wypieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 11:06   #1
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28

wypieki


Hej dziewczyny ! Mam taki problem a zarazem pytanie. W okresie jesienno/ zimowym mam problem ze skórą twarzy. A mianowicie pracuję w pomieszczeniu gdzie jest zimą dość chłodno (15,16),a gdy przychodzę do domu temperatura siega 25 stopni. Od razu gdy wchodzę do cieplejszego pomieszczenia na twarzy pojawiąją mi się mega wypieki na które nic nie da rady poradzić :/ Utrzymują mi się tak do końca dnia, nie wygląda to estetycznie, gdy np chcę się gdzieś wybrać. Moje pytanie : może macie jakieś sposoby na tego typu problem ? Może powinna używać jakiegoś kremu ochronnego ? Uprzedzam pytanie, że szukałam takiego kremu na moją tłustą skórę, który by chronił ją zimną,a jednocześnie zmatowił. jednak nie znalazlam nic konkretnego. Jeśli znacie jakieś podajcie konkretnie nazwę i firmę. Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi.
__________________
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 12:51   #2
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: wypieki

Ja też tak mam, że jak jest trochę chłodniej to robię się czerwona, ale na powietrzu, najgorzej w mrozy, jestem różowa jak świnka. Także też ciekawa jestem czy jakiś dobry krem na to pomoże? Wg mnie to kwestia płytko osadzonych naczynek i wrażliwej skóry...
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.