elektrostymulacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 15:46   #61
mysiacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
GG do mysiacek
Dot.: elektrostymulacja

co sadzicie o elektrostymulacji i kuracji głebokim ciepłem?
__________________
http://malutkas.mybrute.com
mysiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 11:09   #62
anonimowa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: elektrostymulacja

http://www.groupon.pl/deals/torun/an..._0_0_360&a=420

Dziewczyny, w Grouponie jest teraz taka oferta (link podałam u góry). Czy to jest warte 500 zł? Pozdrawiam. Gosia
anonimowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 10:38   #63
wbirma
Raczkowanie
 
Avatar wbirma
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 181
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez anonimowa11 Pokaż wiadomość
http://www.groupon.pl/deals/torun/an..._0_0_360&a=420

Dziewczyny, w Grouponie jest teraz taka oferta (link podałam u góry). Czy to jest warte 500 zł? Pozdrawiam. Gosia
Moim zdaniem się opłaca ja kiedyś wykupiłam groupon na 10 zabiegów za 200 zł (sama elektrostymulacja). A tu za 500 zł masz jeszcze drenaż limfatyczny, mezoterapię i fale radiowe. Tylko, że ja miałam zabiegi na brzuch, boczki, pośladki i uda a tu wybierasz jakąś partię ciała.
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
wbirma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 23:39   #64
mysiacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
GG do mysiacek
Dot.: elektrostymulacja

http://www.groupon.pl/oferty/katowic...towice/1882364


ja mam wykupioną tą oferte jest na 6 parti ciała i 10 wizyt. mam nadzieje ze jakies efekty po tym beda
__________________
http://malutkas.mybrute.com
mysiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:25   #65
SWEETiHOT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: elektrostymulacja masaz warszawa

Kochana przeszłam sesje elektrostymulacji i to nie tylko ja ale tez wiele moich znajomych. Prawda jest taka ,ze pierwsza rzecza jaka zauwazysz po zabiegach bedzie wlasnie zbicie tkanki ,ujedrnienie i napiecie skory . Szczerze? jak dla mnie to bylo nie samowite ze bez mojego wysilku tak znaczaco i przyjemnie modeluje mi sie cialo a do tego zazdrosne spojzenia kolezanek hihih :P
Polecam!!
SWEETiHOT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:30   #66
SWEETiHOT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: elektrostymulacja

Juz po pierwszych kilku razach czułam , utrate centymetrów. Ale nie to było najprzyjemniejsze od naświetlań w podczerwieni miałam takiego powera i świetne samopoczucie. Ja robiłam zabiegi w Białymstoku w Dolinie Urody.
SWEETiHOT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:54   #67
SWEETiHOT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: elektrostymulacja

Dość nie dawno skończyłam serie zabiegów elektrostymulacji. Probowalam juz w roznych salonach i tylko w jednym bylo sens to kontunuowac. Nie wiem czy wiecie ale najbardziej skutecznym polaczeniem jest elektrostymulacja w kaspule powerslim. w bialym jest tylko taka jedna w golebiu.Ciało rozgrzane w podczerwieni spala tłuszczyk duzo szybciej. Kiedy moj chlopak zobaczył mnie w bikinie po miesiacu na basenie myslalam ze padnie z wrazenia! Fajnie tak kiedy jestem na uczelni a kolezanki pytaja gdzie tak cwicze ze mam takie zarysowane ksztalty a ja mowie ze nigdzie hihihi :P to moja slodka tajemnica. I prosze nie piszcie ze to nie dziala . Wytestowalam to juz ja , moja mama i kilku znajomych i kazdy ,kto nie usprawiedliwia sie w sposob taki ze owszem "chodze na zabiegi ale na te konto jem podówjnie " i dziwi sie ze malo spada niech sie puknie w czolo!!
SWEETiHOT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 14:17   #68
kakalinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: elektrostymulacja

