Dołki przy pośladkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 10:51   #1
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272

Dołki przy pośladkach


Wiecie może jak zwalczyć takie dołki przy bokach pośladków? Tzn to wygląda tak że normalnie są pośladki uniesione itp, a po ich bokach taki plaskie, zadnego miesnia, mięska itp... czy mozna to jakoś sobie 'podnieść' albo wykształcić mięśnie cwiczeniami?..
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 12:10   #2
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dołki przy pośladkach

może ćwiczenia ukierunkowane na pośladki pomogą ? stosowałaś już jakieś ?
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:28   #3
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Dołki przy pośladkach

robiłam robiłam. tzn te co wyczytalam w necie i na wizazu jakies w kleku podpartym nogi do tylu, na boki, przysiady , napinanie posladkow, unoszenie bioder do gory... tylko nie iwem czy ten dołek mi się czasem nie poglębi..;/ .
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:52   #4
ZuzaKendi
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaKendi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: Dołki przy pośladkach

Nigdy o czymś takim nie słyszałam Może poradź się jakiegoś trenera/trenerki co z tym zrobić? Myślę, że to jest niezłe rozwiązanie
__________________
ZuzaKendi
ZuzaKendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 18:59   #5
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Dołki przy pośladkach

Jest to najzupelniej normalne, po prostu taka twoja budowa. Ja tez tak mam. Tj kiedys mialam bardziej teraz juz mniej. Co zrobilam? Przytylam 5 kg, z czego w duzej mierze w miesniach. Mimo tego, dalej jak napne pupe to widac te, jak to nazywasz "dziury". Ale zastanawia mnie, po co w ogole cos z tym robic Mnie jakos to nigdy nie przeszkadzalo, nikt tego nie zauwazal np na plazy. Nawet mi nie przyszlo do glowy, ze cos jest nie tak. Ot normalna pupa, mysle, ze sobie wmawiasz i wyolbrzymiasz te "dziure".
Cwiczenia zbyt wiele tu nie pomoga. Moga ujedrnic pupe, ale budowy ci drastycznie nie zmienia, no chyba ze jestes totalnie zflaczala (co jest nie mozliwe, bo dolki robia sie przy niezlych miesniach ) badz otyla. Takze cwicz, bo zawsze warto, ale na cuda nie licz. Mozesz sie zapisac na cwiczenia fitness zwane "Brzuch Uda Posladki" - (tums bums thighs) - dobre na pupe.


PS. nie maczegos takiego jak "miesko". To, co jesz ze zwierzatek ,to wlasnie glownie miesien. Ergo pisanie "nie ma miesnia i mieska" jest jak pisanie "nia ma masla i masla".
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:42   #6
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Dołki przy pośladkach

Też tak myślałam ze to moja budowa.. nie wiem, tak po prostu mi sie dziwne to wydawało;p... Ogólnie to nie podoba mi si emoja figura jabłka, chciałam jakos sie poszerzyć w pupie, czy biodrach, tylko że jak przytyje (schudlam 13 kg) to będę tyć na brzuchu, a potem dopiero tam... czytalam ze jest mozliwe (chcoiaz tez nie bardzo w to wierze), zeby tyć ale jednoczesnie cwiczyc , żeby sobie wyrzezbic i wyregulować ciało. Jak myslicie jest to mozliwe?.

/ przeszkadza mi to jak kupuje spodnie, jestem wysoka i nie dosc ze nie umiem znalesc spodni (wiekszosc zawsze z akrotka) to odstają w tych 'dołkach' i tak to sa okej, ale zas brzuszek troche sterczy i znow problem ehh.. Może wyolbrzymiam, ale jakby ktoś wiedział jak mi 'dopomoc' to chętnie poczytam .
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:57   #7
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Dołki przy pośladkach

Cytat:
Napisane przez akrolinka Pokaż wiadomość
Też tak myślałam ze to moja budowa.. nie wiem, tak po prostu mi sie dziwne to wydawało;p... Ogólnie to nie podoba mi si emoja figura jabłka, chciałam jakos sie poszerzyć w pupie, czy biodrach, tylko że jak przytyje (schudlam 13 kg) to będę tyć na brzuchu, a potem dopiero tam... czytalam ze jest mozliwe (chcoiaz tez nie bardzo w to wierze), zeby tyć ale jednoczesnie cwiczyc , żeby sobie wyrzezbic i wyregulować ciało. Jak myslicie jest to mozliwe?.

/ przeszkadza mi to jak kupuje spodnie, jestem wysoka i nie dosc ze nie umiem znalesc spodni (wiekszosc zawsze z akrotka) to odstają w tych 'dołkach' i tak to sa okej, ale zas brzuszek troche sterczy i znow problem ehh.. Może wyolbrzymiam, ale jakby ktoś wiedział jak mi 'dopomoc' to chętnie poczytam .
Mozliwe, wystarczy, ze bedziesz cwiczyc "na mase" - poszperaj w dziale fitness. Tylko nie przesadz, zeby nie wygladac jak radziecka sportsmenka ;-) Generalnie mozesz popracowac nad figura troche - skoro ci brzuszek wystaje, rob cwiczenia na brzuch. Mozesz w ogole dodac cwiczen na dolna partie ciala, jak ci sie miesnie nog troche rozrosna to tez nie zaszkodzi.
Co do spodni - coz, takie juz zycie, ze szyje sie "standardowo". Ja mam inny problem - duzy biust i obwod biustu (tez przez miesnie ) i bary (chociaz nie wiem, jak to mozliwe, bo nie wygladam niesymetrycznie czy na przypakowana) i jak kupie bluzke dopasowana w biuscie to w talii jest za luzna. I nic z tym nie zrobie, bo szyja te ciuchy tak, a nie inaczej.

