Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 12:28   #31
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Witajcie w 10 części

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej maniaczki

Uzywala ktoras z Was apricot oil?
Mam, aktualnie używam. Jak dla mnie słabiutki, ale mam ten z Etji, on jest tani i rafinowany, nic kompletnie nie robi, ostatnio wrzucałam recenzję do kwc, więc tam jest wszystko streszczone. Nie wiem, jak olej morelowy innych marek, bardziej luksusowych
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:09   #32
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44823158] I zanim się człowiek spostrzegł, to już się wpakował w X część tej "formy autodestrukcji"[/QUOTE]
wniosek z tego, że jesteśmy niezniszczalne
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja na początku czerwca'11 ( w I części) dołączyłam; ale z tego, co widzę, miałam już pokaźny zbiór naturalsów i trochę zamówień za sobą...
to tak jak ja - sporo ponad 1,5 roku przed poznaniem wizażu praktykowałam pielegnację naturalną
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Nie umiem zamiescic zdjec Pomoze ktos? Kaze mi podac link do obrazka. Kurcze cofnieta jestem..
spróbuj dodac przez spinacz u góry okienka odpowiedzi, pierwsza górna linia - tam ściągasz plik z kompa.
pewnie próbowałaś wstawiac obrazek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:22   #33
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wniosek z tego, że jesteśmy niezniszczalne

to tak jak ja - sporo ponad 1,5 roku przed poznaniem wizażu praktykowałam pielegnację naturalną


spróbuj dodac przez spinacz u góry okienka odpowiedzi, pierwsza górna linia - tam ściągasz plik z kompa.
pewnie próbowałaś wstawiac obrazek
Dzieki. Zaraz dodam.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:38   #34
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Mam pytanie odnośnie oleju arganowego. Czy stosujecie go mieszając np z kremem czy moze stosujecie solo? Co daje lepszy efekt?
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:49   #35
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X



jak sprawdzić od której części uczestniczy się w wątku? wydaje mi się, że od 3... będzie już około 2 lata

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje sie w nowej czesci
widzialyscie nowa serie lavery do wlosow
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Spray...likatnych/3540
i szampon tez mnie kusi http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Szamp...a-herbata/3530 w szczegolnosci ze ma sol morska wysoko w skladzie
spray fajny ale po co włosom sól w szamponie myślałam zawsze, że to niewiele warty nadawacz konsystencji...co Ty wiesz na ten temat?

Agusia pisałaś o kremach do rąk phenome? pamiętam, że miałas oba - migdałowy i anty age...który Ci bardziej pasował?

Dziewczyny jesli odpowiada Wam dry flo, a nie lubicie jego białości to polecam zainteresować się pudrem ultimate finish lauress bo on właśnie na tej skrobi jest zrobiony tylko z kolorowymi dodatkami, dla mnie ten puder to strzał w 10! odcień medium który posiadam może jedynie nie pasować cerom w odcieniach różu bo puder jest zdecydowanym zółtkiem
http://www.lauress.com/base/finisher...-medium-3.html

niezła historia z tymi pomylonymi zamówieniami od make me bio ...

suzabee mnie namówiłas na tonik pietruszkowy...zastanawia m się tylko co kliknąć najpierw...pietruszkę czy jakiś z martiny gebraht...bo niestety stłukłam swoj hauszkowy tonik
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:02   #36
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


jak sprawdzić od której części uczestniczy się w wątku? wydaje mi się, że od 3... będzie już około 2 lata


spray fajny ale po co włosom sól w szamponie myślałam zawsze, że to niewiele warty nadawacz konsystencji...co Ty wiesz na ten temat?
sol morska poprawia strukture włosow oraz nadaje im objetosc i podkresla wlosy krecone tak jak ta woda do stylizacji JMO na bazie soli morskiej

Dziewczyny jakie wysokie filtry polecacie procz JMO ?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:02   #37
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


jak sprawdzić od której części uczestniczy się w wątku? wydaje mi się, że od 3... będzie już około 2 lata


spray fajny ale po co włosom sól w szamponie myślałam zawsze, że to niewiele warty nadawacz konsystencji...co Ty wiesz na ten temat?

