Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-01-27, 12:16   #61
BetiB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
Re: Zniszczone i osłabione włosy

Witam,dziekuje za odpowiedzi
Grażynko napisałaś ze kuracja pomoże w powiekszeniu objętości włosów a jakie to kuracje?

Cmoki
BetiB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-27, 19:10   #62
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zniszczone i osłabione włosy


kazda fryzjerska firma ma swoje kosmetyki, i fryzjerka powinna ci pomoc dobrac, ja proponuje Renee Blanche,tego uzywam, ale dziewczyny tu podawaly tez inne kosmetyki ,ktorych uzywaly i sprawdzily sie, wyszukiwarka napewno znajdziesz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 16:48   #63
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Zniszczone na zawsze ?

Mam takie pytanko moze troche naiwne ale meczy mnie to .Dobrych kilka lat temu mialam dlugie lekko krecone wlosy , raczej cienkie i niezbyt geste ale dzieki temu ze pod wplywem wilgoci krecily sie wygladaly jakby bylo ich 3x wiecej .wiele osob zazdroscilo mi nawet tych wloskow.pewnego dnia kupilam farbe a ze bylo to moje pierwsze farbowanie nic na ten temat nie wiedzialam i wzielam najtansza z farb .po nalozeniu na glowe po kilku chwilach zaczelo mnie szczypac ale myslalam ze tak ma byc.wlosy wyszly beznadziejnie (wcale nie jak sloneczny blond ) i po jakims czasie wlosy zaczely mi wychodzic garsciami .musialam wloski obciac .I w zwiazku z tym ma pytanie czy farba moze na stale uszkodzic mieszki tak ze juz wlosy nie odrosna , bo mam takie wrazenie ze jest i teraz bardzo malo tak jaby nie odrosly juz nie potrafie ich zapuscic i przestaly sie krecic.
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 21:39   #64
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zniszczone na zawsze ?

moze zdazyc sie tak ,ze jezeli ktos uczulony jest na jakis srodek zawarty w farbie ,uszkodzi cebulke,albo poprostu oslabi, sprobuj zastosowac maske Henna Wax , do kupienia w aptekach
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 21:58   #65
Edytka20...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 19
Re: Zniszczone na zawsze ?

Z wypadaniem włosów można dać sobie radę. Ja jestem tego dobrym przykladem. Podobnie jak ty podczas pierwszego farbowania kupiłam sobie najtańszą farbę dodam że byla to ktoraś z Pallete, po niej włosy zaczęly wypadać mi garściami zaczęłam więc stosować kurację witaminową ... bralam "H pantoten". Troszkę pomogło (przed3ewszystkim na paznokcie ) ale nie na długo bo po pewnym czasie znow zafarbowałam włosy tym razem inną i duuużo droższą farbą no i włosy znów zaczęły mi wypadać tyle że nie tak mocno. Niedawno dopiero wzięłam się ostro za odnowienie swoich włosow ... zaczęlam od "wypadania". Dowiedzialam się od kuzynki o świetnej kuracji w salonie fryzjerskim "PLACENTA" (o ile dobrze napisałam) po niej włosy zaczynają odrastać, wyrastają nowe kłaczki no i wogóle cały zabieg jest przyjemnością gorąco polecam! W salonach kuracja ta wymaga 12 zabiegów przynajmniej raz w tygodniu ale lepiej jak 2x. Moja kuracja zakończyła się jakiś miesiac temu, jestem z niej zadowolona. Teraz używam poleconej już Tobie przez Panią Grażynkę odżywkę Henna Treatment Wax i z efektów jakie daje jestem również zadowolona. jest świetna do zniszczonych włosów! Pozdrowionka
Edytka20... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-24, 08:03   #66
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: Zniszczone na zawsze ?

Dziekuje za porady .Od jakiegos czasu stosuje Henna Wax jest swietna ,jednak na efekt odrastania wloskow musze chyba jeszcze poczekac.Mam co raz wieksza ochote na wizyte u Pani Grazynki , ale normalnie az wstyd pokazac sie z takimi lichymi wlosami bo coz mozna z nimi zrobic ( i jeszcze te zakola czarna rozpacz).

Caluski
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-24, 20:20   #67
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zniszczone na zawsze ?

na wszystko jest rada , czasem srzyzenie daje efekt nie do poznania
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-25, 11:57   #68
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: Zniszczone na zawsze ?

