jak ujędrnić ciało - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 07:41   #1
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954

jak ujędrnić ciało


jak widać poniżej schudłam trochę kg jednak zauwazyłam,że moja skóra trochę wisi (szczególnie po wewnętrznej stronie ud, oraz na brzuchu-między biustem a pępkiem):/ podczas odchudzania cały czas ćwiczę ćwiczenia areobowe, gimnastyke oraz jeźdzę na rowerku i stepperze.Jak myślicie może zacznę chodzić na siłownie?
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:24   #2
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Smile Dot.: jak ujędrnić ciało

Na siłownie możesz chodzić - tyle że pierwszym efektem będzie rozwój tkanki mięśniowej

Ze skórą tak się dzieje, jeżeli w krótkim czasie straci się wiele na wadze. To co może ci pomóc to ujędrniające i wysmuklające zabiegi kosmetyczne. Odpowiednie programy pozwolą ci uelastycznić i ujędrnić skórę, nie ryzykujesz przy tym, że wypracujesz sobie pokaźne mięśnie. Dla osób które szybko straciły na wadze polecam endermologię - zabieg napina skórę, ponadto działa jak drenaż limfatyczny - więc pobudza krążenie oraz wyraźnie odżywia. Jeżeli nastawiłas się już na aktywnośc fizyczną, co oczywiście ci sie chwali - lepiej będzie zamiast na siłownie iść na basen, lub zacząc uprawiać jakiś sport Dodatkowo zastosuj kremy napinające - efekt będzie super
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:45   #3
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: jak ujędrnić ciało

Tylko i wyłącznie porządny trening siłowy. Nie spowoduje przyrostu tkanki mięsniowej jeśli nie będzieszmiała dodatniego bilansu kalorycznego.
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:56   #4
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: jak ujędrnić ciało

rollmasaż
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:53   #5
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: jak ujędrnić ciało

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Na siłownie możesz chodzić - tyle że pierwszym efektem będzie rozwój tkanki mięśniowej
A dlaczego od razu rozwój tkanki miesniowej? Niekoniecznie. Na siłowni można wykonywac cwiczenia, które wcale nie rozbudowują mięśni. Ja cwicze od prawie miesiąca (bieżnia, orbitrek, rower stacjonarny, stepper + rozciąganie) i jakoś nie zauważyłam rozbudowy mieśni, a jedynie wysmuklenie i ujędrnienie ciała

Polecam też serum termoaktywne Eveline Slim 3D
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:57   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jak ujędrnić ciało

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
A dlaczego od razu rozwój tkanki miesniowej? Niekoniecznie. Na siłowni można wykonywac cwiczenia, które wcale nie rozbudowują mięśni. Ja cwicze od prawie miesiąca (bieżnia, orbitrek, rower stacjonarny, stepper + rozciąganie) i jakoś nie zauważyłam rozbudowy mieśni, a jedynie wysmuklenie i ujędrnienie ciała

Polecam też serum termoaktywne Eveline Slim 3D
Skoro robisz aeroby, to ciezko zeby byl przyrost tkanki miesniowej

Wydaje mi sie, ze dziewczyny wyzej zrozumialy pojscie na silownie = cwiczenia silowe; ja zreszta tez tak to zrozumialem.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 13:13   #7
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: jak ujędrnić ciało

Ok - dokładnie. Inaczej rozumiem pojęcie siłowni.

__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 13:49   #8
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: jak ujędrnić ciało

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Na siłownie możesz chodzić - tyle że pierwszym efektem będzie rozwój tkanki mięśniowej

