Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 22:27   #1
Radek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3

Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki


Witam
Od pewnego czasu zacząłem współżyć z moją dziewczyną
Zaniepokoiła mnie pewna sprawa. Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki gdy dotykam palcem i gdy pieszczą ją oralnie w tych miejscach.
Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Czym jest to spowodowane i jak zrobić żeby ten magiczny punkt zaczął działać.
Proszę o opinię na ten temat.
Pozdrawiam
Radek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:29   #2
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

zapytać laskę wprost jak lubi tu nie ma nad czym debatować, każda kobieta ma inaczej, każda potrzebuje innych bodźców, jedna mocniej, druga delikatniej, ile kobiet tyle potrzeb
Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:39   #3
Radek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

naprawdę kombinowałem jak się tylko da zeby było jej miło w tej cześci . Ona powiedziała ze nic nie czuje.
peferujemy długą grę wstępną
zaliczam sie do facetów którzy lubię sprawać przyjemnośc nie tylko w postaci penetracji
I lubię pieścić kobietę oralnie m ale trochę się z niechęcam kiedy nie widać(czuć) efektów
Radek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:39   #4
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

U mnie zaczyna działać dopiero przy baaardzo delikatnym dotyku, więc jak wyżej - zapytaj dziewczynę co sprawia jej największą przyjemność. Trzeba się nauczyć reakcji ciała.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:41   #5
anglistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 237
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Byc może robisz to nieumiejętnie?? Poproś partnerke, żeby Ci pokazała co lubi, jak itd. Byc moze masturbowala sie i jest przyzwyczajona do jakiegos okreslonego rodzaju pieszczot i potrzebuje czasu zeby przyzwyczaic sie do minetki czy w ogole do tego, ze robisz to Ty
glowa do gory i cwiczcie duzo :P ale najpierw porozmawiajcie o jej upodobaniach

Edytowane przez anglistka
Czas edycji: 2011-12-27 o 22:43
anglistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:44   #6
Radek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Kombinowałem jak się tylko da. i za każdym razem nie było żadnych efektów.
Uwielbiam piścić Oralnie w tym okolicach
Moja kobieta dalej mowi mi ze nic nie czuję.
troche mnie to martwi.
Nie należe to facetów co myślą ze poprzez penetracje można tylko zrobić miło kobiecie
Radek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:51   #7
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Cytat:
Napisane przez Radek87 Pokaż wiadomość
Kombinowałem jak się tylko da. i za każdym razem nie było żadnych efektów.
Uwielbiam piścić Oralnie w tym okolicach
Moja kobieta dalej mowi mi ze nic nie czuję.
troche mnie to martwi.
Nie należe to facetów co myślą ze poprzez penetracje można tylko zrobić miło kobiecie
niektóre kobiety mocniej odczuwają orgazm pochwowy inne łechtaczkowy, jeszcze inne w ogóle nie osiągają jednego albo drugiego, uczą się tego bądź to akceptują

co nie znaczy że jeden z nich jest lepszy lub gorszy od drugiego, najważniejsze jest to, żeby w jakiś sposób było przede wszystkim miło i przyjemnie; kobiety są różne a łechtaczka to nie magiczny guzik, który jak dotkniesz wybuchają fajerwerki i wokoło latają jednorożce

spróbuj pokombinować ale rozmową przed seksem-o tym co ona lubi, czego by chciała, może problem nie tkwi w Twojej technice a w jej psychice albo grze wstępnej, lub zbyt krótkim waszym doświadczeniu we wspólnym sprawianiu sobie przyjemności
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 23:16   #8
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Może problem tkwi w tym, że ona nie zna swojego ciała, nigdy się nie dotykała i nie wie co jej sprawia przyjemność - a w tym to sam niewiele zdziałasz bez jej pomocy. :-/ Kobieta sama powinno trochę popracować, a nie oczekiwać od faceta, że przeniesie ją do nieba. Nic samo nie przychodzi.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 23:16   #9
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

słuchaj, a może najpierw pobudź ją w inny sposób, zacznij od lekkiego masażu, wycałuj szyję, piersi, delektuj się swoją dziewczyną, całuj wolno, namiętnie, pieść dłonią, palcami, a potem językiem - no chyba że laska nie ma czucia

Orgazm pochwowy słyszałam, że najszybciej po porodzie można osiągnąć - chociaż ile kobiet tyle orgazmów, ja mam tylko łechtaczkowe i jakoś nie ubolewam z tego tytułu.

