Fryzjer w Tychach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-05, 18:24   #1
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701

Fryzjer w Tychach


Czy ktoś może polecić dobrego fryzjera w Tychach? Jeśli tak to proszę podajcie jakie są ceny strzyżenia
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:12   #2
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Fryzjer w Tychach

może jednak zna ktoś dobrego fryzjera w Tychach
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 22:46   #3
OlaNaomi
Raczkowanie
 
Avatar OlaNaomi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 235
Dot.: Fryzjer w Tychach

Hej moja ciocia mieszka w Tychach i chodzi do jakiegos fryzjera ktory podobno ma najlepszy zaklad w Tychach ale on bieze za sciecie 50zl to troche drogo:/no ale podobno warto bo profesjonalnie scina i jest bardzo dokladny
OlaNaomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:54   #4
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Fryzjer w Tychach

hmmm dzięki za odpowiedź może jeszcze ktoś ma jakieś propozycje??
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:36   #5
Moni81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Tychach

Z tym fryzjerem to jest znana sprawa. Nazywa się Mariusz i prowadzi salon o takiej samej nazwie naprzeciwko Kościoła Św. Krzysztofa. Podobno jest odważny w tym co robi i ma niezwykłą rękę do odjechanych, nowoczesnych fryzur. Jeśli chcesz poeksperymentować i odważyć się na coś oryginalnego na głowie - to jest to dobre miejsce. Ja (niestety) nie miałam okazji wypróbować...

Ze sprawdzonych przeze mnie mogę polecić salon AB na ul. Bocheńskiego (obok Niteczki). Pani Barbara - jego właścicielka ma wspaniałe fryzjerki. Możesz być na 100% pewna fajnej fryzurki u Pani Karoliny. Robiłam u niej serię ślubnych fryzur ostatnio ( serię - bo na jednym wynalazku się nie skończyło )... i efekt był naprawdę super. Pracują tam na kosmetykach Welli, z profesjonalnym sprzętem i zawsze służą dobrą radą. Za obcięcie jest ok 35-40 zł. Dostajesz kartę stałego klienta ( 10-ta wizyta gratis). Serdecznie jeszcze raz polecam i pozdrawiam (także Panie z tego salonu).
Moni81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 15:13   #6
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Fryzjer w Tychach

dzięki Moni
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 16:00   #7
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Fryzjer w Tychach

A ja już od ponad dwoch lat chodzę do salonu Mariusza i do kosmetyczki wlasnie tam uwielbiam ich. Mariusz faktycznie ma czasem szalone pomysly, widzi klientke i od razu ma pomysl na zmiane jej uczesania jesli masz ochote na cos mniej ekstrawaganckiego mozesz zapisac sie do Aldony w tym samym salonie, jest rowniez swietna ale nie tak uparcie zwariowana jak Mariusz podobno jest genialna jak chodzi o fryzury slubne

Juz nigdy nie pojde do zadnego innego fryzjera w Tychach, bo zbyt wiele przeszlam :| i nie chce kolejny raz zaszywac sie w domu wsciekla, ze wygladam zupelnie inaczej niz zamierzalam.

Widocznie w tym salonie kolo Niteczki zle trafilam i mialam jakiegos pecha, ale nigdy nie zapomne okropnych, grubych i zoltych pasemek ktore tam wlasnie mialam zrobione :|

Polecam Mariusza!!
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 21:35   #8
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Fryzjer w Tychach

ja chodze zawsze do fryzjera "zaneta" (na os R ) tanio obcinaja i wedlug mnie dobrze. Zawsze wychodze z tego salonu zadowolona.
A drogo jest u tego Mariusza?? bo nigdy nie bylam u fryzjera faceta moze trzeba sie przejsc kiedys :P:P
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 01:02   #9
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Fryzjer w Tychach

W porownaniu z innymi tyskimi fryzjerami jest dosc drogo...a moze tylko mi sie tak wydaje bo jakos nie mam pamieci do cen dopoki nie place ze swoich pieniedzy;-)
pare dni temu bylam u niego zrobic pasemka i zaplacilam 180zl.
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 00:11   #10
herbata_owocowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja również odwiedziłam salon Mariusza i byłam bardzo zadowolona, obcinała mnie taka miła pani, długie brazowe włosy, niestety nie znam jej imienia ( moze to wspomniana wcześniej Aldona??).Niestety drogo...za obcięcie zapłaciłam ok. 60 zł, ale z efektów byłam bardzo zadowolona Teraz zauważyłam nowy salon niedaleko kina andromeda, może ktos tam już był i może opowiedziec o swoich przeżyciach
herbata_owocowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:19   #11
Moni81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Tychach

Talla, być może z tymi pasemkami byłaś u Zosi? Taka mała z krotkimi włoskami? Powiem Ci, że u niej się nie obcinałam, ale wiem jak zrobiła pasemka mojej mamie. Były okropne. Zostawiła jej na czubku część siwych włosów. Praktycznie nie było widać, żeby jej coś zrobiła na głowie. Jak poszła dorobić więcej pasemek przed moim ślubem ( to było po 3 tygodniach) to stwierdziła, że widzi odrosty siwe, hm no cóż odrosty to nie były - tylko zostawione przez nią siwe włosy długości 15 cm (!). Zapłaciła za obie wizyty 220 zł.

