Kieleckie Panny Młode - Część XIV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-23, 14:21   #991
Mroofka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczyny, mam pytanie takie trochę organizacyjne. Chodzi o dzieci na weselu. Będziemy mieć ich naprawdę dużo. Możliwe, że koło 20 w różnym wieku, ale będzie dominował przedział 6-10 lat.

Jak je usadzałyście? Osobny stół dla dzieci czy z rodzicami? Co z maluchami mającymi 2-3 latka, czyli biegającymi, ale jeszcze nie jedzącymi samodzielnie. Robiłyście osobne krzesło dla nich przy rodzicach ustawiając winietkę z imieniem dziecka? (Sala raczej nie ma krzeseł do karmienia).

Mam zagwozdke bo kuzyn chce by jego dzieci siedziały z nim (3 i około 6 lat), boje się że inni też tak będą chcieli i wtedy może się okazać kilka rzeczy:
1) mnóstwo pustych miejsc jak dzieci pójdą spać albo zostaną zgarnięte przez rodzinę.
2) jak usadzę przy stole dzieci na pełnoprawnych miejscach to dla paru osob z rodziny czy znajomych nie będzie miejsca i będą musieli siedzieć z obcymi ludźmi.

Jak Wy sobie poradziłyście? Co jak goście mieli różne wizje siedzenia z dziećmi? Pacyfikowałyście takie zapędy informując, że stół dla młodszych będzie osobny i już? Od którego roku życia usadzałyście dzieci osobno?

Pytam, bo niestety nie mam w tym kompletnego doświadczenia. Wszystkie wesela na jakich byłam były albo bezdzietne, albo dzieci było tak mało, że siedziały z rodzicami i niczego to nie zaburzało. Raz była animatorka, ale u nas to odpada. Macie jakieś rady?
Mroofka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 15:24   #992
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Czy wątek jest aktualny?
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 10:22   #993
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Czy wątek jest aktualny?
Chyba już nikt na niego nie zagląda
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-15 11:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.