I nie spinaj się, za każdym razem nie musi być wielkiego Ochhh i też nie miaucz, że Ci nie wychodzi, żeby przypadkiem dziewczyna nie zaczęła udawać, bo wtedy to już w ogóle bezsensowne by to było wszystko. Uszy do góry!
Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 23:16   #10
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

No nie wiem... niby byłabym skłonna zgodzić się z waszymi wpisami, ale jednak fakt, że dziewczyna NIC NIE CZUJE przy seksie oralnym jest dla mnie mocno szokujący...
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 01:58   #11
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥

Edytowane przez E f f i
Czas edycji: 2016-08-25 o 17:17
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 07:45   #12
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Łechtaczka ma kształt litery V. Czubek wystaje, ale pod skórą odchodzą dwie odnogi, które wędrują z jednej i drugiej strony wejścia do pochwy. Orgazm uznawany za pochwowy najczęściej pochodzi właśnie ze stymulacji tych odnóg na skutek nacisku penisa i zaciskania mięśni wejścia do pochwy.
I teraz nie "gili gili", a laska leży jak dżdżowniczka i czeka na radochę. Ważne jest napięcie mięśni - wejścia do pochwy, brzucha, ud. Do tego pieszczenie całej wedżajny łącznie z wargami sromowymi obydwu rodzajów. To ciężka praca, ziooom.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:36   #13
wieczna_marzycielka
Raczkowanie
 
Avatar wieczna_marzycielka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 77
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Cytat:
Napisane przez Radek87 Pokaż wiadomość
Witam
Od pewnego czasu zacząłem współżyć z moją dziewczyną
Zaniepokoiła mnie pewna sprawa. Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki gdy dotykam palcem i gdy pieszczą ją oralnie w tych miejscach.
Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Czym jest to spowodowane i jak zrobić żeby ten magiczny punkt zaczął działać.
Proszę o opinię na ten temat.
Pozdrawiam

Powiem na swoim przykładzie. Moją łechtaczke pobudza tylko palcec, a oralnie nie odczuwam prawie żadnej przyjemnosci.. nie wiem dlaczego tak jest. Osiagam orgazm i pochwowy i łechtaczkowy ale pieszczoty języczkiem jakos na mnie nie działają. Czy jestes pierwszym partnerem dla swojej dziewczyny? Pytałes ją czy jej sie to wgl podoba? Może nie lubi tego typu zaspokajania?
__________________

Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.

Paulo Coelho

wieczna_marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:44   #14
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Łechtaczka ma kształt litery V. Czubek wystaje, ale pod skórą odchodzą dwie odnogi, które wędrują z jednej i drugiej strony wejścia do pochwy. Orgazm uznawany za pochwowy najczęściej pochodzi właśnie ze stymulacji tych odnóg na skutek nacisku penisa i zaciskania mięśni wejścia do pochwy.
I teraz nie "gili gili", a laska leży jak dżdżowniczka i czeka na radochę. Ważne jest napięcie mięśni - wejścia do pochwy, brzucha, ud. Do tego pieszczenie całej wedżajny łącznie z wargami sromowymi obydwu rodzajów. To ciężka praca, ziooom.
He He Zioom
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:22   #15
anglistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 237
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Cytat:
Napisane przez wieczna_marzycielka Pokaż wiadomość
Powiem na swoim przykładzie. Moją łechtaczke pobudza tylko palcec, a oralnie nie odczuwam prawie żadnej przyjemnosci.. nie wiem dlaczego tak jest. Osiagam orgazm i pochwowy i łechtaczkowy ale pieszczoty języczkiem jakos na mnie nie działają. Czy jestes pierwszym partnerem dla swojej dziewczyny? Pytałes ją czy jej sie to wgl podoba? Może nie lubi tego typu zaspokajania?
Ja mam bardzo podobnie, lubie pieszczoty oralne ale nie ma jakichs fajerwerkow, jest "milo" ale chwilke i pozniej nie czuje praktycznie nic, wole pieszczoty palcem.