Agusia pisałaś o kremach do rąk phenome? pamiętam, że miałas oba - migdałowy i anty age...który Ci bardziej pasował?

Dziewczyny jesli odpowiada Wam dry flo, a nie lubicie jego białości to polecam zainteresować się pudrem ultimate finish lauress bo on właśnie na tej skrobi jest zrobiony tylko z kolorowymi dodatkami, dla mnie ten puder to strzał w 10! odcień medium który posiadam może jedynie nie pasować cerom w odcieniach różu bo puder jest zdecydowanym zółtkiem
http://www.lauress.com/base/finisher...-medium-3.html

niezła historia z tymi pomylonymi zamówieniami od make me bio ...

suzabee mnie namówiłas na tonik pietruszkowy...zastanawia m się tylko co kliknąć najpierw...pietruszkę czy jakiś z martiny gebraht...bo niestety stłukłam swoj hauszkowy tonik
ja po prostu swój pierwszy post pisałam na wątku, stąd pamiętam nie wiem jak można sprawdzić kiedy się dołączyło....

bosze......
kobieto!
co ja Tobie zrobiłam, że mnie tym lauressem kusisz????

Masz pełen wymiar, czy próbkę?

I jeszcze tonik pietruszkowy
bądźcie ludzie i podrzućcie linka jeszcze raz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 14:03   #38
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

hej, melduję się i ja...
ostatnio raczej podczytywaczka, niż pisaczka ale jednak.

od kilku dni trzymam palec nad enterem, coby kliknąć pomarańczowy make me bio i sama już nie wiem, czy to dobry objaw, czy wręcz przeciwnie

donoszę uprzejmie, że serum Quenching Phenome (Korah, raz jeszcze wielkie dzięki ) to mój strzał w 10! Mieszam z olejem z róży lub Nigella Alepii (choć z różą lepiej współgra moim zdaniem) i na pysku jest cudo!!! nie lepi się nic, wchłania cudnie, buzia a jakże (pikniejsza może niekoniecznie, ale znośna ).

Moja Lula jeszcze nie przyjechała

I zastanawiam się na 100% pure (co poza peelingiem i serum z vit. c polecacie?)...

I wybieram nową naturalsową maskarę
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:09   #39
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
sol morska poprawia strukture włosow oraz nadaje im objetosc i podkresla wlosy krecone tak jak ta woda do stylizacji JMO na bazie soli morskiej

Dziewczyny jakie wysokie filtry polecacie procz JMO ?
a no faktycznie zapomniało mi się o tym spreju jmo...
masz już jakieś doświadczenia ze słonymi szamponami czy to będzie Twój pierwszy?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja po prostu swój pierwszy post pisałam na wątku, stąd pamiętam nie wiem jak można sprawdzić kiedy się dołączyło....

bosze......
kobieto!
co ja Tobie zrobiłam, że mnie tym lauressem kusisz????

Masz pełen wymiar, czy próbkę?

I jeszcze tonik pietruszkowy
bądźcie ludzie i podrzućcie linka jeszcze raz
do kusicielki to mi daleko
ultimate finish medium mam od naszej suzabee...poprosiłam tylko o próbkę a ta szalona Kobieta przysłała mi całe opakowanie bo jej nie pasował kolorystyczne...
tonik pietruszkowy http://greenfamily.pl/pl/p/Tonic-Ton...wiezajacy/4803


Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
hej, melduję się i ja...
ostatnio raczej podczytywaczka, niż pisaczka ale jednak.

od kilku dni trzymam palec nad enterem, coby kliknąć pomarańczowy make me bio i sama już nie wiem, czy to dobry objaw, czy wręcz przeciwnie

donoszę uprzejmie, że serum Quenching Phenome (Korah, raz jeszcze wielkie dzięki ) to mój strzał w 10! Mieszam z olejem z róży lub Nigella Alepii (choć z różą lepiej współgra moim zdaniem) i na pysku jest cudo!!! nie lepi się nic, wchłania cudnie, buzia a jakże (pikniejsza może niekoniecznie, ale znośna ).

