Pytanie o krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-10, 14:13   #1
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte

Pytanie o krem


Wybrałam sobie w KWC 2 kremy na zimę (droższy i tańszy) i oczywiście mam dylemat co zrobić.
Oba te kremiki mają bardzo dobre opinie i tylko nie wiem, czy lepiej zainwestować w ten droższy, bo być może droższy=lepszy, czy kupić tańszy i zaoszczędzić

1 krem to Clinique, Weather Everything, SPF 15 0 ok. 150zł
2 to Yves Rocher, Bio Camille, krem do twarzy na zimę - nie wiem ile kosztuje, ale na pewno mniej

Co byście zrobiły na moim miejscu? Jestem w stanie wydać te 150zł na krem, ale oczywiście jeśli oba są tak samo dobre, to wolałabym tańszy.
Czy któraś z Was używała któregoś z tych kremików?

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 14:33   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Pytanie o krem

Skarbie uzywałam obu tych kremów, znaczy się YR wciąż używam i musisz pamietać o tym, że on nie ma filtrów. Poza tym każdy lubi inną konsystencję kremu i lubi w kremach coś innego dla mnie one są porównywalne, nie powaliły mnie na kolana, ot dobre kremy i już
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 14:40   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Pytanie o krem

Ale mi nie zależy jakoś na filtrach.
A może polecisz jakiś inny dobry krem na zimę dla mieszanej?
Bo już nic nie wiem
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 14:52   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Pytanie o krem

Hehehe niech no Beatka albo Basia to usłyszą filtry to podstawa żeby buzia się nie starzała Hmm ja chyba coś kupię sobie z Avene albo La Roche P. mam teraz Hydraphase XL, ale na zime jest dla mnie zbyt delikatny jesli chodzi o jego gęsteość, nie mam na mysli świecenia się buzi, tylko formułę kremu kończę Clinique sun care, jest idealny i zima też w sumie mogłabym go uzywać, ale po prostu znudził mi się Sama jestem na etapie poszukiwań, a jesli nic interesującego mnie nie znajdę to się przeproszę z w/w Clinique i sobie znowu go kupię Jego polecam gorąco

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 15:09   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Pytanie o krem

Jeżeli masz cere mieszaną, sprawdź najpierw Yves Rocher u nich w salonie (powinni dac próbkę), bo generalnie kosmetyki z tej firmy są dość 'połyskliwe', przynajmniej na mojej cerze tak wyglądają.
A filtry to podstawa!!!Szczególnie zimą i latem, kiedy skóra narażona jest na promieniowanie (nie bez kozery Clinique umieszcza zaraz obok nazwy wysokość SPF)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 18:56   #6
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Pytanie o krem

Wiecie co, naprawdę nie wiedziałam, że filtry zimą są takie ważne
Do tej pory używałam filtrów tylko latem i to tylko przed opalaniem, czyli głównie na jakimś wyjeździe, na działce lub na basen Ale w mieście - w życiu

No ale jeśli to takie ważne dla zachowania młodości i ładnej skóry, to może rzeczywiście kupię z filtrem...

A ten Clinique, Weather Everything, SPF 15 byłby dobry dla mieszanej cery? Wiecie może, czy można gdzieś (Sephora?) zdobyć próbki kremów Clinique?

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 19:10   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie o krem

Hej Karola, sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym kremem - tzn mam na mysli Clinique Weather Everything - cieszy się neizłą opinią. Podobno mimo iż jest gęsty i dobrze chroni, idealnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na twarzy. Noszę się z zamiarem wypróbowania - zawsze idę do Sephory, panie jak nawet probki nie mają, to odłożą z testerka



ech te kremy na zimę... już sie denerwuję... muszą chronić jakoś a nie chcę miec warstwy tłuszczu na twarzy na której makijaz mi się utrzyma dwie godziny może... czasem to ja wychodzę rano a wracam późnym wieczorem i chcę zeby to wszystko mi wytrzymało w miarę przyzwoitym stanie
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-10, 21:42   #8
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Pytanie o krem

Osobiście zużyłam Clinique Weather... i niestety mimo mojej całej sympatii dla tej firmy nie kupię więcej tego kremu. Jakoś mi nie odpowiadał, dla mnie był zbyt "delikatny" i za słabo nawilżał i na zimę był zbyt "lekki", wolę wersję "słoneczną" tej firmy ale jak wiadomo mimo wszystko każdy ma inna buzie i inne oczekiwania i potrzeby Więc proszę aż tak moja opinią się nie kierować przy kupnie w/w

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.