zainteresowania w CV, pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 09:47   #1
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257

zainteresowania w CV, pomocy


Hej czy mogę wpisać w zaintersowaniach:
dietetyka
literatura czy książki ???? (kultura i religia muzułmańska) mam tu na mysli ksiazki i nie tylko także programy różne oparte na faktach o kobietach i ich życia w krajach muzułmańskich.
czy jakos inaczej to wpisać?

Edytowane przez amg88
Czas edycji: 2012-11-13 o 10:10
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:10   #2
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

A po co wogole wpisywac cokolwiek???


Owszem jesli ktos ma jakeis szczegolne zainteresowania, wiedze, osiagniecia to jak najbardziej ...ale wiekszosc osob wpisuje film, muzyka, sport..itp..i na co to komu?


Wiem, ze ta rubrczke zapelniaja najczesciej soby z mniejszym doswiadczeniem, by miec cos w cv. Natomaist osoby z doswiadczeniem czesto juz to pomijaly.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:12   #3
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

Ja mam wpisaną literaturę arabską i muszę przyznać że mojemu ostatniemu pracodawcy bardzo utkwiło to w pamięci i zaintrygowało.

Moim zdaniem trochę dziwne podejście typu "...a na co to komu...". Zainteresowania wpisywało się do CV raczej od zawsze i na każdym portalu dotyczącym pisania CV wyraźnie pisze, że należy tą tematykę rozwinąć i nie wpisywać film, książki, muzyka a konkrety: jakie filmy lubimy oglądać, jakie książki lubimy czytać i jakiej muzyki słuchamy.

Z tego co zauważyłam na rozmowach rekrutacyjnych często padają pytania dotyczące tej sfery może aby rozluźnić atmosferę jaka panuje na rozmowie.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2012-11-13 o 18:14
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 19:39   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Hej czy mogę wpisać w zaintersowaniach:
dietetyka
literatura czy książki ???? (kultura i religia muzułmańska) mam tu na mysli ksiazki i nie tylko także programy różne oparte na faktach o kobietach i ich życia w krajach muzułmańskich.
czy jakos inaczej to wpisać?
Jasne, że możesz. Wpisuj to, co Cię interesuje- przede wszystkim.
Na wizażu już był temat o tym- zerknij.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296645


Cytat:
Moim zdaniem trochę dziwne podejście typu "...a na co to komu...". Zainteresowania wpisywało się do CV raczej od zawsze i na każdym portalu dotyczącym pisania CV wyraźnie pisze, że należy tą tematykę rozwinąć i nie wpisywać film, książki, muzyka a konkrety: jakie filmy lubimy oglądać, jakie książki lubimy czytać i jakiej muzyki słuchamy.
Nie wiem, co koleżnka napisała, bo mam ignora na nią, ale nie znasz się, mówię Ci Koleżanka pracowała 3 lata w rekrutacji, także ona wie lepiej i innych argumentów nie przyjmuje, ale my się nie znamy....
Już mnie raz pobiła doświadczeniem i wiedzą, także wiesz...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:15   #5
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

Ciekawe pozycje w zainteresowaniach na pewno bardziej przykują zainteresowanie potencjalnego pracodawcy niż oklepane "interesuję się czytaniem książek i słuchaniem muzyki". Jeśli trafi się osoba rekrutująca podzielająca nasze zainteresowania, pracę mamy w kieszeni.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 06:45   #6
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

ale czy moge tak napisać jak to ujełam?

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

to wpiszę literatura arabska oraz dietetyka.

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

a w umiejetnosciach moge wpisac odpowiedzialnosc i komunikatywnosc a w dodatkowych inf. prawo jazdy kat b i posiadanie wlasnego samochodu?

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

czy w umiejetnosciach wpisac prawo jazdy ?

Edytowane przez amg88
Czas edycji: 2012-11-14 o 06:38
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 13:59   #7
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Jasne, że możesz. Wpisuj to, co Cię interesuje- przede wszystkim.
Na wizażu już był temat o tym- zerknij.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296645


Nie wiem, co koleżnka napisała, bo mam ignora na nią, ale nie znasz się, mówię Ci Koleżanka pracowała 3 lata w rekrutacji, także ona wie lepiej i innych argumentów nie przyjmuje, ale my się nie znamy....
Już mnie raz pobiła doświadczeniem i wiedzą, także wiesz...

Jestes coraz bardziej zenujaca...
A te zlosliwosci z ktorymi wyskoczylas jak filip z konpii...no istna dzecinada...az rece opadaja..
Do tego jak to ty masz problemy z czytaniem ze zroumieniem i wyciagasz slowa z kontekstu.

Napisalam swoje zdanie. Ja zwracalam uwage na konkrety. Moze ty jestes z tych co lubuja sie w pytaniach "jakim zwierzatkiem" jestes;]

Edytowane przez banana84
Czas edycji: 2012-11-14 o 14:05
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 14:27   #8
kobietka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 71
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

Hmm... zalezy na jakie stanowisko.No w sumie mozesz wpisac cechy charakteryzujace Cie jako osobe,alenie polecam bo pracodawce interesuja konkrety ,czyli np wlasnie prawo jazdy...wlasny samochod ?jasne ze wpisz
Fajne masz zainteresowaniawpisz tak jak mowisz
kobietka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 18:05   #9
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
ale czy moge tak napisać jak to ujełam?

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

to wpiszę literatura arabska oraz dietetyka.

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

a w umiejetnosciach moge wpisac odpowiedzialnosc i komunikatywnosc a w dodatkowych inf. prawo jazdy kat b i posiadanie wlasnego samochodu?

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

czy w umiejetnosciach wpisac prawo jazdy ?
Wpisz tę literaturę arabską (ciekawe zresztą zainteresowania) i dietetykę. Ja bym w umiejętnościach napisała o PJ, zaś odpowiedzialność i komunikatywność mi się z cechami kojarzą bardziej, niżeli z umiejętnościami, chociaż to też są umiejętności.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 19:39   #10
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

Cytat:
Napisane przez Arcydiakon Pokaż wiadomość
Ciekawe pozycje w zainteresowaniach na pewno bardziej przykują zainteresowanie potencjalnego pracodawcy niż oklepane "interesuję się czytaniem książek i słuchaniem muzyki". Jeśli trafi się osoba rekrutująca podzielająca nasze zainteresowania, pracę mamy w kieszeni.



Cytat:
a w umiejetnosciach moge wpisac odpowiedzialnosc i komunikatywnosc a w dodatkowych inf. prawo jazdy kat b i posiadanie wlasnego samochodu?
Wpisz to, jeśli ma związek ze stanowiskiem pracy. Jeśli nie, to nie widzę potrzeby. Zawsze mnie zastanawiało po co np. programiści, piszą mi, że mają prawo jazdy .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 07:15   #11
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: zainteresowania w CV, pomocy

wpislam wpsialam widzialam na ogloszeniu ze oczekuja tego od pracownika hehe, prawo jazdy tez wpisalam bo to stanowisko na sekretarke, tym bardziej, ze mieszkam od miasta 8 km a pracodawcy pytaja od razu czy mam samochod i prawo jazdy

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

widze, że myślalam w dobrym kierunku, ale chciałam się upewnić dzięki serdecznie
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.