Moja Lula jeszcze nie przyjechała

I zastanawiam się na 100% pure (co poza peelingiem i serum z vit. c polecacie?)...

I wybieram nową naturalsową maskarę
ide odnaleźć quenching w lodówce bo się schował za hydrolatami i już dawno moja twarz nie miała go na sobie...mam też próbkę tego oleju różanego pai to je wymieszam i będę czekać na cuda
nad jakimi maskarami się zastanawiasz?
co kupiłaś z santaverde?

suzabee naszego lauressa wciąż brak na mojej poczcie...zużyłam już ostatnie opary anabelków i jadę na próbkach...śmieją się ze mnie, że codziennie przychodzę z innym kolorem na twarzy (bo te próbki to egzemplarze nietrafione kolorystycznie)...jak za kilka dni nie dojdzie to będę mieć czarną rozpacz
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:25   #40
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a no faktycznie zapomniało mi się o tym spreju jmo...
masz już jakieś doświadczenia ze słonymi szamponami czy to będzie Twój pierwszy?

do kusicielki to mi daleko
ultimate finish medium mam od naszej suzabee...poprosiłam tylko o próbkę a ta szalona Kobieta przysłała mi całe opakowanie bo jej nie pasował kolorystyczne...
tonik pietruszkowy http://greenfamily.pl/pl/p/Tonic-Ton...wiezajacy/4803



ide odnaleźć quenching w lodówce bo się schował za hydrolatami i już dawno moja twarz nie miała go na sobie...mam też próbkę tego oleju różanego pai to je wymieszam i będę czekać na cuda
nad jakimi maskarami się zastanawiasz?
co kupiłaś z santaverde?

suzabee naszego lauressa wciąż brak na mojej poczcie...zużyłam już ostatnie opary anabelków i jadę na próbkach...śmieją się ze mnie, że codziennie przychodzę z innym kolorem na twarzy (bo te próbki to egzemplarze nietrafione kolorystycznie)...jak za kilka dni nie dojdzie to będę mieć czarną rozpacz

oooo, to może ja sobie tę sól też strzelę - a ona nie wysuszy????

santaverde - zestaw klasyk (krem medium i żel aloesowy) - chyba, bo już nie pamiętam (chciałam kliknąć jeszcze maskę liftingującą, ale nie pamiętam, czy to w końcu zrobiłam - pomroczność jasna znaczy się )

lauress powiadacie??? promolcia, a jaki Ty masz kolor? bo ja mam mnóstwo próbek nietrafionych, może Ci przypasuje jakaś i będziesz miała kolejne opary

maskary nie wiem jeszcze - może 100%, może lavera podwójna, może któraś z tych KLIK - najbardziej ta Josie Marran, ale tam trochę śmieci nienaturalnych na moje krzywe oko )
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:09   #41
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44820664]Samego nie, ale w takim balsamie [/QUOTE]
O fajny,zadowolona bylas z balsamu?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tez mam balsam naturado - strasznie wydajny i nie wiem czy go skończę...
olej z pestek moreli ponoć cuda robi, chcesz używac do twarzy?

to taka forma autodestrukcji
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witajcie w 10 części



Mam, aktualnie używam. Jak dla mnie słabiutki, ale mam ten z Etji, on jest tani i rafinowany, nic kompletnie nie robi, ostatnio wrzucałam recenzję do kwc, więc tam jest wszystko streszczone. Nie wiem, jak olej morelowy innych marek, bardziej luksusowych
No wlasnie czytalam ze cuda robi,chcialabym uzywac do OCM
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 17:04   #42
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jak się kończą podstawy pielęgnacji to wszystko jest do wytłumaczenia
Mi się wszystko kończy... w mózgu
Bo generalnie niczego mi nie brakuje.
Dziś na przykład kupiłam Crystal Essence z granatem... nie żeby mi brakowało. Promocja była


Cytat:
Tenis ziemny
Fajnie
Ale myślisz, że to coś zmieni?
Po szaleństwie na korcie - prysznic, a potem kolejne kroki pielęgnacyjne.
Więc no way, nic nie zmieni
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 17:31   #43
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


jak sprawdzić od której części uczestniczy się w wątku? wydaje mi się, że od 3... będzie już około 2 lata


spray fajny ale po co włosom sól w szamponie myślałam zawsze, że to niewiele warty nadawacz konsystencji...co Ty wiesz na ten temat?

