Co o niej myslicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 21:15   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co o niej myslicie?

Sukienka fajna, urocza. Stawiałabym na ciemne bolerko, niekoniecznie czarne, ale np. czerwone. Lub srebrne jak radzi alaya 33.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 21:20   #32
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Co o niej myslicie?

jak dla mnie świetna
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 21:30   #33
lacallie
Raczkowanie
 
Avatar lacallie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 424
Dot.: Co o niej myslicie?

Bardzo ładna sukienka
lacallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 23:16   #34
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Co o niej myslicie?

Sukienka wedlug mnie wlasnie na jedno kopyto (mnostwo takich wszedzie) wiec ja bym jej nie kupila. Na Tobie jak ktos wczesniej wspomnial wyglada nawet ok. Jesli chodzi o bolerko to ja bym nie zakladala bialego, szarego ani tym bardziej srebrnego (czern z biela wyglada za szkolnie) ale np. czarne (wtedy jakas fajna rozswietlajaca calosc bizuteria, najlepiej w srebrze i duza). Jesli nie czern to jakis zywy kolorek np czerwony i wtedy tez czerwone dodatki (lacznie z butami).
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 07:38   #35
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: Co o niej myslicie?

Bardzo ładna sukienka Spokojnie możesz w niej iść na wesele
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 11:05   #36
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Co o niej myslicie?

oczywiście że ta sukienka pasuje na wesele, jest bardzo ładna
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 11:11   #37
mariposaa
Raczkowanie
 
Avatar mariposaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Co o niej myslicie?

Jak dla mnie za dużo tych kwiatków :/
mariposaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 11:15   #38
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Co o niej myslicie?

Sliczna...zestawilabym to z bolerkiem i butami tego samego koloru..(ale napewno nie czarne, biale bedzie wygladalo tak galowo, wiec ladnie czerwony by pasowal np)
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 11:37   #39
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Co o niej myslicie?

Śliczna ta sukienka... I ja bym bolerko dobrała raczej czarne i do tego jak ktoś wspomniał jansą biżuterię. Białe bedzie tu wyglądało tak szkolnie i oficjalnie.

PS.Masz swietne nogi
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:06   #40
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

widze,ze co osoba to inny gust ale chyba wiékszosci sie podoba Wybieralam tá sukienke z moim TZ , wiec dobre to ,ze jemu sie bede podobac (z tego co widzielismy ta sukienka najbardziej sie Nam podobala)
Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi mam klopot, bo co chwile inne propozycje padajá
Jesli wybiore czerwone bolerko i czerwone buty, na pewno ladnie bedzie wygladac calosc, ale bolerko przeciez zaloze tylko do kosciola i moze od czasem na sali jesli bedzie chlodniej,ale wydaje mi sie ze wiekszosc czasu bede w samej sukience,wiec wátpie by czarna sukienka wygládala dobrze z czerwonymi butami:-/
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:07   #41
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
PS.Masz swietne nogi
Dziekuje
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 12:10   #42
WszystkoJedno
Rozeznanie
 
Avatar WszystkoJedno
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: I <3 KR
Wiadomości: 795
Dot.: Co o niej myslicie?

ładniutka
sama bym taka chciala
__________________
My dr House
Everybody lies!

Świat się nam przygląda i nie życzy źle.
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś.
Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam.

http://verifash.blogspot.com
WszystkoJedno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:15   #43
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Co o niej myslicie?

ladna mozesz w niej smialo isc na wesele i dobrze sie bawic
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:17   #44
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Co o niej myslicie?

sukienka ładnie na Tobie lezy ale nie podoba mi sie, jest zupelnie nie w moim guscie:/ mysle, ze jasne bolerko bedzie pasowac
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 13:05   #45
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Co o niej myslicie?

Bardzo ładna sukieneczka. A co do bolerka to białe albo czarne
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 21:29   #46
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

No i nikt nie odpowiedzial na to pytanie:

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
widze,ze co osoba to inny gust ale chyba wiékszosci sie podoba Wybieralam tá sukienke z moim TZ , wiec dobre to ,ze jemu sie bede podobac (z tego co widzielismy ta sukienka najbardziej sie Nam podobala)
Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi mam klopot, bo co chwile inne propozycje padajá
Jesli wybiore czerwone bolerko i czerwone buty, na pewno ladnie bedzie wygladac calosc, ale bolerko przeciez zaloze tylko do kosciola i moze od czasem na sali jesli bedzie chlodniej,ale wydaje mi sie ze wiekszosc czasu bede w samej sukience,wiec wátpie by czarna sukienka wygládala dobrze z czerwonymi butami:-/
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 21:34   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co o niej myslicie?

