Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-09, 20:28   #91
Klaudiii aka Słońce
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 104
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

no niestety jest straszna...
Klaudiii aka Słońce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 20:32   #92
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

dla mnie całkowicie odpada. Pasowałaby bardziej dla kobiety około 40-stki...
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 20:47   #93
anak00nda
Raczkowanie
 
Avatar anak00nda
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

dziewczyny, jesteście okropne koleżanka zapytała o sukienkę- to wiem, ale czy trzeba pisać "tandeta, wiocha, obciach, straszydło, w ogóle nie masz gustu, nigdy nie widziałam niczego gorszego"? mnie by było przykro, nawet bardzo. I nie chodzi mi tu o to żeby pisać że suknia jest piękna nawet jeżeli nie jest. Czy post "jest okropna" wnosi coś nowego do tematu? zastanówcie się, nie lepiej np napisać nie podoba mi się zmień to i to popraw to i to nie zakładaj tego i tego i będzie ok? widziałam bodajże 2 takie posty uzasadnione wypowiedzi napewno jej bardziej pomogą! porada w stylu "idź do markowego sklepu" nie jest w porządku... oczywiście, wyrażajcie swoje zdanie ale trochę grzeczniej i tak aby nie trzeba było sprawiać dziewczynie przykrości a przesłanie aby było to samo. Ale jak tam chcecie mnie to by się nawet iść na studniówkę odechciało...

ojj... coś czuję że zostanę zbesztana ale trudno, również wyraziłam swoje zdanie... proszę aby chociaż 1 osoba zastanowiła się nad moimi słowami
anak00nda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:05   #94
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez anak00nda Pokaż wiadomość
dziewczyny, jesteście okropne koleżanka zapytała o sukienkę- to wiem, ale czy trzeba pisać "tandeta, wiocha, obciach, straszydło, w ogóle nie masz gustu, nigdy nie widziałam niczego gorszego"? mnie by było przykro, nawet bardzo. I nie chodzi mi tu o to żeby pisać że suknia jest piękna nawet jeżeli nie jest. Czy post "jest okropna" wnosi coś nowego do tematu? zastanówcie się, nie lepiej np napisać nie podoba mi się zmień to i to popraw to i to nie zakładaj tego i tego i będzie ok? widziałam bodajże 2 takie posty uzasadnione wypowiedzi napewno jej bardziej pomogą! porada w stylu "idź do markowego sklepu" nie jest w porządku... oczywiście, wyrażajcie swoje zdanie ale trochę grzeczniej i tak aby nie trzeba było sprawiać dziewczynie przykrości a przesłanie aby było to samo. Ale jak tam chcecie mnie to by się nawet iść na studniówkę odechciało...

ojj... coś czuję że zostanę zbesztana ale trudno, również wyraziłam swoje zdanie... proszę aby chociaż 1 osoba zastanowiła się nad moimi słowami
ja się z Tobą całkowicie zgadzam. dziewczyna założyła wątek bo chciała zobaczyć jakie jest zdanie innych osób. nietrudno zauważyć, że prawie nikomu sukienka się nie podoba więc nie ma sensu tego kontynuować. z mojej strony rada aby zrezygnować z asymetrii u góry, sukienka lepiej będzie wyglądała bez ramiączek. obciąć również falbany z dołu i zostawić skos lub również obciąć na prosto. zrezygnuj z wyszukanych dodatków i będzie dobrze
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:09   #95
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
ja się z Tobą całkowicie zgadzam. dziewczyna założyła wątek bo chciała zobaczyć jakie jest zdanie innych osób. nietrudno zauważyć, że prawie nikomu sukienka się nie podoba więc nie ma sensu tego kontynuować. z mojej strony rada aby zrezygnować z asymetrii u góry, sukienka lepiej będzie wyglądała bez ramiączek. obciąć również falbany z dołu i zostawić skos lub również obciąć na prosto. zrezygnuj z wyszukanych dodatków i będzie dobrze
Też tak uważam. Małe poprawki, fajna fryzurka, makijaż i będziesz ślicznie wyglądała.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 22:42   #96
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez gwiazda69 Pokaż wiadomość
To moj watek i ja tu rzadze:P wiec nie chce juz komentarzy,zeby byla taka mozliwosc by wyrzucic ten wpis to bym to zrobila ale sie nie da wiec JUZ DZIEKUJE ZA KOMENTOWANIE TEGO WPISU
o haha, to mnie przestraszyło Ty tak do nas nie mów... ;P tylko myśl następnym razem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 06:10   #97
gwiazda69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez anak00nda Pokaż wiadomość
dziewczyny, jesteście okropne koleżanka zapytała o sukienkę- to wiem, ale czy trzeba pisać "tandeta, wiocha, obciach, straszydło, w ogóle nie masz gustu, nigdy nie widziałam niczego gorszego"? mnie by było przykro, nawet bardzo. I nie chodzi mi tu o to żeby pisać że suknia jest piękna nawet jeżeli nie jest. Czy post "jest okropna" wnosi coś nowego do tematu? zastanówcie się, nie lepiej np napisać nie podoba mi się zmień to i to popraw to i to nie zakładaj tego i tego i będzie ok? widziałam bodajże 2 takie posty uzasadnione wypowiedzi napewno jej bardziej pomogą! porada w stylu "idź do markowego sklepu" nie jest w porządku... oczywiście, wyrażajcie swoje zdanie ale trochę grzeczniej i tak aby nie trzeba było sprawiać dziewczynie przykrości a przesłanie aby było to samo. Ale jak tam chcecie mnie to by się nawet iść na studniówkę odechciało...

