Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-22, 21:34   #61
credo
Raczkowanie
 
Avatar credo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 274
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Winky Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie ok, choæ ja do kolacji da³abym jeszcze co¶ typowo bia³kowego. Rano zjedz to, na co masz ochotê! Mam tylko nadziejê, ¿e nie jeste¶ kolejn± dziewczyn±, która z fajnej wagi odchudzi³a siê do niedowagi i teraz boi siê ka¿dego grama na plus. Kiedy skoñczy³a¶ redukcjê?
Ju¿ mi siê nie chcia³o je¶æ. Rano zjem t± owsiankê, trudno, do weekendu nic s³odkiego, skoro potrafi³am schudn±æ, potrafiê to utrzymaæ. ( Sama siebie pocieszam, co siê ze mn± dzieje! )
Redukcjê skoñczy³am dwa tygodnie temu, nie mia³am fajnej wagi, co prawda nie by³o po mnie widaæ, ¿e wa¿ê a¿ tyle, ale po prostu ¼le czu³am siê z tym, jak wygl±dam - z nogami, boczkami i brzuchem. Na twarzy i rêkach te¿ zaczyna³am siê "powiêkszaæ", wiêc musia³am to przystopowaæ. Du¿o schud³am, dlatego teraz nie chcê tego zmarnowaæ, ale te¿ nie chcê siê ograniczaæ. Potrzebujê luzu, który chyba prêdko nie przyjdzie, bo d³ugo liczy³am kalorie.
__________________
"¯ycie mo¿na prze¿yæ tylko na dwa sposoby: Tak, jakby nic nie by³o cudem albo tak, jakby cudem by³o wszystko."

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

credo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:47   #62
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 2 126
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Moja dieta- ogolna poprawa rzezby oraz sylwetki
Waga: 59 kg
Zapotrzebowanie w gramach: Na kilogram / Dzienne:
Bia³ko: 1,9/112,1
Wêglowodany: 3,8/224,2
T³uszcze: 1/59.
Energia: 1876,2 kcal.
To moje menu z niedzieli Normalnie jem od 7:15 nie jem ciagle tego samego mam zamienniki
8;00 199 kcal
100gram tunczyk w wodzie
40gram platki owsiane

10:15 omlet 430 kcal
2 jaja
15gram orzechy wloskie
15gram rodzynki
20gram platki owsiane
5ml oliwa z oliwek

11:00-1:00 silownia

13:30 274 kcal
100gram filet z bialej ryby
100gram kurczak
100gram ziemniak
60gram brokuly


16:30 368 kcal
60gram ryz brazowy
100gram watrobka drobiowa
5ml oliwa z oliwek
60gram brokuly

19:30 194 kcal
100gram tunczyk w wodzie
80gram oliwki marynowane

okolo 22;00 382 kcal
60gram makaron jajeczny
150gram serek ziarnisty

razem zjadlam 1847 kacl na 1876kcal dziennego zapotrzebowania
138% dziennego zapotrzebowania na bialko
93% ---------------------------- na weglowodany
81%----------------------------- na tluszcz


Trening miedzy 11;00 a 1;00 tak dla niedzielnego relaxu
20min orbitrek
uginanie ramion ze sztangielkami stojac
3x10
unoszenie sztangielek bokiem w gore
3x10
rozpietki w lezeniu na lawce poziomej
3x10
przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie
3x15
podciaganie na drazku w uchwycie neutralnym
3x20
pompki w podporze tylem
3x15
wypychanie ciezaru na suwnicy
3x20
prostowanie nog w siadzie
3x20
uginanie nog w lezeniu
3x20
przysiady wykroczne ze sztangielkami
3x15
skrety tulowia na maszynie
3x20
30min rowerek
zabulek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:50   #63
kinga9650
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

.
kinga9650 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:54   #64
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 2 126
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;25901009]Dziêkujê Dodam do kolacji w takim razie 1/2 serka wiejskiego, a drug± po³ówkê zjem razem z twaro¿kiem na podwieczorek. Bêdzie w sumie 1/3 twarogu + 1/2 wie¶niaka i jakie¶ warzywa. Jak bêdê g³odna to kromkê razowca. Czy lepiej jajko i ca³ego wie¶niaka na podwieczorek?[/QUOTE]

ja nie wiem il gram masz w pudelku
Dobrze jest zjesc okol 150 gram twarozku na raz
Ten wiesniak to serek ziarnisty tak???
Serek ziarnisty Light 150 gram :
152kcal
18 gram bialka
4 gram ww
6 gram tluszczu
ma niewiele luszczu i wegli, bo tego na noc ne potrzebujesz, za to dosyc bogaty w bialko.
Wrzucilam Ci moja rozpiske , oczywiscie zmieniam posilki
zabulek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:09   #65
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3 891
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie wiem il gram masz w pudelku
Dobrze jest zjesc okol 150 gram twarozku na raz
Ten wiesniak to serek ziarnisty tak???
Serek ziarnisty Light 150 gram :
152kcal
18 gram bialka
4 gram ww
6 gram tluszczu
ma niewiele luszczu i wegli, bo tego na noc ne potrzebujesz, za to dosyc bogaty w bialko.
Wrzucilam Ci moja rozpiske , oczywiscie zmieniam posilki
W serku wiejskim (to ten ziarnisty chyba) jest 200g, a w twaro¿ku nie mam pojêcia, co¶ ponad 300.

