Nadbudowanie jedynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 19:49   #1
smakmalin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 12

Nadbudowanie jedynek


Witam, Czeka mnie odbudowa/nadbudowa jedynek nawet nie wiem jak to nazwać. Nosiłam aparat 2 lata i po wyprostowaniu mam bardzo skosnie wytarte jedynki. Moja ortodontka skierowała mnie do dentysty (estetycznego) do odbudowania ich. Powiedzcie mi czy to sie bedzie trzymac? jest sens to robic? mial ktos cos takiego? ile to u was kosztuje? Czy bede mogla normalnie gryzc np. jablka bez obawy ze mi to odpadnie?
smakmalin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 12:45   #2
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Nadbudowanie jedynek

hej

moja kuzynka parenaście lat ma nadbudowane jedynki gdyz uszkodziła je w wypadku samochodowym
trzyma się do dziś, ale chce iść je zrobić na nowo bo boji sie, że w końcu coś nie wytrzyma więc dobry dentysta a będzie super

gdzieś na wizażu była metamorfoza wybielanie i wyrównywanie zębów u jednej z wizażanek, poszukaj
świetnie to wygląda !!
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.