Brzuszek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 01:19   #1
Kasia17ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5

Brzuszek


Witam,
ostatnio mam problem z brzuszkiem, konkretnie z tłuszczykiem, którego zrobiło mi się ostatnio sporo na nim.
Zawsze byłam szczupła, wręcz chuda i nigdy nie ograniczałem się jakoś w jedzeniu. Nie tak dawno jeszcze postanowiłam troszke przytyć, ponieważ chciałam miec troche ciałka. Uznałam, że najlepszym sposobem bedzie czestsze jedzenie fast foodów dodając do tego słodycze i takie tam. Już po niedlugim czasie widziałam rezultaty w postaci lekkich fałdek na brzuchu, ktore sama chciałam. Ogólnie takie jedzenie mi sie spodobało, o zgrozo, byłam dziwnie nieswiadoma dalszych konsekwencji. Niedlugo zauważyłęm ze siedzać wylewa mi sie ze spodni mały walek truszczyku. Wtedy postanowiłam sie troche ograniczyć, co w moim przypadku nie było już latwe, bo nie byłem dość zdyscyplinowana do odmowienia sobie pyszności. Po 2 tyg brzucha przybyło znowu, jest to galareta na moim w ogole nieumiesnionym brzuchu ... Nawet w domu mówią na mnie teraz "pączek", a w szkole że po prostu sie spasłam, co zreszta sama wiem.

Proszę o jakąś radę bo sama nie wiem co mam zrobić, żeby jakoś sprawnie stracic choc cześć brzuszka... Bo znając siebie niedlugo przybedzie mnie jeszcze wiecej ....
Z góry dzieki !
Kasia17ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:12   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Brzuszek

Nie da sie chudnac miejscowo.
zapraszam do watka podwieszonego na ogólnej dietetyce 10 przekazan zywnosciowych
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 15:38   #3
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: Brzuszek

zrezygnuj z fast food calkowicie !! odzywiaj sie zdrowo i z głową , ostatni posilek spozywaj ok.3 godz przed snem. I przede wszystkim ruszaj sie , jesli mankamentem twojej sylwetki jest tylko brzuch polecam trening a6w
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 15:39   #4
Black Nymph
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Brzuszek

Hm, no to rzeczywiście mały problemik, ale ja bym się tym aż tak nie zamartwiała. Szansa jest, że zrzucisz (choć moim zdaniem z brzucha zawsze najgorzej). W sumie podzielam Twój problem, bo też mi się przybrało, ale zupełnie nie mam pojęcia - skąd! Zawsze jadłam tyle samo, co i teraz, nigdy jakoś specialnie nie przesadzałam, a tu nagle zaczynam mieć się za co trochę złapać, nie to, co kiedyś... dawniej może nie było kiedy za bardzo przytyć, bo bardzo szybko chodziłam, ogólnie "tempo" mam do dziś i nie brakuje mi miejsc, gdzie nie musiałabym lecieć niemal na złamanie karku. I co z tego, że jestem raczej szczupła na nogach, bo bokach, jak widzę coś na brzuchu i na udach troszkę też by się przydało zrzucić... Co robić? Absolutnie nie wiem! może zacząć biegać, ćwiczyć jakieś brzuszki, rzeczywiście jeść mniej, choć nie wiem, czy się uda, znowu wszędzie się spieszyć... może... może to da jakiś efekt, tak z resztą chyba będzie najłatwiej i Tobie to też polecam jeśli popołudnia masz wolne, może zapisz się na jakieś tańce, a jak nie, to sama sobie wiruj przed lustrem w domu czasem dla przyjemności tak robię i nie powiem,że lepiej się czuję, kiedy przypadkiem stanę na wagę i zauważę "niechcący" kilo mniej po miesiącu ^^. Buziaki trzymam kciuki jak wpadnie mi jeszcze coś z takiego codziennego odchudzania do głowy to podzielę się z Tobą (z Wami), a ogólnię proponuję powiedzieć sobie stanowczo STOP fastfoodom i chipsom, i tego typu rzeczom ja dałam radę, a mówię, to rzecz niesłychana i najtrudniejsza pod słońcem, bo do takich rzeczy jestem pierwsza. Często przechodziłam obok tego ze ściśniętym gardłem, nie oglądając się za siebie, ciągnięta przez mamę, ale jakoś dało radę Teraz sama wiem, że nie powinnam, a bynajmniej nie mogę, bo robię to dla siebie Pij dużo, a po pewnym czasie stwierdzisz, że picie wody niegazowanej to przyjemność bez butelki przy boku się nie obejdzie i znacznie lepsze to, niż zapchany żołądek jakimś świństwem, prawda?
Staraj się też więcej chodzić, niż jeździć np. autobusem mam nadzieję, że się sprawdzi, pozdrawiam serdecznie
Black Nymph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 00:28   #5
Kasia17ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Brzuszek

Staram się mniej jeść... ale wszystko stoi w miejscu :< Z ruchem nie jest najlepiej bo nigdy nic nie ćwiczyłam. U mnie też można sobie dalej chwytać tłuszczyk, co właśnie nie jest miłe :<
Kasia17ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 19:26   #6
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Brzuszek

Z brzucha faktycznie jest najtrudniej schudnąć. Ja jestem szczupła (podobno wręcz chuda),a mam tłuszcz na brzuchu,który mi bardzo trudno zrzucić. Codziennie ćwicze 8 minute Abs, 20 minut hula-hop, raz w tygodniu spędzam 2 godziny na siłownii, od kilku miesięcy naprawde bardzo zdrowo sie odżywiam i widze efekty na brzuszku,ale nie są one spektakularne. Sama już nie wiem co robić.
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.