salon sukien - Le Mirage - Wrocław - moja rada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 11:17   #1
Pasia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1

salon sukien - Le Mirage - Wrocław - moja rada


Witam!!
Chce podzielić się z Wami moimi doświadczeniami związanymi z szyciem sukni w tym salonie…
- Warto bardzo ale to bardzo dokładnie ustalić cenę za wykonanie usługi … mało tego a raczej przede wszystkim zadbać o to żeby mieć to na piśmie … włącznie z dodatkami!!! I ich opisem…
…a było tak:
- decyduje się na szycie sukni w tym salonie …wszystko ma być pięknie …ustalam z Panią cenę „ X” i ze w tej cenie mam welon i bolerko lub szal… proszę o zapisanie ustaleń na kartce z zamówienia… po tym jak nalegam Pani wpisuje… no i wszystko pięknie… tyle ze pani pisze „welonik delikatny”… pytam wiec jaki to? słyszę „…” mowie ze będę chciała prosty, krotki, bez koronek ale ze zdobieniami w postaci jakiś kryształków prawdopodobnie… słyszę ze taki to delikatny… uspokajam się
Przymiarka 1- ok.
Przymiarka 2 – generalnie ok, oprócz problemu z krojem sukni i wyciętymi plecami o których mówiłam od początku … ale ostatecznie dochodzimy do kompromisu
Przymiarka 3 – i tu zaczyna się problem… ustalam ze chce szal… słyszę ze ten dodatkowo kosztuje …wiec podchodzę do lady , pokazuje zamówienie i mowie ze szal mam w ustalonej cenie ”X” …Pani wola druga Panią, ta kolejna… ostatecznie słyszę ze skoro tak jest wpisane to tak jest – oddycham spokojnie / na tej przymiarce miały pojawić się zdobienia sukni ale nie ma ich – nie było koronki… suknia z drugiej przymiarki nie różniła się za bardzo od tej z trzeciej … :/
Przymiarka 4 / odbiór – poprawki zdobień..ale walczę o swoje …żeby było idealnie … różnica w grubości ramiączek… oglądam suknie bardzo dokładnie, w końcu ma być idealnie - to chyba nie pasuje paniom z salonu (takie miałam wrażenie) no ale… ustalamy zdobienia welonu …kryształki rozsypane na welonie i umawiamy się na odbiór samego welonu na kolejny dzień- co nie jest mi na rękę w wirze przygotowań no ale… odbiór samej sukni za 20 minut ( poprawki samych zdobień)…pojawiam się po 20 minutach wracam i mierze suknie jeszcze raz… to chyba tez nie było na rękę paniom, podobnie było z pokazaniem koleżance jak ma mi ta suknie założyć i zawiązać …ale ostatecznie jest w porządku… pani tez pokazała koleżance co i jak… okazuje się ze zdobienie trzeba jeszcze podszyć w jednym miejscu (odstają)ale to drobnostka ( w każdym razie warto mierzyć suknie przed samym odbiorem, nawet jeśli 20 minut temu miałyście ją na sobie)
…no i przychodzi do zapłaty …i tu niespodzianka.,..słyszę inna kwotę niż ta na zamówieniu… i to sporo wyższa … okazuje się ze welon który chce nie jest delikatny… choć zgodnie z ustaleniami miał byćL… rezultat: po ostrej dyskusji wychodzę z suknia, szalem i welonem bez zdobień za ustalona początkowo cenę „X”… chce mi się płakać…
W czym problem … w ciągu tych czterech przymiarek dwa razy byłam świadkiem jak dwie inne klientki miały ten sam problem z różnicą pomiędzy ceną uzgodniona a ta która słyszały przy odbiorze …kończy się łzami… zresztą mi tez nerwy pościły… przykre
Dlatego dziewczyny zadbajcie o dokładnie doprecyzowanie ceny… zarówno sukni jak i dodatków …tego za co płacicie… Zadbajcie o SIEBIE …i o swoje nerwy …o to żeby mieć to wpisane w zamówienie… unikniecie niepotrzebnych nieprzyjemności…
Jakie są Wasze opinie o tym salonie? Ciekawa jestem czy jest tu ktoś jeszcze kto miał podobna sytuacje… myślę ze niestety tak… PRZYKRE…
PS. Znalazłam już fajny sklep z krysztalkami … cena ok. 30 zl za jakieś 100 sztuk ( 1 gros) , do tego klej jakieś 25-30… przykleimy na welon razem z koleżanka, która jest tancerka i sama ozdabia nimi swoje sukienki …
Pasia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:31   #2
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: salon sukien - Le Mirage - Wrocław - moja rada

biedna szkoda mi ciebie i tych twoich nerwów....ale medal za wytrwałość!!!!ja wybrałam suknię z wypożyczalni...wolalam nie ryzykować nerwów, a straszny nerwus ze mnie!!!oby ci się reszta udała przejść bez nerwowo!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 06:47   #3
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: salon sukien - Le Mirage - Wrocław - moja rada

Współczuję takich przeżyć Przykra sprawa. Ale dobrze, że ustaliłaś cenę na początku i że spisałaś tą krótką "umowę" - przynajmniej miałaś punkt odniesienia bo tak to nie wiem czy coś byś wskórała. Twarda jesteś.
Ja zapłaciłam trochę więcej za suknię niż na początku ustalałam ale spodziewałam się tego bo krawcowa tylko orientacyjnie wyceniła szycie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 22:54   #4
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: salon sukien - Le Mirage - Wrocław - moja rada

Ja za welon w salonie Cymbeline zostałam skasowana x2 bo poprosiłam, żeby był obszyty na końcu ...i za nitkę na 3 metrowym welonie zapłaciłam dodatkowe 150 zł!! nikt mnie wcześniej nie uprzedził, że to tyle kosztuje, a przy odbiorze dowiedziałam się, że cokolwiek wiecej chcę na welonie to x2 się liczy czyli mogłam jescze dodatkowo chcieć np.kryształki...ale nikt mi o tym nie powiedział..
zapłaciłam i wyszłam strasznie zła. ...kawałek nitki za 150 zł!
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.