ojj... coś czuję że zostanę zbesztana ale trudno, również wyraziłam swoje zdanie... proszę aby chociaż 1 osoba zastanowiła się nad moimi słowami
DZIEKUJE ZA KOMENT i tych dwoch dziewczyn pod twoim wpisem
No sie nic nie poradzi ze nie kazde panny sa kulturalne,bo niestety w tych czasach wiekszosc jest chamska No ale ja sie nie przejmuje
gwiazda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 06:36   #98
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez gwiazda69 Pokaż wiadomość
DZIEKUJE ZA KOMENT i tych dwoch dziewczyn pod twoim wpisem
No sie nic nie poradzi ze nie kazde panny sa kulturalne,bo niestety w tych czasach wiekszosc jest chamska No ale ja sie nie przejmuje
A może wypowiadały się tu jakieś wdowy czy mężatki?

Posty z radami, co zrobić na pewno wyglądały lepiej, ale użytkowniczka nie prosiła o rady, tylko o opinie. Gdyby napisała "ratunku, pomóżcie przerobić", zapewne otrzymałaby więcej pomocy tego typu. Poza tym, jeśli komuś coś się podoba, wypowiedzi dotyczące przeróbek powinny być równie "nie po myśli", jak te krytykujące, prawda?

Gwiazdo69, czy Tobie ta sukienka się podoba?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 08:01   #99
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Tragiczna sukienka nic w niej pozytywnego nie widzę, ale przy wyborze sukienki kieruj się własnym zdaniem i tym czy dobrze się w niej czujesz a nie opiniami...
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 09:40   #100
Winia
Rozeznanie
 
Avatar Winia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 896
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez gwiazda69 Pokaż wiadomość
To moj watek i ja tu rzadze:P wiec nie chce juz komentarzy,zeby byla taka mozliwosc by wyrzucic ten wpis to bym to zrobila ale sie nie da wiec JUZ DZIEKUJE ZA KOMENTOWANIE TEGO WPISU
Cytat:
Napisane przez _totally_
Wydaje Ci się.
Przepraszam. Nie mogłam się opanować...


A co do sukienki, to nie obrażaj się za szczerość. Fakt, może inne przesadziły, mówiąc, że wiocha itd. Różni ludzie - różne słownictwo
Sukienka na tę długość nie przedstawia się zbyt korzystnie, do tego dochodzi jeszcze falbana. Skróć sukienkę do kolanka. Z tego co zauważyłam, jesteś szczupłą osobą, więc możesz nawet poszaleć z długością i jeszcze bardziej ją skrócić - zależy co lubisz, i czy dobrze się czujesz w tego typu długościach. Pozbądź się również ramiączka. Do tego delikatna biżuteria - kolczyki i bransoletka, bez naszyjników i innych takich - już dużo świecącego masz na samej sukience. Zmień buty Koniecznie Kopertówka w dłoń, ładne upięcie włosów.
I już jesteś gotowa, by przetańczyć całą noc
Powodzenia

Edytowane przez Winia
Czas edycji: 2008-01-10 o 09:41 Powód: literówka :)
Winia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:24   #101
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Hmm... Ja osobiście wolę zupełnie inne (i powiem Ci, że moja, to przesada w drugą stronę - jest maksymalnie krótka i bardziej 'na disco', niż na studniówkę; ) - ale ta nie jest najgorsza. Moim zdaniem, prezentuje się dużo lepiej, niż wszystkie taftowe 'bezy'... mam na myśli klasycznie skrojone: gorset+długaśna, szeroka kieca do ziemi.

