Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-17, 14:43   #1
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984

Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.


Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:13   #2
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Snowdrop, jak strasznie nie na miejscu i niewrażliwe jest to Twoje wpadanie do każdego tematu o ludziach dyskryminowanych i przeżywających dramaty, bo nie wpisują się w typowo polsko-konserwatywne normy, z tym twoim "a katolików to też prześladują!!!1111!"
Serio, zrób sobie reality check.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:15   #3
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Snowdrop no dobrze, ale powiedz mi czemu sama piszesz o niej per on skoro wiesz (teoretycznie) jak chce być nazywana?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:18   #4
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Snowdrop, jak strasznie nie na miejscu i niewrażliwe jest to Twoje wpadanie do każdego tematu o ludziach dyskryminowanych i przeżywających dramaty, bo nie wpisują się w typowo polsko-konserwatywne normy, z tym twoim "a katolików to też prześladują!!!1111!"
Serio, zrób sobie reality check.
Przecież kompletnie nie o tym pisałam tylko o wymaganiu czegoś, czego samemu się nie przestrzega.
O tym, że Margot powinna być odmieniana w formie żeńskiej nie wiedziałam, dla mnie to nie ma żadnej różnicy i mogę pisać jak o kobiecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:18   #5
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Snowdrop a miałaś kiedyś taką sytuację na żywo czy to tylko Twoje wyobrażenie? Osoba doznająca wykluczenia na co dzień może być nie zawsze cierpliwą, ale jestem pewna, że jak zapytasz kogoś w sposób taktowny jak się zwracać to Ci odpowie.
Jeśli mimo zwracania uwagi, że niewłaściwie odmieniasz kontynujesz to to nie wychodzisz na osobę, która nie wie jak się zwracać tylko na osobę, która robi to złośliwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:24   #6
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Przecież kompletnie nie o tym pisałam tylko o wymaganiu czegoś, czego samemu się nie przestrzega.
O tym, że Margot powinna być odmieniana w formie żeńskiej nie wiedziałam, dla mnie to nie ma żadnej różnicy i mogę pisać jak o kobiecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to daj dobry przykład i przestrzegaj tego sama, bez oczekiwania na wzajemność. Sporo tutaj bronisz KK, często dość agresywnie się wypowiadasz, wyliczasz jak to Twoja rodzina wspiera kościół finansowo, a nie przypominam sobie żebyś merytorycznie odnosiła się do zarzutów jakie tutaj padają po adresem KK. Albo do tragedii jakie ludzie lgbt+ przeżywają i do których kościół się mocno przyczynia. Dziwi mnie to, bo jesteś osobą empatyczną i szanuję to co robisz dla zwierząt. Szkoda że w kwestii religii wydajesz się być kompletnie zaślepiona.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:27   #7
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Mnie sprejowane kościoły właściwie nie dziwią, nie pochwalam wandalizmu ale niestety prymat kościoła w naszym kraju przekroczył już wszelkie granice, a wiem, że nie popuszczą, bo za dużo pieniążków i władzy za tym stoi. Trafia mnie jak pomyślę, że żyjemy w Europie w XXI w. I narzuca się nam takie krzywdzące i ciemnogrodne przepisy.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 16:28   #8
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No to daj dobry przykład i przestrzegaj tego sama, bez oczekiwania na wzajemność. Sporo tutaj bronisz KK, często dość agresywnie się wypowiadasz, wyliczasz jak to Twoja rodzina wspiera kościół finansowo, a nie przypominam sobie żebyś merytorycznie odnosiła się do zarzutów jakie tutaj padają po adresem KK. Albo do tragedii jakie ludzie lgbt+ przeżywają i do których kościół się mocno przyczynia. Dziwi mnie to, bo jesteś osobą empatyczną i szanuję to co robisz dla zwierząt. Szkoda że w kwestii religii wydajesz się być kompletnie zaślepiona.
Nie jestem zaślepiona, też jestem za rozdziałem Kościoła od państwa, moim reprezentantem światopoglądowym jest Hołownia, którego i prawica i lewica krytykuje, bo każdy uważa go za przedstawiciela wrogiego obozu. Gdybym miała wybrać idealny rząd to kapitalistyczna gospodarka Bosaka, postępowośc, sprawy kobiet i podejście do zwierząt Biedronia i reszta wg Hołowni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-09-17 o 16:32
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:29   #9
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:32   #10
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Trzepotka jak zawsze nie zawodzisz swoimi konkluzjami