Pani Grażynko dziękuję ,zaczynam więc zbierać pieniążki i za niedlugo sie do Pani zgłoszę

Pozdrowionka
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-25, 19:27   #69
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zniszczone na zawsze ?

ciesze sie !!
i przypomne o znizce!20% dla wizazanek
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-08, 14:01   #70
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Zniszczone wlosy

Wiem ze ten temat byl juz wiele razy poruszany, ale nadal nie moge znalezc dobrego sposobu na moje strasznie zniszczone suszarka wlosy. Sa jak sianko...
Probowalam z wieloma odzywkami (GlissKur, Pantene, Karites, w koncu kupilam HennaWax), ale nic nie pomaga. Sa nadal zniszczone, a teraz po Masce Wax zaczely sie elektryzowac
Nie chce wydawac duzo pieniedzy (np. na zabieg w salonie kosmetycznym)... czy sa jeszcze jakies dobre odzywki a w miare niedrogie?

Prosze o odpowiedzibo juz sobie nie poradze...
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-08, 14:10   #71
diorstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
Re: Zniszczone wlosy

hm...skoro jest tak zle moze czas troszke je podciac? i kupic jedwab? stosowalas? w sklepach fryzjerskich ale male buteleczki sa niedrogie-okolo 10 zl! szczerze tomi pomogla tylko jedna maseczka ale bardzo droga kerastese na wlosy zniszczone uplywem czasu, jest taka na allegro, 500 ml- cena 170zl duzo wiem, zastanawialam sie czy nie dogadac sie ze sprzedajaca..pomysl i ty! ekionos tez jest bardzo dobry, sprobuj!!! okolo 50 zl takie duze opakowanie odzywki- 500 ml mozna kupic w drogerii- u mnie przynajmniejpozdrawiam
diorstone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-08, 14:19   #72
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Zniszczone wlosy

Ponieważ, jak sama pisała, ten temat juz był to ja sie powtórze, ale jezeli nie chcesz wydawac duzo pieniędzy, to może spróbuj domowego sposobu na łamliwe i suche włosy? jedno żółtko+łyżka oliwy z oliwek+kilka kropli wit.A(ja jej nie dodaje bo aktualnie nie mam, ale ty koniecznie spróbuj)=30 min na włosach pod foliowym czepkiem i ciepłym ręcznikiem. Taki zabieg robi się raz na 2 tyg, ale chyba nie zaszkodzi 1 raz w tygodniu jeżeli masz bardzo zniszczone włosy. Mam wrażenie, że mi pomaga, chociaz nie stosuję teg baaardzo długo. Moje włosy niesamowcie sie plącza i sa bardz delikatne po rozjaśnianiu, lepiej jednak wyglądają i sa przemiłe w dotyku po szamponie Yves Rocher Anti.age- mialam oprócz nigeo z tej serri też ampułki i odzywkę-nie wiem ile to wsyztsko kosztuje, bo dostałam w prezencie, ale sa w takim stalowo-niebieskim opakowaniu-taki kilor plastikowej butelki szamponu i pudełeczka z odzywka. Dobre sa tez odzywki Welli do włosów farbowanych i Avony regenerująca maska do farbowanych włosów-tą mam teraz i jest na prawde dobra, chociaż ciężko ją spłukać. Welle polecila mi fryzjerka gdy miałam włosy zniszczone po warkoczykach-stosowałam własnie do farbowanych włosów i pomogło
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-08, 14:37   #73
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Zniszczone wlosy

Dziekuje za odpowiedzi
Jedwab> nie, nie stosowalam... mam po prostu w skelpie powiedziec ze chcialam jedwab?
Podcinac na razie nie chce, bo staram sie zapuscic wloski, choc planuje na pocz.czerwca (od razu pasemka sobie zrobie bo juz mam male odrosty ).
Co do odzywki z Welli to mialam (tzn maseczke), troche pomogla, ale nadal wlosy nie sa w ciekawym stanie.
Z rad skorzystam, a moze jeszcze jakies?

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-08, 14:45   #74
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Zniszczone wlosy

Rozumiem cie z tym podcinaniem, ale wiesz, to najlepszy sposób dla włosów. Jezeli się ich regularnie nie podcina, końcówki staja się łamliwe i w końcu same się połamią-będziesz zapuszczac i zapuszczać. A tak jak podetniesz choćy te 5mm to już coś. Przyjzyj sie końcówkom i jezlei bardzo się rozdwajają, sa cieńsze niż wlosy wyżej, to podetnij chocby minimalnie. Nie zauważysz wilkiej róznicy. Tez nie lubie podcinania, bo zapuszczam, ael to na prawde jest potrzebne.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-08, 15:18   #75
NiNcIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
GG do NiNcIa
Włosy naturalne ,ale zniszczone :(

