2 tygodnie) mam najdłuższe paznokcie od chyba roku albo dwóch I trzyma się bardzo dobrze, mimo że nie raz o coś uderzyłam czy ześlizgnęły mi się paznokcie po czymś tak, że myślałam, że je sobie urwałam
Stary 2019-08-30, 08:11   #13
piorunek_01
Atakująca

A to mnie zainteresowałyście nim bo niestety ale u mnie wszystko trzyma się tydzień :| Chyba będe musiała poczytac o tytanowych pazurkach ^^
Stary 2019-08-31, 06:34   #14
p4w
Moderator

o wow, jestem zainteresowana tą nowościa - jaki zestaw polecacie na początek (mam na myśli firmę)

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
mikroREKLAMA
MEDiDENT Centrum Protetyki Stomatologicznej

Ta reklama pokazywana jest pod 13 743 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 20:08   #15
martaakow
Zakorzenienie

Ja robiłam wyłącznie w salonie.
Ale trwałość moim zdaniem nie do pobicia, żadna inna metoda chyba się tak nie trzyma. Najdłużej miałam 3 tygodnie (ale wtedy odrosty już miałam duże) i wszystko dalej na swoim miejscu bez odpryskow,chyba że w coś tak przywaliłan, że normalnie bym złamała paznokieć przy opuszku, to przy tytanie odpryskiwaly max 2-3 warstwy na potwierzchni 1x2 mm, a paznokieć był cały pod spodem.
Stary 2019-09-15, 10:48   #16
Klodo
Przyczajenie

Hej , mam pytanie do osób , które pracują lub pracowały na tytanie i na jakiej firmie pracujecie? Czy płynne produkty wydzielające opary działały drażniąco na układ oddechowy i oczy(opuchlizna zapalenie spojówek)?? . Ja pracuje na larcie i Sns w składzie jest metakrylan metylu który jest substancją silnie uczulającą i drażniącą , Czy na szkoleniach szkoleniach mówili o środkach ostrożności podczas wykonywania zabiegu.?Jestem ciekawa waszych Opini , pozdrawiam
Klodo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości