Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-28, 20:01   #4561
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Nie jest nas więcej, bo to moja i męża firma
Myślałam o karcie podarunkowej, ale na pewno damy mu ekstra bonus do wypłaty, procentowo do pensji nie taki mały, więc i tak będzie miał dodatkowe środki, żeby kupić coś dla maluszka, co będzie chciał. I w jakim sklepie będzie chciał. Tylko chciałam coś jeszcze takiego dodać, żeby poczuł się z żoną dobrze w tym dniu, że to wyjątkowe wydarzenie dla nas w firmie też. Nawet jakiś drobiazg (tak do 150-200zł) ale żeby własnie oprócz pięniędzy.
Ja bym się ucieszyła jakbym dostała jakiś dobry jakościowo kocyk typu Merino, albo jakiś woucher kwotowy do jakiegoś sklepu dzieciowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 20:25   #4562
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Hej,
czytam Was na bieżąco, ale jakoś nastrój u mnie nie ten i nie mam weny na forum

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Laseczki co byście chciały dostać od swojego szefa/szefowej na urodzenie dziecka? Mamy pracownika, którego żona rodzi w listopadzie. Myślę o jakimś bonusie pieniężnym, ale chciałabym, żeby było to bardziej eleganckie i miłe niż sam przelew. Rozważałam dodatkowo oprócz "premii" misia szumisia lub jakis piękny kocyk ale nie wiem czy to akurat by ich ucieszyło najbardziej. A może bardziej praktycznie - pieluszki lub zestaw do pielęgnacji? Wiem, że mają już starsze dziecko i nie chcę też nic im zdublować, a pieluch nigdy za dużo. Z drugiej strony to takie pójście na łatwiznę, bo można je kupić w każdym markecie... Jestem już głupia od tego myślenia
Jeśli nie chcesz dawać karty podarunkowej, skoro i tak dostaje bonus finansowy, to myślę, że i "wypasiony" kocyk jest super pomysłem, i sesja zdjęciowa, jak proponuje Nairobi Jak rodzi w listopadzie, to bardzo możliwe, że podstawowe rzeczy mają pokupowane (zwłaszcza że to nie pierwsze dziecko), więc poszłabym właśnie w takim kierunku - rzeczy, których pewnie sami sobie nie kupią

Jesteście super szefostwem
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 20:28   #4563
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Hej,
czytam Was na bieżąco, ale jakoś nastrój u mnie nie ten i nie mam weny na forum



Jeśli nie chcesz dawać karty podarunkowej, skoro i tak dostaje bonus finansowy, to myślę, że i "wypasiony" kocyk jest super pomysłem, i sesja zdjęciowa, jak proponuje Nairobi Jak rodzi w listopadzie, to bardzo możliwe, że podstawowe rzeczy mają pokupowane (zwłaszcza że to nie pierwsze dziecko), więc poszłabym właśnie w takim kierunku - rzeczy, których pewnie sami sobie nie kupią

Jesteście super szefostwem
Oj chandrą jesienna czy hormony czy coś Cie stało? Tule mocno wirtualnie

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Śliczne. A moja córa obok jęczy że słodziutkie
Ten pomysł z sesją rodzinną lub masażami też fajny
Kocyk też w sumie zawsze się faktycznie przyda, zwłaszcza taki droższy, lepszy.
Z chustonoszeniem muszę wybadać czy dziewczyna już nie nosiła chusty, bo jednego dzieciaczka ma
Miałyśmy pomoc a dałyśmy jeszcze więcej do myślenia
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 20:57   #4564
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Oj chandrą jesienna czy hormony czy coś Cie stało? Tule mocno wirtualnie

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------



Miałyśmy pomoc a dałyśmy jeszcze więcej do myślenia
Dziękuję, kochana

Kumulacja: stres przed remontem i przeprowadzką (trzeba dograć harmonogram, specjalistów, w ogóle ustalić zakres prac, a na razie trudno, bo jeszcze przez 3 tygodnie mieszkają tak poprzedni właściciele) plus pewnie hormony robią swoje, no i stale myślę o tej sytuacji w kraju, nie umiem się od tego odciąć i nie myśleć.