A Mariusz wypróbuję może za miesiąc. Przed obroną hihih...

Pozdrawiam Was tyszanki cieplutko.
Moni81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 10:22   #12
Moni81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Tychach

Herbatko chodzi Ci o salon AB na przeciwko Kolektury MZK czy o salon Trendy? Bo jeśli o ten drugi to wiem, że tam nawet nawet obcinają...Ale nie próbowałam, bo nie chciałam ryzykować przed ślubem.
Moni81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:17   #13
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Fryzjer w Tychach

Moni: to bylo jakies dwa lata temu wiec nie jestem pewna czy dobrze pamietam, ale ta fryzjerka byla chyba drobniutka i miala jasne wlosy, nie pamietam dlugosci
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 22:13   #14
herbata_owocowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czesc wizażankiOdwiedziłam salon "Trendy" na starych tychach na ul.Bibliotecznej. Jestem zadowolona...ba nawet SUPER ZADOWOLONAFryzjerki przemiłe,atmosferka super i obcinają bardzo dokładnie i profesjonalnie.Polecam
herbata_owocowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 15:29   #15
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja bylam w Trendy kolo Andgromedy, w sumie nie bylam zachwycona moja fryzurka. Daje im 4 z minusem Za to jak poszlam do Grazy na os "H" za pierwszym razem wyszlam bardzo zadowolona i nie bylo osoby, ktora powiedziala, ze lepiej mi bylo przedtem Ale jednak widze, ze dobre opinie chodza o Mariuszu... hmmm musze wyprobowac. Powiedzcie mi ile on bierze za obciecie bez wymodelowania. ??
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 18:00   #16
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Fryzjer w Tychach

up!! Ludzie zalezy mi na fryzjerze, ktora z Was wie ile bierze Mariusz za obciecie??
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 10:01   #17
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Fryzjer w Tychach

hej u Mariusza za obciecie cena wynosi od 35-65 a za modelowanie 30 zł jakby ktos chcial to nr telefonu 032 327 67 55
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 18:03   #18
Jagodaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 16
GG do Jagodaja
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez Roxy Pokaż wiadomość
Ja bylam w Trendy kolo Andgromedy, w sumie nie bylam zachwycona moja fryzurka. Daje im 4 z minusem Za to jak poszlam do Grazy na os "H" za pierwszym razem wyszlam bardzo zadowolona i nie bylo osoby, ktora powiedziala, ze lepiej mi bylo przedtem Ale jednak widze, ze dobre opinie chodza o Mariuszu... hmmm musze wyprobowac. Powiedzcie mi ile on bierze za obciecie bez wymodelowania. ??
mam pytanko w salonie na os H Grazy (czy jakoś tak) ile biorą za obcięcie i gdzie to dokładnie jest
Jagodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:56   #19
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: Fryzjer w Tychach

Graża jest na al. Bielskiej 94a tel. 217 78 80
Obcięcie to koszt ok 30-50 zł
Jest tam jedna taka fajna lasak , blondynka z ciemniejszymi pasemkami, niestety nie znam imienia ale obcina fajnie.
A Mariusz też ma dobrą opinię tyle tylko że jest droższy
Pozdrawiam
a jak się wybierzesz to napisz gdzie byłaś i czy warto
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 16:11   #20
chocolatin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dziś odwiedziłam Mariusza Obcinała mnie Agnieszka i jestem pod wrażeniem. Po raz pierwszy w zyciu wyszłam od fryzjera zadowolona w 100% a cenowo nie ma tak źle - obcięcie z modelowaniem 60 zl
chocolatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 14:44   #21
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: Fryzjer w Tychach

w tychach moge polecic salon na paprocanskiej 159.zawsze kiedy jestem w polsce to zapisuje sie do fryzjerki reni.ona przeslicznie robi beleyage i obcina.oprucz tego doczepiam u niej wlosy.jest rewelacyjna! zawsze chodze tam tez do kosmetyczki.jestem baardzo zadowolona! polecam
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 12:42   #22
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez roccoco Pokaż wiadomość
w tychach moge polecic salon na paprocanskiej 159.zawsze kiedy jestem w polsce to zapisuje sie do fryzjerki reni.ona przeslicznie robi beleyage i obcina.oprucz tego doczepiam u niej wlosy.jest rewelacyjna! zawsze chodze tam tez do kosmetyczki.jestem baardzo zadowolona! polecam
jaka jest cena za obcięcie i podstawowe usługi kosmetyczne typu oczyszczanie twarzy, henna rzęs. Ma salon stronę w internecie?
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 12:21   #23
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: Fryzjer w Tychach

