Zalotnie ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 16:37   #31
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Zalotnie ;)

rzęsy są mega
ładnie Ci w tak spiętych włoskach
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:38   #32
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Zalotnie ;)

Wow, jaki cudny makijaż, a na dodatek w moich ukochanych kolorkach pięknie, perfekcyjnie i dokładnie, z rzęsami wyglądasz po prostu zabójczo może pokusisz się o stepik?
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:20   #33
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Zalotnie ;)

Cytat:
Napisane przez magda120792 Pokaż wiadomość
rzęsy są mega
ładnie Ci w tak spiętych włoskach
dziękuje Madziu kochana Ciesze się, że wpadłaś

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Wow, jaki cudny makijaż, a na dodatek w moich ukochanych kolorkach pięknie, perfekcyjnie i dokładnie, z rzęsami wyglądasz po prostu zabójczo może pokusisz się o stepik?
Misiu kochana dziękuje Bardzo cieszy mnie Twoje zdanie O stepik u mnie ciężko bo nie mam czasu, a makijaż jest moim zdaniem banalnie prosty, dla Ciebie to pikuś bo na 3/4 powieki nałożyłam pigment z Inglota a w zewnętrzny kącik ciemny fiolet i wyciągnęłam go w stronę wewnętrznej części powieki jak widać
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:07   #34
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Zalotnie ;)

Jestem pod wrażeniem... Nie tylko tego, ale w ogóle WSZYSTKICH Twoich makijaży! Na prawdę bosssssko!!!
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:09   #35
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Zalotnie ;)

Śliczny makijaż!! To są, że się tak wyrażę, "moje" kolory! I te rzęsy!
Czy możesz dokładnie napisać co to za pigment ten który masz w wewnętrznym kąciku?

Nigdy nie naklejałam sobie rzęs ale jak widzę je u Ciebie to mam straszną chęć spróbować, tym bardziej, że mnie natura nie obdarzyła i zawsze marzyłam o długich rzęsach. Jakieś wskazówki co do przyklejania? Nie wiem czy poradzę sobie z tym. Zdradzisz coś w tym temacie?
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:44   #36
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Zalotnie ;)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem... Nie tylko tego, ale w ogóle WSZYSTKICH Twoich makijaży! Na prawdę bosssssko!!!
Limonko kochana ciesze się bardzo Dziękuje

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Śliczny makijaż!! To są, że się tak wyrażę, "moje" kolory! I te rzęsy!
Czy możesz dokładnie napisać co to za pigment ten który masz w wewnętrznym kąciku?

Nigdy nie naklejałam sobie rzęs ale jak widzę je u Ciebie to mam straszną chęć spróbować, tym bardziej, że mnie natura nie obdarzyła i zawsze marzyłam o długich rzęsach. Jakieś wskazówki co do przyklejania? Nie wiem czy poradzę sobie z tym. Zdradzisz coś w tym temacie?
Kochana strasznie się ciesze, że Ci się podoba Dziękuje W wewnętrznym kąciku mam cień star dust z MS, a powiekę pokrytą pigmentem Inglot nr 50
Co do rzęs, sama wciąż się uczę ale to prawda, praktyka czyni mistrza Pamiętaj żeby przede wszystkim zaopatrzyć się w dobry klej- polecam Duo Inglota, wszystko się na nim trzyma ale nie ma problemu z usunięciem potem rzęs bądź kępek i nie ma obawy, że wyrwiesz sobie przy okazji swoje Najpierw przyklejam zewnętrzny kącik, potem środek a na końcu wewnętrzny, należy przytrzymać chwilkę aż klej się złapie skóry Polecam Ci z całego serca rzęsy Inglota, są świetne i niedrogie I jak już kupisz to obiecaj, że się w nich pokażesz tutaj
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 22:46   #37
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Zalotnie ;)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Kochana strasznie się ciesze, że Ci się podoba Dziękuje W wewnętrznym kąciku mam cień star dust z MS, a powiekę pokrytą pigmentem Inglot nr 50
Co do rzęs, sama wciąż się uczę ale to prawda, praktyka czyni mistrza Pamiętaj żeby przede wszystkim zaopatrzyć się w dobry klej- polecam Duo Inglota, wszystko się na nim trzyma ale nie ma problemu z usunięciem potem rzęs bądź kępek i nie ma obawy, że wyrwiesz sobie przy okazji swoje Najpierw przyklejam zewnętrzny kącik, potem środek a na końcu wewnętrzny, należy przytrzymać chwilkę aż klej się złapie skóry Polecam Ci z całego serca rzęsy Inglota, są świetne i niedrogie I jak już kupisz to obiecaj, że się w nich pokażesz tutaj
O numer tego pigmentu z Inglota mi właśnie chodziło, jest bardzo ładny.
O dzięki! Jak kupię jakieś rzęsy zaopatrzę się w ten klej, bo zawsze wydawało mi się, nie wiem czemu, że kleje "zestawowe" są kiepskie i trzeba kupić coś innego.
A rzęsy kleisz trzymając pęsetą czy w palcach? Najpierw spróbuję może z kępkami, zobaczymy. Ja tutaj? Nie wiem czy się odnajdę, Wy robicie tu takie cuda, że ja to chyba nie mam co pokazać już.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 08:08   #38
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zalotnie ;)

I co tu można napisać jak każdy Twój makijaż jest boski
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!