I przez to chwilowo tak średnio jest
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 21:41   #4565
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
To teraz za wyniki
Mi z palca nie sprawdzali ale to podobno ma spory zakres błędu więc się nie sugeruj narazie tym wynikiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Kciuki za dobre wyniki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Nie martw się tym glukometrem, często jest tak, że one mają duży zakres błędu, a dwa z różnych palców wychodzą różne wyniki. Spokojnie poczekaj na wynik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Było trzeba mieć zaświadczenie od gina że jest się w ciąży? Też musimy pojechać aby mieć z głowy. U nas chyba otrzyma nazwisko tz. Ja mam 12 liter a tz 11 to za długie by wyszło



Mi tak. Miałam 74. Ale glukometry mają nawet 15% błędu. Dzis będziesz mieć wynik?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Hej!
Już mam praktycznie wszystko posprzątane i poukładane po remoncie. Jest pięknie <3
Dziś rano strasznie bolała mnie prawa strona brzucha, aż zgięta w pół chodziłam. Nie mam pojęcia co to ale na szczęście przeszło.

kaewso trzymam mocno kciuki za Ciebie i dziecko! Odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Lekarze na pewno znajdą przyczynę czemu wód jest mało.



Mi z palca wyszło chyba 101, a potem w krwi żylnej 81 także nic się nie przejmuj.
Uffff to trochę odetchnelam zobaczymy co tam wyjdzie dzięki dziewczyny za dobre słowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozkładam ręce.
Oddzwonili do mnie od mojej lekarki rodzinnej, że ona też nie wie nic o konieczności szczepienia w ciąży i żeby mnie zaszczepić to mam przynieść od ginekologa zaświadczenie o konieczności takiego szczepienia.
Dzwonię do położnej, by zapytać o to czy moja ginka wystawi mi takie zaświadczenie a ona do mnie, że nie wie i że pierwsze słyszy o szczepieniu kobiet w ciąży na krztusiec (bo przecież w dzieciństwie się szczepilam). Dramat. Odechciewa się wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ginekolog też powiedział że jak coś to przed ciąża a nie w trakcie? 🤷☠♀️ No i mam teściowa polozna i też powiedziała że by się bała w ciąży szczepić. Więc zrezygnowałam choć byłam nastawiona na nie
Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, nie odzywałam się wczoraj po kontroli u lekarza, bo na wizycie lekarz zauważył, że mam mało wód płodowych i wystawił skierowanie do szpitala. Prosto od lekarza jechałam do domu się spakować, a potem od razu zgłosić się na oddział. Także leżę sobie od wczoraj na patologii ciąży i pewnie jeszcze kilka dni tutaj pobędę, bo mnie badają i szukają przyczyny. Także Wasze dobre myśli i kciuki się przydadzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej to kciuki za Was trzymajcie się przesyłam dużo pozytywnych myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 06:17   #4566
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Witam się z krzywej cukrowej 🤢 nie takie straszne, ale dużo tego słodkiego płynu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 06:41   #4567
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Trzymamy kciukasy

Któraś z was decyduje się na kupno tiny love czy coś podobnego? Bujaczek leżaczek do salonu myślałam, ale na leżąco dziecko tam do 6 miesiąca się mieści a później już tylko może siedzieć w nim. Chodzi mi głównie o to aby w salonie mieć pod ręką dziecko, tylko w czym się zastanawiam? Kokon? Wózek? Leżaczek? Macie coś na oku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam kupować, żeby Franek miał w czym leżeć na dole, bo do góry będzie miał normalnie łóżeczko. Ale zdecydujemy się na kołyskę na dół
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Laseczki co byście chciały dostać od swojego szefa/szefowej na urodzenie dziecka? Mamy pracownika, którego żona rodzi w listopadzie. Myślę o jakimś bonusie pieniężnym, ale chciałabym, żeby było to bardziej eleganckie i miłe niż sam przelew. Rozważałam dodatkowo oprócz "premii" misia szumisia lub jakis piękny kocyk ale nie wiem czy to akurat by ich ucieszyło najbardziej. A może bardziej praktycznie - pieluszki lub zestaw do pielęgnacji? Wiem, że mają już starsze dziecko i nie chcę też nic im zdublować, a pieluch nigdy za dużo. Z drugiej strony to takie pójście na łatwiznę, bo można je kupić w każdym markecie... Jestem już głupia od tego myślenia
Ja bym kupiłam jakiś droższy grubszy kocyk i ten zestaw co był wrzucony
_________________________ _________________

Wybaczcie, że się nie odzywam ale jestem taka wściekła. Miała w tym tygodniu wejść ekipa żeby zrobić gipsy i szlifowanie i jeszcze się nie pojawili.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Co do wyprawki to narazie pakuję do koszyków. Trochę się tego uzbierało 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 06:50   #4568
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Adhoc, piona! U mnie już wypite 10 minut temu. Więcej się naczytałam i nakręciłam, że co to będzie, a to taki syrop po prostu. Yummy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 06:54   #4569
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Adhoc, piona! U mnie już wypite 10 minut temu. Więcej się naczytałam i nakręciłam, że co to będzie, a to taki syrop po prostu. Yummy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
🤜🤛
Haha ja siedzę w samochodzie, po 8 idę na drugie pobranie już się szykuje na awanturke, bo kolejka do pobrania kosmiczna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 06:58   #4570
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Kumulacja: stres przed remontem i przeprowadzką (trzeba dograć harmonogram, specjalistów, w ogóle ustalić zakres prac, a na razie trudno, bo jeszcze przez 3 tygodnie mieszkają tak poprzedni właściciele) plus pewnie hormony robią swoje, no i stale myślę o tej sytuacji w kraju, nie umiem się od tego odciąć i nie myśleć.

I przez to chwilowo tak średnio jest
Też nie umiem się odciąć. Trzymaj się Kochana
Ale pocieszam się że nigdy nie jest tak, że cały czas jest źle. Jest burza, to w końcu wyjdzie słońce
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 07:20   #4571
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
🤜🤛
Haha ja siedzę w samochodzie, po 8 idę na drugie pobranie już się szykuje na awanturke, bo kolejka do pobrania kosmiczna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho, a u mnie pierwszy zjazd. Już miałam iść do pielęgniarek, że mdleję i ratunku, ale zdjęłam maskę, spuściłam głowę między nogi i przeszło. Chociaż głowa mnie boli niesamowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 07:21   #4572
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dziewczyny kciuki za przeżycie pobrań i kciuki później za wyniki
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 07:28   #4573
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dacie dziewczyny radę :roza

W nocy wstałam siusiu i potem nie mogłam zasnąć bo brzuch zaczął mnie boleć. Już myślałam aby tz budzić ale jakoś zasnęłam. Zaraz będę się ogarniać. Nie lubię mieć wizyty i lekarza w południe. Z rana zawsze mi się czas dłuży

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 07:29   #4574
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Współczuję dzisiejszej glukozy. Jeszcze trochę i będziecie po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 07:41   #4575
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Oho, a u mnie pierwszy zjazd. Już miałam iść do pielęgniarek, że mdleję i ratunku, ale zdjęłam maskę, spuściłam głowę między nogi i przeszło. Chociaż głowa mnie boli niesamowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie trzymaj się mi zostało jedno pobranie za 30 minut i jadę na śniadaniem do bratowej

Dzięki dziewczyny za kciuki, oby tylko wyniki były w normie

Ja też nie mogę się odciąć od tego co się dzieje dookoła. Muszę się odciąć, bo mnie to zabije psychicznie dzisiaj zabieram się za książki i na tym się skupiam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 07:56   #4576
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Ja kupiłam sobie gotową kanapkę, żeby zjeść od razu po drugim pobraniu i tak mi pachnie z plecaczka. A drugie pobranie mam o 9:42.