Agusia pisałaś o kremach do rąk phenome? pamiętam, że miałas oba - migdałowy i anty age...który Ci bardziej pasował?

Dziewczyny jesli odpowiada Wam dry flo, a nie lubicie jego białości to polecam zainteresować się pudrem ultimate finish lauress bo on właśnie na tej skrobi jest zrobiony tylko z kolorowymi dodatkami, dla mnie ten puder to strzał w 10! odcień medium który posiadam może jedynie nie pasować cerom w odcieniach różu bo puder jest zdecydowanym zółtkiem
http://www.lauress.com/base/finisher...-medium-3.html

niezła historia z tymi pomylonymi zamówieniami od make me bio ...

suzabee mnie namówiłas na tonik pietruszkowy...zastanawia m się tylko co kliknąć najpierw...pietruszkę czy jakiś z martiny gebraht...bo niestety stłukłam swoj hauszkowy tonik

Oba były dobre. Bardziej jednak spodobał mi się migdałek. Jakby jakiś był w promocji to weź mi proszę.
Maskę od Organique anti-aging też bym chciała. Ale to tylko jeśli akurat będziesz przechodzić. Do Poznania wybieram się w marcu. Mam nadzieję, że gdzieś uda mi się wyskoczyć. Kojarzysz może w tej galerii przy dworcu coś znajdę?

Pietrucha wygląda super!
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 17:43   #44
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mi się wszystko kończy... w mózgu
Bo generalnie niczego mi nie brakuje.
Dziś na przykład kupiłam Crystal Essence z granatem... nie żeby mi brakowało. Promocja była




Fajnie
Ale myślisz, że to coś zmieni?
Po szaleństwie na korcie - prysznic, a potem kolejne kroki pielęgnacyjne.
Więc no way, nic nie zmieni
Promocje to co innego, to można wytłumaczyć :P
Nie, po prostu wydaje kasę na tenis a nie na kosmetyki. W tym rzecz

Korah, jakie serum lub kremy polecasz oprócz tego z Phenome. Czego w ogóle teraz używasz? Nakładasz coś na noc?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 18:13   #45
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a no faktycznie zapomniało mi się o tym spreju jmo...
masz już jakieś doświadczenia ze słonymi szamponami czy to będzie Twój pierwszy?

do kusicielki to mi daleko
ultimate finish medium mam od naszej suzabee...poprosiłam tylko o próbkę a ta szalona Kobieta przysłała mi całe opakowanie bo jej nie pasował kolorystyczne...
tonik pietruszkowy http://greenfamily.pl/pl/p/Tonic-Ton...wiezajacy/4803



suzabee naszego lauressa wciąż brak na mojej poczcie...zużyłam już ostatnie opary anabelków i jadę na próbkach...śmieją się ze mnie, że codziennie przychodzę z innym kolorem na twarzy (bo te próbki to egzemplarze nietrafione kolorystycznie)...jak za kilka dni nie dojdzie to będę mieć czarną rozpacz
tylko tak sobie wmawiasz
a widzisz - ja chciałam Cię na zamówionko na lauressi naciągnąć a Ty już zamówiłaś
dzięki za link interesujący ten tonik


Natuś - daj znac jak lauress, może zmajstrujemy zamówionko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 19:06   #46
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko tak sobie wmawiasz
a widzisz - ja chciałam Cię na zamówionko na lauressi naciągnąć a Ty już zamówiłaś
dzięki za link interesujący ten tonik


Natuś - daj znac jak lauress, może zmajstrujemy zamówionko
Mnie możesz namawiać na Lauress
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 19:49   #47
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
oooo, to może ja sobie tę sól też strzelę - a ona nie wysuszy????