Mój blog









afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:33   #39
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: Zalotnie ;)

cudne rzęsy
no i to trzecie zdjęcie najfajniejsze
pozdrawiam
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:43   #40
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Zalotnie ;)

uuu Kochana pięknie
fakt na dzień coś takiego nie przejdzie, ale na wielkie wyjście...w sumie sylwester sie zbliża wielkimi krokami...tam takie oczy byłyby w centrum uwagi

ostatnio widziałam dziewczynę w sklepie, w dzień oczywiście z przyklejonymi sztucznymi rzęsami i z tapetą taką, że do jej cery trzeba by było sie dobijać kilofem, no ale później mnie uświadomili ,że to prostytutka, więc chcąc nie chcąc musi sie kamuflować
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:46   #41
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Zalotnie ;)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
O numer tego pigmentu z Inglota mi właśnie chodziło, jest bardzo ładny.
O dzięki! Jak kupię jakieś rzęsy zaopatrzę się w ten klej, bo zawsze wydawało mi się, nie wiem czemu, że kleje "zestawowe" są kiepskie i trzeba kupić coś innego.
A rzęsy kleisz trzymając pęsetą czy w palcach? Najpierw spróbuję może z kępkami, zobaczymy. Ja tutaj? Nie wiem czy się odnajdę, Wy robicie tu takie cuda, że ja to chyba nie mam co pokazać już.
Kochana kupiłam taką specjalną pęsetkę za 8 zł z takimi wykrzywionymi szczypcami by łatwiej i mocniej trzymała rzęsy i przykładam używając tej pęsety i dociskam też Spróbuj, kępki są super proste a dają świetny efekt ! Oj nie gadaj głupot, na pewno malujesz pięknie, ja chcę zobaczyć

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość
I co tu można napisać jak każdy Twój makijaż jest boski
dziękuje, miło mi kochana

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka1008 Pokaż wiadomość
cudne rzęsy
no i to trzecie zdjęcie najfajniejsze
pozdrawiam
dziękuje kochana ciesze się, że wpadłaś

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
uuu Kochana pięknie
fakt na dzień coś takiego nie przejdzie, ale na wielkie wyjście...w sumie sylwester sie zbliża wielkimi krokami...tam takie oczy byłyby w centrum uwagi

ostatnio widziałam dziewczynę w sklepie, w dzień oczywiście z przyklejonymi sztucznymi rzęsami i z tapetą taką, że do jej cery trzeba by było sie dobijać kilofem, no ale później mnie uświadomili ,że to prostytutka, więc chcąc nie chcąc musi sie kamuflować
dziękuje kochana, że się pojawiłaś, ciesze się, że nadal mnie wspierasz
mam rozumieć, że kojarzę Ci się z prostytutką ??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 19:53   #42
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Zalotnie ;)

monika alez ty kreatywna jestes kobietkoco rusz to nowy makijaz swietny jest, rzeski odjechanepozdrowion ka
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:56   #43
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Zalotnie ;)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Kochana kupiłam taką specjalną pęsetkę za 8 zł z takimi wykrzywionymi szczypcami by łatwiej i mocniej trzymała rzęsy i przykładam używając tej pęsety i dociskam też Spróbuj, kępki są super proste a dają świetny efekt ! Oj nie gadaj głupot, na pewno malujesz pięknie, ja chcę zobaczyć
Hmm moja do brwi ma takie, może by się nadawała, muszę popróbować. Postaram się coś tu w takim razie wrzucić ale jeszcze nie teraz bo nie mam za bardzo czasu, najpierw muszę skończyć sprawy związane z pracą licencjacką, jak się wszystko już wyprostuje i sfinalizuje to zabiorę się do pracy i może coś stworzę.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 10:23   #44
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Zalotnie ;)

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
monika alez ty kreatywna jestes kobietkoco rusz to nowy makijaz swietny jest, rzeski odjechanepozdrowion ka
dziękuje Aguś Ciesze się, że się podobają

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Hmm moja do brwi ma takie, może by się nadawała, muszę popróbować. Postaram się coś tu w takim razie wrzucić ale jeszcze nie teraz bo nie mam za bardzo czasu, najpierw muszę skończyć sprawy związane z pracą licencjacką, jak się wszystko już wyprostuje i sfinalizuje to zabiorę się do pracy i może coś stworzę.
ok, trzymam za słowo Ja też powinnam pisać pracę licencjacką
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.