Trener dziecięcy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 11:44   #1
ciotkaklodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1

Trener dziecięcy?


Cześć dziewczyny, mam takie pytanko do Was... Może coś poradzicie.

Zastanawiam się nad szkoleniem Trenera Dziecięcego w Krakowie. Rozmawiałam z osobą prowadzącą i całość wygląda całkiem interesująco, ale może któraś z Was była już na takim szkoleniu i mogłaby tak z czystego serca polecić? Nie będę prowadzić szkoleń z dziećmi, ale mam swoją gromadkę w domu a od święta jeszcze większą Oni oferują ćwiczenia kompetencji społecznych dla dzieci do wykorzystania i powiem szczerze, że to mnie zachęca. Tylko zastanawiam się czy będzie to przydatne konkretnie dla mnie. Jak rozmawiałam to mówili, że przychodzą też rodzice, więc może i któraś z Was była i może się podzielić opinią?
Co Wy na to? Ktoś coś?
ciotkaklodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:15   #2
tila84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Trener dziecięcy?

Ehh... Skasowało mi post
Tak, ja byłam na tym szkoleniu jakiś rok temu. Może Ci się przydać. Z nami w grupie była dziewczyna, która nie miała swoich dzieci ale bywało, że opiekowała się dziećmi rodzeństwa czy kuzynostwa i właśnie, żeby mieć z nimi co robić zapisała się na szkolenie. No i była zadowolona. Na szkoleniu cały czas się bawisz. Trenerzy pokazują jak nadać zabawie charakter rozwoju kompetencji społecznych i potem sama prowadzisz. My nawet ćwiczyliśmy sporo zabaw z dzieciństwa według etapów tej metody. I faktycznie otrzymujesz dodatkowe ćwiczenia i zabawy. My też realizowaliśmy to pod konkretne cele, np. jakich zabaw używać kiedy dziecko jest wyalienowane albo co robić jak się szybko wycofuje - u nas było sporo psychologów i pedagogów pracujących w szkole.
Jedyny minisu jest taki, że nie zastosujesz tego na jednym dziecku. Ale możesz na rodzinie, czyli Ty, dzieci i mąż. I nawet może być ciekawie bo tam dużo wartości rodzinnych wychodzi.

No i powiem Ci szczerze, że ja wspominam z rozżewieniem Była świetna ekipa (nie znaliśmy się wcześniej) i jakoś nam tak szybko mineły dwa dni. Nawet potem się śmiałam, bo sądziłam, że skoro będą wyłączona na weekend przez szkolenie to nic nie odpoczne a tak naprawdę byłam jeszcze bardziej nakręcona
tila84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 14:15:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.