Podziwiam Ciê, ¿e trzymasz siê takiego jad³ospisu, ja bym nie da³a rady Gratulujê silnej woli!

Edytowane przez 97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Czas edycji: 2011-03-22 o 22:14
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:47   #66
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 2 126
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

ten jadlospis zrobil cuda z moim brzuchem w 8 tygodni, wiec warto
A poza tym jest pysznie
Teraz urozmaicam sobie 3 i 4 posilek, zeby nie jesc tradycyjnie - porcja ryzu, piers i warzywa heh
Ostatnio do ugotowanego ryzu basmatti dodalam:
podsmarzona na oliwie z oliwek cebule+czerwona papryke+ryba (haddock wedzony);-) Dodalam suszone pomidory i troche koncentratu pomidorowego dla koloru Bylo zajefajne, hadock zabil smak ryzu, ktory troche mi ostatnio zbrzydl. Polecam!!!
Fajne sa tez pulpeciki warzywne z ryzem i mielonym z indyka. Sprawdzaja sie jak nie mozesz zjesc normalnie przy stole- w moim rzypadku czasem jem w samochodzie, wiec trudno zjesc ryz+mieso+warzywa.......w tedy mam w torbce taki posilek, tylko, ze w klopsie
zabulek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:48   #67
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3 891
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Poka¿ wiadomo¶æ
ten jadlospis zrobil cuda z moim brzuchem w 8 tygodni, wiec warto
A poza tym jest pysznie
Teraz urozmaicam sobie 3 i 4 posilek, zeby nie jesc tradycyjnie - porcja ryzu, piers i warzywa heh
Ostatnio do ugotowanego ryzu basmatti dodalam:
podsmarzona na oliwie z oliwek cebule+czerwona papryke+ryba (haddock wedzony);-) Dodalam suszone pomidory i troche koncentratu pomidorowego dla koloru Bylo zajefajne, hadock zabil smak ryzu, ktory troche mi ostatnio zbrzydl. Polecam!!!
Fajne sa tez pulpeciki warzywne z ryzem i mielonym z indyka. Sprawdzaja sie jak nie mozesz zjesc normalnie przy stole- w moim rzypadku czasem jem w samochodzie, wiec trudno zjesc ryz+mieso+warzywa.......w tedy mam w torbce taki posilek, tylko, ze w klopsie
Podrzucê kilka propozycji mamie, poniewa¿ ja sama nie gotujê, nie wyrobi³abym siê w ¿yciu. Dziêki za wszelkie propozycje, przydadz± siê
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 23:17   #68
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 2 126
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;25902748]Podrzucê kilka propozycji mamie, poniewa¿ ja sama nie gotujê, nie wyrobi³abym siê w ¿yciu. Dziêki za wszelkie propozycje, przydadz± siê [/QUOTE]

Nie ma sprawy
powodzenia i wytrwalosci zycze

P.s moze Twoja mama i dla mnie by ugotowala Ja gotuje 2 obiady- jeden dla dzieci i mojej mamy, a drugi dla mnie i meza (on tez modelje brzuch)
zabulek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 07:02   #69
Ondine_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

utrzymanie

¶niadanie: owsianka [5 ³y¿ek p³atków owsianych górskich] na mleku 2% z cynamonem i dodatkami [gar¶æ laskowych, gar¶æ migda³ów, gar¶æ rodzynek i gar¶æ otrêbów granulowanych], banan, kawa 3in1
drugie ¶niadanie: jogurt pitny probiotyk, kanapka [dwie kromki chleba ¿ytniego, margaryna, sa³ata, ogórek kiszony, gouda z pieprzem, pomidor, polêdwica sopocka], nektarynka
obiad: standardowo warzywa sma¿one na oliwie z oliwek z przyprawami i niestandardowo krokiet z kapust± i grzybami
podwieczorek: danio z gar¶ci± mieszanki studenckiej, chyba kilka pierniczków [bo le¿± w kuchni i kusz± ], mandarynka, herbata z cynamonem, miodem i cytryn±
kolacja: wie¶niak, filet z wêdzonej makreli, ogórek kiszony

jak to mo¿liwe, ¿e na wadze 0,5 mniej?
mi³ego dnia, laski.

