Testowanie produktów Dove - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 08:56   #331
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez agnisia42 Pokaż wiadomość
No i co najważniejsze zauważyłam, że podczas mycia włosów mniej ich wypada i nie sądzę żeby to było złudzenie, ponieważ obserwuję to już od dwóch tygodni. jak dla mnie strzał w dziesiątkę!!!!!
Też właśnie zwróciłam uwagę, że włosy tak nie wypadają podczas mycia zobaczymy jakie skutki przyniesie stosowanie tych kosmetyków na dłuższą metę. Nie mówię tu o zmniejszeniu wypadania, ale o poprawie kondycji włosów.
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 19:22   #332
Floreence
Przyczajenie
 
Avatar Floreence
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie produktów Dove

testuję o&m
im dłużej używam, tym bardziej podoba mi się ta seria; na początku nakładałam za dużo odżywki/maski, bo chciałam, żeby moje włosy pachniały dłużej i intensywniej i to był błąd... ale teraz nabrałam wprawy stosuję kosmetyki rozsądniej i efekt jest w porządku włosy mięciutkie, błyszczące i odbite od nasady, zapach wcale nie jest mniej intensywny jak sobie początkowo wmawiałam włosy wyglądają zdrowiej
Floreence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:28   #333
magda1720
Przyczajenie
 
Avatar magda1720
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Testowanie produktów Dove

Zestaw , który testuję Dove Oxygen & Moisture został Doskonałością Roku 2014 „Twojego Stylu” <3 Nagroda jak najbardziej zasłużona !
__________________
magda1720 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:10   #334
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Testowanie produktów Dove

Czy ktoś orientuje się kiedy będzie jakaś kolejna akcja z testowaniem kosmetyków? Tutaj już niestety zgłoszenia zamknięte. Tak bardzo podoba mi się ta linia kosmetyków do włosów Dove, chętnie bym je przetestowała
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 23:43   #335
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez miszuna Pokaż wiadomość
Czy ktoś orientuje się kiedy będzie jakaś kolejna akcja z testowaniem kosmetyków? Tutaj już niestety zgłoszenia zamknięte. Tak bardzo podoba mi się ta linia kosmetyków do włosów Dove, chętnie bym je przetestowała
Obecnie nie ma żadnej akcji w kwestii testowania produktów Dove. Organizowany jest za to konkurs, w którym można wygrać 1 z 20 zestawów produktów Dove Pure Care Dry Oil. Próbuj

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Mój błąd, konkurs został zakończony. Nie przeczytałam regulaminu zanim o nim napisałam..
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 07:32   #336
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Testowanie produktów Dove

Szkoda, no ale trudno. Mam nadzieję że dacie znać kochani jak coś jeszcze będzie się szykowało
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 13:57   #337
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez miszuna Pokaż wiadomość
Szkoda, no ale trudno. Mam nadzieję że dacie znać kochani jak coś jeszcze będzie się szykowało
Sprawdzaj na stronie głównej wizażu, tam się ogłaszane konkursy i testy.
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 14:58   #338
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez magda1720 Pokaż wiadomość
Zestaw , który testuję Dove Oxygen & Moisture został Doskonałością Roku 2014 „Twojego Stylu” <3 Nagroda jak najbardziej zasłużona !
Zgadzam się!
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:41   #339
Madzia200294
Przyczajenie
 
Avatar Madzia200294
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Testowanie produktów Dove

Ja testuje O&M i musze przyznac ze ta seria jest idealna na moje wlosy, ktore teraz sa odzywione i maja znaczna objetosc niz przed testowaniem
Madzia200294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 17:03   #340
sagor 64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Testowanie produktów Dove

Testuję Dove Youthful Vitality już prawie dwa tygodnie , z efektów działania jestem bardzo zadowolona . Włosy myję codziennie używam szamponu ,odżywki oraz kremu BB.Włosy są naprawde odżywione , nie napiszę ,że optycznie jest ich więcej ponieważ mam gęste włosy( zawsze miałam). Natomiast z całą pewnością poużyciu kosmetyków włosy są mniej łamliwe ,są mięciutkie i ułatwiają mi stylizację fryzury. Nie są już takie matowe jak były przed zastosowaniem tych produktów do pielęgnacji włosów.
A najważniejsze nie uczulają mnie, myślę że po zakończeniu testowania będę je nadal stosowała . I polecę je koleżankom
__________________
sagor 64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 04:17   #341
dorrotta
Przyczajenie
 