Witam, ja byłam na elektrostymulacji całego ciała, dodatkowo owijali mnie kocem termicznym....całe ciało podskakiwało ostro i zakwasy też były...skóra lekko poprawiła swój wygląd, może jakbym skorzystała z większej ilości zabiegów to były by większe efekty ale zdecydowałam że wole założyć dresik "saune" i pocić się w domu niż biegać na zabiegi na drugi koniec miasta...oszczędność czasu i pieniędzy :P
kakalinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 11:18   #69
panciocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: elektrostymulacja

witam, moge komus sprzedac griupona na 10 zabiegów elektrostymulacji do 2 marca. za 140 zł. jakk co to pisac
panciocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:21   #70
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: elektrostymulacja

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;3032771 6]Bo to normalne, że szczypie więc nie wiem w jaki sposób kobieta miała to usunąć. A zabieg daje bardzo wiele wbrew pozorom.[/QUOTE]
To nienormalne, że szczypie. Powinno się czuć igiełki albo mróweczki. Jak zaczyna szczypać tzn. że jest za duża dawka prądu i trzeba ją zmniejszyć.
Jeżeli dawka jest pernamentnie za duża to zdarzają się poparzenia skóry,
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:10   #71
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: elektrostymulacja

Witam,
ja jestem po 6 zabiegu.
póki co widze, że skóra stała się napieta ale to wszystko
w jakich odstępach robicie zabiegi co ile dni?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 10:53   #72
Camaieu89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: elektrostymulacja

Hej dziewczyny, specjalnie się zalogowałam , żeby zapytać... Na gruponie znowu jets promocja na elektrostymulacje i zastanawiam się , czy warto zainwestować... Nie jestem gruba, ćwiczę (biegam), dlatego nogi i ogólnie sylwetkę mam w miarę Ale moim problemem są ramiona, tzw. "skrzydełka". Ćwiczyłam z hantlami i gdzieś tam pod spodem pojawił się biceps i triceps, ale i tak je pokrywa warstwa skóry i tłuszczyku. Myślicie, że zabieg pomoże wyszczuplić ramiona??? Ktoś próbował?? Z góry dziękuję za odpowiedź
Camaieu89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:21   #73
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: elektrostymulacja

Też się zastanawiam nad takim pakieciku z gruppona...
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:22   #74
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: elektrostymulacja

Mogę polecić, chodze na elektrostymulacje miesni (program Bailine) od okolo miesiaca i poki co schudlam 3kg i pozbylam sie okolo 60% cellulitu a skora jest widocznie jedrniejsza. Nie stosowalam diet itp. dlatego takie efekty zmotywowaly mnie by odrzucic jedzenie np chipsow itp. bo Pani mowila ze wtedy jest jeszcze lepszy efekt jak sie nie bede objadac chipsami itp (a jak pisalam juz w innym watku uwielbiam je). Kolezanka tez sie tam pozbyla cellulitu i schudla pare kg takze mysle ze warte polecenia pierwszy zabieg maja bezplatny, i dobrze bo gdyby nie to to nie wiem czy w ogole bym sie decydowala
Camaieu - w salonie do ktorego ja chodze jest specjalny pakiet tylko na ramiona, nie wiem jak to jest bo nie stosowalam, ale w opiniach na ich stronie jedna babka wypowiada sie, ze wlasnie sie pozbyla 'motylkow' bo chyba domyslam sie wlasnie o to Ci chodzi?
pozdrawiam

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2012-07-12 o 20:26
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 13:10   #75
kiciara1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: elektrostymulacja