santaverde - zestaw klasyk (krem medium i żel aloesowy) - chyba, bo już nie pamiętam (chciałam kliknąć jeszcze maskę liftingującą, ale nie pamiętam, czy to w końcu zrobiłam - pomroczność jasna znaczy się )

lauress powiadacie??? promolcia, a jaki Ty masz kolor? bo ja mam mnóstwo próbek nietrafionych, może Ci przypasuje jakaś i będziesz miała kolejne opary

maskary nie wiem jeszcze - może 100%, może lavera podwójna, może któraś z tych KLIK - najbardziej ta Josie Marran, ale tam trochę śmieci nienaturalnych na moje krzywe oko )
no właśnie też mam obawy co do tej soli w szamponach, że może wysuszać, ale nie miałam żadnego więc się nie będę mądrować
dziękuję za propozycje , ale nic mi nie przysyłaj, ostatnio czytałam Sekret więc będę ściągać lauressa swoimi myślami i wkrótce do mnie dotrze
nie polecam maskary 100% pure, a ta JM faktycznie nie jest najnaturalniejsza jaką widziałam

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Oba były dobre. Bardziej jednak spodobał mi się migdałek. Jakby jakiś był w promocji to weź mi proszę.
Maskę od Organique anti-aging też bym chciała. Ale to tylko jeśli akurat będziesz przechodzić. Do Poznania wybieram się w marcu. Mam nadzieję, że gdzieś uda mi się wyskoczyć. Kojarzysz może w tej galerii przy dworcu coś znajdę?

Pietrucha wygląda super!
do dworcowej galerii mam 5 min piechotą i uwierz mi, że zawsze mi do niej po drodze jest tam właśnie organique, yr, tk maxx, wypasiony ross i superpharm (plus Inglot, Pease, Sephora)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko tak sobie wmawiasz
a widzisz - ja chciałam Cię na zamówionko na lauressi naciągnąć a Ty już zamówiłaś
dzięki za link interesujący ten tonik


Natuś - daj znac jak lauress, może zmajstrujemy zamówionko
my zamówiłyśmy zaraz po świętach i jeszcze nie dotarło, no ale faktycznie trzeba brać poprawkę na pogodę

proszę o info o czymś na naczynka
z półproduktów wiem tylko o kocance i ruszczyku
suzabee pisała ostatnio coś o gotowym toniku lub kremie ze składem mogącym pomóc naczynkom
ktoś jeszcze może coś polecić?

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-01-27 o 20:20
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:30   #48
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

I ja się melduje

Na naczynka fajny jest kompleks liposomowy ZSK można dodać do kremu lub toniku i wyciąg z kasztanowca i arnyki no i wit K. z gotowców zastanawiałam się nad tą serią KLIK

Dziewczyny czy mi się wydaje czy coś pozmieniało się w cenach kremów Make me bio?
Czaiłam sie na FEATHERLIGHT i kosztował chyba ze35zł a teraz 69 dobrze kojarzę?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:36   #49
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
donoszę uprzejmie, że serum Quenching Phenome (Korah, raz jeszcze wielkie dzięki ) to mój strzał w 10! Mieszam z olejem z róży lub Nigella Alepii (choć z różą lepiej współgra moim zdaniem) i na pysku jest cudo!!! nie lepi się nic, wchłania cudnie, buzia a jakże (pikniejsza może niekoniecznie, ale znośna ).

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No wlasnie czytalam ze cuda robi,chcialabym uzywac do OCM
Jest dość lekki i taki mazisty, tzn wystarczy mała ilość na dużą powierzchnię skóry
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Korah, jakie serum lub kremy polecasz oprócz tego z Phenome. Czego w ogóle teraz używasz? Nakładasz coś na noc?
Męczę jeszcze phenome, mam końcóweczkę, i męczę lotion rose dew amb, tyż fajny, tyle że on się nigdy nie skończy no i equilibrę żel aloesowy dość intensywnie eksploatuję, a potem nie wiem co kupić, coś z witaminką C. Mam też prawie całe opakowanie Verimy aloesowego mleczka nawilżającego, ale je odstawiłam, jednak mi nie leży coś w nim, cera mi się po nim pogarsza. Dziwne jest. Generalnie nie mam na razie żadnych super produktów, poza tym co miałam. Sporo używam samych toników i dlatego tak mi wszystko powoli schodzi. Na noc tylko micelem przecieram twarz lub właśnie tonikiem. A Ty masz jakieś na oku serum?
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no właśnie też mam obawy co do tej soli w szamponach, że może wysuszać, ale nie miałam żadnego więc się nie będę mądrować
Mój ulubiony szampon ma sól tak w środku składu, a włosy pięknie nawilża, zależy od składu całościowego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 20:40   #50
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
I ja się melduje