Avatar dorrotta
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Testowanie produktów Dove

ja również testowałam Youthful & Vitality. Po upływie kilku tygodni jestem coraz bardziej zadowolona. Włosy są po prostu ładniejsze, mocniejsze, lśnią. Mniej wypadają, są sprężyste, nie muszę ich myć codziennie. Z czystym sumieniem mogę polecić tę serię znajomym i sama na pewno będę ją stosowała nadal. Dopiero te kosmetyki rozwiązały moje problemy, a wypróbowałam już mnóstwo szamponów i odżywek
__________________
dorrotta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 15:57   #342
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Testowanie produktów Dove

Dostałam wiadomość o możliwości wpisu do KWC, ale podpowiedzcie mi, to nie jest obowiązkowe tak? Bo chciałam dłużej stosować tą serię zanim dodam recenzję
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 16:17   #343
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez kiwi123kiwi123 Pokaż wiadomość
Dostałam wiadomość o możliwości wpisu do KWC, ale podpowiedzcie mi, to nie jest obowiązkowe tak? Bo chciałam dłużej stosować tą serię zanim dodam recenzję
W regulaminie z tego co pamiętam nie było nic o recenzjach w KWC, więc to chyba nie jest obowiązkowe i zależy od dobrej woli testerek
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 23:36   #344
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
W regulaminie z tego co pamiętam nie było nic o recenzjach w KWC, więc to chyba nie jest obowiązkowe i zależy od dobrej woli testerek
Ufff... Na pewno napiszę recenzję, ale wolałabym testować kosmetyki dłużej. Na razie po każdym użyciu efekt był trochę inny i nie czuję się na siłach ocenić obiektywnie wszystkich produktów z serii (testowałam O&M). Szamponu chyba w ogóle nie zrecenzuję, bo po kilku użyciach, zakończonych totalnym oklapem (cienkie włosy i silikony w szamponie to nie to) oddałam go mężowi :p Ale maska i odżywka mają potencjał, muszę tylko wybadać, ile i na jak długo nakładać
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 07:27   #345
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez kiwi123kiwi123 Pokaż wiadomość
Dostałam wiadomość o możliwości wpisu do KWC, ale podpowiedzcie mi, to nie jest obowiązkowe tak? Bo chciałam dłużej stosować tą serię zanim dodam recenzję
nie jest to obowiązkowe
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 13:57   #346
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
W regulaminie z tego co pamiętam nie było nic o recenzjach w KWC, więc to chyba nie jest obowiązkowe i zależy od dobrej woli testerek
Też tak zrozumiałam, ale wolałam się upewnić
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 05:38   #347
Angelunited
Raczkowanie
 
Avatar Angelunited
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47
Dot.: Testowanie produktów Dove

Byłam na krótkim weekendowym wypadzie i nie zabrałam ze sobą całej tej serii, ze względu na brak miejsca. Jakież było moje zdziwienie jak umyłam włosy, a tu ani objętości, ani delikatności, chyba jednak na dłużej zagoszczą te kosmetyki u mnie
__________________
Angelunited jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:18   #348
agata1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie produktów Dove

Używam szamponu, odżywki i kremu BB. Muszę przyznać, że jest to seria stworzona do moich włosów. Szampon delikatnie myje włosy i dodaje im objętości. Przywraca im puszystość.
Odżywka zapewnia włosom elastyczność, miękkość i blask.Natomiast krem BB jest łatwy w użyciu, odżywia, chroni przed łamliwością o pomaga układać włosy. Moje włosy są super. A to wszystko dzięki Dove.
__________________
[url=https://wizaz.pl/akcje/drwitt/rusz-sie-po-zdrowie/zllglvi75adaddc3.php][img]https://static.wizaz.pl/akcje/drwitt/rusz-
agata1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 13:21   #349
natalia20041989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie produktów Dove

A wiecie coś o tej ankiecie wynikowej? bo ja swój zestaw dove dostałam, ale żadnego maila na skrzynce nie mam, ani z linkiem do banerka( chociaż już go wklejam pod komentarzami, bo ściągnęłam go sobie na pulpit od którejś z was), ani o tym, że zakwalifikowalam się do testów, ani tej ankiety i trochę się tym martwię...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