Ondine_16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:23   #70
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomo¶ci: 9 061
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Poka¿ wiadomo¶æ
ok, to ja wyprubujê t± wodê zamiast kawy... bo Ona ju¿ nie dzia³a...
a szkoda, ju¿ my¶la³am ¿e mam swój z³oty ¶rodek na codziennie posiedzenia


mam nadzieje ¿e mi to siedzi w kiszkach, bo to jest nienormalne ¿eby po 2dniach jedzenia troche wiêcej mi przyby³o z nawi±zk±
chocia¿ w sumie, u mnie jest wszystko mo¿liwe, ale co tam, nie poddajemy siê dziêki Tynusiu nawet nie wiesz jak mnie pocieszy³a¶! je¶li te¿ mia³a¶ tak... to s±dze ¿e jest tak tamo w moim przypadku nie bêdê siê do³owaæ tylko poczekam...

pozytywna
ja nawet jak siê nie za³atwiam tydzieñ to wage mam tak± sam±, i kompletnie nie wiem o co chodzi.
moja imaginacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:48   #71
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 3 988
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Poka¿ wiadomo¶æ
Hej nawet nie zauwa¿y³am, ¿e ju¿ nowy w±tek ^^ piêknych jad³ospisów dla wszystkich dzisiejsze R z pro¶b± o ocenê i jutrzejsze tak¿e, choæ zwykle staram siê nie planowac do przodu - pewnie co¶ siê pozmienia

I owsianka z jab³kiem, cynamonem i miodem (5³y¿ek p³atków i ³y¿ka otr±b pszennych)
II dwie kromki razowca z domowym pasztetem, kawa z mlekiem
III ok.80 g makaronu pe³noziarnistego rurki z drobiowym miêsem mielonym, sosem pomidorowym (koncentrat rozpuszczony i zagotowany z wod± z przyprawami) i plasterkiem odt³uszczonego sera ¿ó³tego
IV jogurt naturalny, spora gar¶æ s³onecznika
V jajecznica z 2 jajek na ma¶le, kapusta kiszona

i jutrzejszy

I placki bananowe
II grahamka z mas³em, wêdlin± drobiow± babci i musztard±, jab³ko
III mieszanka warzyw chiñskich na patelniê, br±zowy ry¿ (pó³ torebki), filet z indyka
IV serek wiejski z jajkiem na twardo
V filet z makreli opiekany, ogórek b±d¼ inne warzywo

proszê o ocenê
mo¿e kto¶ oceniæ ?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chcia³am zawsze mieæ..
Sunday Rose jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 09:00   #72
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

sub.
olik187 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:26   #73
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Poka¿ wiadomo¶æ
ok, to ja wyprubujê t± wodê zamiast kawy... bo Ona ju¿ nie dzia³a...
a szkoda, ju¿ my¶la³am ¿e mam swój z³oty ¶rodek na codziennie posiedzenia


mam nadzieje ¿e mi to siedzi w kiszkach, bo to jest nienormalne ¿eby po 2dniach jedzenia troche wiêcej mi przyby³o z nawi±zk±
chocia¿ w sumie, u mnie jest wszystko mo¿liwe, ale co tam, nie poddajemy siê dziêki Tynusiu nawet nie wiesz jak mnie pocieszy³a¶! je¶li te¿ mia³a¶ tak... to s±dze ¿e jest tak tamo w moim przypadku nie bêdê siê do³owaæ tylko poczekam...

pozytywna
nie wiem juz czy jestes na R czu U, powiem ci co mog³oby by [pomóc :
-pij wiecej wody, jednoczesnie ograniczaj±c ilo¶c herbaty (niewazne czy to zielona czerwona czarna czy bia³a - wysusza), 1 kawe mo¿esz zostawic 9mo¿e ruszy hehe ale nie wiecej),
- kefir naturalny jogurt naturalny - sporo, mo¿ebyc tez ma¶lanka, alboactivia najlepiej do picia (zaraz zapewne ktos mnie ochrzani ¿e actwia to cukry, alehmm czasami rusza jelita i wiele osób powierdzic to mo¿e),
- ciep³a przegotowana woda z miodem i cytryn±
- zupa ogórkowa, z kapusty kiszonej , barszcz czerwony 9najlepiej czysty chodzi o sok burakowy)
- ogó³em ogórki i kapusta kiszona
- zminiejszyc nieco ilo¶c b³onnika
- sok pomarañczowy (?)

wiem,ze na tym watku niedopiszczalne sa takie pomys³y...jednak zrobi³aby jakis dzien oczyszczajacy tzn pi³a wode, jakis sok, kefir, takie p³ynne rzeczy, nikt od tego nie umrze, metabolizm przez jeden dzien siê specjalnie nie zmieni, a moze przyniesæ ulge , chodzenie z zapachanym jelitem to naprawde nic fajnego
czasami tez zjedzenie czegos t³ustego daje poslizg..hehe i wypróznienie jest duzo ³atwiejsze