Na naczynka fajny jest kompleks liposomowy ZSK można dodać do kremu lub toniku i wyciąg z kasztanowca i arnyki no i wit K. z gotowców zastanawiałam się nad tą serią KLIK

Dziewczyny czy mi się wydaje czy coś pozmieniało się w cenach kremów Make me bio?
Czaiłam sie na FEATHERLIGHT i kosztował chyba ze35zł a teraz 69 dobrze kojarzę?

featherlight faktycznie był przez dłuższy czas w promocji i kosztował 30 zł, reszta raczej bez zmian
pytałaś kiedyś o pełne składy tych produktów, w sensie czy na pewno są naturalne?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:46   #51
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
do dworcowej galerii mam 5 min piechotą i uwierz mi, że zawsze mi do niej po drodze jest tam właśnie organique, yr, tk maxx, wypasiony ross i superpharm (plus Inglot, Pease, Sephora)
A bywasz może na Jeżycach, bo na ulicy Kraszewskiego (po tej samej stronie co Rynek) otwierają sklep ze zdrową żywnością, to i pewnie kosmetyki będą .

Też mam ostatnio większy problem z naczynkami. Czytałam, że też miłorząb japoński i kwiaty dzikiego mirtu działają wzmacniająco na naczynka. Zalecane jest wzbogacić dietę o witaminę C, K, PP.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:57   #52
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A bywasz może na Jeżycach, bo na ulicy Kraszewskiego (po tej samej stronie co Rynek) otwierają sklep ze zdrową żywnością, to i pewnie kosmetyki będą .

Też mam ostatnio większy problem z naczynkami. Czytałam, że też miłorząb japoński i kwiaty dzikiego mirtu działają wzmacniająco na naczynka. Zalecane jest wzbogacić dietę o witaminę C, K, PP.
oooo...dobrze wiedzieć...kiedy otwarcie?
wiem jeszcze, że naturalki można dostać w zielarni koło teatralki oraz w takim malutkim sklepiku na końcu pasażu apollo niedaleko browaru...no i nieszczęsne biopiękno można odbierać na piątkowie, znasz jeszcze coś?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 21:36   #53
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
oooo...dobrze wiedzieć...kiedy otwarcie?
wiem jeszcze, że naturalki można dostać w zielarni koło teatralki oraz w takim malutkim sklepiku na końcu pasażu apollo niedaleko browaru...no i nieszczęsne biopiękno można odbierać na piątkowie, znasz jeszcze coś?
Jakoś od świąt wisi kartka, że wkrótce..., ale rodzinka obserwuje i da mi znać . Znam jeszcze sklepik na Zeylanda (bardzo blisko ronda Kaponiera).

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-01-27 o 21:38
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 21:57   #54
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Męczę jeszcze phenome, mam końcóweczkę, i męczę lotion rose dew amb, tyż fajny, tyle że on się nigdy nie skończy no i equilibrę żel aloesowy dość intensywnie eksploatuję, a potem nie wiem co kupić, coś z witaminką C. Mam też prawie całe opakowanie Verimy aloesowego mleczka nawilżającego, ale je odstawiłam, jednak mi nie leży coś w nim, cera mi się po nim pogarsza. Dziwne jest. Generalnie nie mam na razie żadnych super produktów, poza tym co miałam. Sporo używam samych toników i dlatego tak mi wszystko powoli schodzi. Na noc tylko micelem przecieram twarz lub właśnie tonikiem. A Ty masz jakieś na oku serum?
Właśnie nic nie mam na oku dlatego pytam ciebie, bo wiem, że ty specjalistka od tych spraw Mam tylko ten żel aloesowy Santaverde. Jak mi się skończy to wypróbuję z Equilibry. A jaki nawilżający tonik polecasz?
Przepraszam za pytania, bo na pewno już to pisałaś, ake nie zapamiętałam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 22:18   #55
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ultimate finish medium mam od naszej suzabee...poprosiłam tylko o próbkę a ta szalona Kobieta przysłała mi całe opakowanie bo jej nie pasował kolorystyczne...
tonik pietruszkowy http://greenfamily.pl/pl/p/Tonic-Ton...wiezajacy/4803