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:33   #11
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Czasami się zastanawiam czy Trzepotka nie jest botem
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 16:33   #12
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Przecież kompletnie nie o tym pisałam tylko o wymaganiu czegoś, czego samemu się nie przestrzega.
O tym, że Margot powinna być odmieniana w formie żeńskiej nie wiedziałam, dla mnie to nie ma żadnej różnicy i mogę pisać jak o kobiecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak nie wiedziałaś a wiedziałaś dokładnie jakie samochody niszczy i to podono niedawno - a już wiodący motyw czyli jej tożsamość cię ominęła? I to ważne w kontekście aresztowania i potencjalnego miejsca odbywania kary. Zacytowałaś post w którym wskazuje ci napisanie "niszczyŁ" - dokładnie tak wielką literą zaznaczone że chodzi mi o końcówkę - a i tak uświadomiona użyłaś ponownie męskiej formy. Ale gdy się zorientowałaś że inne użytkowniczki nie mają twoich zwrotów gdzieś i zostałaś już konkretnie wywołana do tablicy do zaprzestania używania błędnych to udajesz nieświadomą faktu jakich końcówek używa Margo.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:34   #13
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:34   #14
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Czasami się zastanawiam czy Trzepotka nie jest botem
Dokładnie o tym samym myślałam przed sekunda zanim napisałaś komenta

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:44   #15
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-09-17 o 16:48
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 17:12   #16
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Tak nie wiedziałaś a wiedziałaś dokładnie jakie samochody niszczy i to podono niedawno - a już wiodący motyw czyli jej tożsamość cię ominęła? I to ważne w kontekście aresztowania i potencjalnego miejsca odbywania kary. Zacytowałaś post w którym wskazuje ci napisanie "niszczyŁ" - dokładnie tak wielką literą zaznaczone że chodzi mi o końcówkę - a i tak uświadomiona użyłaś ponownie męskiej formy. Ale gdy się zorientowałaś że inne użytkowniczki nie mają twoich zwrotów gdzieś i zostałaś już konkretnie wywołana do tablicy do zaprzestania używania błędnych to udajesz nieświadomą faktu jakich końcówek używa Margo.
Bo to, że ktoś na forum tak napisze nie jest jeszcze prawdą objawiona (przynajmniej dla mnie) a nie czytałam/ widziałam o niej dawno wiadomości, od roku gdzieś i musiałam dopiero sprawdzić w sieci która forma właściwa. Podobnie jest z Rafalala, gdyby ktoś mnie teraz zapytał jak mówić do tej osoby, to nie pamiętałabym (chociaż chyba jako kobieta, a Margot zapamiętałam w bardziej męskiej wersji wizualnie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-09-17 o 17:19
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 17:53   #17
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Bo to, że ktoś na forum tak napisze nie jest jeszcze prawdą objawiona (przynajmniej dla mnie) a nie czytałam/ widziałam o niej dawno wiadomości, od roku gdzieś i musiałam dopiero sprawdzić w sieci która forma właściwa. Podobnie jest z Rafalala, gdyby ktoś mnie teraz zapytał jak mówić do tej osoby, to nie pamiętałabym (chociaż chyba jako kobieta, a Margot zapamiętałam w bardziej męskiej wersji wizualnie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I nadal po tym co pokazujesz swoją postawą uważasz się za osobę właściwą do pouczania innych jak mają wyrażać swoje zdanie? Jak nic pasuje do widzenia źdźbła w oku bliźniego i niezauważania belki w swoim. Opierasz swój hejt na czymś co gdzieś ci się obiło o uszy i gdzieś zdjęcie mignęło przed oczami - ale już sprostowanie totalnie olewasz bo to że "ktoś na forum tak pisze" to za mało ważne i wiarygodne. Sama przywołujesz sytuacje związane z aktualnym szczuciem na LGBT żeby pokrytykować postawę i nazwać ich prymitywami - a nagle końcówki i tożsamość to dla ciebie kwestia trzeciorzędna i niemal niezwiązana ze sprawą którą komentujesz więc automatycznie pomijasz. Nie widzę z twojej strony tego szacunku do wysłuchania i zrozumienia a paradoksalnie to ty stawiasz siebie w pozycji kulturalnej jednostki wśród niby prymitywnych ludzi.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 18:41   #18
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
I nadal po tym co pokazujesz swoją postawą uważasz się za osobę właściwą do pouczania innych jak mają wyrażać swoje zdanie? Jak nic pasuje do widzenia źdźbła w oku bliźniego i niezauważania belki w swoim. Opierasz swój hejt na czymś co gdzieś ci się obiło o uszy i gdzieś zdjęcie mignęło przed oczami - ale już sprostowanie totalnie olewasz bo to że "ktoś na forum tak pisze" to za mało ważne i wiarygodne. Sama przywołujesz sytuacje związane z aktualnym szczuciem na LGBT żeby pokrytykować postawę i nazwać ich prymitywami - a nagle końcówki i tożsamość to dla ciebie kwestia trzeciorzędna i niemal niezwiązana ze sprawą którą komentujesz więc automatycznie pomijasz. Nie widzę z twojej strony tego szacunku do wysłuchania i zrozumienia a paradoksalnie to ty stawiasz siebie w pozycji kulturalnej jednostki wśród niby prymitywnych ludzi.
Jak zwykle wszystko przekręcasz, musiałabym _zdanie po zdaniu_ prostowac, a naprawdę mi się już nie chce i nie mam czasu. Są tutaj osoby o przeciwnych poglądach, z którymi rozmawia się normalnie i je mimo różnic szanuję typu Princess, This_witch czy Nocna, o Tobie czytałam wcześniej na forum żeś agresywna, także nie wdaję się w dalsze dyskusje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

