Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 13:24   #1
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233

Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(


Mam dlugie grube wlosy i poblemy z rozczesaniem ich. Myje je co drugi dzien i nakladam tone odzywki ale i tak spedzam na rozczesywaniu ich prawie pol godziny. Bedac u fryzjerki na podcinaniu koncowek myslalam ze mi glowe urwie tak sie nad tymi wlosami pastwila.
Czy znacie dziewczyny jakis dobry preparat ulatwiajacy rozczesywanie ?
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:35   #2
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Znam ten ból Kupiłam sobie grzebień o (niewiem jak to nazwać) dużymi przerwami między zębami Rozczesuję nim mokre włosy i już tak bardzo nie ciągnie
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:41   #3
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez magdzialenk@
Znam ten ból Kupiłam sobie grzebień o (niewiem jak to nazwać) dużymi przerwami między zębami Rozczesuję nim mokre włosy i już tak bardzo nie ciągnie
Ale rozczesujesz po nalozeniu odzywki tylko?Ja to sobie dwie garsci wlosow wyrywam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:15   #4
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

z odżywką i bez, a 2 garści włosów to normalne też tak mam
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:19   #5
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

a jakie masz włosy- proste czy kręcone?
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:22   #6
NEA666
BAN stały
 
Avatar NEA666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: TL/ZMC
Wiadomości: 472
GG do NEA666
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

ja rozczesuje powolutku od koncówek zaczynając, a pozniej co raz wyzej i jest ok
NEA666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:26   #7
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez NEA666
ja rozczesuje powolutku od koncówek zaczynając, a pozniej co raz wyzej i jest ok
no właśnie
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 14:38   #8
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

proste jak druty i ciezkie. Tez zaczynam od koncowek i to pasmo po pasmie ale jak dojezdzam do czubka glowy to juz jest masakra. Juz nie wspomne o tyle glowy. A najdziwniejsze jest to że caly czas nosze wlosy upiete w kitke.
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:50   #9
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

1. przed myciem rozczesuj
2. w czasie mycia staraj sie włosów nie zbierać na czubku
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:59   #10
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

ja jeszcze na noc je związuje i rano nie mam z nimi problemu
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:10   #11
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

a jeśli chodzi ci o jakieś płyny, balsamy itp itd to nie mam pojecia
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 15:17   #12
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Ja tez je na noc zwiazuje tylko że jak zwiaze wilgotne wlosy po kapieli to rano mam jeszcze mokre.A suszarki wole uzywac z koniecznosci. W ogole to w lato nie wyobrazam sobie suszenia ich suszarka.
Kurcze momentami mam ochote je obciac(zwlaszcza jak jest tak goraco jak w to lato)
Pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:52   #13
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez tula1980
Kurcze momentami mam ochote je obciac(zwlaszcza jak jest tak goraco jak w to lato)
Obciąć też można
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:27   #14
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Ja, jak nakładam odżywkę na włosy bez spłukiwania, to też mam taki problem.Dlatego po każdym myciu staram się stosować preparaty, które przez jakiś czas zostawiam na włosach, potem spłukuję i problem poplątanych włosów znika.

Edytowane przez izanna
Czas edycji: 2006-07-17 o 16:29 Powód: o
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:40   #15
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Ja używam maseczki do włosów zniszczonych Nivea.
Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
Dodatkowo stosuje grzebień z szeroko rozstawionymi, grubymi zębami, o którym już była mowa wcześniej
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:26   #16
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez nuitarii
Ja używam maseczki do włosów zniszczonych Nivea.
Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
Dodatkowo stosuje grzebień z szeroko rozstawionymi, grubymi zębami, o którym już była mowa wcześniej
A ta maseczke nakladasz po kazdym myciu wlosow tak jak odzywke? Uzywam szamponu i odzywki (do splukiwania)Timotey do wlosow suchych. Myslalam o jakiejs dobrej maseczce. Ta nivea jest dobra??Bo szampion nivea przesuszyl mi strasznie wlosy.
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:28   #17
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

polecam cala serie rozowa elseve-wlosy po niej sa wygladzone i rozczesywnie nie sparawia duzych trudnosci
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:35   #18
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

jesli Twoje włosy aż tak się plączą to zapewne mają rozchylone łuski, które się haczą. W jakim stanie są Twoje włosy ? (czy są suche,zniszczone,tępe w dotyku, mało się błyszczą,łamią się,końcówki się rozdwajają... jesli choć jedno słowo z wyzej wymienionych charakteryzuje Twoje włosy być moze to powoduje plątanie się)
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:39   #19
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Ja polecam serię granatową Dove.
Szeroki grzebień też ułatwi rozczesywanie.
A jak myjesz włosy?
Głową w dół nad wanną?
Ja tak myję i na pewno ten sposób bardziej plącze włosy
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 20:40   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez tula1980
Mam dlugie grube wlosy i poblemy z rozczesaniem ich. Myje je co drugi dzien i nakladam tone odzywki ale i tak spedzam na rozczesywaniu ich prawie pol godziny. Bedac u fryzjerki na podcinaniu koncowek myslalam ze mi glowe urwie tak sie nad tymi wlosami pastwila.
Czy znacie dziewczyny jakis dobry preparat ulatwiajacy rozczesywanie ?
podejrzewam (jesli sie myle to mnie popraw), ze oprocz tego ze sa grube to sa jeszcze przesuszone i zniszczone ... jesli tak to musisz je mocno nawilzyc, bo zniszczona struktura wlosa powoduje ich plątanie.

