Paznokcie akrylowe się nie trzymają - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-13, 23:26   #1
zuzia_gorczyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1

Paznokcie akrylowe się nie trzymają


Witam wszystkich serdecznie. Mam pewien problem, a mianowicie jestem samoukiem i robię sobie paznokcie akrylowe od około 7-9 miesięcy, przed tym przyklejałam sobie tipsy przez dwa miesiące, moje paznokcie były troche zniszczone i zdecydowałam się na żel, jednak nie przypasowała mi praca z nim, natrafiłam na pewien kanał na yt i zaczęłam oglądać jak kobitka robi sobie paznokcie akrylowe, tak mi się to spodobało, że musiałam wypróbować. Próbowałam też akrylożelu jednak ten co chwile mi odpadł (miałam chyba zbyt słabą lampę) zakupiłam więc zestaw startowy dość taniego akrylu, na allegro, ćwiczyłam, ćwiczyłam aż zaczęło wychodzić, pierw uczyłam się jak proporcjonalnie 'odmierzać' ilość akrylu do monomeru, gdy zaczęło wszystko wychodzić, robiłam sobie pazurki, wszystko było super, trzymały się bardzo długo, po 3-4 miesiącach uzupełniania zdjęłam je, dałam odpocząć moim pazurkom i zrobiłam nowe. I tak ze dwa razy, od jakiegoś miesiąca pazurki co chwile mi odchodzą od płytki, lub całkiem odpadają, nie zmieniłam sposobu przygotowania płytki, używam tego samego akrylu, nie używam żadnych zmiękczaczy do skórek jak to inni pisali w innych wpisach, tylko używam frezarki. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź
zuzia_gorczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 15:37   #2
riolla
Raczkowanie
 
Avatar riolla
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 50
Dot.: Paznokcie akrylowe się nie trzymają

A jakiego akrylożelu używasz? Wiele razu używałam tego z neonail i nie sprawiał mi żadnych problemów. Może coś nie tak jest z lampą? Próbowałaś primera używać?
riolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 00:32   #3
Kochiya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie akrylowe się nie trzymają

Myślę że może to być wina zbyt osłabionych lub cienkich paznokci :c
Kochiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-30 01:32:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.