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Poka¿ wiadomo¶æ
ja nawet jak siê nie za³atwiam tydzieñ to wage mam tak± sam±, i kompletnie nie wiem o co chodzi.
nie mnie oceniac i nie mam zamiaru, ale mo¿e za ma³o jesz ? wiesz hmm czyms wyprózniac sie trzeba...
ekstradyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:44   #74
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomo¶ci: 9 061
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem juz czy jestes na R czu U, powiem ci co mog³oby by [pomóc :
-pij wiecej wody, jednoczesnie ograniczaj±c ilo¶c herbaty (niewazne czy to zielona czerwona czarna czy bia³a - wysusza), 1 kawe mo¿esz zostawic 9mo¿e ruszy hehe ale nie wiecej),
- kefir naturalny jogurt naturalny - sporo, mo¿ebyc tez ma¶lanka, alboactivia najlepiej do picia (zaraz zapewne ktos mnie ochrzani ¿e actwia to cukry, alehmm czasami rusza jelita i wiele osób powierdzic to mo¿e),
- ciep³a przegotowana woda z miodem i cytryn±
- zupa ogórkowa, z kapusty kiszonej , barszcz czerwony 9najlepiej czysty chodzi o sok burakowy)
- ogó³em ogórki i kapusta kiszona
- zminiejszyc nieco ilo¶c b³onnika
- sok pomarañczowy (?)

wiem,ze na tym watku niedopiszczalne sa takie pomys³y...jednak zrobi³aby jakis dzien oczyszczajacy tzn pi³a wode, jakis sok, kefir, takie p³ynne rzeczy, nikt od tego nie umrze, metabolizm przez jeden dzien siê specjalnie nie zmieni, a moze przyniesæ ulge , chodzenie z zapachanym jelitem to naprawde nic fajnego
czasami tez zjedzenie czegos t³ustego daje poslizg..hehe i wypróznienie jest duzo ³atwiejsze

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



nie mnie oceniac i nie mam zamiaru, ale mo¿e za ma³o jesz ? wiesz hmm czyms wyprózniac sie trzeba...
raczej nie trafi³a¶, kalorycznie jem podobnie do zielonej zabci.
mi kiedy¶ siê zdarzy³o za³atwiæ jak zjad³am 'zakazane' produkty wlasnie- tlusty obiad, pierogi z bia³ej m±ki, paczka ciastek. zawsze warto siê te¿ wybraæ na badania, bo to mo¿e byæ co¶ powa¿niejszego
ja miewam straszne problemy z zaparciami, ostatnio uda³o mi siê za³atwiæ jak wypi³am butelkê wody górska natura active
dobrze dzia³a ponoæ na czczo kawa+papieros, ale wiadomo.
dora¼nie mo¿na zastosowaæ czopki, albo senes; mo¿na tez zrobic lewatywê... a pó¼niej zdrowo je¶æ, rano woda z cytryn±, siemiê lniane na kanapki, albo zaparzone (ja osobi¶cie wolê na kanapki dosypywaæ)

Edytowane przez moja imaginacja
Czas edycji: 2011-03-23 o 13:51
moja imaginacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:05   #75
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Poka¿ wiadomo¶æ
raczej nie trafi³a¶, kalorycznie jem podobnie do zielonej zabci.
mi kiedy¶ siê zdarzy³o za³atwiæ jak zjad³am 'zakazane' produkty wlasnie- tlusty obiad, pierogi z bia³ej m±ki, paczka ciastek. zawsze warto siê te¿ wybraæ na badania, bo to mo¿e byæ co¶ powa¿niejszego
ja miewam straszne problemy z zaparciami, ostatnio uda³o mi siê za³atwiæ jak wypi³am butelkê wody górska natura active
dobrze dzia³a ponoæ na czczo kawa+papieros, ale wiadomo.
dora¼nie mo¿na zastosowaæ czopki, albo senes; mo¿na tez zrobic lewatywê... a pó¼niej zdrowo je¶æ, rano woda z cytryn±, siemiê lniane na kanapki, albo zaparzone (ja osobi¶cie wolê na kanapki dosypywaæ)

tak palne³am, - nie wiem, nie wnikam
ale to jest fakt, po t³utym czasem hmm czysci hha

ja ogó³em polecam kefir jogurt maslanke naturalne, duzo wody, ma³o herbaty, ma³o kawy (1 sztuka dziennie staraczy), herbaty wysuszaja ponoc jelita
i w³asnie jak kto duzo b³onnika je,to musi pic duzo wody, warto je¶c owoce warzywa i upy, które w³asnie duzo tej wody w obie maj±

a paperos plus kawa, dzia³a owszem ale jak ktos przyzyczajony to niekoniecznie, ja to na³óg od wileu wielu lat, na moich jelitch to wrazenia nie robi hehe, (oczywiscie zdrowe to nie jest , nie polecam, pize jak jest)
ekstradyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:22   #76
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dzisiejsze P

S. 2 du¿e kromki chleba razowego (70g)
jedna z mas³em, sa³at±, plasterkiem sera ¿ó³tego i plasterkiem pomidora
druga z mas³em i czubata ³y¿aczk± d¿emu
2S. kanapka z³o¿ona z 2 kromek chleba razowego (70g) z mas³em sa³at±, szynka z indyka i plasterkami ogórka
O. Du¿a miska zupy warzywnej i jeden bardzo du¿y go³±bek (nie za du¿o ?)
P. jogurt owocowy
K. 2 kanapki albo 5 pierogów (jescze nie wiem)