U nas wczoraj narodowcy zaczęli atakować maszerujących, rozpylali gaz pieprzowy, bili i popychali. Też się nie mogę odciąć, boję się, że to pójdzie w złą stronę, że wyjadą polewaczki czy inne metody rozganiania tłumu i poza covidem to jeszcze wojna się odpali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:03   #4577
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Mi sie udalo meza namowic na wypad do sklepu dzieciego ok 13 jedziemy bo zaczynam sie bac ze wszystko pozamykaja i ze znowu bedzie jak na wiosne a jeszcze do tego strajki wiec kto wie czy rzad nas nie pozamyka specjalnie w domach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:11   #4578
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Kciuki dziewczyny za pobrania i wyniki!
Ja w przyszłym tygodniu idę
Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Mi sie udalo meza namowic na wypad do sklepu dzieciego ok 13 jedziemy bo zaczynam sie bac ze wszystko pozamykaja i ze znowu bedzie jak na wiosne a jeszcze do tego strajki wiec kto wie czy rzad nas nie pozamyka specjalnie w domach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też namówiłam tż by pojechać do sklepu z wózkami dzisiaj. Bo tak jak mówisz, pewnie od przyszłego tygodnia pozamykają nas w domach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:15   #4579
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Jak oglądaliśmy wózki to sprzedawca mówił, że na marcowym lockdownie mieli mnóstwo rodziców, którzy kupowali w ciemno, bo nie zdążyli pomacać, popróbować, pooglądać, pojeździć itd. I że spoko, że już sobie oglądamy i mamy jakieś pojęcie co nam pasuje, bo nawet jak zamkną znów, to internetowo ogarniemy wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 08:40   #4580
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Eh ciekawe co to z nami bedzie... powiem Wam ze do tej pory to bylam spokojna tak od wtorku zaczyna mnie wszystko co sie dzieje przerazac. Boje sie o badania o wizyty u lekarza pozniej o porod i o to jak juz mala bedzie na swiecie jak bedzie z jej podstawowymi badaniami ktore trzeba po urodzeniu wykonac ii jeszcze caly czas mysle jak to bedzie ze swietami Bozego Narodzenia czy bedzie sie mozna odwiedzac czy bedzie tyle zakazen ze lepiej bedzie nie ryzykowac :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:46   #4581
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Jak oglądaliśmy wózki to sprzedawca mówił, że na marcowym lockdownie mieli mnóstwo rodziców, którzy kupowali w ciemno, bo nie zdążyli pomacać, popróbować, pooglądać, pojeździć itd. I że spoko, że już sobie oglądamy i mamy jakieś pojęcie co nam pasuje, bo nawet jak zamkną znów, to internetowo ogarniemy wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dlatego jedziemy. I tak teraz nie mam miejsca na wózek, a tak to sobie upatrzymy i w necie zamówimy
Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Eh ciekawe co to z nami bedzie... powiem Wam ze do tej pory to bylam spokojna tak od wtorku zaczyna mnie wszystko co sie dzieje przerazac. Boje sie o badania o wizyty u lekarza pozniej o porod i o to jak juz mala bedzie na swiecie jak bedzie z jej podstawowymi badaniami ktore trzeba po urodzeniu wykonac ii jeszcze caly czas mysle jak to bedzie ze swietami Bozego Narodzenia czy bedzie sie mozna odwiedzac czy bedzie tyle zakazen ze lepiej bedzie nie ryzykowac :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam nadzieję, że wizyty będą normalnie. Przecież to jest zdrowie i bezpieczeństwo nasze. Oby tylko naszym lekarzom nic się nie stało, bo nie wyobrażam sobie zmieniać na końcówce ciąży ginekologa.
O porodzie nie myślę. Będzie co będzie. Mam ogromną nadzieję na poród z tż.
Co do świąt to pewnie będzie apel by nie chodzić od rodziny do rodziny, tylko w gronie domowników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:51   #4582
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego jedziemy. I tak teraz nie mam miejsca na wózek, a tak to sobie upatrzymy i w necie zamówimy Ja mam nadzieję, że wizyty będą normalnie. Przecież to jest zdrowie i bezpieczeństwo nasze. Oby tylko naszym lekarzom nic się nie stało, bo nie wyobrażam sobie zmieniać na końcówce ciąży ginekologa.
O porodzie nie myślę. Będzie co będzie. Mam ogromną nadzieję na poród z tż.
Co do świąt to pewnie będzie apel by nie chodzić od rodziny do rodziny, tylko w gronie domowników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Własnie. Ja tez nie wyobrazam sobie teraz szukac nowego ginka jednak do swojego mam duze zaufanie a tu teraz ktos nowy o nie nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:55   #4583
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

A ja się zastanawiam jak wyglada później kwestia reklamacji jak się kupiło wózek np na allegro? Któraś wie?

Dokupiłam jeszcze jednego bodziaczka, nie mogłam się powstrzymać
IMG_1603961754.458570.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:07   #4584
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam jak wyglada później kwestia reklamacji jak się kupiło wózek np na allegro? Któraś wie?

Dokupiłam jeszcze jednego bodziaczka, nie mogłam się powstrzymać
Załącznik 7731224


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko co kupujesz przez Internet (niezależnie czy to allegro czy strona sklepu/producenta) masz prawo odstąpić od umowy i zwrócić produkt. A oni mają obowiązek zwrócić kasę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:11   #4585
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam jak wyglada później kwestia reklamacji jak się kupiło wózek np na allegro? Któraś wie?