suzabee naszego lauressa wciąż brak na mojej poczcie...zużyłam już ostatnie opary anabelków i jadę na próbkach...śmieją się ze mnie, że codziennie przychodzę z innym kolorem na twarzy (bo te próbki to egzemplarze nietrafione kolorystycznie)...jak za kilka dni nie dojdzie to będę mieć czarną rozpacz
Nie całe, tylko pół, bo jednak próbowałam go trochę używać, ale odznaczał się u mnie za bardzo, więc pomyślałam, że Tobie będzie lepiej pasował i strasznie się cieszę, że tak właśnie się stało ; obawiałaś się, z tego co pamiętam, że może być trochę za ciemny- pasuje Ci, czy mieszasz go z czymś Ja niestety nie widzę tam koloru dla siebie, bo matujących jest tylko 3, a glow i silk mnie nie interesują raczej, a i one jakieś takie mało różowo-neutralne
Ja jadę już na oparach Lauressa i codziennie o nim myślę- może to coś pomoże

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

proszę o info o czymś na naczynka
z półproduktów wiem tylko o kocance i ruszczyku
suzabee pisała ostatnio coś o gotowym toniku lub kremie ze składem mogącym pomóc naczynkom
ktoś jeszcze może coś polecić?
Seria Elicrisia niby jest oczyszczająca, ale ma kocankę wysoko w składzie- w tym kremie na drugim miejscu (a sklep chyba z Poznania ?)

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
O fajny,zadowolona bylas z balsamu?




No wlasnie czytalam ze cuda robi,chcialabym uzywac do OCM
Typowy tłuścioch- ale w bardzo małej ilości nawet fajnie się wchłaniał- ja używałam głównie pod oczy, a niekiedy jako maseczkę na całą twarz; bardzo ładnie pachniał morelami i rzeczywiście nawilżał przyzwoicie, a przy tym był niesamowicie wydajny
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 22:31   #56
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Właśnie nic nie mam na oku dlatego pytam ciebie, bo wiem, że ty specjalistka od tych spraw Mam tylko ten żel aloesowy Santaverde. Jak mi się skończy to wypróbuję z Equilibry. A jaki nawilżający tonik polecasz?
Przepraszam za pytania, bo na pewno już to pisałaś, ake nie zapamiętałam
Jak na razie wszystko co nawilżające u mnie jest też lepiące, więc nie wiem czy polecić, ale AMB Puryfying Care bardzo lubię, pomimo, że się lepi, to robi śliczną buźkę, zwęża pory, buzia jest taka promienna. No i ten AMB rose dew lotion to też taki trochę tonik, takie toniko-serum i nie lepi się, ładnie wchłania nawet i nawilża bardzo dobrze. Można nakładać wacikiem, można palcami.
Za tonik też, albo zwłaszcza polecam Alphanova Bebe wodę micelarną, jako micel też jest super, popatrz na kwc są recenzje, jedyny micel, który mi się nie kleił i coś robił dla tej skóry. Chcę do niego wrócić, ale wiecznie coś innego mi się trafia. Obecnie stosuję So bio nagietkowy na zmianę z Sensibio (prezent gwiazdkowy) i muszę zapomnieć o zakupach, dopóki nie zużyję tych wielkobutlów.

A czemu nie chcesz Quenching? Jest naprawdę niezłe, na lato polecam na pewno, idealnie się wchłania i mnie nie zapycha, jest lekkie, bardzo wodniste, w żaden sposób niedrażniące. Jak coś wyszukam, to na pewno dam znać na wątku, ale na razie jeszcze nie szukam.

Ja jeszcze dodaję sobie do toników przez 2 dni w tygodniu na wacik Borasol, mam to wliczone w kurację zimową, więc też trochę inne jest działanie wtedy toników.