PS Nie nazywałam nikogo konkretnie prymitywami a już tym bardziej LGBT?, proszę nie kłamać tak bezczelnie
(a propos osób które z powodu zmiany płci miały kłopoty moja organizacja co rusz robi jakąś akcję na mieście czy upamiętnienie).
Jak nie wierzysz, że niestety nie zapamiętałam w jakiej formie pisze się o Margot, no to trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-09-17 o 19:50
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 19:13   #19
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Czasami się zastanawiam czy Trzepotka nie jest botem
Ja też

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 19:48   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja też
Nie zasiewajcie mi w głowie takich dziwnych myśli.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 20:45   #21
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Odpowiem bo piszesz jak algorytm, pojawiasz się zazwyczaj dopiero przy gdzieś przy końcu dyskusji (po przeskanowaniu wszystkich wypowiedzi ), budujesz zdania, które mają łączyć argumenty obu stron, a na końcu rzucasz w eter jakieś ogólnikowe pytanie. Jakby zupełnie od szablonu niczym rozprawka na maturze.
To nie jest złośliwe z mojej strony, po prostu Twoje posty odstają od reszty wypowiedzi.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 21:21   #22
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 21:33   #23
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Trzeba się przyzwyczaić, już tyle razy była mowa o tym a i tak nic się nie zmieniło
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 21:44   #24
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Jak zwykle wszystko przekręcasz, musiałabym _zdanie po zdaniu_ prostowac, a naprawdę mi się już nie chce i nie mam czasu. Są tutaj osoby o przeciwnych poglądach, z którymi rozmawia się normalnie i je mimo różnic szanuję typu Princess, This_witch czy Nocna, o Tobie czytałam wcześniej na forum żeś agresywna, także nie wdaję się w dalsze dyskusje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