Cześć. Jestem młodą mieszkanką Częstochowy i niedawno poznałam nowy problem - włosy.Jedyne na co Kiedyś się skusiłam to delikatne pasemka w kolorze czekolady ,a mimo to moje włosy są matowe ,aż nadto puszyste i czasem nie chcą się układać!Słyszałam kiedyś coś na temat nawilżania włosów w profesjonalnym salonie parą wodną ,jednak nie sądze żeby było mnie stać na taki zabieg. Bardzo chciałabym poznać jakieś domowe sposoby na to jak zapobiec nadmiernemu wysuszaniu włosów,jak je nawilżyc? Tymbardziej że mamy już początek czerwca ,a z tego co wiem słońce także bardzo wysusza włosy! Proszę o szybką pomoc-odpowiedź! Pozdrawiam.
NiNcIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-12, 20:34   #76
gejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 7
Re: Włosy naturalne ,ale zniszczone :(

Mam ten sam problem, a wszystko przez PASEMKA !!! Pierwsze i ostatnie w moim życiu. Stosuję szampon RADICAL można go kupic w aptece. Słyszałam też od fryzjerki, że aby odżywka zaczęła działać należałoby ją trzymać 30min. Spróbuj tez nafte kosmetyczną do kupienia także w aptece.
gejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-16, 14:18   #77
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

dałam sie namowc na balejaz po promocyjnej cenie i efekt niestety jest oplakany...moje wlosy sa jak siano-STRASZNIE spalone suche jak pieprz i do tego bez polysku czy moze mi ktos doradzic jakich kosmtykow uzywac teraz by im jakos pomoc bo na nic nie zdaja sie nawilzajace odzywki, maseczki regenerujace itp POMOCY!!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67905 moje ciuszki
martecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-16, 14:26   #78
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

Moje włosy podobnie wyglądały po balejażu-zbyt brutalnie potraktowane teraz się plącza po umyciu, sa suche i się łamią. Po pierwsze-je podcięłam. Dobrze zrobiłam im maska regenerująca Avony, kup sobie jakąś maseczkę ułatwiająca rozczesywanie jeśli masz taki problem jak ja- na prawdę działaja. No i nic nie pomoże tak jak odzywka u fryzjera więc proponuję wybrać się na jakiś zabieg do salonu.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-16, 15:12   #79
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

Ozdywka u fryzjera polecama przez Ule bedzie dobrym rozwiazaniem. Poza tym polecam odzywke do wlosow suchych Avonu, maseczke GlissKur (tez do wlosow suchych). Mozesz tez zrobic sama odzywke z olejku rycynowego, zoltek i cytryny (jest ona do wlosow bez polysku i suchych wiec jak najbardziej powinna pomoc), tylko polecam abys dala niecow iecej olejku. Bardzo dobre opinie ma odzywka Ziaja do wlosow suchych i rozdwajajacych sie, a takze polecam Wosk Henna Wax (firmy Naturall Clasics).

pozdrawiam i powodzenia!
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-16, 16:04   #80
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

pędz jak najszybciej do dobrego salonu,napewno dużo zapłacisz za taki zabieg regenerujący ale to juz profesjonalna robota i powinno pomóc,polecam Ci także "saune włosa" ale nie we wszystkich salonach ja wykonują,poszukaj,bardzo dobrze nawilża włosy.Powodzenia.
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-16, 18:49   #81
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

na poczatek sprobuje kuracje woskiem leczniczym i maseczka z olejku rycynowego bo narazie nie dysponuje taka iloscia pieniedzy zeby sobie zafundowac zabieg u fryzjeraszkoda tylko ze nie moge ich podciac bo i tak jush sa za krotkie dzieki wielkie za porady
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67905 moje ciuszki
martecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-16, 19:27   #82
GIGI.S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

hey mnie spotkało to samo. Po zabiegu X-tenso Loreala miałam tak popalone włosy, że zrobiło się z nich siano, zaczęły się kruszyć, łamać i wypadać. Podcięłam końcówki, ale to niewiele pomogło , bo praktycznie powinnam obgolić się na łyso. Pojechałam do profesjonalnego salonu Kerastase w Poznaniu i zrobiłam sobie na początek zabieg odbudowy włosa ampułki z cementem i oprócz tego zakupiłam cały arsenał kosmetyków Kerastase resistance (seria zielona). Mój portfel zaświecił pustkami, ale dziś po 6 miesiącach mogę powiedzieć że było warto. Włosy są miękkie, lśniące, ale dużo im jeszcze brakuje, żebym mogła powiedzieć, że są zdrowe. Na razie pozostaje mi odmawiać sobie różnych przyjemności a inwestować we włosy. Powodzenia
martecka napisał(a):
> na poczatek sprobuje kuracje woskiem leczniczym i maseczka z olejku rycynowego bo narazie nie dysponuje taka iloscia pieniedzy zeby sobie zafundowac zabieg u fryzjeraszkoda tylko ze nie moge ich podciac bo i tak jush sa za krotkie dzieki wielkie za porady
GIGI.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 15:31   #83
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