Jak mam suche skórki i czuję, że twarz pomimo nałożenia lekkich nawilżaczy ciągnie, to używam jakiegoś olejku, ale dosłownie kropelkę. Używałam tego mleczka Verimy, ale chyba mnie uczula, albo zapycha, sama nie wiem, jest bardzo dziwne, radzę uważać. Może to przez termin ważności, bo kupiłam go na przecenie z powodu goniącego terminu właśnie.

Generalnie jeśli będę szukać jakichś dobrodziejstw teraz, to zdecydowanie postawię na produkty z krótkimi składami, dla wrażliwców i dziecięce, mam wrażenie, że moja cera z roku na rok coraz bardziej się zmienia na wrażliwą i jestem oczarowana kosmetykami do takiej skóry, na pierwszy ogień pójdzie Alphanova Bebe i pewnie Bioturm i do tego jakieś konkreciki w stylu NuFountain, może Phenome ponownie, mleczko oczyszczające i peeling enzymatyczny, żel dla dzieci Head to Toe też

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-27 o 22:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 22:38   #57
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
witam wszystkich,

susabee
Miałaś coś od nich? Ciekawy ten tonik, ale nie mogę znaleźć żadnej opinii o Organic Goodies. Jeśli olej z pietruszki sprawdzi się to z pewnością coś przetestuję.
Nie miałam nic z Organic Goodies- wpadłam na nich przypadkiem, kiedy szukałam mąki migdałowej i organicznego kakao, ale jak napisałaś o pietruszce tyle dobrych rzeczy, to przypomniałam sobie o nim i zrobiłam u nich zakupy
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 22:54   #58
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44821616]Mam nadzieję, że spełniły Twoje oczekiwania i jesteś zadowolona z efektów
A że nie koniec- to jasne ; my chyba świadomie wchodzimy tutaj w poszukiwaniu nowych pokus [/QUOTE]

Peeling AN Borlind był moim pierwszym enzymatycznym i to był strzał w dziesiątkę. A jeszcze doszedł 100% pure i mam zapas na rok .


I jeszcze o 100% pure.
Serum z zestawu Red Wine ma oleistą konsystencję, która nie za bardzo mi odpowiada. Nałożone samo nie wchłania się dobrze, ale jest lepiej gdy zmieszam je z żelem. Chyba może zapychac.

Serum z wit. C stosuję ponad trzy tygodnie, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie powoduje wysypu, twarz jest gładka, nawilża przetłuszczającą się strefę T. Jednak efektu promiennej, rozjaśnionej cery nie widzę. Zrobię przerwę na jakiś czas, może później będzie lepiej.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44840227]Nie miałam nic z Organic Goodies- wpadłam na nich przypadkiem, kiedy szukałam mąki migdałowej i organicznego kakao, ale jak napisałaś o pietruszce tyle dobrych rzeczy, to przypomniałam sobie o nim i zrobiłam u nich zakupy [/QUOTE]

Będzie pierwsza opinia .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 23:01   #59
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

iwos ma make me bio - i to w promocji!!!
tyle, że już nie ma orange energy
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 23:49   #60
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Może ktoś się skusi na to http://greenfamily.pl/pl/p/Ekologicz...nia-skory/4809
Do tej pory sądziłam, że najlepsze na trądzik są preparaty zawierające olejek z drzewa herbacianego i manuka np. spray Alvy, a tutaj zupełnie coś innego- może nawet ładniej pachnie

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
I ja się melduje

Na naczynka fajny jest kompleks liposomowy ZSK można dodać do kremu lub toniku i wyciąg z kasztanowca i arnyki no i wit K. z gotowców zastanawiałam się nad tą serią KLIK

Dziewczyny czy mi się wydaje czy coś pozmieniało się w cenach kremów Make me bio?
Czaiłam sie na FEATHERLIGHT i kosztował chyba ze35zł a teraz 69 dobrze kojarzę?
Ciekawe, dlaczego nie podają składów tej serii na stronie

edit. Już mam- wydają się być całkiem naturalne http://kosmetik-esthetika.de/webshop...terra_2013.pdf

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-27 o 23:57
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.