: )
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 15:40   #102
rene18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

a co sądzicie o mojej sukience.. co prawda prakuje jeszcze dodatków.., ale buciki bielizna no i najważniejsze - bo sukienka juz są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01050.JPG (103,4 KB, 81 załadowań)
rene18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 16:36   #103
Winia
Rozeznanie
 
Avatar Winia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 896
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez rene18 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o mojej sukience.. co prawda prakuje jeszcze dodatków.., ale buciki bielizna no i najważniejsze - bo sukienka juz są
A możesz wkleić wyraźniejsze zdjęcie?
Winia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:32   #104
sysia_6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 80
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez rene18 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o mojej sukience.. co prawda prakuje jeszcze dodatków.., ale buciki bielizna no i najważniejsze - bo sukienka juz są
Mi sie nie podoba... czarna jak na pogrzeb i taka zwykla powinna miec to "cos",zreszta czemu zawsze wszyscy w czarnych lub czerwonych?beznadzieja...
zreszta nie licz na mile komentarze bo tu sa same nie mile osoby widac to w przypadku komentarzy w tym wpisie
sysia_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:43   #105
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Mi sie podoba Twoja sukienka. Prosta i klasyczna. Fajne buciki, dodatki i będzzie super.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:38   #106
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez rene18 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o mojej sukience.. co prawda prakuje jeszcze dodatków.., ale buciki bielizna no i najważniejsze - bo sukienka juz są
Ładna Postaw na efektowne dodatki i będzie świetnie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:57   #107
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

zbyt jarmarczna, tiul, blyszczacy material, welur... za duzo tu roznych faktur.
sukienka rene18 jest ok prosta zwykla, ozyw ja dodatkami
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 20:04   #108
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez tosia86 Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała identyczną..hmmm...3 lata temu.
moja siostra 10 lat temu miala ladniejsza

Nie jest nawet jakas straszna, wyglada po prostu groteskowo w dzisiejszych czasach. Jak wyjeta z babcinej szafy..

Rene - ja na tym zdjeciu malo co widze.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 22:49   #109
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Jezli mam byc szczera, to ja na twoim miejscu obcielabym ta szara falbane u dolu i bedzie cudna!!! Nie przejmuj sie opiniami typu "tandeta, wiocha, ochyda,itp.". Niektore Wizazanki nie potrafia poprostu zrozumiec, ze komus nie podobaja sie np. sukienki typu "babka" czy buciki "peep-toe" czy jak im tam... Dla mnie to wlasnie one na przyklad sa wiocha. A twoja suknia jest Ok, mozesz smialo w niej isc (pod warunkiem, ze odprujesz ta siwa falbane!!!) Pozdrawiam
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 05:57   #110
gwiazda69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
Jezli mam byc szczera, to ja na twoim miejscu obcielabym ta szara falbane u dolu i bedzie cudna!!! Nie przejmuj sie opiniami typu "tandeta, wiocha, ochyda,itp.". Niektore Wizazanki nie potrafia poprostu zrozumiec, ze komus nie podobaja sie np. sukienki typu "babka" czy buciki "peep-toe" czy jak im tam... Dla mnie to wlasnie one na przyklad sa wiocha. A twoja suknia jest Ok, mozesz smialo w niej isc (pod warunkiem, ze odprujesz ta siwa falbane!!!) Pozdrawiam
pewnie tak jak nie widzicie, ta sukienka sklada sie z dwoch czesci ze spodnicy i tej bluzki na skos wiec nic nie trzeba odpruwac:P ale wy dziwne:P hehe
gwiazda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 06:20   #111
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez gwiazda69 Pokaż wiadomość
ale wy dziwne:P
chlip
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:31   #112
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

odpruć falbane, zrezygnowac z rękawiczek, odpruć to grube ramiączko na górze i wyjdzie całkiem niezła kreacja. Teraz jest tragiczna, przekombinowana.
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:55   #113
agatha
Rozeznanie
 
Avatar agatha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pl/N
Wiadomości: 541
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

Cytat:
Napisane przez rene18 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o mojej sukience.. co prawda prakuje jeszcze dodatków.., ale buciki bielizna no i najważniejsze - bo sukienka juz są
mi się podoba Twoja sukienka- prosta, bez zbędnych, tandetnych udziwnień.
__________________

agatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 13:17   #114
anialublin2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: Sukienka na studniówke.Co sadzicie o niej?

przepraszam, ale ta sukienka jest okropnaaaaaa
wiem ze kazdy ma inny gust, ale moim skromnym zdaniem ta "sukienka" nadaje sie tylko na pokaz mody dziwnej i dziwniejszej, zdecydowanie za duo udziwnien, taka barokowa troche
pozdrawiam
anialublin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.