Jesli sa zdrowe a mimo to sie plączą (ale musi byc jakas przyczyna tego faktu?? nosisz rozpuszczone i dlugie na wietrze?? masz zla szczotke??) to wystarczy zwykly balsam do rozczesywania - polecam gliss kur lub elseve.

Do regeneracji wlosow zniszczonych polecam drogi ale naprawde dobry rigenol.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:43   #21
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez tula1980
A ta maseczke nakladasz po kazdym myciu wlosow tak jak odzywke? Uzywam szamponu i odzywki (do splukiwania)Timotey do wlosow suchych. Myslalam o jakiejs dobrej maseczce. Ta nivea jest dobra??Bo szampion nivea przesuszyl mi strasznie wlosy.
Jak już umyje włosy dwa razy, to nakładam maseczkę i czekam 5minut. Potem zmywam. Efkety są natychmiastowe. Nie przesuszyła mi włosów. Rozdwojone końcówki poszły precz, włosy są lśniące, gładkie, wyraźnie zdrowsze. Na codzień mam troche problemów z roczesywaniem, to maseczka mi pomaga. Pomogła nawet, jak miałam na głowie irokeza robionego przez fryzjera, który chyba z pół butelki lakieru użył

Podaje namiary na KWC (trochę stare zdjęcie umieścili)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1415
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:59   #22
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Mam wlosy farbowane na blond (podejrzewam ze kolory blond bardziej niszcza wlosy niz ciemniejsze odcienie)sa dosc suche ale nie mam rozdowjonych koncowek(co 2 miesiace chodze je podcinac wiec moze nie zdaza sie rozdwoic), sa miekkie w dotyku i jak na blond to nawet maja ladny polysk. Czesze je szczotka wiec moze to tez niewlasciwe narzedzie. Oprocz platania to mysle ze problemem sa suche koncowki bo u nasady nie ma z tym problemow. Nosze je zwiazane bo dodatkowo mnie grzeja w te upalne dni. Myje je pod prysznicem wiec nie opuszczam glowy przy splukiwaniu.

Kapsel czym zamknac te luski wlosa, jest na to jakis specyfik?

Rena czy ten rigenol dostane w zwyklej drogerii i czy on tylko regeneruje czy tez nawilza?
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 22:22   #23
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

ja mam tragiczne włosy do rozczesywania, mam na głowie "filc" jak to moja wspolokatorka okresla - na poczatku pomagały mi tylko odzywki GlissKura, ale teraz moje wlosy sie przyzwyczaily i nie wiem, co robic sa zniszczone rozjasnianiem, farbowaniem, prostownica, myje je glowa w dol, ale ten filc to zbyt dziwne. szukam jakiejs cudowanej regeneracji
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 23:16   #24
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Mam ten sam problem .
Po ostatniej wizycie u fryzjera , ktory mi strasznie zle wycieniowal wlosy zaczelam je nosic tylko i wylacznie zwiazane . Od tego czasu masakra , po umyciu tragedia. Doszlam do wniosku ze to chyba przez ciagle zwiazywanie wlosow gumka. Nosze dosyc wysoko kitke i w tym miejscu jest najwiekszy problem. Chyba od takiego ciaglego zwiazywania troche sie zniszczyly. Na razie jestem na etapie testowania roznych odzywek, ale poki co najlepiej wypadaja te bez splukiwania.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:55   #25
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez soley1
Mam ten sam problem .
Po ostatniej wizycie u fryzjera , ktory mi strasznie zle wycieniowal wlosy zaczelam je nosic tylko i wylacznie zwiazane . Od tego czasu masakra , po umyciu tragedia. Doszlam do wniosku ze to chyba przez ciagle zwiazywanie wlosow gumka. Nosze dosyc wysoko kitke i w tym miejscu jest najwiekszy problem. Chyba od takiego ciaglego zwiazywania troche sie zniszczyly. Na razie jestem na etapie testowania roznych odzywek, ale poki co najlepiej wypadaja te bez splukiwania.
Ja tez kitke nosze wysoko i tez wlasnie w tym miejscu wlosy najgorzej rozczesac.
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:59   #26
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Bylam dzis w drogerii i kupilam ekspresowa odzywke (kompletna regeneracja) gliss kur do wlosow suchych i zniszczonych(bez splukiwania). Byly 3 do wyboru: z jedwabiem, do suchych i jakas taka termocostam ktora dobrze dziala pod wplywem ciepla(czyli do suszenia).
Zobaczymy co zdziala
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 16:42   #27
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