Jak najbardziej wyglądałaby dobrze (czarna sukienka z czerwonymi butami). Wystarczą kolczyki z czerwonym akcentem lub czerwony akcent we włosach...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 21:45   #48
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej wyglądałaby dobrze (czarna sukienka z czerwonymi butami). Wystarczą kolczyki z czerwonym akcentem lub czerwony akcent we włosach...
Do tego ladne czerwone paznokietki i moze tez czerwona szminka jesli czujesz sie dobrze w tym kolorze
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 22:10   #49
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej wyglądałaby dobrze (czarna sukienka z czerwonymi butami). Wystarczą kolczyki z czerwonym akcentem lub czerwony akcent we włosach...
Czerwony akcent we wlosach jeszcze by przeszedl,ale kolczyki lub korale czy jakies bransoletki odpadajá ..Jakos lepiej sie czuje z niebieskimi dodatkami..

ANUSKA77..szminek wogóle nie uzywam.tylko blyszczyk...paznokcie daly by rade..nie wiem czemu ale takie czerwone dodatki zle mi sie kojarzá
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 22:28   #50
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Co o niej myslicie?

Śliczna sukienka na wesele się nadaje.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 22:51   #51
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Czerwony akcent we wlosach jeszcze by przeszedl,ale kolczyki lub korale czy jakies bransoletki odpadajá ..Jakos lepiej sie czuje z niebieskimi dodatkami..

ANUSKA77..szminek wogóle nie uzywam.tylko blyszczyk...paznokcie daly by rade..nie wiem czemu ale takie czerwone dodatki zle mi sie kojarzá
Mozesz wiec uzyc czerwonego blyszczyka. Jesli chodzi o zle skojarzenia to przestanmy myslec stereotypami raz mozna zaszalec i to jest przeciez wesele. Niebieskie dodatki do tej sukienki kompletnie mi nie pasuja ale to w koncu Ty masz sie dobrze czuc w kreacji i dodatkach wiec wybor nalezy do Ciebie. Wedlug mnie czern z biela jak sugerowano powyzej jest zestawem szkolnym. Czerwien zdecydowanie by ozywila te sukienke.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:48   #52
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

A co myslicie o srebrnych butach i srebrnym bolerku???
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:17   #53
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
A co myslicie o srebrnych butach i srebrnym bolerku???
Też OK, ale już mniej entuzjastycznie. Czerwień byłaby ożywiająca. Poza tym to kolor przynoszący szczęście . Nie musisz się przecież cała obwieszać czerwienią - naprawdę wystarczy mały czerwony akcent we włosach lub/i czerwony błyszczyk (jak radzi Anuska77) lub/i czerwone paznokcie (wszystko LUB czyli albo to, albo to, nie wszystko na raz).

Nawiasem mówiąc nie wiedziałam, że komukolwiek jeszcze czerwień się dziwnie kojarzy .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:32   #54
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Też OK, ale już mniej entuzjastycznie. Czerwień byłaby ożywiająca. Poza tym to kolor przynoszący szczęście . Nie musisz się przecież cała obwieszać czerwienią - naprawdę wystarczy mały czerwony akcent we włosach lub/i czerwony błyszczyk (jak radzi Anuska77) lub/i czerwone paznokcie (wszystko LUB czyli albo to, albo to, nie wszystko na raz).

Nawiasem mówiąc nie wiedziałam, że komukolwiek jeszcze czerwień się dziwnie kojarzy .
Moze nie do konca czerwien mi sie dziwnie kojarzy,bo sama mialam jakies czerwone bluzki..jednak nie bardzo podoba mi sie zestaw np: czerwone korale, kolczyki, szminka, paznokcie, pasek, buty i jeszcze cos we wlosach..jak dla mnie za duzo tego..moze akurat tak to sobie wyobrazilam jak czytalam propozycje Chyba nieslusznie bo delikatne czerwone dodatki nie wygladajá tak strasznie. Mam tez pewien problem z tá czerwieniá poniewaz kiedys moja kolezanka powiedziala mi jakie kolory do mojego typu pasujá i wlasnie nie wszystkie kolory czerwieni...ale jaki jest ten odpowiedni dla mnie -tego nie wiem od tamtaj pory unikam czerwieni.. I kurcze problem mam bo kupie buty i jakies pierdulki których nie bede po weselu nosic:-/
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:59   #55
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Co o niej myslicie?

ja bym postawiła jednak na srebrne bolerko i srebrne pantofelki. gdy będziesz w samej sukience buty na pewno fajnie będą współgrać, no i nie będziesz się zmuszać do czerwonych dodatków
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 13:53   #56
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Też OK, ale już mniej entuzjastycznie. Czerwień byłaby ożywiająca. Poza tym to kolor przynoszący szczęście . Nie musisz się przecież cała obwieszać czerwienią - naprawdę wystarczy mały czerwony akcent we włosach lub/i czerwony błyszczyk (jak radzi Anuska77) lub/i czerwone paznokcie (wszystko LUB czyli albo to, albo to, nie wszystko na raz).

