tytul specjalisty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 21:08   #1
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199

tytul specjalisty?


Witam, na pewno w Waszych miastach również reklamują się wszędzie szkoły 1 i 2 letnie typu żak, progress, cosinus itp... Szkoły te po okresie nauki 1 roku oferują tytuł "specjalisty"w wielu dziedzinach. Niestety pod tą tajemniczą nazwą nie wiele się kryje, wujek google nie jest w stanie mi pomóc bo wyszukuje jedynie tytuły specjalisty w zakresie podyplomowej medycyny? ale nie o to mi chodzi, stąd pytanie do Was czy któraś posiada tytuł specjalisty po rocznej szkole typu wyżej wymienionych i jakie uprawnienia daje ten tytuł, jestem studentką pedagogiki, na drugi zaoczny kierunek mnie nie stać a te szkoły oferują naukę za grosze, jednak nie wiem czy nie będzie to strata czasu i może lepiej dać sobie spokój? Proszę o pomoc
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 07:53   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: tytul specjalisty?

Cytat:
Napisane przez ohyea Pokaż wiadomość
Witam, na pewno w Waszych miastach również reklamują się wszędzie szkoły 1 i 2 letnie typu żak, progress, cosinus itp... Szkoły te po okresie nauki 1 roku oferują tytuł "specjalisty"w wielu dziedzinach. Niestety pod tą tajemniczą nazwą nie wiele się kryje, wujek google nie jest w stanie mi pomóc bo wyszukuje jedynie tytuły specjalisty w zakresie podyplomowej medycyny? ale nie o to mi chodzi, stąd pytanie do Was czy któraś posiada tytuł specjalisty po rocznej szkole typu wyżej wymienionych i jakie uprawnienia daje ten tytuł, jestem studentką pedagogiki, na drugi zaoczny kierunek mnie nie stać a te szkoły oferują naukę za grosze, jednak nie wiem czy nie będzie to strata czasu i może lepiej dać sobie spokój? Proszę o pomoc
masz tytuł technika np. administracji.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:02   #3
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: tytul specjalisty?

Tytuł technika masz po szkole dwuletniej, po jednorocznej właśnie specjalisty. Czy to ma sens? Jako studentka sama dobrze wiesz, ilu absolwentów co roku opuszcza mury uczelni. Gdybyś miała kogoś zatrudnić (na obojętnie jakie stanowisko) to wybierzesz magistra po pięciu latach nauki czy kogoś, kto przez rok chodził co jakiś czas na jakieś zajęcia w jakiejś szkole? Możliwe, że czegoś się tam nauczysz, że jakoś się rozwiniesz, ale na cuda bym nie liczyła...
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.