Autorze, porozmawiaj ze swoja kobieta!! Ty ja mozesz za przeproszeniem "zalizac" ale jesli ona tego zwyczajnie NIE LUBI to nic z tego nie bedzie. I ani to twoja wina, ani jej. Kazdy ma swoje indywidualne upodobania.

Ile jestecie razem?? Ona Ci ufa w 100%? jestes tego pewien?? Moze jest po prostu skrepowana ta intymna sytuacja, jest wiele dziewczyn ktore martwia sie o to jak TAM pachna, smakuja, wygladaja i zamiast skupic sie na pieszczotach to mysla tylko o tym ze moze facetowi nie posoba sie jej zapach, smak itd. Czesto potrzeba czasu zeby poczuc sie przy facecie komfortowo w takiej sytuacji. Za przyjemnosc odpowiada w duzej mierze mozg, to tam rodzi sie orgazm ja to znam z autopsji, bardzo dlugo nie czerpalam przyjemnosci z jakichkolwiek pieszczot, ale trzeba rozmawiac, pokazalam swojemu facetowi co lubie, i przede wszytskim nauczylam sie NIE MYSLEC w czasie pieszczot, wylaczyc sie i skupic sie na przyjemnosci, na bliskosci. Pomoglo
anglistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:57   #16
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Cytat:
Napisane przez anglistka Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo podobnie, lubie pieszczoty oralne ale nie ma jakichs fajerwerkow, jest "milo" ale chwilke i pozniej nie czuje praktycznie nic, wole pieszczoty palcem.
Ja tak samo. Nic na siłę. Niektórym kobietom długi oral sprawia przyjemność, niektórym krótki, a niektóre wolą co innego.

Nie zmuszaj partnerki do odczuwania przyjemności w sposób, który Tobie odpowiada.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:49   #17
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Łechtaczka ma kształt litery V. Czubek wystaje, ale pod skórą odchodzą dwie odnogi, które wędrują z jednej i drugiej strony wejścia do pochwy. Orgazm uznawany za pochwowy najczęściej pochodzi właśnie ze stymulacji tych odnóg na skutek nacisku penisa i zaciskania mięśni wejścia do pochwy.
I teraz nie "gili gili", a laska leży jak dżdżowniczka i czeka na radochę. Ważne jest napięcie mięśni - wejścia do pochwy, brzucha, ud. Do tego pieszczenie całej wedżajny łącznie z wargami sromowymi obydwu rodzajów. To ciężka praca, ziooom.
Przepraszam, ale padłam. Genialne podsumowanie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:10   #18
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Może problem tkwi gdzie indziej? w psychice? np. rozprasza się czymś/ wstydzi/ nie skupia na swojej przyjemności. Jak myślisz?
Natomiast jeśli chodzi o same pieszczoty.. może jest za delikatnie? Skoro nic nie czuje ani nic ją nie boli to raczej szłabym w tym kierunku. Niektórym kobietą większą przyjemność sprawiają intensywne pieszczoty palcami niż delikatne oralne. To kwestia bardzo indywidualna
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:37   #19
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Brak przyjemności podczas stymulacji łechtaczki

Cytat:
Napisane przez Radek87 Pokaż wiadomość
naprawdę kombinowałem jak się tylko da zeby było jej miło w tej cześci . Ona powiedziała ze nic nie czuje.
peferujemy długą grę wstępną
zaliczam sie do facetów którzy lubię sprawać przyjemnośc nie tylko w postaci penetracji
I lubię pieścić kobietę oralnie m ale trochę się z niechęcam kiedy nie widać(czuć) efektów
widocznie kobieta osiąga satysfakcję tylko przy penetracji.
sa takie kobiety i choć jest ich mało to jest to naturalne.

zasadniczo kobieta lubi pieszczenie oralne i może osiągać orgazm łechtaczkowy,łechtaczkowo-pochwowy (i tak i tak),lub pochwowy.znam też kobietę,która osiąga orgazm sutkowy,więc nie przejmuj się tylko słuchaj jej i jej ciała
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.