Dokupiłam jeszcze jednego bodziaczka, nie mogłam się powstrzymać
Załącznik 7731224


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz normalnie 2 lata tak jak przy zakupie w sklepie i pewnie trzeba sie skontaktowac z sprzedawca i robi sie zdjecia i opisuje wade i oni wtedy decyduja co dalej z taka reklamacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:24   #4586
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego jedziemy. I tak teraz nie mam miejsca na wózek, a tak to sobie upatrzymy i w necie zamówimy Ja mam nadzieję, że wizyty będą normalnie. Przecież to jest zdrowie i bezpieczeństwo nasze. Oby tylko naszym lekarzom nic się nie stało, bo nie wyobrażam sobie zmieniać na końcówce ciąży ginekologa.
O porodzie nie myślę. Będzie co będzie. Mam ogromną nadzieję na poród z tż.
Co do świąt to pewnie będzie apel by nie chodzić od rodziny do rodziny, tylko w gronie domowników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się martwię tym co się dzieje jest coraz gorzej. Martwi mnie ta niepewność jutra, nie wiadomo co to to będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:27   #4587
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

w ogóle mamusie zaraz kolejną część będę zakładać
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:31   #4588
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
w ogóle mamusie zaraz kolejną część będę zakładać

Pędzimy jak burza!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 10:30   #4589
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Kciuki za glukozujące! Adhoc, Aktogimka, najgorsze już za Wami, teraz kciuki za dobre wyniki!

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Też nie umiem się odciąć. Trzymaj się Kochana
Ale pocieszam się że nigdy nie jest tak, że cały czas jest źle. Jest burza, to w końcu wyjdzie słońce

Masz rację! Jakoś damy radę! Trzymaj się i Ty!

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę się odciąć od tego co się dzieje dookoła. Muszę się odciąć, bo mnie to zabije psychicznie dzisiaj zabieram się za książki i na tym się skupiam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie gotową kanapkę, żeby zjeść od razu po drugim pobraniu i tak mi pachnie z plecaczka. A drugie pobranie mam o 9:42.

U nas wczoraj narodowcy zaczęli atakować maszerujących, rozpylali gaz pieprzowy, bili i popychali. Też się nie mogę odciąć, boję się, że to pójdzie w złą stronę, że wyjadą polewaczki czy inne metody rozganiania tłumu i poza covidem to jeszcze wojna się odpali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra strategia z kanapką chyba też zastosuję przy swoim badaniu (idę za tydzień )
Sytuacja jest taka, że tu się wszystko może odpalić

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Mi sie udalo meza namowic na wypad do sklepu dzieciego ok 13 jedziemy bo zaczynam sie bac ze wszystko pozamykaja i ze znowu bedzie jak na wiosne a jeszcze do tego strajki wiec kto wie czy rzad nas nie pozamyka specjalnie w domach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Dobrze, że zbadacie, co i jak.

My w końcu wczoraj zamówiliśmy wózek (od paru dni mamy wybrany, ale dopytywaliśmy o kolor, o datę, o rabat, ale już poszło ostatecznie zamówienie, ma być gotowy za miesiąc, ale poprosiliśmy o wysyłkę w połowie grudnia (będzie prezent pod choinkę ), żeby już przyszedł do nowego mieszkania i nie musiał się z nami przeprowadzać

To chyba taka najważniejsza rzecz do przetestowania przed. "Wisi" nam jeszcze fotelik.

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Eh ciekawe co to z nami bedzie... powiem Wam ze do tej pory to bylam spokojna tak od wtorku zaczyna mnie wszystko co sie dzieje przerazac. Boje sie o badania o wizyty u lekarza pozniej o porod i o to jak juz mala bedzie na swiecie jak bedzie z jej podstawowymi badaniami ktore trzeba po urodzeniu wykonac ii jeszcze caly czas mysle jak to bedzie ze swietami Bozego Narodzenia czy bedzie sie mozna odwiedzac czy bedzie tyle zakazen ze lepiej bedzie nie ryzykowac :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że z wizytami pewnie będzie tak jak wiosną, moi lekarze wciąż przyjmowali, dopóki sami nie zachorują, to myślę, że ginekolodzy nie zostawią pacjentek na lodzie...
O porodzie na razie nie myślę, wciąż wiele rzeczy może się wydarzyć do tego czasu, jakoś to będzie.

