Czy opłaca się - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-20, 14:40   #31
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Unhappy Dot.: Czy opłaca się

Cytat:
Napisane przez ewunia2
A co konkretnie się dzieje????
Strasznie sie rozdwajają,są kruche i nie mogę ich normalnie pomalować.Byle udeżenie łamie paznokieć nawet jak jest bardzo krótki.Mam tego dość
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 17:56   #32
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Wink Dot.: Czy opłaca się

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Strasznie sie rozdwajają,są kruche i nie mogę ich normalnie pomalować.Byle udeżenie łamie paznokieć nawet jak jest bardzo krótki.Mam tego dość


Niechciałabym się powtarzać wiec może czytałąś co pisałam do Madaline tam jej polecałam jeden preparta. Mnie pasuje bardzo ale widzisz np Madaline nie pomógł. Tak sobie czytam wizażanki bardzo polecają odżywkę Nail Tek podobno super.Normalnie kosztuje 120-140 ale na allegro można kupić taniej. A propos sama Dolly ma za połowę ceny do sprzedania.Ja nie mogę nic na jej temat napisać bo jej nie używałąm i nie będę narazie używała bo mam alessandro i mi świetnie służy.Nieznam stanu Twoich finansów ale może warto w coś takiego zainwestować no o ile już ich nie miałaś.Jak coś to pytaj powodzenia
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 20:28   #33
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Unhappy Dot.: Czy opłaca się

Tak jestem w stanie zainwestowć w Nail Teka (nawet patrzyłam na allegro) ale boję się że nie pomoże i 70zl pójdzie w błotoBo jestem w stanie nawet i więcej dać,gdybym miała pewność,że na 100% pomoże to nawwt 10 razy tyle bym dała.....
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 20:45   #34
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Czy opłaca się

Dziewczyny kochane jestem Wam winna sprostowanie,wśród odżywek Nail Tec do najslabszych pazurków jest III a nie I jak pisalam wcześniej.Najmocniej za pomylkę przepraszam.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 20:58   #35
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

dokłądnie to z Nail Tek jest tak, że :
I jest utwardzająca i przyspiesza wzrost paznokcia
II jest do rozdwajających się, miękkich i cienkich paznokci,
III jest do kruchych, bardzo twardych, suchych paznokci - najlepsza dla osób starszych i do paznokci stóp oraz dla osób mających skłonność do uczuleń.

ocenie można tez kupić Nail Tek XTRA - ale UWAGA !!! nie wolno jej stosować do paznokci ze zniszczona płytką np. po tipsach, gdyż jest zbyt silna na takie paznokcie.

najbezpieczniej jest w sumie kupowac Nail Tek II
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:02   #36
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

jesli już chcesz zadbac kompleksowo i mieć dobre efekty, to na Allegro jedna z osób sprzedaje zestaw składający się z trzech produktów NT z okreslonej serii i to jest najlepszy i najpewniejszy wydatek, ja taki własnie zestaw miałam Nail Tek II, kupiony od dystrybutora za większe pieniądze, bo wtedy jeszcze na Allegro tych produktów nie było i u mnie jako jedyny preparat to cudo się sprawdziło, a już u mojej siostry efekty były fantastyczne
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:04   #37
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czy opłaca się

Czyli polecacie na mocno zniszcone paznokcie II?A może tą III albo Extra
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 21:09   #38
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Red face Dot.: Czy opłaca się

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Tak jestem w stanie zainwestowć w Nail Teka (nawet patrzyłam na allegro) ale boję się że nie pomoże i 70zl pójdzie w błotoBo jestem w stanie nawet i więcej dać,gdybym miała pewność,że na 100% pomoże to nawwt 10 razy tyle bym dała.....

Kochana ja nie mam zamiaru namawiać aby potem nie było na mnie , ale popatrz na to w ten sposób, założysz żele za 80 zł , potem musisz uzupełniać i nie wydaję mi sie abyś zauważyła poprawę bo kurcze nie oszukujmy się to sztuczne paznokcie fakt ładnie wyglądają ale po ściągnięciu nie jest tak cudnie.To może lepiej zainwestować , a poza tym zawsze mozesz sprzedać na targowisku, lub na allegro jeśli nie podpasuje
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:11   #39
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

z NT X jest problem, bo sama zapewne nie umiesz prawidłowo ocenic stanu Twoich paznokci, a ona jest bardzo silna ze wzgledu na duże stężenie substancji aktywnych i można sobie zamiast pomóc zaszkodzić , ja osobiście nie kupiłabym jej bez wczesniejszej konsultacji w gabinecie pracującym na produktach NT , no ale wybór nalezy do Ciebie.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:52   #40
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: Czy opłaca się

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Kochana ja nie mam zamiaru namawiać aby potem nie było na mnie , ale popatrz na to w ten sposób, założysz żele za 80 zł , potem musisz uzupełniać i nie wydaję mi sie abyś zauważyła poprawę bo kurcze nie oszukujmy się to sztuczne paznokcie fakt ładnie wyglądają ale po ściągnięciu nie jest tak cudnie.To może lepiej zainwestować , a poza tym zawsze mozesz sprzedać na targowisku, lub na allegro jeśli nie podpasuje
Racja zawsze tak sobię mówię,że moge sprzedać ale na szczeście zazwyczaj mi pasuje to co kupię.Chyba się w końcu zdecyduje...
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:53   #41
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Question Dot.: Czy opłaca się

Cytat:
Napisane przez Madlaine
z NT X jest problem, bo sama zapewne nie umiesz prawidłowo ocenic stanu Twoich paznokci, a ona jest bardzo silna ze wzgledu na duże stężenie substancji aktywnych i można sobie zamiast pomóc zaszkodzić , ja osobiście nie kupiłabym jej bez wczesniejszej konsultacji w gabinecie pracującym na produktach NT , no ale wybór nalezy do Ciebie.
Tu też się zgodzę tylko jak "dopaść" takie miejsce gdzie go stosują
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.