I ja tez nie otrzymałam, a zestaw już mam
natalia20041989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 15:02   #350
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez dorrotta Pokaż wiadomość
ja również testowałam Youthful & Vitality. Po upływie kilku tygodni jestem coraz bardziej zadowolona. Włosy są po prostu ładniejsze, mocniejsze, lśnią. Mniej wypadają, są sprężyste, nie muszę ich myć codziennie. Z czystym sumieniem mogę polecić tę serię znajomym i sama na pewno będę ją stosowała nadal. Dopiero te kosmetyki rozwiązały moje problemy, a wypróbowałam już mnóstwo szamponów i odżywek
ja takze jestem szczesciara testujaca te serie! i coraz bardziej sie do niej przekonuję. zawsze poczatkowe zachwyty biore troche mniej powaznie do siebie, bo jak wiadomo, moze to byc spowodowane 'nakreceniem'sie i wmowieniem sobie ze wlosy wygladaja lepiej, ale teraz...stosujac serie regularnie poprawę i lepszy wyglad wlosow dostrzegam nie tylko ja. Uslyszalam wiele komplementow, ze mam bardziej odzywione wlosy, lsniace, ze wygladaja jakbym odswiezyla fryzure u fryzjera albo przeszla profesjonalny zabieg pielegnacyjny, takze polecam wszystkim!
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 23:42   #351
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez natalia20041989 Pokaż wiadomość
A wiecie coś o tej ankiecie wynikowej? bo ja swój zestaw dove dostałam, ale żadnego maila na skrzynce nie mam, ani z linkiem do banerka( chociaż już go wklejam pod komentarzami, bo ściągnęłam go sobie na pulpit od którejś z was), ani o tym, że zakwalifikowalam się do testów, ani tej ankiety i trochę się tym martwię...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

I ja tez nie otrzymałam, a zestaw już mam

Ankieta wynikowa została już dawno wypełniona. Czas na to był do 16.11. Proponuję napisać do redakcji w tej sprawie i poinformować o zaistniałej sytuacji.
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 12:28   #352
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Testowanie produktów Dove

Cytat:
Napisane przez natalia20041989 Pokaż wiadomość
A wiecie coś o tej ankiecie wynikowej? bo ja swój zestaw dove dostałam, ale żadnego maila na skrzynce nie mam, ani z linkiem do banerka( chociaż już go wklejam pod komentarzami, bo ściągnęłam go sobie na pulpit od którejś z was), ani o tym, że zakwalifikowalam się do testów, ani tej ankiety i trochę się tym martwię...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

I ja tez nie otrzymałam, a zestaw już mam
Napisałabym do moderatora albo na maila podanego w regulaminie jak najsszybciej. Dziwię się, że wcześniej nic z tym nie zrobiłaś

Banerka już nie musicie mieć w podpisach.
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 16:16   #353
luna341
Przyczajenie
 
Avatar luna341
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 15
Dot.: Testowanie produktów Dove

Mam wrażenie ,ze moje włosy musiały przyzwyczaić sie do kremuYouthful Vitality.Na poczatku stosowania obciążął mi wlosy ,im dłużej go uzywam tym lepiej włosy wyglądają.Zniknął tez efekt tłustawych włosów
luna341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:16   #354
sagor 64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Testowanie produktów Dove

Dziś chciałam opisać swoje dalsze wrażenia po testowaniu Dove Youthful Vitality . Postanowiłam zlikwidować w dniu dzisiejszym odrosty, wczoraj kupiłam farbę . Nie te którą zawsze używam , po farbie włosy wyglądały koszmarnie ,były jakby poklejone. Po użyciu kosmetykóe Dove ,które testuję ich kondycja poprawiła się natychmiast . Szczególnie po odżywce i kremie BB.
Pasma włosów zostały rozdzielone ,niełamliwe a najważniejsze były miękkie i błyszczące .Łatwo pozwoliły się ułożyć .
Nie chcę już innych kosmetyków ,tylko te!
__________________
sagor 64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 14:27   #355
cupcakethief
Przyczajenie
 
Avatar cupcakethief
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Testowanie produktów Dove

Testowania ciąg dalszy: tak jak sporadycznie używam szamponu, tak dosyć często sufletu i odżywki, ale największym hitem jest dla mnie mgiełka. Używam ją przed każdym suszeniem włosów i ciągle tak samo zachwyca (:
__________________
cupcakethief jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 05:43   #356
Angelunited
Raczkowanie
 
Avatar Angelunited
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47
Dot.: Testowanie produktów Dove

Ja uwielbiam eksperymentować z szamponami i odżywkami. A tu czego teraz użyję to nie ma takiego efektu
Jestem ciekawa jakie są inne serie. Muszę je koniecznie przetestować
__________________
Angelunited jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 06:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.