Cześć, ja jestem obecnie po 3 zabiegu i trudno wyczuć czy są jakieś efekty, mam nadzieję, że choć troszkę bardziej jest skóra zbita :/ na pewno napiszę po całej serii tj po 10 zabiegach, ale na razie mogę polecić ją każdej Pani, pomimo szczypania i dość gwałtownego spinania mięśni dla mnie to jest na prawdę przyjemne, jak do tej pory nie miałam czasu dla siebie ani nic (małe dziecko potrafi wypełnić każdą minutkę) więc takie 50 minutowe leżenie jest dla mnie nie lada relaksem, oczywiście dołączyłam do tego dietę, kosmetyki wyszczuplające i nie jem po 19- mam nadzieję, że to pomoże pozbyć się obwisłego brzuszka po ciąży a jeżeli jeszcze dodatkowo coś to będzie super. Każdy sam podejmuje decyzję, ja mogę jedynie polecić. Pozdrawiam.
kiciara1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 23:37   #76
Livthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: elektrostymulacja

Lunka88 tak nawiasem pisząc - prądem dwukierunkowym (który najczęściej jest stosowany do elektrostymulacji mięśni) nie da się poparzyć. Co innego prąd stały (jednokierunkowy). Pieczenie może być spowodowane również nietolerancją prądu (tzw. uczulenie na prąd). Poza tym więcej można by powiedzieć gdy można zobaczyć odczyn na skórze po zabiegu.
__________________
(...) What does it do to your heart
When she hangs on every word you say
And she's casting every single smile your way
What does it do to your soul
When you know that everything she needs
Is simply bein' around the air you breathe (...)
<B.Adams>
Livthien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:11   #77
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: elektrostymulacja

(napisałam tu wiadomośc do innego wątku, przez pomyłkę, a nie da się ów postu usunąć, przepraszam).
Ale skoro juz napisalam to dodam ze ja podczas pierwszych 2-3 zabiegów tez troche czułam kłócie, ale potem to było dla mnie bardzo przyjemne. Mam od niedawna znajomego niepelnosprawnego co niedlugo bedzie musial chodzic na elektrostymulacje bo jest sparalizowany, juz go 'zaprosilam' by przychodzil tam gdzie ja

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2012-08-20 o 15:15
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 13:18   #78
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Dot.: elektrostymulacja

Niestety najważniejsze będą tu ćwiczenia, ja lepsze efekty uzyskałam zapisując się i biorąc prywatnego trenera
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 00:04   #79
SWEETiHOT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: elektrostymulacja

W zeszłym roku zrobiłam sobie serię 15 zabiegów. Dodam,że jestem osobą szczupłą 163cm wzrostu, 55kg wagi. Nie chodziło mi o spadek wagi ale o fajne kształty. Po serii moje ciało wyglądało nieziemsko. Pupa bardzo mi się zaokrągliła i legginsy leżą odrazu inaczej. Na brzuszku zarysowały mi sie mięsnie ! pomimo kilku wcześniejszych fałdek. W tym roku też postanowiłam zrobic serię na wiosne. Jestem już po 3 zabiegach i czuję jak skóra nabiera sprężystości a celulit znika. Ważne jest jakiej elektrostymulacji się używa. Słyszałam ,że najskuteczniejsza jest taka z lampami na podczerwień, bo szybciej wtedy się spala. Jestem z bialegostoku a tu tylko w gołębiu mają takie cudko. Jeśli ktoś szuka jędrnego i wyrzeżbionego ciała to polecam
SWEETiHOT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 08:42   #80
Prosyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 42
Dot.: elektrostymulacja

Hej wszystkim
Ja miałam 10 zabiegów elektrostymulacji w 2011 (grupon) przed moim ślubem powiem rewelka ujędrniło ciałko ... cellulitu nie miałam (tak widocznego ) więc skupiłam się na oponce hehe i boczkach zabiegi miałam 2 razy w tygodniu w mieście obok i powiem uciążliwe było to dojeżdżanie. w zeszłym roku urodziłam córeczkę i wiadomo jak po ciąży przynajmniej u mnie pozostał brzuch i pojawił się cellulit nie mam zbyt czasu na ćwiczenia z powodu dziecka i obowiązków w domu i pracy zawodowej i postanowiłam kupić sobie takie urządzenie do domu tzw abs&core używam go już od jakichś 3 tygodni rano (w pracy) i wieczorem po godzince i powiem małe efekty już są. nie jest to oczywiście to samo co w salonie urody ale nie jest złe na początku byłam sceptyczna do takiego domowego "sprzętu"ale powoli zaczynam się przekonywać zobaczymy jak będzie dalej, zmierzyłam się w pasie zanim zaczęłam i chce sprawdzić po 2 miesiącach ale wizualnie już coś się ruszyło więc trzymajcie kciuki. troszkę się rozpisałam ale krótko mówiąc to działa i polecam hehe
Prosyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 12:26   #81
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Dot.: elektrostymulacja