Nawiasem mówiąc nie wiedziałam, że komukolwiek jeszcze czerwień się dziwnie kojarzy .
Nic dodac nic ujac, zgadzam sie w 100%.
Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Moze nie do konca czerwien mi sie dziwnie kojarzy,bo sama mialam jakies czerwone bluzki..jednak nie bardzo podoba mi sie zestaw np: czerwone korale, kolczyki, szminka, paznokcie, pasek, buty i jeszcze cos we wlosach..jak dla mnie za duzo tego..moze akurat tak to sobie wyobrazilam jak czytalam propozycje Chyba nieslusznie bo delikatne czerwone dodatki nie wygladajá tak strasznie. Mam tez pewien problem z tá czerwieniá poniewaz kiedys moja kolezanka powiedziala mi jakie kolory do mojego typu pasujá i wlasnie nie wszystkie kolory czerwieni...ale jaki jest ten odpowiedni dla mnie -tego nie wiem od tamtaj pory unikam czerwieni.. I kurcze problem mam bo kupie buty i jakies pierdulki których nie bede po weselu nosic:-/
Hmmm...nikt nie mowi o obwieszaniu sie czerwienia (patrz. post wizazanki powyzej). Wystaczy akcent, podkreslam akcent czerwony np. tylko kolczyki lub tylko bransoletka. Nie musisz obwieszac sie koralami (sama tez raczej by ich nie zalozyla). Makijaz ladnie zrobiony bedzie na prawde swietnym uzupelnieniem (kwestia doboru kolorku czerwonego - jest w czym wybierac. Jesli chdzi o buty to niedawno widzialam na allegro tanie (wlasnie na jedna okazje) czerwone czolenka.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 14:08   #57
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

Pomysle o tym Nie wiem co na to mój TZ. Ostatnio jak przymierzalam czerwone szpilki to nie byl zadowolony:-/
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 12:51   #58
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Co o niej myslicie?

Sukienka niezla. Buty - jesli one sa takie ala zamsz to okropne. Ten pasek z cyrkonii mi sie podoba, to w koncu wesele a nie stypa wiec mozna poszalec.

Teraz sie tak nosi, ze mocniejszy akcent kladzie sie na buty, nie musi byc nic z dodatkow w takim kolorze i mnie sie to wlasnie podoba. Czerwone jak najbardziej okej. Moga byc do tego jakies czerwone kolczyki np., czerwone paznokcie. Albo (buty) czarne z jakimis ozdobami, cyrkoniami, ale zeby to bylo ladne a nie odpustowe

Czerwone bolerko przytloczy calosc i juz nikt nie zwroci uwagi na sukienke. Srebrne by mi sie podobalo

Edit: teraz doczytalam ze czerwien ci sie zle kojarzy :| no wiesz, to moze cala na czarno i dekolt zapiety pod szyje ?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:29   #59
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Co o niej myslicie?

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Sukienka niezla. Buty - jesli one sa takie ala zamsz to okropne. Ten pasek z cyrkonii mi sie podoba, to w koncu wesele a nie stypa wiec mozna poszalec.

Teraz sie tak nosi, ze mocniejszy akcent kladzie sie na buty, nie musi byc nic z dodatkow w takim kolorze i mnie sie to wlasnie podoba. Czerwone jak najbardziej okej. Moga byc do tego jakies czerwone kolczyki np., czerwone paznokcie. Albo (buty) czarne z jakimis ozdobami, cyrkoniami, ale zeby to bylo ladne a nie odpustowe

Czerwone bolerko przytloczy calosc i juz nikt nie zwroci uwagi na sukienke. Srebrne by mi sie podobalo

Edit: teraz doczytalam ze czerwien ci sie zle kojarzy :| no wiesz, to moze cala na czarno i dekolt zapiety pod szyje ?
Bez przesady... napisalam potem ze zle kojarza mi sie takie blyszczáce czerwone rzeczy typu pasek lakierowany, buty, duze kolczyki, korale, plastykowa bransoletka.
Nie wiem dlaczego tak skojarzylam z tymi czerwonymi dodatkami. Podobajá mi sie natomiast: czerwona sukienka i szpilki,ale bez zadnych czerwonych (plastykowych) dodatków o któryc jz napisalam. Nie bierzcie wszystkiego doslownie, tymbardziej ze wytlumaczylam o co mi chodzilo. Lubie jak kobieta potrafi pokazac swoje wdzieki. A czerwien jak napisalam do mnie zbytnio nie pasuje. Kazdemu w czym innym dobrze.
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.