kiedy łuski włosów sa rozchylone włosy (zależnie od stopnia rozchylenia) tracą blask, są szorstkie w dotyku,zniszczone i sie plączą. Najczęsciej łuski otwierają się pod wpływem: farbowania, wszelkich zabiegów z wykorzystaniem wysokiej temperatury (nie tylko suszenie.Prostowanie, "zakręcanie" , mycie w ciepłej wodzie, ekspozycja na słońce.... wyjatiem jest klimatyzacja która coprawda nie jest "wysoka temp" ale suche powietrze niszczy włosy), noszenia gumki do włosów (doswiadczona fryzjerka moze zwrócic uwagę ze w miejscu spinania włosy są zniszczone). Na zamkniecie łusek pomagają przede wszystkim: płukanie włosów w zimnej (nie lodowatej ale zimnej) wodzie, szampony (odzywki etc.) o działaniu odżywiającym,nawilżającym ,wygładzającym, nadającym połysk (poniewaz swiatlo lepiej odbija sie od gladkiej powierzchni włosa). Wybierz się do "lepszego" fryzjera i popros o fachową ocenę Twoich włosów oraz zapytaj co proponuje zeby rozwiazac problem (co do "lepszego" fryzjera - nie chodzi mi o superdrogi salon ale o to zeby fryzjerka miala jakies pojęcie o "włosie" a nie tylko umiała sie posługiwać nożyczkami i szczotką)
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 19:41   #28
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

Cytat:
Napisane przez kapsel
kiedy łuski włosów sa rozchylone włosy (zależnie od stopnia rozchylenia) tracą blask, są szorstkie w dotyku,zniszczone i sie plączą. Najczęsciej łuski otwierają się pod wpływem: farbowania, wszelkich zabiegów z wykorzystaniem wysokiej temperatury (nie tylko suszenie.Prostowanie, "zakręcanie" , mycie w ciepłej wodzie, ekspozycja na słońce.... wyjatiem jest klimatyzacja która coprawda nie jest "wysoka temp" ale suche powietrze niszczy włosy), noszenia gumki do włosów (doswiadczona fryzjerka moze zwrócic uwagę ze w miejscu spinania włosy są zniszczone). Na zamkniecie łusek pomagają przede wszystkim: płukanie włosów w zimnej (nie lodowatej ale zimnej) wodzie, szampony (odzywki etc.) o działaniu odżywiającym,nawilżającym ,wygładzającym, nadającym połysk (poniewaz swiatlo lepiej odbija sie od gladkiej powierzchni włosa). Wybierz się do "lepszego" fryzjera i popros o fachową ocenę Twoich włosów oraz zapytaj co proponuje zeby rozwiazac problem (co do "lepszego" fryzjera - nie chodzi mi o superdrogi salon ale o to zeby fryzjerka miala jakies pojęcie o "włosie" a nie tylko umiała sie posługiwać nożyczkami i szczotką)
Kurcze Kapsel jestes chyba fryzjerka ze masz taka wiedze.Dzieki za rady
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 00:59   #29
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

to o mnie ale dzięki za radę
Cytat:
Napisane przez kapsel
kiedy łuski włosów sa rozchylone włosy (zależnie od stopnia rozchylenia) tracą blask, są szorstkie w dotyku,zniszczone i sie plączą. Najczęsciej łuski otwierają się pod wpływem: farbowania, wszelkich zabiegów z wykorzystaniem wysokiej temperatury (nie tylko suszenie.Prostowanie, "zakręcanie" , mycie w ciepłej wodzie, ekspozycja na słońce.... wyjatiem jest klimatyzacja która coprawda nie jest "wysoka temp" ale suche powietrze niszczy włosy), noszenia gumki do włosów (doswiadczona fryzjerka moze zwrócic uwagę ze w miejscu spinania włosy są zniszczone).
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 02:42   #30
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Dot.: Czesanie-aaaaauuuuuuuuuuaaaaa ;-(

dziewczyny, a probowalyscie nie rozczesywac wlosow na mokro tylko poczekac az sa lekko wilgotne, takie prawie suche? Sama mam włosy rozjaśniane (pasemka), z rodzaju ciężkich i taka metoda sprawdza się najlepiej oczywiście w przypadku włosów prostych. Kiedyś rozczesywałam włosy zaraz po umyciu, na mokro i pamiętam, że miałam ich wtedy dużo mniej, ciągle używałam szamponów zwiększających objętość..
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.