Wreszcie udało mi się ustabilizować wagę, jem zdrowo i 5 razy dziennie. Reszta to dodatki do sprawy
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:58   #82
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: elektrostymulacja

Dla wszystkich niedowiarków-elektrostymulacja działa.Osobiście bardzo lubię uczucie spinania mięśni im wiecej kosmetyczka podkręci tym lepiej.Trzeba brać oczywiście sesje.W pakiecie zawsze wychodzi to taniej.Ja mam małą zniżkę w salonie bo od dawna jestem stałą klientką.Robię sobie co jakiś czas przypomnienie zeby ciało wróciło do formy.Testujcie dziewczyny na sobie bo kazda z nas reaguje indywidualnie ale ja od nie jednej osoby slyszalam pozytywne opinie.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 00:23   #83
Bobektrzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: elektrostymulacja

No raczej, że powinna działać, gdyby nie, to byłaby znaną metodą i dawno byłoby udowodnione oficjalnie, że nie działa
Bobektrzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 10:34   #84
braun00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: elektrostymulacja

Chodzę na elektrostymulację brzucha.Jedyny zabieg po którym jestem zadowolona.Mam cały brzuch w elektrodach więc pracuje jak szalony…I o to chodzi
braun00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 09:28   #85
katenga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: elektrostymulacja

Troszkę daje to efektów ale po dłuższym i regularnym stosowaniu. Takie rozwiązanie dla leniwych ale szału z tym nie ma, bo sztucznie pobudzane są mięśnie a gdy ćwiczysz pracuje cały organizm. Dla mnie to trochę oszukiwanie siebie ale co kto lubi.
katenga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:20   #86
Marma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez braun00 Pokaż wiadomość
Chodzę na elektrostymulację brzucha.Jedyny zabieg po którym jestem zadowolona.Mam cały brzuch w elektrodach więc pracuje jak szalony…I o to chodzi
Uwielbiam elektrostymulacje brzucha.Czuję jak pracują mi wszystkie mięśnie!!
Marma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 15:18   #87
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: elektrostymulacja

Właśnie zaczęłam zabawę z elektrostymulacją, ale w połączeniu z infra-shaper swan (piewszy wysiłek fizyczny od baardzo dawna, więc ledwo zeszłam z maszyny ) i rolletikiem - w sumie 1,5h w gabinecie, zobaczymy, zobaczymy...
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 14:23   #88
Gocek_lu
Przyczajenie
 
Avatar Gocek_lu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 25
Dot.: elektrostymulacja

Teraz ciekawą opcją treningu jest stymulacja EMS. Zakładasz kamizelkę i ćwiczysz jak Ci pokazuje urządzenie. 20 min i masz dość
__________________
"Zdrowie na zewnątrz zaczyna się od zdrowia wewnątrz".
Gocek_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 09:49   #89
Olaola92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: elektrostymulacja

No to jest niesamowite w tym 😃 Odkąd zaczęłam na to chodzić do swojej lokalnej siłowni w Józefosławiu, to zdecydowanie poprawiła mi się forma i siła. Jak się połączy takie treningi ze „zwykłymi” to już w ogóle efekt murowany!
Olaola92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 10:16   #90
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez Gocek_lu Pokaż wiadomość
Teraz ciekawą opcją treningu jest stymulacja EMS. Zakładasz kamizelkę i ćwiczysz jak Ci pokazuje urządzenie. 20 min i masz dość
Ktoś próbował?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-15 22:02:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.