oprawki, cena-POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 20:21   #1
talila16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 25

oprawki, cena-POMOCY


Prosze o pomoc wiecie może ile moga mnie wynieść szkła do okularów nie chodzi mi o oprawki tylko same szkła bo oprawki mniej więcej upwtrzyłam mam wadę-0,25 szkła z antyrefleksami i mam astygmatyzm nie chodzi mi o jakieś super szkła z samozakładającym się oprawkami i motywem jak ze star treka tylko zwykłe szkła mogłybyście mnie nakierowac lub powiedzieć ile wy płaciłyscie za podobne sprawy chodzi mi o podobna wae to zwykłe szkła bez jakiś fikusnych wymytsłow słysżłam, ze wyniosa mnie około 150 zł ale nie znam konkretnej kwoty chetnie poczytam o waszych zakupach i jakie optyki polecacie.Z góry dziękuję
talila16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 08:46   #2
b0006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: oprawki, cena-POMOCY

Cytat:
Napisane przez talila16 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc wiecie może ile moga mnie wynieść szkła do okularów nie chodzi mi o oprawki tylko same szkła bo oprawki mniej więcej upwtrzyłam mam wadę-0,25 szkła z antyrefleksami i mam astygmatyzm nie chodzi mi o jakieś super szkła z samozakładającym się oprawkami i motywem jak ze star treka tylko zwykłe szkła mogłybyście mnie nakierowac lub powiedzieć ile wy płaciłyscie za podobne sprawy chodzi mi o podobna wae to zwykłe szkła bez jakiś fikusnych wymytsłow słysżłam, ze wyniosa mnie około 150 zł ale nie znam konkretnej kwoty chetnie poczytam o waszych zakupach i jakie optyki polecacie.Z góry dziękuję

Wiesz? Może i rzeczywiście w salonie optycznym tyle kosztują. Kupując okulary często decydujemy się na ceną całkowitej usługi. Jednakże jak zależy ci na jak najmniejszym koszcie zakupu warto podzwonić i dowiedzieć się po ile mają szkła w innych miejscach. Kupując oprawki w jednym miejscu, a szkła w innym można zaoszczędzić minimum 100 zł.

Ja ostatnio kupowałam sobie okulary w sieci. Sobie już drugą parę, mężowi, tacie - czemu? Bo jest taniej. Jak mówię, że za oprawki+ szkła plastikowe z antyrefleksem zapłaciłam 120 zł to nikt mi nie wierzy

A tak właściwie to pierwszy zakup był z lenistwa, nie miałam ochoty na latanie po salonach i szukanie oprawek. W tym wypadku lenistwo się opłaciło.

Inną kwestią jest to czy aby na pewno musisz nosić te okulary. Wada będzie postępująca, pamiętam jak ja zaczynałam od swoich -0,25... a teraz -2,5. Oko się rozleniwia. Na twoim miejscu przeszłabym się do innego lekarza i potwierdziła diagnozę. A co do astygmatyzmu: sama go mam, ale nie zdecydowałam się na jego korektę i nie utrudnia mi to jakoś życia
b0006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.