GIGI.S napisał(a):
> hey mnie spotkało to samo. Po zabiegu X-tenso Loreala miałam tak popalone włosy, że zrobiło się z nich siano, zaczęły się kruszyć, łamać i wypadać. Podcięłam końcówki, ale to niewiele pomogło , bo praktycznie powinnam obgolić się na łyso. Pojechałam do profesjonalnego salonu Kerastase w Poznaniu i zrobiłam sobie na początek zabieg odbudowy włosa ampułki z cementem i oprócz tego zakupiłam cały arsenał kosmetyków Kerastase resistance (seria zielona). Mój portfel zaświecił pustkami, ale dziś po 6 miesiącach mogę powiedzieć że było warto. Włosy są miękkie, lśniące, ale dużo im jeszcze brakuje, żebym mogła powiedzieć, że są zdrowe. Na razie pozostaje mi odmawiać sobie różnych przyjemności a inwestować we włosy. Powodzenia
hej GIGI.S a mozesz mi powiedziec ile Cie kosztowala ta cala kuracja Kerastase?pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67905 moje ciuszki
martecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-17, 16:31   #84
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

Ja mam z natury włosy łamliwe, kruszące sie, rozdwajajace, suche, sianowate, no po prostu jak popalone. Chciałam sobie zrobic to X-tenso, to az tak niszczy włosy ?
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 13:39   #85
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

Droga GIGI.S czy możesz napisac w ktorym salonie w Poznaniu robilas sobie ta kurację. Tez jestem z Poznania Aha no i ile cie te wspaniałosci kosztowały???
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 14:25   #86
Marjeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 24
Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

Ja też miałam bardzo spalone włosy, tyle, że po źle zrobionej trwałej I, jeśli nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy na profesjonalne zabiegi, to polecam Ci sprawdzony i skuteczny sposób (niestety, wymaga samozaparcia oparty właśnie na wosku Henna Wax. Trzeba ten wosk nakładać po każdym myciu i nie zmywać! Włóski są trochę matowe, ale da się to przeżyć. Zmywać dopiero przy normalnym myciu głowy i nakładać nową porcję. Ja tą kurację stosowałam przez pół roku i efekt przeszedł moje oczekiwania! Włósy całkowicie wróciły do normy, zrobiły się sprężyste, miękkie i błyszczące. A przed kuracją kruszyły mi się prawie u samej nasady! Tak, że jeśli masz cierpliwość i samozaparcie, polecam
Nie wiem tylko, jak bęzie z krótkimi włosami, ja miałam długie i zaplatałam je w warkocz. Ale możesz spróbować i zobaczyć, czy będą bardzo źle wyglądały
martecka napisał(a):
> na poczatek sprobuje kuracje woskiem leczniczym i maseczka z olejku rycynowego bo narazie nie dysponuje taka iloscia pieniedzy zeby sobie zafundowac zabieg u fryzjeraszkoda tylko ze nie moge ich podciac bo i tak jush sa za krotkie dzieki wielkie za porady
Marjeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-19, 11:32   #87
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
suche włosy!

pomocy!! co zrobic ze zniszczonymi farbowaniem, suchymi włoskami. sa krotkie i blond jesli ma to jakies znaczenie.. blagam o jakies porady, bo juz nie wiem co robic.. stosuje odzywki i nic ;(
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-20, 19:51   #88
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: suche włosy!

niestmaski nawilzajace regenerujace i czas.... to najlepzsy lekarz
wejdz na posty o suchych wlosach tam tez cosik znajdziesz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-21, 13:47   #89
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Re: suche włosy!

odzywka wax dostepna w aptekach...mi pomogła a miałam bardzo zniszczone włosy...zobacz komentarze do tej odzywki..pozdrawiam
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-21, 14:12   #90
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: suche włosy!

A czy mogę umyć głowę na noc i na mokre włosy nałożyć wax'a i np. nałożyć czepek i dopiero zmyć rano wax'a. Choci mi o to czy nie będę maiała tłustych włosów ? myje głowe co 2 dni.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.