PS Nie nazywałam nikogo konkretnie prymitywami a już tym bardziej LGBT?, proszę nie kłamać tak bezczelnie
(a propos osób które z powodu zmiany płci miały kłopoty moja organizacja co rusz robi jakąś akcję na mieście czy upamiętnienie).
Jak nie wierzysz, że niestety nie zapamiętałam w jakiej formie pisze się o Margot, no to trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zachowania Margot (i innych osób LGBT) określiłaś jako "prymitywizm" a nawet nie pokwapiłaś się żeby wpisać osobę którą w ten sposób obrażasz (sama zaczynając temat i pokazując jako sztandarowy przykład) w google gdzie na 1 stronie jest napisane jak się identyfikuje i jakich używa końcówek. Kolejne użyte przez ciebie przymiotniki do tych osób to "patologia" i "rynsztok". Bezczelne jest, że wyskakujesz z takimi przymiotnikami jak Filip z konopii w rozmowę która nawet nie dotyczyła nawet LGBT, żeby tylko pokazać się na ich tle jako ta kulturalniejsza. No sorry - to że wyzywasz ludzi "jedynie" od patologii nie sprawia że twój język jest godny pochwały a twoja postawa jest mniej agresywna od osób które przeklinają i używają 7 gwiazdek.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:01   #25
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Zachowania Margot (i innych osób LGBT) określiłaś jako "prymitywizm" a nawet nie pokwapiłaś się żeby wpisać osobę którą w ten sposób obrażasz (sama zaczynając temat i pokazując jako sztandarowy przykład) w google gdzie na 1 stronie jest napisane jak się identyfikuje i jakich używa końcówek. Kolejne użyte przez ciebie przymiotniki do tych osób to "patologia" i "rynsztok". Bezczelne jest, że wyskakujesz z takimi przymiotnikami jak Filip z konopii w rozmowę która nawet nie dotyczyła nawet LGBT, żeby tylko pokazać się na ich tle jako ta kulturalniejsza. No sorry - to że wyzywasz ludzi "jedynie" od patologii nie sprawia że twój język jest godny pochwały a twoja postawa jest mniej agresywna od osób które przeklinają i używają 7 gwiazdek.
Nie wiem czy serio nie umiesz czytać, prymitywizmem określiłam wpisy zawierające wulgarne wyrażenia, nie określiłam nikogo rynsztokiem a pisałam o rynsztokowym języku itd itp
Z pełną świadomością przekręcasz sens każdej wypowiedzi, lub po prostu kłamiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Aha, i nic nie było o patologii wobec LGBT, bo jeszcze raz sprawdziłam dyskusję. Ale z ciebie kłamczuch i manipulator, no masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-09-17 o 22:02
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:11   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-09-17 o 22:13
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:14   #27
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
absolutnie nie nakłaniam, każdy ma swój styl bycia.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:25   #28
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy serio nie umiesz czytać, prymitywizmem określiłam wpisy zawierające wulgarne wyrażenia, nie określiłam nikogo rynsztokiem a pisałam o rynsztokowym języku itd itp
Z pełną świadomością przekręcasz sens każdej wypowiedzi, lub po prostu kłamiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Aha, i nic nie było o patologii wobec LGBT, bo jeszcze raz sprawdziłam dyskusję. Ale z ciebie kłamczuch i manipulator, no masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co kojarzę do słów "manipulator i kłamca" spokojnie można dodać żeńskie końcówki

Ale i tak zabawne że tak bardzo się odżegnujesz od tego że określasz w ten sposób ludzi i zasłaniasz się że chodzi tylko o język (tak jak KK nawija że chodzi o grzech a nie grzeszników) przy czym w tym samym poście kilkukrotnie mnie już wprost personalnie obrażasz, a ludzi używających w uzasadnionym celu i w konkretnej sytuacji protestu wobec łamiącego prawo rządu patologią (a nie normalnymi nie-patologicznymi ludźmi którzy tylko używają rynsztokowego/niekulturalnego/patologicznego języka)
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
więc gdyby ktoś chciał używać inwektyw, to jak najbardziej ma powód - choć to nadal patologia).
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:29   #29
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę do słów "manipulator i kłamca" spokojnie można dodać żeńskie końcówki

Ale i tak zabawne że tak bardzo się odżegnujesz od tego że określasz w ten sposób ludzi i zasłaniasz się że chodzi tylko o język (tak jak KK nawija że chodzi o grzech a nie grzeszników) przy czym w tym samym poście kilkukrotnie mnie już wprost personalnie obrażasz, a ludzi używających w uzasadnionym celu i w konkretnej sytuacji protestu wobec łamiącego prawo rządu patologią (a nie normalnymi nie-patologicznymi ludźmi którzy tylko używają rynsztokowego/niekulturalnego/patologicznego języka)
Gdybyś nie zmyślała nałogowo i nie manipulowała o co prosiłam już, a trzymała się faktów, nie miałabym powodu tak nazwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:35   #30
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Ja się mogę zastanowić dlaczego we wkurzeniu użyłam określenia, a ty w tym czasie pomyśl dlaczego tak lubisz kłamać i peace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-14 22:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.