No i radze ci przyzwyczaic sie do swojej budowy. Ja tez mam rodzinnie tendencje do tycia w brzuchu (kobiecy brzuch piwny - cala damska czesc rodziny tak ma). Trzymam linie, ale brzuch i tak troche wystaje, mimo, ze mam wyrobione miesnie. Taka juz moja uroda i w sumie sie z tym pogodzilam. Poza tym mam fajna figure. Ty pewnie tez, a przejmujesz sie *******ami, na ktore inni nawet nie zwracaja uwagi, spoko
Skoro masz problem ze spodniami nos wiecej spodnic - sa fasony ktore moga optycznie poszerzyc pupe jesli ci na tym zalezy
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 09:00   #8
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Dołki przy pośladkach

też jak kupuje bluzki to obcisłe w biuście a w tali latają ehh;p.. no au mnie w rodzinie wszystkie kobiety maja normalną budowe począwszy od tego że maja okrągłe bioerka do duzych piersi.. tylko ja taki wybryk natury;p.. ale dzieki za pomoc, na pewno cos zrobie, bynajmniej dlatego zeby poprawic sobie samopoczucie.
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:20   #9
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dołki przy pośladkach

a nie jest to przypadkiem sprawka mięsni - odruchowo napinasz je i z tad te wgłebienia ? być może masz mała pupę i dlatego jest to bardziej widoczne niż u innych . ile masz w obwodzie bioder ?
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:36   #10
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Dołki przy pośladkach

ja tez tak mam i nie lubie tego mam mala
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 18:38   #11
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Dołki przy pośladkach

Mam identyczny problem. Nie dość, że tyłek mały to jeszcze to
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 17:58   #12
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Dołki przy pośladkach

jeśli dobrze mierzę - w najwiekszej szerokosci pupy - 97 cm. Ale nie mam okrągłych bioder, mam takie hmm lekko kwadratowe, mam wyżej kosci miednicy usytuowane:/.
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 06:58   #13
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Dołki przy pośladkach

jest sposób- trzeba przytyć. ale ja raczej polecam zaprzestanie wmawiania sobie, że z twoimi pośladkami jest "cos nie tak".

Mi po schudnięciu i ćwiczeniach "dołki" stały sie bardziej widoczne...ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów ani nie uważałam tego za coś złego. Wprost przeciwnie. Cieszę się ze zgrabniejszej pupci.
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 09:11   #14
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Dołki przy pośladkach

tak tylko ze przy nieokrągłych biodrach naprawde niefajnie to wygląda;/..
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 10:38   #15
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Dołki przy pośladkach

Cytat:
Napisane przez akrolinka Pokaż wiadomość
Wiecie może jak zwalczyć takie dołki przy bokach pośladków? Tzn to wygląda tak że normalnie są pośladki uniesione itp, a po ich bokach taki plaskie, zadnego miesnia, mięska itp... czy mozna to jakoś sobie 'podnieść' albo wykształcić mięśnie cwiczeniami?..
Powiem tak,taka pupa to marzenie,naprawde!doleczk i robia sie z wyraznie zarysowanych,odgraniczony ch od siebie miesni posladkowych.Prawda jest taka,ze nieotluszczona pupa tak wlasnie wygladac powinna.Gdy sie przyjrzysz zdejeciom pan/panow na zawodach kulturystycznyc to zobaczysz, ze tak wlasnie maja-pieknie wyrzezbione,uniesione posladki i doleczki w miejscu stykania sie ze soba sasiadujacycych miesni.fakt ze nie czesto widuje sie taka pupe w swoim otoczeniu wynika nie z tego ze masz jakas anamalie w budowie anatomicznej,ale z tego ze wiekszosc ludzi ma poprostu tluszczowe amortyzatorki na pupce.Moim zdaniem pupa do pokochania i bycia z niej dumna
babethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:12   #16
Merlieth
Raczkowanie
 
Avatar Merlieth
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Dołki przy pośladkach

Cytat:
Napisane przez babethka Pokaż wiadomość
Powiem tak,taka pupa to marzenie,naprawde!doleczk i robia sie z wyraznie zarysowanych,odgraniczony ch od siebie miesni posladkowych.Prawda jest taka,ze nieotluszczona pupa tak wlasnie wygladac powinna.Gdy sie przyjrzysz zdejeciom pan/panow na zawodach kulturystycznyc to zobaczysz, ze tak wlasnie maja-pieknie wyrzezbione,uniesione posladki i doleczki w miejscu stykania sie ze soba sasiadujacycych miesni.fakt ze nie czesto widuje sie taka pupe w swoim otoczeniu wynika nie z tego ze masz jakas anamalie w budowie anatomicznej,ale z tego ze wiekszosc ludzi ma poprostu tluszczowe amortyzatorki na pupce.Moim zdaniem pupa do pokochania i bycia z niej dumna

TAK,TAK,TAK...I jeszcze raz tak Podpisuję się pod tym dwoma rączkami
Merlieth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 16:32   #17
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Dołki przy pośladkach

też mam takie dołeczki i kompletnie mi to nie przeszkadza. natomiast zauważyłam, że powiększają mi się gdy ćwiczę i chudnę, a robią się mniejsze, gdy przytyję i odłoży mi się tłuszczyk. jeśli chcesz się ich pozbyć chyba musisz przytyć
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.