Ze świętami - nie wiem, pewnie nie będzie odgórnie zarządzone, żeby siedzieć w domu, my co prawda rodzinę mamy blisko (max. godzina drogi), ale nie wiem, czy będziemy gdziekolwiek jechać, tym bardziej że tuż przed świętami odbieramy pieska

To w ogóle będzie dziwny rok - byłyby pierwsze święta, odkąd wrócił lata niewidziany kuzyn (był za granicą od dawna i na święta łączyliśmy się na Skype , pierwsze święta, odkąd zmarła babcia, a wigilia zawsze u niej pierwsze święta mojej siostry z dzieckiem (niedługo ma termin), ja w ciąży... Wszystko na głowie będzie. Ale mam ogromną nadzieję, że jeszcze sobie odbijemy. Kiedyś. Może kiedyś będzie normalniej...

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
w ogóle mamusie zaraz kolejną część będę zakładać
Chyba jesteśmy rozgadanym wątkiem

Podczytywałam sobie inne miesiące na wizażu i tak smutno mi się robiło, jak przenosiły się na FB, z jednej strony rozumiem potrzebę prywatności, z drugiej - to była kopalnia wiedzy. Cieszę się, że my trwamy głównie tutaj
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 10:36   #4590
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Kciuki za glukozujące! Adhoc, Aktogimka, najgorsze już za Wami, teraz kciuki za dobre wyniki!



Masz rację! Jakoś damy radę! Trzymaj się i Ty!





Dobra strategia z kanapką chyba też zastosuję przy swoim badaniu (idę za tydzień )
Sytuacja jest taka, że tu się wszystko może odpalić


Super! Dobrze, że zbadacie, co i jak.

My w końcu wczoraj zamówiliśmy wózek (od paru dni mamy wybrany, ale dopytywaliśmy o kolor, o datę, o rabat, ale już poszło ostatecznie zamówienie, ma być gotowy za miesiąc, ale poprosiliśmy o wysyłkę w połowie grudnia (będzie prezent pod choinkę ), żeby już przyszedł do nowego mieszkania i nie musiał się z nami przeprowadzać

To chyba taka najważniejsza rzecz do przetestowania przed. "Wisi" nam jeszcze fotelik.


Myślę, że z wizytami pewnie będzie tak jak wiosną, moi lekarze wciąż przyjmowali, dopóki sami nie zachorują, to myślę, że ginekolodzy nie zostawią pacjentek na lodzie...
O porodzie na razie nie myślę, wciąż wiele rzeczy może się wydarzyć do tego czasu, jakoś to będzie.

Ze świętami - nie wiem, pewnie nie będzie odgórnie zarządzone, żeby siedzieć w domu, my co prawda rodzinę mamy blisko (max. godzina drogi), ale nie wiem, czy będziemy gdziekolwiek jechać, tym bardziej że tuż przed świętami odbieramy pieska

To w ogóle będzie dziwny rok - byłyby pierwsze święta, odkąd wrócił lata niewidziany kuzyn (był za granicą od dawna i na święta łączyliśmy się na Skype , pierwsze święta, odkąd zmarła babcia, a wigilia zawsze u niej pierwsze święta mojej siostry z dzieckiem (niedługo ma termin), ja w ciąży... Wszystko na głowie będzie. Ale mam ogromną nadzieję, że jeszcze sobie odbijemy. Kiedyś. Może kiedyś będzie normalniej...


Chyba jesteśmy rozgadanym wątkiem

Podczytywałam sobie inne miesiące na wizażu i tak smutno mi się robiło, jak przenosiły się na FB, z jednej strony rozumiem potrzebę prywatności, z drugiej - to była kopalnia wiedzy. Cieszę się, że my trwamy głównie tutaj
Nie wiem jak Wy ale mi tutaj wygodniej jakoś na fb nie potrafię się odnaleźć w grupach
Przypomnisz na jaki wózek się zdecydowaliście i jaki kolor
Cudownie że będziecie mieli pieska. Ja uważam że to że mamy nasza niunie to najlepsza decyzja jaka mogliśmy podjąć
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 16:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.