witaj! ceny za obciecie troche sie roznia,bo inna jest cena za ciecie awangardowe a inna za lekkie podciecie.ciezko mi stwierdzic poniewaz kiedy ide do salonu to robie juz wszystko tzn pasemka,przeczepienie wlosow(mam wlosy racoona na wosku wiec moge je przeczepiac),podciecie,mo delowanie itp. najlepiej zadzwonic lub wybrac sie tam na konsultacje.
u kosmetyczki za czyszczenie place 50-60 zl.zawsze robie sobie masaz twarzy i zabiegi nawilzajace.wtedy cena jest wyzsza.
henna to wydatek 25zl na cale oczy (rzesy i brwi+regulacja).
aha! do kosmetyczki chodze do p.heni jest najlepsza.pozdrawiam
nr tel 032 217 41 94
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 09:58   #24
Maja2d
Raczkowanie
 
Avatar Maja2d
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Tychach

roccoco, napisz proszę jaki robisz baleyage? W jakiej kolorystyce i czy sie szybko nie zmywa? Wlaśnie jestem na etapie poszukiwań i mam ochotę właśnie w tym salonie zrobić sobie jakąś koloryzację.Dziękuję z góry za odpowiedź, pozdrawiam.
Maja2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 10:05   #25
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: Fryzjer w Tychach

witaj,ja mam baleyage w odcieniach blondu przeplacione z moim naturalnym kolorem(tez blondem ale ciiemniejszym).zawsze jestem zadowolona.przeszlam juz w tychach sporo fryzjerow ale teraz dopiero znalazlam odpowiedniego.dzieki pani reni moje wlosy sa piekne,blyszczace a przede wszystkim zdrowe.nie mam juz problemu spalonych wlosow,polamanych i plowiejacych.za tydzien jade do polski wiec juz jestem zapisana na odroscik,ciecie(chcialaby m tym razem zaszalec i zrobic sobie cos odlotowego).najlepiej jakbys sie tam wybrala,wtedy wiecej sie dowiesz.moj facet tez do niej chodzi,zarazil swoich kumpli i teraz wszyscy znajomi strzyza sie u p reni.zrobilam sobie tez terminy u kosmetyczki na zabiegi..ech juz nie moge sie doczekac!
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:29   #26
Maja2d
Raczkowanie
 
Avatar Maja2d
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
A
Maja2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:34   #27
Maja2d
Raczkowanie
 
Avatar Maja2d
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Tychach

Roccoco, dziekuję za informację.Zachęciłaś mnie i zdecydowałam, że wybiorę się do pani Reni. Może wreszcie zakończą sie moje poszukiwania odpowiedniego fryzjera.
A Tobie życzę udanego pobytu w Polsce i zadowolenia z fryzurki.
Pozdrawiam.
Maja2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 17:03   #28
Jagodaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 16
GG do Jagodaja
Dot.: Fryzjer w Tychach

Niedawno byłam u fryzjera koło kina Andromedy w Trendy. Obcinała mnie pani Justyna, jest bardzo dokładną fryzjerką. Mają tam profesjonalny sprzęt itd. Za obcięcie bez jakiegoś większego modelowania (jeżeli wysuszenie włosów i wywyinęcie końcówek można do tgo zaliczyć :P) wzieli tylko 25 zł !. Jestem bardzo zadowolonai polecam wszystkim, którzy szukają dobrego fryzjera

_________________________ _________________________ _______

zapraszam na mojego bloga www.i-can-breathe.blog.onet.pl
Jagodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 22:56   #29
fiolek88
Przyczajenie
 
Avatar fiolek88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer w Tychach

Kiedyś dobrze opcinała pani Ania w zakładzie w Tyszance koło Lider price, teraz zminiałam i chodzę do pani Justyny w zakładzie "Graża" i bardzo mi sie podoba
fiolek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 13:54   #30
Agul_la
Raczkowanie
 
Avatar Agul_la
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Opole :)
Wiadomości: 77
GG do Agul_la
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam
odkopuję wątek, bo trochę czasu minęlo od ostatniego postu i nie wiem, czy informacje są nadall aktualne.
W Tychach mieszkam od niedawna i kompletnie sie nie orientuję w tutejszych Miejscach (nie tylko fryzjerach)
Czy któras byla może ostatnio w tym salonie Mariusz, do kogo tam najlepiej sie zapisać? Widzalam tez salon Trendy Hair na ul. Kościuszki, czy on jest warty polecenia?
a może polecicie mi jeszcze coś innego,
Bylabym ogrmnie wdzięczna za każdą wskazówkę i informację.

ps.
a do kosmetyczki gdzie warto chodzić - okolice starych Tychów
Agul_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.