I jak dzisiaj ?? Wlasnie jestem juz godzine po obiadku i strasznie boli mnie brzuch... strasznie sie objad³am (
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:28   #77
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomo¶ci: 9 061
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Poka¿ wiadomo¶æ
tak palne³am, - nie wiem, nie wnikam
ale to jest fakt, po t³utym czasem hmm czysci hha

ja ogó³em polecam kefir jogurt maslanke naturalne, duzo wody, ma³o herbaty, ma³o kawy (1 sztuka dziennie staraczy), herbaty wysuszaja ponoc jelita
i w³asnie jak kto duzo b³onnika je,to musi pic duzo wody, warto je¶c owoce warzywa i upy, które w³asnie duzo tej wody w obie maj±

a paperos plus kawa, dzia³a owszem ale jak ktos przyzyczajony to niekoniecznie, ja to na³óg od wileu wielu lat, na moich jelitch to wrazenia nie robi hehe, (oczywiscie zdrowe to nie jest , nie polecam, pize jak jest)
no to tak samo jak kto¶ od d³u¿szego czasu stosujê activie, czy nawet przyk³ad z herbatami przeczyszczaj±cymi - kiedy¶ dzia³alo, teraz nie
moja imaginacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:42   #78
Ondine_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Agashia Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze P ekhem.

S. 2 du¿e kromki chleba razowego (70g) ok.
jedna z mas³em, sa³at±, plasterkiem sera ¿ó³tego i plasterkiem pomidora
druga z mas³em i czubata ³y¿eczk± d¿emu ok.
ale ogólnie za ma³o. doda³abym kakao, owoc i jogurt.
2S. kanapka z³o¿ona z 2 kromek chleba razowego (70g) z mas³em sa³at±, szynka z indyka i plasterkami ogórka znowu jaki¶ owoc i mo¿e jogurt pitny?
O. Du¿a miska zupy warzywnej i jeden bardzo du¿y go³±bek (nie za du¿o?) nie, nie za du¿o. ziemniak do drugiego dania? nie lubisz sosów? zawsze to trochê wiêcej kcal.
P. jogurt owocowy jogurt (ale nie 125g) z orzechami, rodzynkami, ¿urawin± - ok. sam jogurt to du¿o za ma³o.
K. 2 kanapki albo 5 pierogów (jeszcze nie wiem) jak kanapki, to z serkiem homo albo wie¶niakiem + oczywi¶cie warzywa na chlebek. kakao? herbata z cukrem/miodem i cytryn±?

I jak dzisiaj? W³a¶nie jestem ju¿ godzinê po obiadku i strasznie boli mnie brzuch... strasznie siê objad³am
ojej, co Ty nie powiesz? nadal maleñko. nie nakrêcaj siê lepiej z tym bólem, bo zaraz stwierdzisz, ¿e nie masz miejsca na podwieczorek i kolacjê. do porcji siê przyzwyczaisz. nie b±d¼ jedn± z tych, które wiecznie oszukuj± (siebie? nas?), ¿e staraj± siê przytyæ, a tak na serio przed tym dr¿± i wzbraniaj± siê rêkoma i nogami. ja te¿ ba³am siê przez jaki¶ czas przytycia (nie by³am na p) i wiem, ¿e jedyny sposób to po prostu zacz±æ je¶æ i oswajaæ powoli z tym psychikê, a nie siê wiecznie z sob± pie¶ciæ.

bêdzie dobrze.

z t± kaw± na czczo lepiej nie przeginaæ, bo podra¿nia ¿o³±dek. chyba ¿e z mlekiem. sama activia raczej nie dzia³a na zaparcia. równie dobrze mo¿ecie wypiæ jakikolwiek jogurt ze ¶liwk± (tañszy :-P), która dobrze wp³ywa na pracê jelit. w³a¶nie, ¿abcia, a próbowa³a¶ zalaæ wieczorem suszone ¶liwki kalifornijskie i wypiæ to rano?

Edytowane przez Ondine_16
Czas edycji: 2011-03-23 o 14:48
Ondine_16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:52   #79
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Ondine_16 dziekuje slicznie ;*
ja mam nadal strach zeby nie przesadzic, chce walczyc z choroba ale to naprawde trudne. A co do jadlospisu to jest chyba lepiej niz wczesniej... bardzo ciezko mi jest a zwlaszcza psychicznie ((
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 15:14   #80
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Poka¿ wiadomo¶æ
no to tak samo jak kto¶ od d³u¿szego czasu stosujê activie, czy nawet przyk³ad z herbatami przeczyszczaj±cymi - kiedy¶ dzia³alo, teraz nie

oj ale herbaty przeczyszczajace to uzaleznija jelita, bo po kaims czasie powoduja zanik ruchurobaczkowego, a hmm activia kefir jogurt 9tak jak i bakterie w tabletkach kupowanych w aptece) przywracaja flore jelitow± - eneralnie np na poc¿atku po jogurcie.kfeirez i kawie mozesz miec biegunke, a jak organizm przyzwyczaji sie do tych kefirów/activi to juz jej nie bedzie, ale to nie znczy ¿e activia czykefir cos niszczy - pomaga
wiadomo activia itp jest to pewien wymys³ marketingowy, ktory kosztuje wiecej, jest mocno reklamowany
mimo, ¿e jogurt ten zawiera cukry,nie jest z³y, po prostu zqiwera korzystne bakterie, które zawiera np równiez kefir..nie wiem jakie dok³adnie sa rózice bo trzeba byæ chemikiem albo bio-technologiem lub pracowac przy produkcji w frmie danone hehe..¿eby znac ca³a prawdê