Ze skórą tak się dzieje, jeżeli w krótkim czasie straci się wiele na wadze. To co może ci pomóc to ujędrniające i wysmuklające zabiegi kosmetyczne. Odpowiednie programy pozwolą ci uelastycznić i ujędrnić skórę, nie ryzykujesz przy tym, że wypracujesz sobie pokaźne mięśnie. Dla osób które szybko straciły na wadze polecam endermologię - zabieg napina skórę, ponadto działa jak drenaż limfatyczny - więc pobudza krążenie oraz wyraźnie odżywia. Jeżeli nastawiłas się już na aktywnośc fizyczną, co oczywiście ci sie chwali - lepiej będzie zamiast na siłownie iść na basen, lub zacząc uprawiać jakiś sport Dodatkowo zastosuj kremy napinające - efekt będzie super
faktycznie basen to dobry pomysł tylko niestety w moim miescie brak takiego obiektu;/ kremy stosuje ale rezultatów nie widze:/ a ten zabieg endermologia ile kosztuje? i czy przeciętny zakład kosmetyczny jest w stanie go wykonac?
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:06   #9
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: jak ujędrnić ciało

angel166 żeby mieć jędrne ciało nie da się pójsc na skróty. naprawdę dobrze Ci radzę,weź ciężary i do pracy,nic Ci lepiej nie ujędrni ciała niż intensywny trening, tylko nie żadne steppery itp
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:05   #10
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: jak ujędrnić ciało

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
faktycznie basen to dobry pomysł tylko niestety w moim miescie brak takiego obiektu;/ kremy stosuje ale rezultatów nie widze:/ a ten zabieg endermologia ile kosztuje? i czy przeciętny zakład kosmetyczny jest w stanie go wykonac?
No szkoda, że nie masz basenu - woda naprawde rewelacyjnie wysmukla ciało... Endermologia kosztuje ok 90 zł za zabieg, z tym że jeden nie wystarczy. żeby się wysmuklic potrzeba ci ok 6 zabiegów - zamie to ok 1,5 miesiąca - zabiegi wykonuje się dość często. W pakietach zazwyczaj salony dają zniżki - nawet kilkudziesięcio procentowe Co do przecieżtnego salonu - nie wiem co masz na myśli. Endermologia to dośc nowy zabieg, ale zarazme popularny. Popytaj
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 16:06   #11
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: jak ujędrnić ciało

bardzo dziękuję za informacje
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 16:19   #12
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: jak ujędrnić ciało

Sauna a potem wskoczenie to "beczki" (basen z lodowatą wodą)- potem pływanie. Ja tak robię codziennie i mam bardzo jędrne ciało.
Skoro nie masz basenu w swoim mieście, to może możesz dojeżdżać na basen- bo to na prawdę świetnie ujędrnia.

Edytowane przez My life be like
Czas edycji: 2009-07-28 o 16:21
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:39   #13
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: jak ujędrnić ciało

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Sauna a potem wskoczenie to "beczki" (basen z lodowatą wodą)- potem pływanie. Ja tak robię codziennie i mam bardzo jędrne ciało.
Skoro nie masz basenu w swoim mieście, to może możesz dojeżdżać na basen- bo to na prawdę świetnie ujędrnia.
wiem staram się tak robić ale moje fundusze mnie bardzo ograniczają:/ ja jets pogoda to korzystam z odkrytego basenu ,a narazie z wanny hehe
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 20:57   #14
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: jak ujędrnić ciało

Ostatnio też doceniłam basen,zwłaszcza że moje kolana często dawały o sobie znać przy wszelkich 'suchych' formach aktywności .Efekty są widoczne równiez jeśli chodzi o biust,który bardzo źle zniósł odchudzanie.U mnie w mieścinie za 2 godizny płace 6 zł.Żyć,nie umierac !
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:06   #15
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: jak ujędrnić ciało

Cytat:
Napisane przez Snaefridur Pokaż wiadomość
Ostatnio też doceniłam basen,zwłaszcza że moje kolana często dawały o sobie znać przy wszelkich 'suchych' formach aktywności .Efekty są widoczne równiez jeśli chodzi o biust,który bardzo źle zniósł odchudzanie.U mnie w mieścinie za 2 godizny płace 6 zł.Żyć,nie umierac !
no to pozazdościc ja planuje jechac na odkryty basen w niedziele ,bo ma być gorąco
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.