¶rodki przeczyszczajace niszcza kosmki jelitowe, natomiast activia, i wszelkie brasczyzki kapusta kiszona czy suszone sliwki tego nieroia
ponadto herbtaki typu figura (te przeczyszczajaca) wyp³ukuja minera³y, prowadza do zaburzen godpodarki eketrolitowej, odwadniaja w efekcie pozbawiaja organizmu niedzy innymi waznego potasu magnezu czy wapnia, a np actiwia tego nie robi, nawet dostarcza jakies tam ilosci tych pierwiastków 9jak kazdy jogurt, a najbardziej naturalny)

przepraszam za b³edy, mam k³opoty z klawiatur±
bilansem zysków i start metody tzw.naturalne sa du¿o lepsze i korzystniejsze niz ¶rodki chemiczne lub zio³owe a apteki
ekstradyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:15   #81
cordellia
Zadomowienie
 
Avatar cordellia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 064
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Agashia Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze P
P? chyba sobie ¿artujesz. ja na utrzymaniu jem wiêcej.. s³uchaj, twoja waga jest niska, zacznij JE¦Æ, porz±dnie, bo potem bêdzie za pó¼no.
__________________

november smoke and your toes go numb
a new colour on the globe
it goes from white to red
a little voice in my head says oh oh oh

blogujê sobie
cordellia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:17   #82
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Moja dzisiejsza ... trochu dziwna redukcja

R

I ¶niadanie : jajecznica + kawa³ki ogórka i ma³a kromeczka ciemnego chleba z mas³em + kawa z mlekiem i s³odzikiem (1)

II ¦niadanie : Ciemna bu³ka z serkiem topionym , szynka i ogórkiem + jab³ko

Obiad : Ma³a miseczka bryndzy z pomidorem i cebula + 2 jajka na twardo i pare gryzów ciemnej kromki

I Kolacja pewnie bêdzie wie¶niak

I woda caly czas. Póki co idzie 3 tydzien i 3 kg polecialo wiec chyba jest OK.
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkuj± sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:21   #83
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomo¶ci: 9 061
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Poka¿ wiadomo¶æ
oj ale herbaty przeczyszczajace to uzaleznija jelita, bo po kaims czasie powoduja zanik ruchurobaczkowego, a hmm activia kefir jogurt 9tak jak i bakterie w tabletkach kupowanych w aptece) przywracaja flore jelitow± - eneralnie np na poc¿atku po jogurcie.kfeirez i kawie mozesz miec biegunke, a jak organizm przyzwyczaji sie do tych kefirów/activi to juz jej nie bedzie, ale to nie znczy ¿e activia czykefir cos niszczy - pomaga
wiadomo activia itp jest to pewien wymys³ marketingowy, ktory kosztuje wiecej, jest mocno reklamowany
mimo, ¿e jogurt ten zawiera cukry,nie jest z³y, po prostu zqiwera korzystne bakterie, które zawiera np równiez kefir..nie wiem jakie dok³adnie sa rózice bo trzeba byæ chemikiem albo bio-technologiem lub pracowac przy produkcji w frmie danone hehe..¿eby znac ca³a prawdê

¶rodki przeczyszczajace niszcza kosmki jelitowe, natomiast activia, i wszelkie brasczyzki kapusta kiszona czy suszone sliwki tego nieroia
ponadto herbtaki typu figura (te przeczyszczajaca) wyp³ukuja minera³y, prowadza do zaburzen godpodarki eketrolitowej, odwadniaja w efekcie pozbawiaja organizmu niedzy innymi waznego potasu magnezu czy wapnia, a np actiwia tego nie robi, nawet dostarcza jakies tam ilosci tych pierwiastków 9jak kazdy jogurt, a najbardziej naturalny)

przepraszam za b³edy, mam k³opoty z klawiatur±
bilansem zysków i start metody tzw.naturalne sa du¿o lepsze i korzystniejsze niz ¶rodki chemiczne lub zio³owe a apteki
wiem, wiem, taki przyk³ad tylko da³am, bo jednak i po d³u¿szym stosowaniu herbatek i jogurtów przestaj± one dzia³aæ, albo trzeba zje¶æ wiêcej jogurtów albo wypiæ opakowanie herbaty:P przed piciem herbatek "oczyszczaj±cych" jak i senesu przestrzegam, bo sama sobie nie¼le rozwali³am jelita tym g..nem...
moja imaginacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:36   #84
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie wiem il gram masz w pudelku
Dobrze jest zjesc okol 150 gram twarozku na raz
Ten wiesniak to serek ziarnisty tak???
Serek ziarnisty Light 150 gram :
152kcal
18 gram bialka
4 gram ww
6 gram tluszczu
ma niewiele luszczu i wegli, bo tego na noc ne potrzebujesz, za to dosyc bogaty w bialko.
Wrzucilam Ci moja rozpiske , oczywiscie zmieniam posilki
chcia³abym Cie zapytaæ, gdzie w necie sa takie przeliczniki ile bia³ak/wegli/t³usczy powinno sie je¶c czy te¿ na R czy U
p.ds. wtrakcie odchudzania (kiepskiego) moja mama, brejdak w trakcie "tracenia brzuszka), bo wychodzi studenckie piwko i kotlety smazone, a ja na U tez bym chcia³a to wiedzieæ aby jako¶ sie lepiej zbilansowaæ

---------- Dopisano o 02:36 ---------- Poprzedni post napisano o 02:35 ----------

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Poka¿ wiadomo¶æ
wiem, wiem, taki przyk³ad tylko da³am, bo jednak i po d³u¿szym stosowaniu herbatek i jogurtów przestaj± one dzia³aæ, albo trzeba zje¶æ wiêcej jogurtów albo wypiæ opakowanie herbaty:P przed piciem herbatek "oczyszczaj±cych" jak i senesu przestrzegam, bo sama sobie nie¼le rozwali³am jelita tym g..nem...

ja tez pare lat temu..wiêc wiem co to za bó³ hehe
ekstradyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:36   #85
skomplikowana_18
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 359
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

juz IV, jak to szybko leci ostatnio moje jadlospisy byly pomijane, ale mam nadzieje, ze wraz z nowym watkiem to sie zmieni Postaram sie wieczorem wstawic. Mam tez takie pytanko. Chodzi o to, ze 2x w tygodniu mam te cwiczenia: we wtorki joge 1,5 h, a w srody pilates 1 h. I jak to jest z posilkami przed i po, bo to podobno ma duze znaczenie? Wiem, ze chlopaki jak chca nabrac masy i miesni ^^ to jedza okreslone posilki i te przed i po ich treningu musza byc odpowiednio skomponowane. Zalezy mi na tym, by mi sie ladnie cialo ksztaltowalo wraz z kilogramami przybywajacymi, juz ponad 6 kg. No i jak to jest np. z silownia? Albo znacie jakies cwiczenia na miesnie? I np. wczoraj obiad jadlam kolo 14, podwieczorek przed 17, a juz o 17:30 mialam joge i wiem, ze tak w ogole takie rozciaganie powinno byc z pustym zoladkiem, by sie jedzenie nie cofalo, no ale ja sobie na to pozwolic nie moge. Dzis z kolei obiad dopiero kolo 15 jadlam, wiec do podwieczorku krotka przerwa bedzie-ok 1,5 h.. (ok 17) a o 18 pilates. I wlasnie: - co powinnam jesc w ramach podwieczorku przed cwiczeniami? (oni zawsze jakis ryz-wegle z bialkiem? to co sie zje ma wplyw na ksztaltowanie sie miesni poprzez cwiczenia?) - i jaka kolacja po? wegle i bialko? np. 3 kromki razowca ze 150g twarogu i plastrami poledwicy- to ze wczoraj. ? dodam, ze moj podw. to np. budyn ze slonecznikiem, pestkami dyni, suszonymi morelami, gorzka czekolada itd. mozna tak objedzonym cwiczyc? teraz jeszcze po obiedzie mnie trzyma, a zaraz podwieczorek wciskac? albo moze nic,a kolacje zwiekszyc? sorki za OT ,ale to dla mnie wazne, czekam na odpowiedzi
skomplikowana_18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:46   #86
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez cordellia Poka¿ wiadomo¶æ
P? chyba sobie ¿artujesz. ja na utrzymaniu jem wiêcej.. s³uchaj, twoja waga jest niska, zacznij JE¦Æ, porz±dnie, bo potem bêdzie za pó¼no.
Ja sie naprawde staram... jednak jeszcze mnie to wszystko przeraza ale walcze z tym... jest mi trudno ( dzisiaj ciezko psychicznie

wieczorem postaram sie wstawic moje P na jutro do ocenki zebym mogla ewentualnie cos dodac... i co dam rade to zjesc
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:57   #87
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 855
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

U z wczoraj:

1. 3 kromki chleba z mas³em, 2 du¿e wiejskie jaja, trochê sa³aty, pomidor
2. jab³ko, banan, serek homo, po du¿ej gar¶æ: laskowych, migda³ów i big rodzynek, kawa roz. z mlekiem i inka z mlekiem
3. kasza gryczana, 3 kiszone ogórasy, w±tróbka z indyka.sporo.
4. serek wiejski 200g+2 pomidorki, porz±dna gar¶æ pestek dyni, 2 ³y¿ki s³onecznika
5. owsianka( 6 ³y¿.p³atków,2 ³y¿,otrêbów,gar¶æ big rodzynek na mleku 3,2% ok. 400ml), kawa inka z mlekiem
po kolacji: kefir 250ml
i leki
do oceny
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:03   #88
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Uuu.
1¶n
- owsianka, pó³ kubka mleka, piêæ ³y¿ek p³atków owsianych i ¿ytnich, otrêby owsiane, p³atki migda³owe, orzechy, suszone morele, ¿urawina, rodzynki, pestki dyni, s³onecznika, sezam.
2¶n - dwa jajka na twardo z majonezem, 1,5 kromki pe³noziarnistego z pesto, mozarell± i pomidorem.
3 ¶n - malutki kawa³ek ciasta z bakaliami, 6 kostek bia³ej czkolady.
obiad - pe³noziarniste spaghetti z oliw±, czosnkiem, krewetkami, przyprawami.
podwieczorek -
150 g twaro¿ku z miodem
kolacja - makrela w pomidorach 125 g.

Edytowane przez pozytywna-wariatka
Czas edycji: 2011-03-23 o 17:09
pozytywna-wariatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:12   #89
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 778
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

dziewczyny jestem Wam ogromnie wdziêczna!!
Przesta³am je¶æ jogurt nat. bo Dukanie...jak jem to bardzo niewiele... tyle ¿e np. jak zjem 330g jogurt, to niesety jest sporo wêgli...a ja jestem g³odna, wogólnie mnie taka ilo¶æ nie syci!! ja ogólnie mam problem z tym, ca³y cza chodzê g³odna, choæbym zjad³a s³oik kapuchy i pó³ worka kaszy oraz miêso, i tak mnie troche ssie... ale nic, nie burczy wiêc ok
a co do waszych rad (jeste¶cie dla mnie meeega pomoc±! jaby nie wy, ju¿ bym sta³a w kolejce po tabletki/herbatki przeczyszczaj±ce... )
wiêc tak;
-rano na czczo pó³ szklanki przegotowanej gor±cej wody z sokiem z po³owy cytryny i po³ow± ³y¿ki miodu-czy daæ ca³±?
-potem mocna czarna kawa
-staram siê je¶æ owsiankê z suszonymi ¶liwkami/¶wie¿ym jab³kiem i cynamonem/ ¿urawin± i na mleku lub ze 150g jogo nat.
-odstawiê na kilka dni herbaty typu.saga,liptiny itp (których pi³am nieraz z 10torebek dziennie!!!)
-jem do owsianki otrêby owsiane i czasem pszenne dzi¶ kupi³am ¿ytnie
-mama dzi¶ siê ulitowa³a, jak jej wczoraj pokaza³am brzuch
i kupi³a mi koper w³oski,espumisan,oraz to-> http://www.domzdrowia.pl/84946,laxin...zek-100-g.html
pani powiedzia³a w aptece ¿e skuteczne i nie rozleniwia jelit.
Kaza³a braæ dwie ³y¿eczki na wieczór i popiæ szklan± wody..
Proszê,, je¶li siê która¶ zna na tych specyfikach, mo¿e mi powiedzieæ czy to stosowaæ? kosztowa³o trochê, a ja baardzo cierpiê.
a noi pijê ten koper w³oski/3torebki czerwonej herbaty i postaram siê bez tych owocowych ze 3dni.. mo¿e akurat??
aa i mam pytanie co do rodzynek czy moreli i innych suszków..
Bo ¶liwki s± dobre w³a¶nie na pracê jelit, a ¿urawina na nerki? tak s³ysza³am wiêc proszê siê nie ¶miaæ ze mne jak bzdury gadam..
a np, rodzynki itp. w czym s± potrzebne w diecie??
nak samo orzechy, oprócz t³uszczów, wp³ywaj± np. na przemianê materii, a mo¿e w³a¶nie na trwienie?? ja siê na tym nie znam wiêc pytam na tym forum,mo¿e odezwie siê jaki¶ dietetyk??
wed³ug rady mojej imaginacji zjem dzi¶ ca³± makrelê wêdzon±, wiêc mam nadzieje ¿e da po¶lizg

jeszcze rad dziêkiii pozdrawiam
__________________
"Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±. "
¶w. Augustyn


zarêczona 30.03.2012
mama maleñkiego Mi³oszka 17.07.2012
nied³ugo ¿ona
nied³ugo matura
wygra³am swoje ¿ycie !
zielona_zabcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:33   #90
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

u

  1. jajko na miêkko, kromka razowca z twarogiem i szynka wiejsk±, plaster pomidora
  2. jab³ko + grahamka z mas³em, indykiem, chrzanem, majonezem
  3. jogurt naturalny, jasna bu³ka z szynk±
  4. pier¶ kurczaka ( mnóstwo chili), sma¿ona na oleju + micha surówki jasnej


1 posi³ek ok.6.50..
wpadnie mo¿e jeszcze kawa³ek makreli....


i jak?
Irish lady 28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.